Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
ένα άτομο πήγα και άν μπείτε στο λίνκ θα δείτε πως έχει όλες τις ανέσεις (τζακούζι, πλυντηριο πιάτων, φούρνο μικροκυμάτων, ειρ κοντισιον κ.τ.λ.) το μόνο αρνητικό είναι που βρίσκεται στον 6ο όροφο χωρίς ασανσέρ και μερικές κατσαρίδες που βρίκα στην κουζίνα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ένα άτομο πήγα και άν μπείτε στο λίνκ θα δείτε πως έχει όλες τις ανέσεις (τζακούζι, πλυντηριο πιάτων, φούρνο μικροκυμάτων, ειρ κοντισιον κ.τ.λ.) το μόνο αρνητικό είναι που βρίσκεται στον 6ο όροφο χωρίς ασανσέρ και μερικές κατσαρίδες που βρίκα στην κουζίνα.

Aρχηγέ μας ωφείλης υπολοιπομενη ενημερωση .


ρε μάγκες εφυγα εγω για καλοκαιρινες διακοπες εφυγε και ο ενας31 για οικογενειακες διακοπες και μουγκα όλοι......
ατονισε η κατασταση γραψτε ενα γεια τουλαχιστον οτι ειστε επι των επαλξεων ασχετα απο το αν εχετε καποια νέα εμπειριεια ή οχι προς  αναφερά. 
              ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

 

Συνημμένα

  • BEACH1.jpg
    BEACH1.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • BEACH2.jpg
    BEACH2.jpg
    11,9 KB · Εμφανίσεις: 21

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Aρχηγέ μας ωφείλης υπολοιπομενη ενημερωση .


ρε μάγκες εφυγα εγω για καλοκαιρινες διακοπες εφυγε και ο ενας31 για οικογενειακες διακοπες και μουγκα όλοι......
ατονισε η κατασταση γραψτε ενα γεια τουλαχιστον οτι ειστε επι των επαλξεων ασχετα απο το αν εχετε καποια νέα εμπειριεια ή οχι προς  αναφερά. 
              ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Μωρε εδώ τριγυρνάμε όλοι allan αλλά εγώ τουλάχιστον είμαι ζαλισμένος με τις κατραπακιές, σκασμένες επιταγές, ελευθερη πτώση τζίρου, πως διάολο να μας σηκωθεί; Αν και ετοιμάζω μια μικρή άνοδο εντός του μήνα για μια εκτόνωση με διάθεση πειραματισμού.

Θα έχετε πλήρη ενημέρωση

εσυ είσαι χαλκιδική παρέα με τα ρωσάκια, τσεχάκια και άλλα ανατολικα; αληθεύει οτι είναι πολλά;
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Επειδή έχω διαπιστώσει ότι όσο καλύτερο και πολυτελέστερο το δωμάτιο του ξενοδοχείου τόσο πιο καλό πήδημα σου προσφέρουν τα κοριτσάκια αλλά κι εσύ αισθάνεσαι καλύτερα, βρήκα το απόλυτο. Δείτε παρακάτω 100 τ.μ. όπου μπορείτε να κυνηγάτε και μια και δύο. Επίσης σκεφτείτε πόσα διαφορετικά σημεία σου προσφέρει για σεξ. Πολυθρονα, καναπε, κρεβατι, τζακούζι. Αν σου κάτσει κανένα ορεξάτο μωρό θα είναι ότι πρέπει

www.flatsbg.com/property.php?pid=17]http://www.flatsbg.com/property.php?pid=17[/url]

Δίνεις 50 ευρω παραπάνω αλλά θα γίνει καλή δουλειά.

http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/a6e79845c24baee3108c17b38aac5fdc.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/e3e4764f40705563760db4f750812b3a.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/7c6f698fe609d6e4f5f14093836db2cb.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/29382e98363a2d37dba8ed18f59836c3.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/7650abd1a321a572a32df944a5ff6f14.jpg[/img[/URL]]
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
αδερφε δεν ειναι 50 ευρω παραπάνω αλλα περισσοτερα. 

τελευταια μέρα στην σόφια και σικώθηκα και πήγα στο κλάμπα κλεοπάτρα.  η πλήρης παρακμή και ξενέρα. ηρθε μια σόνια δίπλα μου και μου ζήτησε ποτό. της είπα πως εδώ ήρθα για να φορτώσω. τεσπά μετά απο αυτήν ήρθανε πολλές κοπέλες και ''γνωριστίκαμε''. Εγώ όμως είχα πάει μπάς και βρώ καμιά εύα η ελίνα. και εφόσον καμία δεν ήταν εκεί σικωθηκα και έφυγα αφου καμία δεν μου άρεσε. (υπόψιν πως οι μισές εκεί μέσα ήταν φτιαγμένες).

βγαίνω έξω μπλέκω με έναν ταρίφα που ο οποίος σων και καλά ήθελε να μου βρεί γκόμενα να πηδήξω. έκανε φιλότιμες προσπάθειες αφούς επί 2 ώρες γυρνούσαμε, μέχρι που μπηκαμε σε ένα σπίτι όπου είχε 2 κοπέλες ψιλογλυκές στην φάτσα αν και με μερικά πιασίματα. πέρνω την μία ονόματι Μια και την πάω σπίτι. 120 λέβα για μία ώρα. Η κοπέλα λές και γαμούσα πτώμα ήτανε. ανέκφραστη ακούνητη. πίπα 3 λεπτά και συμμετοχή μηδέν. γάμησα κανα μισάωρο αυτόν τον σάκο με κρέας και μετά την έδιωξα.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
αδερφε δεν ειναι 50 ευρω παραπάνω αλλα περισσοτερα.   

τελευταια μέρα στην σόφια και σικώθηκα και πήγα στο κλάμπα κλεοπάτρα.  η πλήρης παρακμή και ξενέρα. ηρθε μια σόνια δίπλα μου και μου ζήτησε ποτό. της είπα πως εδώ ήρθα για να φορτώσω. τεσπά μετά απο αυτήν ήρθανε πολλές κοπέλες και ''γνωριστίκαμε''. Εγώ όμως είχα πάει μπάς και βρώ καμιά εύα η ελίνα. και εφόσον καμία δεν ήταν εκεί σικωθηκα και έφυγα αφου καμία δεν μου άρεσε. (υπόψιν πως οι μισές εκεί μέσα ήταν φτιαγμένες).

βγαίνω έξω μπλέκω με έναν ταρίφα που ο οποίος σων και καλά ήθελε να μου βρεί γκόμενα να πηδήξω. έκανε φιλότιμες προσπάθειες αφούς επί 2 ώρες γυρνούσαμε, μέχρι που μπηκαμε σε ένα σπίτι όπου είχε 2 κοπέλες ψιλογλυκές στην φάτσα αν και με μερικά πιασίματα. πέρνω την μία ονόματι Μια και την πάω σπίτι. 120 λέβα για μία ώρα. Η κοπέλα λές και γαμούσα πτώμα ήτανε. ανέκφραστη ακούνητη. πίπα 3 λεπτά και συμμετοχή μηδέν. γάμησα κανα μισάωρο αυτόν τον σάκο με κρέας και μετά την έδιωξα.

Τι τον ήθελες τον ταρίφα ρε φίλε. Μια καλύτερη μελέτη εδώ θα σου εξασφάλιζε μια πετυχημένη βραδυά. Την άλλη φορά σου εύχομαι τα καλύτερα.
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
Τι τον ήθελες τον ταρίφα ρε φίλε. Μια καλύτερη μελέτη εδώ θα σου εξασφάλιζε μια πετυχημένη βραδυά. Την άλλη φορά σου εύχομαι τα καλύτερα.

φιλε δεν φταιει ο ταρίφας. το παλικάρι μου ε'ιπε πως τα καλα κομματια λειπουν αυτό το διάστημα προς παραθαλάσσιες περιοχές. το παλικάρι 2 ώρες με είχε στην γύρα και λεφτά δεν μου πήρε. εξάλου εγώ την διάλεξα την κοπέλα και καλα να παθω. το προιγουμενο βραδυ πηρα λιλυ και πέρασα σούπερ φιλε.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
φιλε δεν φταιει ο ταρίφας. το παλικάρι μου ε'ιπε πως τα καλα κομματια λειπουν αυτό το διάστημα προς παραθαλάσσιες περιοχές. το παλικάρι 2 ώρες με είχε στην γύρα και λεφτά δεν μου πήρε. εξάλου εγώ την διάλεξα την κοπέλα και καλα να παθω. το προιγουμενο βραδυ πηρα λιλυ και πέρασα σούπερ φιλε.

tι σου προτεινα εγώ;;;;;; δεν με ακουσες .
δεν πειραζει καλα ειναι να εχεισ και αυτεσ τις εμπειρειες.

Ελινα την εχει κοπανήση στην Φιλιππουπολη  οπότε ξεχνατην,
τσεκαρε Σονια ή Ευα αν ειναι εκει και ειναι του γουστου σου  απο κει και παρε
λάβε υπο οψιν σου οτι τα περισσοτερα κομάτια λείπουν σε μερη διακοπών οπως
Μπουρκαζ - Βαρνα  νεσεμπαρ  .
αν δεν γουσταρης καμια απο εκει μην παρης  και κατευθύνσου σε επιλογες δοκιμασμένες εσκορτ και οτι σου περασα παλειώτερα.


Κανε και κανενα τεστ ντράιβ σε καμια καινουρια και ενημερωσε μας μην θελεις μονο τα στανταρ δωσε μας και συ καμιά νέα πρόταση.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μωρε εδώ τριγυρνάμε όλοι allan αλλά εγώ τουλάχιστον είμαι ζαλισμένος με τις κατραπακιές, σκασμένες επιταγές, ελευθερη πτώση τζίρου, πως διάολο να μας σηκωθεί; Αν και ετοιμάζω μια μικρή άνοδο εντός του μήνα για μια εκτόνωση με διάθεση πειραματισμού.

Θα έχετε πλήρη ενημέρωση

εσυ είσαι χαλκιδική παρέα με τα ρωσάκια, τσεχάκια και άλλα ανατολικα; αληθεύει οτι είναι πολλά;

Οπου ακους πολλα κεράσια παρε μικρό καλαθι..................
μεχρι τωρα εχει ερθη οτι χειροτερο μπορεις να φανταστής.
Την τελευταία εβδομάδα αρχισαν να σκάνε μερικά αστερια και Ελπίζω να συνεχισουν προς το καλίτερρο τις επομενες 30-40 ημερες,

Υπαρχει μια αυξηση τουριστών κτα 9% αλλά πτωση του τζίρου κατα 35% οχι σε μενα αλλά στα μαγαζια .
Συγκριση με περισινά δεδομένα.
Πολυς κοσμος από Σερβία επελαση εχουν κάνει με λεοφωρεία.
Οι μόνοι που ξοδευοθν Χρήμα ειναι οι ΡΩΣΣΟΙ ειπατε τιποτα?????????
Ελληνεσ ουτε για αστειο δεν ακους Ελληνικα εως τωρα μονο σλαβικα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Επειδή έχω διαπιστώσει ότι όσο καλύτερο και πολυτελέστερο το δωμάτιο του ξενοδοχείου τόσο πιο καλό πήδημα σου προσφέρουν τα κοριτσάκια αλλά κι εσύ αισθάνεσαι καλύτερα, βρήκα το απόλυτο. Δείτε παρακάτω 100 τ.μ. όπου μπορείτε να κυνηγάτε και μια και δύο. Επίσης σκεφτείτε πόσα διαφορετικά σημεία σου προσφέρει για σεξ. Πολυθρονα, καναπε, κρεβατι, τζακούζι. Αν σου κάτσει κανένα ορεξάτο μωρό θα είναι ότι πρέπει

www.flatsbg.com/property.php?pid=17]http://www.flatsbg.com/property.php?pid=17[/url]

Δίνεις 50 ευρω παραπάνω αλλά θα γίνει καλή δουλειά.

http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/a6e79845c24baee3108c17b38aac5fdc.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/e3e4764f40705563760db4f750812b3a.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/7c6f698fe609d6e4f5f14093836db2cb.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/29382e98363a2d37dba8ed18f59836c3.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.flatsbg.com/album/7650abd1a321a572a32df944a5ff6f14.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


Το σπιτι το ξερω απο οταν ηταν στα 100 ευρω την Βραδυά.
μιλάμε για Χλίδα αλλά μην κανεις το λαθος αν τα διαθεσης να φερης τεστ ντραιβ αγνωστη ως προς την εμφανηση - και παροχή υπηρεσιας.
Θα χαλαστης και δεν κάνει.
ΤΕΣΤ ΝΤΡΑΙΒ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ σε αυτο το χωρο.
Μουνοπαγιδα μεγάλη και ενδυκνειτε για γκομενα που θες να την βγαλης γκομενα .

 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
tι σου προτεινα εγώ;;;;;; δεν με ακουσες .
δεν πειραζει καλα ειναι να εχεισ και αυτεσ τις εμπειρειες.


E  το καινουργιο τεστ ντραιβ λεγεται Μία, αποτυχημένο μέν, αλλά να έχετε υπόψην σας να αυτό το όνομα άν ψάχνετε με ταρίφες για να μην την πατήσετε.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
E  το καινουργιο τεστ ντραιβ λεγεται Μία, αποτυχημένο μέν, αλλά να έχετε υπόψην σας να αυτό το όνομα άν ψάχνετε με ταρίφες για να μην την πατήσετε.

Σιγά να μην γινουμε Νικολουλη για να βρουμε την Μια ............
ρε τοσες προτασεις απο βεζπλατνο και εσκορτ νετ για τεστ ντραιβ και ερχονται και μονες που να ψαχνης τωρα;;;;;;;;;;;
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
βασικα με τοσο φοτοσοπ ποτε δεν ξερεις τι θα σου ερθει. γι αυτο εμενα μου αρέσει να το παίζω εξερευνητης και οτι μ καβλωσει να το παρω. άσχετα που σε αυτον τον τροπο το 90% βγαίνει μάπα στο τέλος
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
βασικα με τοσο φοτοσοπ ποτε δεν ξερεις τι θα σου ερθει. γι αυτο εμενα μου αρέσει να το παίζω εξερευνητης και οτι μ καβλωσει να το παρω. άσχετα που σε αυτον τον τροπο το 90% βγαίνει μάπα στο τέλος


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

exeis  τουλαχιστον την γνωση οτι 99% ειναι μαιμου φωτο....... μακαρι να ήταν μονο το φοτοσοπ το προβλημα.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Το σπιτι το ξερω απο οταν ηταν στα 100 ευρω την Βραδυά.
μιλάμε για Χλίδα αλλά μην κανεις το λαθος αν τα διαθεσης να φερης τεστ ντραιβ αγνωστη ως προς την εμφανηση - και παροχή υπηρεσιας.
Θα χαλαστης και δεν κάνει.
ΤΕΣΤ ΝΤΡΑΙΒ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ σε αυτο το χωρο.
Μουνοπαγιδα μεγάλη και ενδυκνειτε για γκομενα που θες να την βγαλης γκομενα .

Μωρέ εδώ ξέρω ποιά θέλω να φέρω...όχι τεστ ντράιβ, εγγυημένα.

 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
πολλή ζέστη ρε παιδια στη Σόφια, την είχα αφήσει φθινοπωρινή και γύρισα σε καύσωνα!

εκείνη η Alexxx που λέγατε παλιά, ξέρει κανείς πού έχει χαθεί κ δεν μπορώ να την πετύχω;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
πολλή ζέστη ρε παιδια στη Σόφια, την είχα αφήσει φθινοπωρινή και γύρισα σε καύσωνα!

εκείνη η Alexxx που λέγατε παλιά, ξέρει κανείς πού έχει χαθεί κ δεν μπορώ να την πετύχω;

κατι δεν παει καλα σου απαντησα 5 φορεσ και δεν λεει ,,,, γαμ

αυτες ειναι οριτζιναλ φωτο εδω


αν την πετυχης με αλλο ψευδωνυμο εδω αλλα μην ξεχνας το σημα κατατεθεν το ταττου στην πλατη και τον αφαλό.
μην την πληρώσης πεστης εναντι των χρηματων που σουφρωσες απο τον Αλλαν.
δες εδω ισως την βρης με το ονομα Ιβα ή Μονικα
Ενημερωσε με  σε παρακαλω εχω ανοιχτους λογαριασμους μαζι της.



 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
πολλή ζέστη ρε παιδια στη Σόφια, την είχα αφήσει φθινοπωρινή και γύρισα σε καύσωνα!

εκείνη η Alexxx που λέγατε παλιά, ξέρει κανείς πού έχει χαθεί κ δεν μπορώ να την πετύχω;


Πόσο καιρο θα μείνης;;;;;
Ισως καταφερω να ανεβω Κυριακή βράδι και τριτη πρωι επιστροφή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom