Νέα

Σκουπιδιασμα γκομενας που την επιασα με αλλον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karxies28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Καλησπερα μαγκες!καινουριος εδω!28ετων αρκετα εμφανισιμος κ εχω σχεση με μια καριολα εδω και 1,5 χρονο!για να μη σας κουρασω πολυ περνουσαμε τελεια πληρωνα τα παντα γαμουσα αποτι ελεγε πολυ καλα! Σε συζητηση που ειχαμε καποια στιγμη για κερατωματα ειχε φριξει σε τετοια κουβεντα και της ειχα πει πως αν το εκανε ποτε θα το πληρωνε με τον ιδιο τροπο και με τα ιδια εργαλεια που το εκανε!
Προχθες εμαθα απο φιλο οτι την ειδε σε ενα μαγαζι σε ασχετη περιοχη απο μενα κ αποκει που βγαιναμε! Σηκωθηκα σαν μαλακας και πηγα σπιτι της κ την εστησα με αμαξι φιλου απο κατω για ωρα!εφτασε μετα απο 3ωρο
Βγηκε απο αμαξι του συναγωνιστη που μαλλον ουτε αυτος γνωριζει τιποτα και της ανοιξε την πορτα την αποχαιρετησε με ενα χουφτωμα στον κωλο κ γλωσσοφιλο που δε ξερω πως δε βγηκα απο ταμαξι να την σαπισω!! Αυτο που σκεφτηκα κατευθειαν ειναι πως αφου καριολα θελεις κ αλλη πουτσα κ δε σου φτανει αυτη που ειχες και το παιζεις ηθικη καριολα θα σου δωσω πουτσα αλλ οχι απο εναν αλλα απο πολλους χωρις να το ξερεις
Τις επομενες μερες θα την παω σε ξενοδοχειο καπου κεντρικα κ θα κανονισω με οποιον κ οσους γουσταρουν να μπουκαρουν μεσα ενω με περιμενει κ να της αλλαξουν τα φωτα!!!
Κωλο μιας κ τον δινει
Μουνι κ ταισμα στομα!
Μπορει να εχω βγει ρε μαγκες εκτος εαυτου κ ναρχεται η εικονα με τον αλλο στ μυαλο μου αλλα αυτο αξιζουν οι καριολες κ οχι ξυλο! Αλλα σκουπιδιασμα κ ξεφτιλα
Να παρακαλαει να σταματησουμε κ απλα να τη χυνουμε!
Μην τρολλαρετε παρακαλω! Εννοω οτι εγραψα παραπανω! Κ απλα δωστε ιδεες για το τι να κανω
Δεν τη συνανταω απο προχθες με δικαιολογιες για να μην τη σαπισω!!! Θα τη συναντησω στο μερος που θα κανονισω αυτο που θελω να της κανω μονο

Aυτό που έχει να συμβουλεύσει κάθε νορμάλ άνθρωπος είναι ούτε να διανοηθείς τέτοιες μαλακίες γιατί μπορεί να σε μαζέψουν ακόμα και για βιασμό και μετά τη γάμησες !!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
εγω τα λεω χρονια τωρα ότι οι γκομενες εχουν ξεφυγει τελειως.αντι εμεις οι αντρες να πενευομαστε ότι παμε με πολλες το πενευονται οι γκομενες ότι πανε με πολλους.για όλα αυτά φταιει η οικογενεια και μετα η κοινωνια.αυτα τα φεμινιστικα κινηματα και παπαριες κανανε ολες τις γυναικες να ντύνονται και να φερονται σαν πουτανες.απο τα 14 τους αρχιζουν και τον τρωνε ολες και μεχρι τα 25 το εχουν κανει καζανι η αλλιως ο αχόρταγος.δεν πρεπει να τις περνουμε στα σοβαρα εγω πιστευω θα τις πηδαμε και ταυτόχρονα θα ψάχνουμε για άλλες να χουμε καβατζες.αυτα τα περι αγαπουληδων δωρακια καρδουλες φρου φρου και σαλια μακρυα.

Χα,χα,χα....κλασσικός Ελλέεινας ισλαμο-ανατολίτης !!
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Φίλε μην κάνεις πράξη όλα αυτα που έχεις σκεφτεί. Κράτα την σαν στανταράκι να ρίχνεις ενα γρήγορο (με προφυλακτικό πάντα) και άρχισε να ψάχνεις για κάτι καινούριο. Μη χάνεις χρόνο κ μην αναλώνεσαι με την τυπισσα. Βρωμάει ο τόπος απο γκομενάκια που ψάχνονται. Δες το σαν μια ευκαρία να ψάξεις κ εσύ κάτι καινούριο.
 

Επισκέπτης
Από τα πιο ωραία συναισθήματα είναι να ξέρεις με ποιόν έχεις να κάνεις και να το απολαμβάνεις. Απολαυσέ την, τώρα που δεν την σέβεσαι πια το γαμήσι θα είναι καλύτερο. Ψοφάνε να νιώθουν ξεφτιλισμένες.
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
382
Κριτικές
104
Like
570
Πόντοι
6.280
Αγαπητε φιλε ,
κατ αρχην μην μεγαλοποιουμε το κερατο... Οπως ειπαν πολλοι πριν απο εμενα ετσι παει ολη η κοινωνια, απο κρεβατι σε κρεβατι, το χεις κανει κι εσυ πιθανοτατα.
Υπαρχει η χυμα αποψη του : και τι εγινε? Ομωε εσυ αφου το αντιληφθηκες κι αφου χαλαστηκες τοσο κοιτα να παρεις εκδικηση, εξυπνη εκδικηση οχι φαπες βιασμους video και μαλακιες.
Μπορεις να κανεις χοντραδες με παρατηματα και εικοσαρικα στη μαπα... ε και?
Καλη η αποψη να την φτυσεις και παει και τελειωσε και οποτε σε ενοχλει στελνε τις φωτο απο τα μαλλιαρα σου αρχ...
Καλη θα ειναι και η φαση να φλερταρεις, πριν τη σουταρεις, με φιλες η συγγενεις της ετσι ωστε να χασει και την εμπιστοσυνη της σε "δικα της" ατομα και τελικα θα μεινει ακομα πιο μονη... Τοτε ισως να στειλεις ανοιχτη καρτα με τις ευχες σου και το 20ρικο με ευχαριστιες για την παροχη υπηρεσιων του παρελθοντος
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.457
Πόντοι
2.487
κοιτα, αν ειναι καλο μουνι, και δεν εχεις συναισθηματα, η γνωμη μου ειναι κρατα την για γαμησια, αλλα παραλληλα κοψε τα εξοδα.
Δεν της παιρνεις, δεν κερνας κοκ

Κανε της οσο πιο ανωμαλα γαμησια γουσταρεις, αλλα δεδομενου οτι γαμιεται κι αλλου, παντα με προφυλαξη. Παραλληλα μπορεις να εισαι οσο μαλακας θες μεσα στη σχεση, τυπου θα βγω με οποιον θελω, οποτε θελω και λογαριασμο δεν θα δωσω. Αν ξενερωσει στα αρχιδια σου. Αν σε στειλει στα αρχιδια σου.

Κανε το κομματι σου και παραλληλα ψαξε μεχρι να βρεις τπτ καλυτερο, και παρατα την.
 

greg13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.368
Like
1.569
Πόντοι
216
εγω φιλε λεω αν ειναι καλο ΜΟΥΝΙ η ΚΑΡΙΟΛΑ να την κρατησεις κ να την ΞΕΣΚΙΖΕΙΣ οσο ποιο πολυ μπορεις να μην αντεχει να γαμιεται με αλλον, καντην να σερνεται η βρομιαρα... Και μολις βρεις μια αλλη, παρατησε την στα καλα καθουμενα κ στο μελλον πετα κ στο δυαδικτιο καμια φωτο της η κανα βιντεακι να την χυνουν 5 εκ. πουτσες !!!
 

ALKA

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
59
Πόντοι
0
Φίλε σε όλες τις συναισθηματικά φορτισμένες καταστάσεις απαιτείται το εξής απλό:
Δεν αποφασίζεις / κάνεις / λες απολύτως τίποτα μέχρι να ηρεμήσεις κάπως!

Κατόπιν αποφασίζεις με βάση ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΥΜΦΕΡΟΝ / ΟΦΕΛΟΣ. Δεν έχει νόημα να της κάνεις κακό αν δεν έχεις εσύ όφελος από αυτό. Είναι απλά ανάλωση δυνάμεων. Αυτά που σου γράφω παίρνουν ως δεδομένο (είναι;) ότι δεν θες να συνεχίσεις μαζί της.

Με την λεγάμενη έχεις σχέση 1,5 χρόνο. Αύτο σημαίνει ότι έχετε πολλές κοινές παρέες.  Μέσα από αυτές πιθανότατα θα βρεις την επόμενη. Άρα σε ενδιαφέρειαπολύτως ο χειρισμός της κατάστσαης. Εσύ μπορεί να βλέπεις μαυρίλα αλλά εγώ σε θεωρώ τυχερό.

Άποψη μου είναι πως το καλύτερο σενάριο είναι το απόλυτο block. Ακαριαίο και 100% στεγανό. Αυτή θα βάλει λυτους και δεμένους να μάθει τι συμβαίνει.  Εσύ θα μιλάς με τα καλύτερα λόγια απλά θα λες ότι όλα κάποια στιγμή όλα τελειώνουν. Αν το κάνεις εσύ παραμένεις gentleman και αυτή θα καεί.

Αν θες να την εκδικηθείς (που δεν στο συνιστώ)έχεις μόνο μία λύση για να το κάνεις με τρόπο που εσύ δεν θα ρίξεις την εικόνα σου σοτυς υπολοίπους.  Συνεχίζεις για λίγο την σχέση και μαζέυεις λίγα στοιχεία του κερατώματος.  Δυο εξόδους της με τον γκόμενο με μια-δυο φωτό. Όταν έχεις αυτά που χρειάζεσαι ώστε να μην μπορεί να αμφισβητηθεί ότι στα φόρεσε, τότε χωρίζεις με απόλυτο Block.  Λογικά διάφοροι κοινοί γνωστοί και φίλοι θα έχουν περιέργια να μαθουν.  Επίσης αυτή θα βάλει λυτούς και δεμένους. Θα δεχτείς πίεση να μιλήσεις...  Οπότε θα κανονίσεις μια συναντηση με φίλους (και την κολλητή της...) για να εξηγήσεις σε όλους τι συνέβη.  Κάνεις επίδειξη στοιχείων και ζητάς να μην ξανασυζητηθεί το θέμα ποτέ. Τι θα συμβεί το αφήνω στην φαντασία σου!!!
 
OP
OP
K

karxies28

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2017
Μηνύματα
61
Like
6
Πόντοι
0
Η λυση ειναι αυτη π μου ειπατε! Μπλοκ απο παντου χωρις καμμια ενημερωση! Φωτο εχω απο τοαμαξι εννοειται που τη φιλαει! Και οπως συνεχισει η φαση! Να την ξαναγαμησω δεν παιζει! Χανομαι κ οπως παει!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.393
Κριτικές
61
Like
42.461
Πόντοι
22.785
Η λυση ειναι αυτη π μου ειπατε! Μπλοκ απο παντου χωρις καμμια ενημερωση! Φωτο εχω απο τοαμαξι εννοειται που τη φιλαει! Και οπως συνεχισει η φαση! Να την ξαναγαμησω δεν παιζει! Χανομαι κ οπως παει!
.............


.......... Αναλαμβάνω την ψυχαναλυση σου......
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Καλησπερα μαγκες!καινουριος εδω!28ετων αρκετα εμφανισιμος κ εχω σχεση με μια καριολα εδω και 1,5 χρονο!για να μη σας κουρασω πολυ περνουσαμε τελεια πληρωνα τα παντα γαμουσα αποτι ελεγε πολυ καλα! Σε συζητηση που ειχαμε καποια στιγμη για κερατωματα ειχε φριξει σε τετοια κουβεντα και της ειχα πει πως αν το εκανε ποτε θα το πληρωνε με τον ιδιο τροπο και με τα ιδια εργαλεια που το εκανε!
Προχθες εμαθα απο φιλο οτι την ειδε σε ενα μαγαζι σε ασχετη περιοχη απο μενα κ αποκει που βγαιναμε! Σηκωθηκα σαν μαλακας και πηγα σπιτι της κ την εστησα με αμαξι φιλου απο κατω για ωρα!εφτασε μετα απο 3ωρο
Βγηκε απο αμαξι του συναγωνιστη που μαλλον ουτε αυτος γνωριζει τιποτα και της ανοιξε την πορτα την αποχαιρετησε με ενα χουφτωμα στον κωλο κ γλωσσοφιλο που δε ξερω πως δε βγηκα απο ταμαξι να την σαπισω!! Αυτο που σκεφτηκα κατευθειαν ειναι πως αφου καριολα θελεις κ αλλη πουτσα κ δε σου φτανει αυτη που ειχες και το παιζεις ηθικη καριολα θα σου δωσω πουτσα αλλ οχι απο εναν αλλα απο πολλους χωρις να το ξερεις
Τις επομενες μερες θα την παω σε ξενοδοχειο καπου κεντρικα κ θα κανονισω με οποιον κ οσους γουσταρουν να μπουκαρουν μεσα ενω με περιμενει κ να της αλλαξουν τα φωτα!!!
Κωλο μιας κ τον δινει
Μουνι κ ταισμα στομα!
Μπορει να εχω βγει ρε μαγκες εκτος εαυτου κ ναρχεται η εικονα με τον αλλο στ μυαλο μου αλλα αυτο αξιζουν οι καριολες κ οχι ξυλο! Αλλα σκουπιδιασμα κ ξεφτιλα
Να παρακαλαει να σταματησουμε κ απλα να τη χυνουμε!
Μην τρολλαρετε παρακαλω! Εννοω οτι εγραψα παραπανω! Κ απλα δωστε ιδεες για το τι να κανω
Δεν τη συνανταω απο προχθες με δικαιολογιες για να μην τη σαπισω!!! Θα τη συναντησω στο μερος που θα κανονισω αυτο που θελω να της κανω μονο

ρε φίλε ειλικρινά αν μαντεύω σωστά είσαι 28 ετών. Ποιος ο λόγος να της πληρώνεις τα πάντα και να κερνας εσύ? δεν ζούμε στο 1950 τα δύο φύλα είναι ίσα. Μη μου πείς ότι είσαι και από αυτούς που έχουν δικό τους μεταφορικό μέσο μέσο και πάνε και την παίρνουν από το σπίτι και την γυρνάνε και σπίτι. Υπάρχουν ΜΜΜ που λειτουργούν και το βράδυ (νυχτερινές γραμμές) μάλιστα άρα δεν υπάρχει λόγος να γίνεται κάτι τέτοιο

τεσπα τουλάχιστον έπραξες σωστά μπλόκαρε την μην της ξαναμιλήσεις και προχώρα παρακάτω και όλα καλά
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Καλησπερα μαγκες!καινουριος εδω!28ετων αρκετα εμφανισιμος κ εχω σχεση με μια καριολα εδω και 1,5 χρονο!για να μη σας κουρασω πολυ περνουσαμε τελεια πληρωνα τα παντα γαμουσα αποτι ελεγε πολυ καλα! Σε συζητηση που ειχαμε καποια στιγμη για κερατωματα ειχε φριξει σε τετοια κουβεντα και της ειχα πει πως αν το εκανε ποτε θα το πληρωνε με τον ιδιο τροπο και με τα ιδια εργαλεια που το εκανε!
Προχθες εμαθα απο φιλο οτι την ειδε σε ενα μαγαζι σε ασχετη περιοχη απο μενα κ αποκει που βγαιναμε! Σηκωθηκα σαν μαλακας και πηγα σπιτι της κ την εστησα με αμαξι φιλου απο κατω για ωρα!εφτασε μετα απο 3ωρο
Βγηκε απο αμαξι του συναγωνιστη που μαλλον ουτε αυτος γνωριζει τιποτα και της ανοιξε την πορτα την αποχαιρετησε με ενα χουφτωμα στον κωλο κ γλωσσοφιλο που δε ξερω πως δε βγηκα απο ταμαξι να την σαπισω!! Αυτο που σκεφτηκα κατευθειαν ειναι πως αφου καριολα θελεις κ αλλη πουτσα κ δε σου φτανει αυτη που ειχες και το παιζεις ηθικη καριολα θα σου δωσω πουτσα αλλ οχι απο εναν αλλα απο πολλους χωρις να το ξερεις
Τις επομενες μερες θα την παω σε ξενοδοχειο καπου κεντρικα κ θα κανονισω με οποιον κ οσους γουσταρουν να μπουκαρουν μεσα ενω με περιμενει κ να της αλλαξουν τα φωτα!!!
Κωλο μιας κ τον δινει
Μουνι κ ταισμα στομα!
Μπορει να εχω βγει ρε μαγκες εκτος εαυτου κ ναρχεται η εικονα με τον αλλο στ μυαλο μου αλλα αυτο αξιζουν οι καριολες κ οχι ξυλο! Αλλα σκουπιδιασμα κ ξεφτιλα
Να παρακαλαει να σταματησουμε κ απλα να τη χυνουμε!
Μην τρολλαρετε παρακαλω! Εννοω οτι εγραψα παραπανω! Κ απλα δωστε ιδεες για το τι να κανω
Δεν τη συνανταω απο προχθες με δικαιολογιες για να μην τη σαπισω!!! Θα τη συναντησω στο μερος που θα κανονισω αυτο που θελω να της κανω μονο
Κανενα βιντεακι της εχεις?Βγαλτο στο ιντερνετ και ξεφτιλισε τη.Να μη φαινεσαι εσυ εννοειται και απο καποιο ιντερνετ καφε να μη φαινεται η ip σου.Καντην ρομπα.Στειλε το βιντεο και στον πατερα της.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Φιλτατε νηματοθετη. Οπως σου ειπαν και καποιοι θα επαναλαβω κιεγω. Δυστυχως αυτο που εκανε το εκανε με τη θεληση της. Το να της στειλεις εσυ 2, 3, 5, 10 κερασμενες πουτσες ειναι βιασμος γιατι σιγουρα δεν το θελει κατι τετοιο.

Θελεις να παρεις το αιμα σου πισω? Σου ειπαν καποιες λυσεις του στιλ πηδα την και μετα ξεφορτωσου την ή δως της 20 ευρω. Κατ'εμε δεν της κανεις και την μουρη κρεας. Εγω θα πω μια ιδεα και αν δεν σαρεσει γραφτην και στα παπαρια σου.

Ζητησε της για μια τελευταια φορα να βρεθειτε. Προσπαθησε να πηδηχτειτε. Ασε να σου παρει πιπα. Μην ασχοληθεις μαζι της εσυ. Και οταν ειναι να πεσει το γαμησι φροντισε να σου πεσει. Πες της οτι κατι εχει αλλαξει πανω της τωρα τελευταια και δεν σε ελκυει πλεον σαν γυναικα. Ισως να αλλαξε και το γουστο σου. Ζητησε της να το διαλυσετε. Πες της να φυγει αμεσως ομως. Δεν θελεις να το συζητησετε  Κατα πασα πιθανοτητα θα της βιασεις την ψυχολογια. Αυτο δεν τιμωρειτε αλλα θα το ευχαριστηθεις.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
και θα σου προτεινω και αλλη λυση.Τραβα σουνιο βολτα μαζι της ρομαντικη ταχα μου.Σταματα σε καποια καβατζα για να γαμηθειτε και μολις γδυθει,πετα την εξω απο το αμαξι και φυγε.Αστην να βρει την ακρη μονη της μετα.Πετα και τα ρουχα της σε κανενα καδο και να παει να γαμηθει.Αμα εχεις τοσο μενος,αυτο ειναι το καλυτερο...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.424
Πόντοι
366
χεχεχε, σε ξεφτιλισε, οπως δηλαδη αρμοζει σε εναν πυρφορακο-χορηγο που κανει ολα τα θεληματα στην πριγκιπέσα του  :wanker:
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
και θα σου προτεινω και αλλη λυση.Τραβα σουνιο βολτα μαζι της ρομαντικη ταχα μου.Σταματα σε καποια καβατζα για να γαμηθειτε και μολις γδυθει,πετα την εξω απο το αμαξι και φυγε.Αστην να βρει την ακρη μονη της μετα.Πετα και τα ρουχα της σε κανενα καδο και να παει να γαμηθει.Αμα εχεις τοσο μενος,αυτο ειναι το καλυτερο...


Αστον να ηρεμισει. Μην τον μπαρουτιαζεις. Καλυτερα να της δημιουργησει εκει περα κομπλεξ εμφανισιακο παρα να κανει κατι οπου μετα θα το πει και μαλακα.


Γεμισε της αμφιβολιες για τον εαυτο της και μετα block απολους και απολα. Αυτο μπορεις να το κανεις αν σε παιρνει σενα διαστημα ενος μηνα. Αυτο θα εχει σαν αποτελεσμα να προσπαθησεις να βρεις την επομενη οποτε αν σε κυνηγισει να της πεις οτι βρηκες κατι καλυτερο που σε γεμιζει και σου σηκωνεται κιολλας.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
χεχεχε, σε ξεφτιλισε, οπως δηλαδη αρμοζει σε εναν πυρφορακο-χορηγο που κανει ολα τα θεληματα στην πριγκιπέσα του  :wanker:
γι αυτο ειναι η μοιρα σου να γαμας μονο σε μπουρδελο.Με τετοιο σκεπτικο που εχεις.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.424
Πόντοι
366
γι αυτο ειναι η μοιρα σου να γαμας μονο σε μπουρδελο.Με τετοιο σκεπτικο που εχεις.

παντου παιζω....ειχα και μεχρι πριν λιγα χρονια μακροχρονια σχεση 5 ετων...την εληξα γτ κουραστικα -ηθελα απολυτες ελευθεριες- και η κοπελα εφτασε στα ορια της καταθληψης, κι ακομα με κυνηγαει

με βαση τον παραπανω αφορισμο και αυθαιρέτο συμπέρασμά σου, θεωρεις δηλαδη οτι δεν γινεται να εισαι με καποιον κρατωντας ισορροπίες, χωρις να εισαι κολακας, να του κανεις ολα τα χατηρια, να τον χορηγεις και να τον χαρτζηλικωνεις;;;; ολα ασπρο μαυρο τα χεις στο μυαλο σου?? ειτε θα ναι ειναι καποιος πυρφορακος, ειτε "τζιχαντιστης" μπουρδελιαρης???  
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.424
Πόντοι
366
περα απ το πικαρισμα στον "ατυχη" :babycry:, θα του ελεγα να τη στειλει με συνοπτικες διαδικασιες και να παει παρακατω χωρις να της δωσει σαφεις εξηγησεις...


κοιτα, αν ειναι καλο μουνι, και δεν εχεις συναισθηματα, η γνωμη μου ειναι κρατα την για γαμησια, αλλα παραλληλα κοψε τα εξοδα.
Δεν της παιρνεις, δεν κερνας κοκ

Κανε της οσο πιο ανωμαλα γαμησια γουσταρεις, αλλα δεδομενου οτι γαμιεται κι αλλου, παντα με προφυλαξη. Παραλληλα μπορεις να εισαι οσο μαλακας θες μεσα στη σχεση, τυπου θα βγω με οποιον θελω, οποτε θελω και λογαριασμο δεν θα δωσω. Αν ξενερωσει στα αρχιδια σου. Αν σε στειλει στα αρχιδια σου.

Κανε το κομματι σου και παραλληλα ψαξε μεχρι να βρεις τπτ καλυτερο, και παρατα την.
τωρα το δα!
συνυπογράφω!!!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
παντου παιζω....ειχα και μεχρι πριν λιγα χρονια μακροχρονια σχεση 5 ετων...την εληξα γτ κουραστικα -ηθελα απολυτες ελευθεριες- και η κοπελα εφτασε στα ορια της καταθληψης, κι ακομα με κυνηγαει

με βαση τον παραπανω αφορισμο και αυθαιρέτο συμπέρασμά σου, θεωρεις δηλαδη οτι δεν γινεται να εισαι με καποιον κρατωντας ισορροπίες, χωρις να εισαι κολακας, να του κανεις ολα τα χατηρια, να τον χορηγεις και να τον χαρτζηλικωνεις;;;; ολα ασπρο μαυρο τα χεις στο μυαλο σου?? ειτε θα ναι ειναι καποιος πυρφορακος, ειτε "τζιχαντιστης" μπουρδελιαρης??? 
γινεται και παραγινεται.Ομως να ξερεις πως οτι κανεις για την αλλη το κανεις ια να νιωθεις εσυ καλα οτι το ατομο που εχεις διπλα σου περναει ομορφα και ετσι περνας και εσυ.
Απο κει και περα οταν η αλλη δεν το εκτιμησει ειναι δικο της θεμα.Προχωρας παρακατω.Θα στενοχωρηθεις αλλα θα περασει.Ολοι εχουμε πονεσει και πληγωθει και ξανα κανουμε τα ιδια.Ετσι ειναι το παιχνιδι του ερωτα.
Αν αντιμετωπιζεις τις γυναικες σαν κρεατα τοτε μην περιμενεις να σε αντιμετωπισουν και αυτες καλυτερα.Σαν σπονσορα θα σε βλεπουν.
Σαφως και ειναι κ πολλες που θελουν ξυλο και απλα τις εχεις μονο για ενα γαμησι και δρομο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom