Νέα

ΣΚΗΝΕΣ ΣΟΚ βίας απο Αφρικανούς στην οδο Ερμού..!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
μεταξυ τους συντροφισες απλως αχαχαχχααχαχαχαχαχαχα


Είδαν τα αραπάκια στην Ερμού και έκανε συστολές η κωλοτρυπίδα τους πάλι.. :grin:

είδες πόσο φιλεύσπλαχνα είναι....αχαχαχαχα


ΧΑΡΜΑ ΛΕΜΕ...
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Είδαν τα αραπάκια στην Ερμού και έκανε συστολές η κωλοτρυπίδα τους πάλι.. :grin:

είδες πόσο φιλεύσπλαχνα είναι....αχαχαχαχα


ΧΑΡΜΑ ΛΕΜΕ...
Καλως τον τον Πανθηρα... δεν βαρεθηκες τα ιδια και τα ιδια? Παλι ολοι αδελφες ειναι οι αριστεροι? και τοσο αρρωστοι που γουσταρουν μονο μαυρους μεταναστες? Χαθηκαν τοσοι καλοι και εκλεπτυσμενοι gays   στο Γκαζι? ασε που αυτη η Εμμονη των ομοιδεατων σου με τους Πακιστανουςκαι τους Μαυρους μου βγαζει κατι σε φρουδικη καταπιεσμενη σεξουαλικοτητα! Κατι σε συγκαλυψη συγχισης σεξουαλικου προσανατολισμου κατι σε pedale douche?
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλως τον τον Πανθηρα... δεν βαρεθηκες τα ιδια και τα ιδια? Παλι ολοι αδελφες ειναι οι αριστεροι? και τοσο αρρωστοι που γουσταρουν μονο μαυρους μεταναστες? Χαθηκαν τοσοι καλοι και εκλεπτυσμενοι gays   στο Γκαζι? ασε που αυτη η Εμμονη των ομοιδεατων σου με τους Πακιστανουςκαι τους Μαυρους μου βγαζει κατι σε φρουδικη καταπιεσμενη σεξουαλικοτητα! Κατι σε συγκαλυψη συγχισης σεξουαλικου προσανατολισμου κατι σε pedale douche?

Άσε το παραμυθάκι σου και ΠΑΙΖΕ και συ.....

ΤΕΧΝΗ ΛΕΜΕ......


PS: Βάλε το πλαστικό ΒΥΖΑΚΙ avatar..
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Άσε το παραμυθάκι σου και ΠΑΙΖΕ και συ.....

ΤΕΧΝΗ ΛΕΜΕ......


PS: Βάλε το πλαστικό ΒΥΖΑΚΙ avatar..
δεν ηταν βυζακι ηταν μουνακι! Αλλα τωρα προτιμω το horse semen... ξερεις τι ειναι αυτο η Ομιλειςμονο ελληνικα και αυτα κακην κακως?
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6

Ελα παρεκαι αυτο το βιντεο με κατι δικους σου απο Αγγλια  :pipa1:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
δεν ηταν βυζακι ηταν μουνακι! Αλλα τωρα προτιμω το horse semen... ξερεις τι ειναι αυτο η Ομιλειςμονο ελληνικα και αυτα κακην κακως?

Άσε το παραμυθάκι σου ρε..

βάλε το ΒΥΖΑΚΙ λέμε (και σφίξε το)

Τα ελληνικά μου φτάνουν... δεν θέλω άλλα..

PS:Γαμιούνται οι αριστεράτζες
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
αυτα κανεις και με στεναχωρεις Rafman... και νομιζα οτι εισαι ενας ιδεολογος καταρτισμενος φασιστας που διαβαζει Λαο Τσε και μελεταει τις Φυλες του Παμιρ κατι σαν τον Γκεμπελς τον Ροζενταλ... Αλλα μαλλον για Παπαδοποθλικος μου κανεις τελικα Μυστρι, Κλαρινο, Καλαματιανο και Κοψιδι με ρετσινα και κουμ καν στο ρετιρε αχχχχ με στεναχωρεις
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΩΝ

Ιδού ποιοι είναι ο "Επαναστατικός αγώνας", το παρακρατος!

Αυτοι είναι οι συλληφθέντες που φέρονται να συμμετείχαν στην τρομοκρατική οργάνωση "Επαναστατικός αγώνας"

Μαζιώτης Νίκος του Αγαμέμωνα ετών 39

Παναγιώτα Ρούπα του Βίκτωρα ετών 41

Σταθόπουλος Ευάγγελος του Κωνσταντίνου ετών 32

Κορτέσης Χριστόφορος του Γεωργίου ετών 31

Νικητόπουλος Σαράντος του Ευσταθίου ετών 32

Βουρνάς Κώστας του Δημητρίου ετών 30

Στο σπίτι του Μαζιώτη και της Ρούπα στα Καλύβια κατασχέθηκε σκληρός δίσκος με προκηρύξεις του"Επαναστατικού αγώνα" και προσχέδιο για επόμενη επίθεση. Χειρόγραφα σχεδιαγράμματα χώρων για επικείμενες ενέργειες.

Παιδιά αυτή η Παναγιώτα πόσο ΑΣΧΗΜΗ γυναίκα είναι! Δεν έχω ξαναδεί τόσο άσχημη 40άρα! (Που είναι αυτοί που δεν τους αρέσει η Εστέλλα, η Βουλγάρα μιλφάρα;)
Λέτε να της "σφυρίζαν" κανένα οι σύντροφοι; Αν το κατάφερναν αυτό είναι όντως παληκάρια πάντως, και άντρακλες! :grin: :grin:
Εγώ, το ομολογώ, παρά να το δώσω στην Παναγιώτα το έκοβα και τον πετούσα στα σκυλιά καλλίτερα!! :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
αυτα κανεις και με στεναχωρεις Rafman... και νομιζα οτι εισαι ενας ιδεολογος καταρτισμενος φασιστας που διαβαζει Λαο Τσε και μελεταει τις Φυλες του Παμιρ κατι σαν τον Γκεμπελς τον Ροζενταλ... Αλλα μαλλον για Παπαδοποθλικος μου κανεις τελικα Μυστρι, Κλαρινο, Καλαματιανο και Κοψιδι με ρετσινα και κουμ καν στο ρετιρε αχχχχ με στεναχωρεις

Ναι αλλά μην κλάψεις κιόλας ρε...

Τέσπα

Αλλά ρε συ βγάλε λέμε το ξενέρωτο βαρέλι...

Βάλε κάτι πιο HOT-Vronsky...

 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
αντε παλι απο την αρχη... Τα ελληνικα ΜΑΣ ποιανων εμας? ποιος σου ειπε οτι ειμαι Συριζας? [size=20pt]Ε μωρο μου[/size]?

δεν πειράζει είσαι δεν είσαι.... (ΑΡΙΣΤΕΡΑΤΖΑ είσαι)

όσο και να θέλεις να σε φερμάρω (ΜΩΡΟ ΜΟΥ) Δεν θα σου κάνω την ΧΑΡΗ...


είσαι GRANNY    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλό σας βράδυ αριστερόπουλα

Και μην πάτε στην Ερμού να ψάξετε μαύρους


ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
δεν είναι απλά με βάρδιες....
έχουν νικς εκ περιτροπής....
χρονικά εξαφανίζονται για κάνα δυό μήνες και επανέρχονται.......
έχουν συγκεκριμένη συχνότητα και είναι 4 5 άτομα που μπαίνουν με καμμιά κατοστή νικς....
όταν εξαφανίζεται ο λάκις εμφανίζεται ο σβλ, μετά εμφανίζεται ο ραφμαν και εξαφανίζεται ο τσουχτερος κοκ.....

μωρη μαλακω περσεφονη  :2funny: :2funny: :2funny:  εχουμε και δουλειες δεν ειμαστε σαν και σενα που ξυνεται καθε μερα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom