Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Makis123450

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2024
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Ποσο ετοιμη για τσοντα ειναι, και το ξερει κι ολας η καβλα. Την ειδα απο κοντα σε παραλια,λιγο κοντη οκ, αλλα μιλαμε απο τις πιο ομορφες και ναζιαρες γυναικες που εχω δει
 

Ninja00

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2023
Μηνύματα
36
Like
296
Πόντοι
20
IMG_9870.jpeg
Να της ρουφάω τις βυζαρες όλη μερα
 

Ninja00

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2023
Μηνύματα
36
Like
296
Πόντοι
20
Την πέτυχα πριν λίγες ημέρες στα βραχναιικα έτσι όπως καθόμουν στην παραλια. Στην αρχή νόμιζα ήταν καμία που της μοιάζει αλλά εν τελεί ήταν αυτή. Η γυναίκα είναι γύρω στο 1,60 από τις καλύτερες τσόντες που υπάρχουν, οι βυζαρες της τεράστιες, κωλος πολύ καλός και είναι πολύ ευγενική. Έπαιζε με τον μικρό και είχε γυρισει όλη η παραλια και τους κοιταγε. Μετά έκανε και μια βόλτα κατά μήκος της παραλίας μην τυχόν χάσουμε το θέαμα.
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
145
Like
349
Πόντοι
21
Την πέτυχα πριν λίγες ημέρες στα βραχναιικα έτσι όπως καθόμουν στην παραλια. Στην αρχή νόμιζα ήταν καμία που της μοιάζει αλλά εν τελεί ήταν αυτή. Η γυναίκα είναι γύρω στο 1,60 από τις καλύτερες τσόντες που υπάρχουν, οι βυζαρες της τεράστιες, κωλος πολύ καλός και είναι πολύ ευγενική. Έπαιζε με τον μικρό και είχε γυρισει όλη η παραλια και τους κοιταγε. Μετά έκανε και μια βόλτα κατά μήκος της παραλίας μην τυχόν χάσουμε το θέαμα.
Όπως προανέφερα σε προηγούμενο ποστ μου την πέτυχα πριν περίπου 20 ημέρες που ήταν για μπάνιο με τον μικρό. Κάποια στιγμή ενώ πήγαινα με την κόρη μου στο μπαρ αυτή ότι είχε τελειώσει και πέρασε ακριβώς δίπλα μου και παρόλο που φορούσε γυαλιά ηλίου φαινόταν ότι είχε καρφώσει το βλέμμα της πάνω μου. Όχι επειδή της άρεσα. Σιγά μην κάτσει να κοιτάξει ένα κακομοίρη σαν κι εμένα. Αλλά επειδή ήθελε να δει αν την κοιτάζω. Κι όντως την κοίταζα. Η τύπισσα ξέρει - ειδικά όταν φοράει μαγιό - ότι όλες οι πουτσες γύρω της θα είναι όρθιες για πάρτη της. Και πιθανόν να το απολαμβάνει. Και καλά κάνει!
 

Nathan_Prince

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
300
Like
1.046
Πόντοι
201
Προφανώς και ξέρει ότι την κοιτάνε οι πουτσες. Αυτή είναι η δουλειά της άλλωστε και έτσι βγάζει το ψωμί της
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
506
Την πέτυχα πριν λίγες ημέρες στα βραχναιικα έτσι όπως καθόμουν στην παραλια. Στην αρχή νόμιζα ήταν καμία που της μοιάζει αλλά εν τελεί ήταν αυτή. Η γυναίκα είναι γύρω στο 1,60 από τις καλύτερες τσόντες που υπάρχουν, οι βυζαρες της τεράστιες, κωλος πολύ καλός και είναι πολύ ευγενική. Έπαιζε με τον μικρό και είχε γυρισει όλη η παραλια και τους κοιταγε. Μετά έκανε και μια βόλτα κατά μήκος της παραλίας μην τυχόν χάσουμε το θέαμα.
Που ήταν στα Βραχνέικα;
 

Kkostas611

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2023
Μηνύματα
279
Like
2.815
Πόντοι
441
Έλεος πια μωρή καύλα...
 

Συνημμένα

  • An-hloZFSBWOrPXPcJlwLLj302IMrDbHqDK3sQigoP0CyUY3NUeu5AqBHDralhH5FF-t1JerGKSdpGLvd-6XDDQk.mp4
    6,2 MB · Εμφανίσεις: 0
  • An-XZBxZSW3RVvHGpgK5xvwKDTI64v98iwOTTUx3wQgXOz5VGqy-T3YE5EGeAtgcJp6x73614JPNvm7uv1KuZdGL.mp4
    19,4 MB · Εμφανίσεις: 0

guy123guy123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
428
Like
1.564
Πόντοι
201
Να φαίνονται όλα, βυζάρες και κωλάρα να χύνουμε σαν τρελοί:bigdick::bigdick::bigdick:
 

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
207
Like
2.865
Πόντοι
441
μαμα τι δουλεια κανεις?
δειχνω τα βυζια μου στον κοσμο και το παιζω Influencer

εντομεταξυ ο αλλος εχει γινει σαν αρκουδα
απορω αν του ειναι πιστη οπως εχει καταντησει ενω αυτη τερμα φιτ
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.528
Πόντοι
9.931
εντομεταξυ ο αλλος εχει γινει σαν αρκουδα
απορω αν του ειναι πιστη οπως εχει καταντησει ενω αυτη τερμα φιτ
Είπαμε τυπε με τα λεφτα δεν παίζουμε, εκτος αν η καυλα ειναι πολυ μεγάλη και αδύνατον να κατανικηθεί.
 

nkido101

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2024
Μηνύματα
207
Like
2.865
Πόντοι
441
Είπαμε τυπε με τα λεφτα δεν παίζουμε, εκτος αν η καυλα ειναι πολυ μεγάλη και αδύνατον να κατανικηθεί.
ισως αλλα πρεπει να ζοριζεται
νομιζω αν μεγαλωσει και το παιδι θα ψαξει αλλου δεν θα αντεξει

απλα αυτος με τα τριγλυκεριδια στον θεο και τις αρτηριες βουλωμενες, τι να της κανει αραγε?
και αυτη με τοση γυμναστικη το μουνι της θα πεταει φωτια για πουτσα συνεχως
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.528
Πόντοι
9.931
ισως αλλα πρεπει να ζοριζεται
νομιζω αν μεγαλωσει και το παιδι θα ψαξει αλλου δεν θα αντεξει

απλα αυτος με τα τριγλυκεριδια στον θεο και τις αρτηριες βουλωμενες, τι να της κανει αραγε?
και αυτη με τοση γυμναστικη το μουνι της θα πεταει φωτια για πουτσα συνεχως
Οταν τα λεφτα ειναι καλα κανουν υπομονή, αν αρχίσουν να μειώνονται τοτε αρχίζει η γκρίνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom