Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
#var?aw?paxies?.onion
Αυτο δεν κανω paste?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μπρο παιζει να το στειλεις?
Δε μπορείς να πάρεις λινκ από το ονιον εάν δε στο στείλουν από pc μέσα από ονιον . Βασικά δε θα βρεις τίποτα άδικα ψάχνεις. Ρωτα κανέναν εδώ εάν μπορεί να σ στείλει invite σε κανένα discord π μπορεί να το έχουν αλλά είναι παρτακιδες μη περιμένεις κ πολλά
 

megapouts

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
55
Like
140
Πόντοι
0
κανε χωρο στον δισκο


Λοιπον μαγκες εκτος απο screenshot που μου εστειλε ενα μελος εδω που η αναλυση ειναι χαλια και δεν μπορεις να δεις προσωπο παιζει και να μην υπαρχουν βιντεο και απλα πεφτει τρολαρισμα

Απο την μια δεν υπαρχει λινκ ,απο την αλλη στα περισσοτερα discorc που εχω ρωτησει δεν ξερουν κατι για τα βιντεο
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.693
Like
11.163
Πόντοι
3.656
Λοιπον μαγκες εκτος απο screenshot που μου εστειλε ενα μελος εδω που η αναλυση ειναι χαλια και δεν μπορεις να δεις προσωπο παιζει και να μην υπαρχουν βιντεο και απλα πεφτει τρολαρισμα

Απο την μια δεν υπαρχει λινκ ,απο την αλλη στα περισσοτερα discorc που εχω ρωτησει δεν ξερουν κατι για τα βιντεο
τυπε μου...ψηφιζεις?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Λοιπον μαγκες εκτος απο screenshot που μου εστειλε ενα μελος εδω που η αναλυση ειναι χαλια και δεν μπορεις να δεις προσωπο παιζει και να μην υπαρχουν βιντεο και απλα πεφτει τρολαρισμα

Απο την μια δεν υπαρχει λινκ ,απο την αλλη στα περισσοτερα discorc που εχω ρωτησει δεν ξερουν κατι για τα βιντεο
Και που ξέρεις τύπε εσυ ότι τα discord π μπαίνεις είναι έγκυρα η όντως έχουν σοβαρό υλικό;; Στα καλά πρέπει να στείλεις κ εσυ υλικό . Ενα από τα καλύτερα θυμάμαι είχε κάποτε ο Κοψ
 

megapouts

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
55
Like
140
Πόντοι
0
Και που ξέρεις τύπε εσυ ότι τα discord π μπαίνεις είναι έγκυρα η όντως έχουν σοβαρό υλικό;; Στα καλά πρέπει να στείλεις κ εσυ υλικό . Ενα από τα καλύτερα θυμάμαι είχε κάποτε ο Κοψ
Εχεις κανενα να στειλεις pm?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom