Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.180
Like
34.495
Πόντοι
9.931
325977455_1815208632179212_6313227138514727167_n.jpg
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Έχει γεμίσει καυλα το βυζι της , τι να πω γι μένα φωνάζει θέλω πουτσα με τις ώρες
 

Συνημμένα

  • 98E72509-9E77-4E2F-B0BD-0738A072AF73.png
    98E72509-9E77-4E2F-B0BD-0738A072AF73.png
    5,2 MB · Εμφανίσεις: 303

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Να κόβεις τα κορδόνια με τα δόντια και μετά να ορμάς...
IMG_20210818_145627.jpg
Αυτά είναι διψάει για πουτσα εγώ αυτό βλέπω.
Για τη συγκεκριμένη φοτο , επειδή ένας έλεγε ότι είμαστε οπισθοδρομικοί κ έχουμε μυαλά 1823 να τους βάλουμε μπούργκα και είναι εμετική η άποψη μου που λέω ότι είναι τσολι . Τεσπα η φοτο επιβεβαιώνει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε στη φωτογραφια εχει και τιμη για τα βυζια;
29,90 το σετ;
Αχαχαχαχ καλά θα ήταν
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.494
Πόντοι
5.585
Μαζί σου σε αυτό και μπράβο του για τα φραγκα που βγάζει ξύνοντας τον κωλο του. Άμα δεν έκανε καριέρα σαν ιντερνετική καρικατούρα θα έκανε φρεντο εσπρεσσο σε κανένα συνοικιακό καφέ, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω τη δουλειά αυτή. Απλά για μένα είναι άκρως ξενερωτικο να βλέπω ωραίες γκόμενες να τραβιούνται, και στην προκειμένη να γκαστρώνονται, από μηδενικά.

Και ποιος να την γαμαει ρε φιλε? Οταν μια γυναίκα τέτοιων κυβικών στα 28-30 της πάει να παντρευτεί ή με καναν γονο θα τα φτιαξει που δεν εχει κανει τπτ μονος του στη ζωη του και τα βρηκε ετοιμα απο τον πατερα του (οπως πηδιοταν πριν με τον Μαρινακη τζούνιορ) ή με καναν τύπου Κοψιάλη που έστω και με καραγκιοζιλίκια και σελεμπριτιλίκια του κώλου τουλάχιστον φτιάχτηκε μόνος του.

Η άλλη επιλογή είναι να έβρισκε κάναν 20 χρόνια μεγαλύτερο της.

Και στις 3 περιπτώσεις κράξιμο θα έτρωγε όπως τρώει τώρα.

Εκτός αν πιστεύει κανείς οτι κάτι τέτοιες τύπισες που έχουν μάθει στην "δημοσιότητα" θα τα φτιάχνανε ποτέ με κάναν 30-35αρη γιατρό-μηχανικο ή και εγω δεν ξέρω τι αλλο που βγάζει μονο κανα 2-3 χιλιαρικα τον μηνα και δεν τον ξέρει η μάνα του άρα δεν έχει προσβάσεις στα μέρη που καυλώνουν τέτοιες τύπισες να πηγαίνουν.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Μαζί σου σε αυτό και μπράβο του για τα φραγκα που βγάζει ξύνοντας τον κωλο του. Άμα δεν έκανε καριέρα σαν ιντερνετική καρικατούρα θα έκανε φρεντο εσπρεσσο σε κανένα συνοικιακό καφέ, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω τη δουλειά αυτή. Απλά για μένα είναι άκρως ξενερωτικο να βλέπω ωραίες γκόμενες να τραβιούνται, και στην προκειμένη να γκαστρώνονται, από μηδενικά.
Μεγαλύτερο μηδενικό είναι η Φυρου από τον Κοψιαλη, αντικειμενικά είναι μια χαρά παλικάρι εμφανισιακά , το θέμα είναι ότι αυτός δεν είχε εφόδια μόνος του μόχθησε η ότι σκατα έκανε ενώ η Σοφία στις αρχές δήλωνε μοντέλο με κωλο κ βυζι πήγε μπροστά, τι εκανε ; Η προσωπική χυσαποθηκη γόνων εφοπλιστών , τραγουδιστών , party organiser στη Μύκονο, μαγαζάτορες κτλπ κτλπ . Τέλος πήρε έναν τύπο στη ηλικία της εμφανίσιμο σίγουρα πετυχημένο εάν μιλάμε για το οικονομικό και προφανώς την καλύπτει στο σοσιαλ κομμάτι προβολής κάνει αυτό π γουστάρει κ αυτή στα σοσιαλ πχ πετάει βυζι κωλο για τις προβολές κτλπ. Εάν τη μάζευε κανενας λεφτάς σοβαρός όχι καραγκιοζοπαίχτης Βρεττός Λιβάνης κτλπ, εννοώ από εύπορες οικογένειες πχ γιος Βαγγέλα, Αγγελικουσης κ άλλοι αγαπημένοι του θεού , δε θα έβλεπες στα σοσιαλ βυζι Σοφίας ούτε σε δέκα χρονια .
 

forest93

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
118
Like
312
Πόντοι
21
Μεγαλύτερο μηδενικό είναι η Φυρου από τον Κοψιαλη, αντικειμενικά είναι μια χαρά παλικάρι εμφανισιακά , το θέμα είναι ότι αυτός δεν είχε εφόδια μόνος του μόχθησε η ότι σκατα έκανε ενώ η Σοφία στις αρχές δήλωνε μοντέλο με κωλο κ βυζι πήγε μπροστά, τι εκανε ; Η προσωπική χυσαποθηκη γόνων εφοπλιστών , τραγουδιστών , party organiser στη Μύκονο, μαγαζάτορες κτλπ κτλπ . Τέλος πήρε έναν τύπο στη ηλικία της εμφανίσιμο σίγουρα πετυχημένο εάν μιλάμε για το οικονομικό και προφανώς την καλύπτει στο σοσιαλ κομμάτι προβολής κάνει αυτό π γουστάρει κ αυτή στα σοσιαλ πχ πετάει βυζι κωλο για τις προβολές κτλπ. Εάν τη μάζευε κανενας λεφτάς σοβαρός όχι καραγκιοζοπαίχτης Βρεττός Λιβάνης κτλπ, εννοώ από εύπορες οικογένειες πχ γιος Βαγγέλα, Αγγελικουσης κ άλλοι αγαπημένοι του θεού , δε θα έβλεπες στα σοσιαλ βυζι Σοφίας ούτε σε δέκα χρονια .
Συμφωνώ και επαυξάνω . Αλλά μια χαρά την πήρε ο Άλεξ και χαιρόμαστε την κορμάρα της κ μεις στα σοσιαλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom