Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Το λέω γι δέκατη ίσως φορά εδώ μέσα σ αυτό το νημα. Τα δυο βίντεο της Σοφίας το πρώτο η παρτουζα στο παλιό Μίδα στο τζακούζι και το γαμησι στα τέσσερα στο πεντάστερο π λέει να το βάλουμε κ κωλο. Δε κυκλοφορούνε ελεύθερα φανερά γι το λόγο ότι ο Κοψιαλης είχε στείλει εξώδικα σε αρκετούς όπως κάποια μελη του μπου που είχανε τραβήγματα σοβαρά, οι παλιοί θυμούνται τι λέω τι είχε γίνει τότε. Οποτε οποίος θέλει τα βίντεο δυο τρόποι υπάρχουν ένα η στέλνουν στο @Νίπλης η δεύτερον ψάχνονται στο onion στο dark web #var?aw?paxies?.onion . Μη μας ζαλίζεται όλη μέρα με τα βίντεο κ φανταστείτε δε τα έχετε δει , σκέψου τη ζημιά θα πάθετε όταν τη δείτε να γίνεται μουσκιδι 04:35 πωπω όλα τα έβγαλα σήμερα ;) όσοι έχουν δει ξέρουν#var?aw?paxies
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756
Το λέω γι δέκατη ίσως φορά εδώ μέσα σ αυτό το νημα. Τα δυο βίντεο της Σοφίας το πρώτο η παρτουζα στο παλιό Μίδα στο τζακούζι και το γαμησι στα τέσσερα στο πεντάστερο π λέει να το βάλουμε κ κωλο. Δε κυκλοφορούνε ελεύθερα φανερά γι το λόγο ότι ο Κοψιαλης είχε στείλει εξώδικα σε αρκετούς όπως κάποια μελη του μπου που είχανε τραβήγματα σοβαρά, οι παλιοί θυμούνται τι λέω τι είχε γίνει τότε. Οποτε οποίος θέλει τα βίντεο δυο τρόποι υπάρχουν ένα η στέλνουν στο @Νίπλης η δεύτερον ψάχνονται στο onion στο dark web #var?aw?paxies?.onion . Μη μας ζαλίζεται όλη μέρα με τα βίντεο κ φανταστείτε δε τα έχετε δει , σκέψου τη ζημιά θα πάθετε όταν τη δείτε να γίνεται μουσκιδι 04:35 πωπω όλα τα έβγαλα σήμερα ;) όσοι έχουν δει ξέρουν#var?aw?paxies

σου εχω πει δεν τα εχω λάβει εγω , δεν καταλαβαινεις
Δεν μου τα εστειλες ποτέ
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
Το λέω γι δέκατη ίσως φορά εδώ μέσα σ αυτό το νημα. Τα δυο βίντεο της Σοφίας το πρώτο η παρτουζα στο παλιό Μίδα στο τζακούζι και το γαμησι στα τέσσερα στο πεντάστερο π λέει να το βάλουμε κ κωλο. Δε κυκλοφορούνε ελεύθερα φανερά γι το λόγο ότι ο Κοψιαλης είχε στείλει εξώδικα σε αρκετούς όπως κάποια μελη του μπου που είχανε τραβήγματα σοβαρά, οι παλιοί θυμούνται τι λέω τι είχε γίνει τότε. Οποτε οποίος θέλει τα βίντεο δυο τρόποι υπάρχουν ένα η στέλνουν στο @Νίπλης η δεύτερον ψάχνονται στο onion στο dark web #var?aw?paxies?.onion . Μη μας ζαλίζεται όλη μέρα με τα βίντεο κ φανταστείτε δε τα έχετε δει , σκέψου τη ζημιά θα πάθετε όταν τη δείτε να γίνεται μουσκιδι 04:35 πωπω όλα τα έβγαλα σήμερα ;) όσοι έχουν δει ξέρουν#var?aw?paxies

Πραγματικά κούρασε αυτό το τρολλ.

Γελάσαμε μια δυο τρις με τους χαζούς που πιστεύουν τα πάντα, και δυστυχώς ακόμα ψηφίζουν κιόλας

Άλλα πάλιωσε και κούρασε η φάση όπως με το τρολλ περί βίντεο Ράλλη

Φτάνει πλέον

 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Αν όντως υπήρχε βίντεο, με ένα VPN και ένα εκ νέου account σε κάποιο φόρουμ μια χαρά θα λύνονταν το πρόβλημα για όσους φοβούνται μην μπλέξουν.
Αλλά η φάση είναι τρολλ απ' ότι φαίνεται...
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
σου εχω πει δεν τα εχω λάβει εγω , δεν καταλαβαινεις
Δεν μου τα εστειλες ποτέ
Αφού στα ειχα στείλει τότε δε τα είχες κάνει save στο megacelebfiles στο discord ?? Εάν όχι πως το έλεγαν το μυστη π τα είχε όλα σε usb κι όποτε χάναμε κάτι έστελνε ;;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756
Αφού στα ειχα στείλει τότε δε τα είχες κάνει save στο megacelebfiles στο discord ?? Εάν όχι πως το έλεγαν το μυστη π τα είχε όλα σε usb κι όποτε χάναμε κάτι έστελνε ;;
οχι δεν τα ειχα κανει ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Λοιπόν ας τελειώσει κάποια στιγμή το αστείο. Αν υπάρχει το βίντεο με την παρτουζα που στην τελική σκηνή, έχουν το Σοφακι στα 4 και είναι ο ένας με το καυλι στον κωλο και ο άλλος στο στόμα κι που μετακινείται ο τυπάς απο τον κωλο και την χυνουν κι οι δυο μαζί στη μούρη και το Σοφακι στο τέλος λέει "Ολαλααααα"
Δώστε και σ εμάς. Διαφορετικά πάμε παρακάτω και δεν υπάρχει βίντεο.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Ευχαριστώ πάρα πολύ τον συναγωνιστή για το βίντεο που μου έστειλε.Δεν αναφέρω ποιος είναι για ευνόητους λόγους... ξέρει αυτός. Θα φανώ άπληστος το ξέρω αλλά αν υπάρχει σε καλύτερη ανάλυση θα ήμουν ευγνώμων...
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.832
Κριτικές
21
Like
10.939
Πόντοι
4.546
Αφού στα ειχα στείλει τότε δε τα είχες κάνει save στο megacelebfiles στο discord ?? Εάν όχι πως το έλεγαν το μυστη π τα είχε όλα σε usb κι όποτε χάναμε κάτι έστελνε ;;
Αυτό το discord έκλεισε, αλλά νομίζω τα βίντεο τς διέρευσαν σε άλλο, δεν ξέρω σε ποιο όμως :undecided:
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Βάλτε καμία φωτογραφία κ άστε τα βίντεο
 

megapouts

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
55
Like
140
Πόντοι
0
Το λέω γι δέκατη ίσως φορά εδώ μέσα σ αυτό το νημα. Τα δυο βίντεο της Σοφίας το πρώτο η παρτουζα στο παλιό Μίδα στο τζακούζι και το γαμησι στα τέσσερα στο πεντάστερο π λέει να το βάλουμε κ κωλο. Δε κυκλοφορούνε ελεύθερα φανερά γι το λόγο ότι ο Κοψιαλης είχε στείλει εξώδικα σε αρκετούς όπως κάποια μελη του μπου που είχανε τραβήγματα σοβαρά, οι παλιοί θυμούνται τι λέω τι είχε γίνει τότε. Οποτε οποίος θέλει τα βίντεο δυο τρόποι υπάρχουν ένα η στέλνουν στο @Νίπλης η δεύτερον ψάχνονται στο onion στο dark web #var?aw?paxies?.onion . Μη μας ζαλίζεται όλη μέρα με τα βίντεο κ φανταστείτε δε τα έχετε δει , σκέψου τη ζημιά θα πάθετε όταν τη δείτε να γίνεται μουσκιδι 04:35 πωπω όλα τα έβγαλα σήμερα ;) όσοι έχουν δει ξέρουν#var?aw?paxies
Μλκ τα παταω τα λινκ με tor broswer και δεν ανηγει τιποτα
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736

megapouts

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2023
Μηνύματα
55
Like
140
Πόντοι
0
Είσαι σίγουρος ότι το κανεις σωστά δεν είναι τόσο απλό. Εάν ναι τοτε μάλλον τα κατέβασαν για τα καλά
#var?aw?paxies?.onion
Αυτο δεν κανω paste?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ευχαριστώ πάρα πολύ τον συναγωνιστή για το βίντεο που μου έστειλε.Δεν αναφέρω ποιος είναι για ευνόητους λόγους... ξέρει αυτός. Θα φανώ άπληστος το ξέρω αλλά αν υπάρχει σε καλύτερη ανάλυση θα ήμουν ευγνώμων...
Μπρο παιζει να το στειλεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom