Νέα

ΣΚΗΝΕΣ ΣΟΚ βίας απο Αφρικανούς στην οδο Ερμού..!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
παντως βλεποντας τις φωτογραφιες των αριστερων "αγωνιστριων¨" που εχουν δει το φως της δημοσιοτητας κατα καιρους, ειναι ευκολο να καταλαβει γιατι οι αριστεροι εχουνε γινει πισογλεντηδες....

αριστερες Ελλεηνιδες! παναγιτσα μου λεμε!!!!!!! ξου ξου ξου!!!!!
 

FalleN

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγω ρε παιδια που κυκλοφορώ κέντρο πάρα πολύ συχνά (στα 21 μου χρονια) εκτος απο πρεζακια και αστυνομους,δεν με εχει ενοχλησει κανεις.Περισοτερο φοβαμαι τους "αντρες" της ΕΛ.ΑSS μη μου κανουν μαλακιες παρα τους πραγματικα αθωους μεταναστες κλπ.Οσο για τη ΧΑ τι να πει κανεις..Κριμα που δεν αφηνεται το κεφαλι σας ανοιχτο να βρουνε τροφη η σκατομυγες.Οσον αφορα τους εγχρωμους αδερφους και γενικα τους μεταναστες αδερφους,οσο τους μειωνεις καθημερινα και δεν τους δινεις ευκαιριες,εστω να τους πεις μια καλημερα οταν τη χρειαζονται,καλα κανουν και υπερασπιζονται τον εαυτο τους.Η φτωχεια φερνει τις ασχημες πραξεις.Και ερωτω τους εθνικιστες και τους φασιστες."Εαν αγαπατε τοσο πολυ την πατριδα και τη σημαια,γιατι δεν κανετε κατι με τα πραγματικα 300 καθαρματα που βρισκονται στο Συνταγμα και που καταστρεφουν πανω στο ονομα της σημαιας"?Εδω κολλαει το γνωστο "με τη βοηθεια του Χριστου,θα σας μαμησουμε την Παναγια".Αυτα.Ολοι ειμαστε το ιδιο.Μιλαω χωρις να ανηκω σε καποιο πολιτικο χωρο.
 

Επισκέπτης
Εγω ρε παιδια που κυκλοφορώ κέντρο πάρα πολύ συχνά (στα 21 μου χρονια) εκτος απο πρεζακια και αστυνομους,δεν με εχει ενοχλησει κανεις.Περισοτερο φοβαμαι τους "αντρες" της ΕΛ.ΑSS μη μου κανουν μαλακιες παρα τους πραγματικα αθωους μεταναστες κλπ.Οσο για τη ΧΑ τι να πει κανεις..Κριμα που δεν αφηνεται το κεφαλι σας ανοιχτο να βρουνε τροφη η σκατομυγες.Οσον αφορα τους εγχρωμους αδερφους και γενικα τους μεταναστες αδερφους,οσο τους μειωνεις καθημερινα και δεν τους δινεις ευκαιριες,εστω να τους πεις μια καλημερα οταν τη χρειαζονται,καλα κανουν και υπερασπιζονται τον εαυτο τους.Η φτωχεια φερνει τις ασχημες πραξεις.Και ερωτω τους εθνικιστες και τους φασιστες."Εαν αγαπατε τοσο πολυ την πατριδα και τη σημαια,γιατι δεν κανετε κατι με τα πραγματικα 300 καθαρματα που βρισκονται στο Συνταγμα και που καταστρεφουν πανω στο ονομα της σημαιας"?Εδω κολλαει το γνωστο "με τη βοηθεια του Χριστου,θα σας μαμησουμε την Παναγια".Αυτα.Ολοι ειμαστε το ιδιο.Μιλαω χωρις να ανηκω σε καποιο πολιτικο χωρο.
Πολύ καλά κάνεις δεν χρειάζεται να ανήκεις κάπου,αρκεί να είσαι προοδευτίκος στις αντιλήψεις,πράγμα που βλέπω!!! ;)
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
αχαχαχαχαχαχαχα ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑΤΖΕΣ

Συγνώμη κιόλας αλλά αν είναι να μας κυβερνούν οι ΠΑΣΟΚΟΙ..και τα αποβράσματα του ΣΥΡΙΖΑ


[size=20pt]ΖΗΤΩ Η 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  [/size]

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 01-elpis_tou_ethnous.jpg
    01-elpis_tou_ethnous.jpg
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 19

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • adolf_pp.jpg
    adolf_pp.jpg
    55,6 KB · Εμφανίσεις: 34

Επισκέπτης
αχαχαχαχαχαχαχα ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑΤΖΕΣ

Συγνώμη κιόλας αλλά αν είναι να μας κυβερνούν οι ΠΑΣΟΚΟΙ..και τα αποβράσματα του ΣΥΡΙΖΑ


[size=20pt]ΖΗΤΩ Η 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  [/size]

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Στο bou.tv δοξαστε και τον Χίτλερ αν θέλετε,εκτός νετ μην τα πείτε αυτά θα πέσουν στην καλύτερη ντομάτες,στην χειρότερη πέτρες!!! :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Στο bou.tv δοξαστε και τον Χίτλερ αν θέλετε,εκτός νετ μην τα πείτε αυτά θα πέσουν στην καλύτερη ντομάτες,στην χειρότερη πέτρες!!! :2funny: :2funny:
ενω εσεις προτιματε να πεφτουν πουτσες ε?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Αυτό οδηγεί στο αντίθετο συμπέρασμα,ότι θες καταλαβαίνεις!!! :2funny: :2funny: :2funny:
αμα σου λεω εχεις παρει τον κακο το δρομο.....

αντε βρε, θα σου ανοιξει ο ΠΠος σαμπανια μολις παρεις το πρωτο σου πακι
 

Επισκέπτης
αμα σου λεω εχεις παρει τον κακο το δρομο.....

αντε βρε, θα σου ανοιξει ο ΠΠος σαμπανια μολις παρεις το πρωτο σου πακι
Κοίτα μπορείς να σκέφτεσαι και φαντάζεσαι ότι θεεεες δεν σε εμποδίζω!!! :grin:

Εμένα μία φορά η τύχη μου χαμογελά!!! :booty:

 

bokoulias

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
ΟΙ ΜΑΥΡΟΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΣΑΝΤΕΣ ΜΑΣ ΕΦΤΑΙΞΑΝ!!!!!!!!!!!!! :uglystupid: :headbang: :uglystupid: :headbang:
Καταρχην το "λαθρεμποριο" για δικους μας το κανουν ειναι οπως με τα cd...
Αντι να κυνηγανε τα ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ τους ΚΩΛΑΛΒΑΝΟΥΣ και ολη τους την φαρα που απο οταν ηρθαν η εγκληματικοτητα και τα ναρκωτικα ανεβηκαν 500% κυνηγανε το "επικινδυνο καρτελ της δερματινης τσαντας  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:" Αλλα μονο εκει τους παιρνει να κανουν τους μαγκες... στους φοβισμενους μαυρους!!!!!! Βλεπεις οι αλβανοι εμποροι το πιο πιθανο ειναι να ειναι οπλισμενοι!!!!!!!!!!!!!!!!!! η να βρεθουν αργοτερα σε κανενα χαντακι!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Και ας πει καποιος στον τελευταιο βλακα στο βιντεο με την κετσαπ οτι με τετοια καραγκιοζιλικια τα γελια με επιασαν και δεν ειδα την "καταντια της ελληνικης πραγματικοτητας" οπως λεει και ο ιδιος!!!!!!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ΟΙ ΜΑΥΡΟΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΤΣΑΝΤΕΣ ΜΑΣ ΕΦΤΑΙΞΑΝ!!!!!!!!!!!!! :uglystupid: :headbang: :uglystupid: :headbang:
Καταρχην το "λαθρεμποριο" για δικους μας το κανουν ειναι οπως με τα cd...
Αντι να κυνηγανε τα ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ τους ΚΩΛΑΛΒΑΝΟΥΣ και ολη τους την φαρα που απο οταν ηρθαν η εγκληματικοτητα και τα ναρκωτικα ανεβηκαν 500% κυνηγανε το "επικινδυνο καρτελ της δερματινης τσαντας   :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:" Αλλα μονο εκει τους παιρνει να κανουν τους μαγκες... στους φοβισμενους μαυρους!!!!!! Βλεπεις οι αλβανοι εμποροι το πιο πιθανο ειναι να ειναι οπλισμενοι!!!!!!!!!!!!!!!!!! η να βρεθουν αργοτερα σε κανενα χαντακι!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Και ας πει καποιος στον τελευταιο βλακα στο βιντεο με την κετσαπ οτι με τετοια καραγκιοζιλικια τα γελια με επιασαν και δεν ειδα την "καταντια της ελληνικης πραγματικοτητας" οπως λεει και ο ιδιος!!!!!!!

ΑΚΡΙΒΩΣ !!!!!!!!!

Ειδικα η κετσαπ ηταν το κλου του βιντεο ...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
καλα μου φαινεται οι περισσοτεροι ειστε για τον πεουλα ή καλυτερα για τον πουτσο... αμα επιβραβευεται την πραξη του αρχιμαλακα ελληναρα που με ενα κινητο βιντεοσκοπουσε τους παρανομους μικροπωλητες ειστε για τον πουτσο.... αμα περιμενετε με αυτες τις αντιληψεις να παμε μπροστα ξαναειστε για τον πουτσο... σαφως και ειμαι αντιθετος σε τετοιου ειδους επιχειρησεις ... αλλα απο την αλλη ειμαι πολυ περισσοτερο αντιθετος με τους ελληναραδες... που με καθε ευκαιρεια χρησιμοποιουν την εκφραση "my country..." οπως ειπωθηκε στο βιντεο.... για μενα σε αυτον που τραβαει βιντεο και προκαλει θα πρεπει να αποδοθουν ευθυνες για τα επεισοδια και για τους οποιους τραυματισμους υπηρχαν....
 

Επισκέπτης
καλα μου φαινεται οι περισσοτεροι ειστε για τον πεουλα ή καλυτερα για τον πουτσο... αμα επιβραβευεται την πραξη του αρχιμαλακα ελληναρα που με ενα κινητο βιντεοσκοπουσε τους παρανομους μικροπωλητες ειστε για τον πουτσο.... αμα περιμενετε με αυτες τις αντιληψεις να παμε μπροστα ξαναειστε για τον πουτσο... σαφως και ειμαι αντιθετος σε τετοιου ειδους επιχειρησεις ... αλλα απο την αλλη ειμαι πολυ περισσοτερο αντιθετος με τους ελληναραδες... που με καθε ευκαιρεια χρησιμοποιουν την εκφραση "my country..." οπως ειπωθηκε στο βιντεο.... για μενα σε αυτον που τραβαει βιντεο και προκαλει θα πρεπει να αποδοθουν ευθυνες για τα επεισοδια και για τους οποιους τραυματισμους υπηρχαν....
Mίκρο πράγμα είναι ρε συ να βλέπεις μία αμοιβάδα να ξέρει να βιντεοσκοπεί με κινητό;! :cheesy: :think:

Πρέπει να το επιβραβεύσεις!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom