Νέα

ΣΚΗΝΕΣ ΣΟΚ βίας απο Αφρικανούς στην οδο Ερμού..!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Κι εν τω μεταξυ καποιοι καλλιεργούν συνεχως το μυθο της Χρυσης Αυγης με πιπες του τυπου οτι δεν ειναι αυτοι στις επιθεσεις, οτι δεν τους εχουμε δει, οτι αυτοι ειναι πραγματικα επικινδυνοι...   :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: Προκειται για ενα ματσο θρασυδειλους που ακριβως αυτο θελουν: να ειναι μια αορατη απειλη (κατι σαν την "αορατο αρχη της φιλικης εταιριας" για να προσελκυουν μελη και να προβαλλουν ως σουπερ ηρωες...
τι παπαριες λες? εγω παντως θα σου προτεινα μακρια και αγαπημενα απο αυτους αν εισαι ανθελληνας..  αλλιως τους θρασυδειλους θα τους ονομαζεις δολοφονους..
 

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
η μαλακια ειναι οτι κανουνε ντου και καλα και μολις πιασανε στυλιαρι τα μαυρα και γυρισανε μετωπο φευγανε σα τα γαλοπουλα οι αθηναιοι μαγκες. Γαμω τα κεφαλια τους δε τοχουν και θελουν και μαγκιες  :jerking:
αρε καημενε και εσυ.....  δεν καταλαβες οτι απλα δεν επρεπε να τους ακουμπησουν... σε διαφορετικη περιπτωση λες να γλιτωνετε κανεις απο αυτους τους σκυλαραπες το κωμα?... :grin: :grin: :s&m_3: :s&m_3:
 

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
 το ραντεβου το εκλεισες με αλλον,και εκεινον περιμενεις
 οχι με μενα το ραντεβου
 εγω θα ερχομουν να εισαι σιγουρος
 και δεν ξερω που να σε βρω,θα επρεπε;

 εαν ομως επιθυμεις να μου δειξεις τις γεμιστηρες σου,μου λες
 τσακωνω το μηχανακι και ερχομαι οπου μου πεις,εντος Αθηνας

 για να ξερουμε τι λεμε
ξερεις πολυ καλα...αν θελεις αθηνα θα γινει και αθηνα(τωρα το γυρισαμε στην αθηνα φλωρε ε?)....  θα μετρησουμε απο κοντα τις μαγκιες..
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
αρε καημενε και εσυ.....  δεν καταλαβες οτι απλα δεν επρεπε να τους ακουμπησουν... σε διαφορετικη περιπτωση λες να γλιτωνετε κανεις απο αυτους τους σκυλαραπες το κωμα?... :grin: :grin: :s&m_3: :s&m_3:
για να κανουν καλλιτερα την προπαγανδα τους???   προπαγανδα απο τετοιους τυπους δεν το περιμενα  :o :o

γραψε με το κανονικο σου nick ενα γαμημενο απροσωπο site ειναι
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
αρε καημενε και εσυ.....  δεν καταλαβες οτι απλα δεν επρεπε να τους ακουμπησουν... σε διαφορετικη περιπτωση λες να γλιτωνετε κανεις απο αυτους τους σκυλαραπες το κωμα?... :grin: :grin: :s&m_3: :s&m_3:

Σιγά τους άρειους υπερανθρώπους της ΧΑ...Αν ήταν μάγκες ας πήγαιναν σε καμια κατάληψη ή κανά αντιεξουσιαστικό στέκι...
Σε λαθρομετανάστες κάνω τον μάγκα και εγώ (που λέει ο λόγος ) ....
 

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Σιγά τους άρειους υπερανθρώπους της ΧΑ...Αν ήταν μάγκες ας πήγαιναν σε καμια κατάληψη ή κανά αντιεξουσιαστικό στέκι...
Σε λαθρομετανάστες κάνω τον μάγκα και εγώ (που λέει ο λόγος ) ....
λες ε??  δεν εχουν παει λες??φανταζομαι θα εχεις ακουσει και τι γινεται και εκει... ρε σεις ξερετε καθολου τι γινεται στους δρομους? ποσο χρονων ειστε?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Σιγά τους άρειους υπερανθρώπους της ΧΑ...Αν ήταν μάγκες ας πήγαιναν σε καμια κατάληψη ή κανά αντιεξουσιαστικό στέκι...
Σε λαθρομετανάστες κάνω τον μάγκα και εγώ (που λέει ο λόγος ) ....
φασιστακι εδω εισαι?
 

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
για να κανουν καλλιτερα την προπαγανδα τους???   προπαγανδα απο τετοιους τυπους δεν το περιμενα  :o :o

γραψε με το κανονικο σου nick ενα γαμημενο απροσωπο site ειναι

τελικα ΔΙΑΛΕΞΕ και εσυ οπως και ολοι οι αλλοι.. ειναι ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ????? η απλα εφαγαν ξυλο απο τους αραπαδες οι ''κοτες''????  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:   αρε κλοουν χεσταραδες που ειστε...
 

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
επισης παρτε μια γαμημενη θεση.....  πιοι ηταν οι καλοι και πιοι οι κακοι?? :grin: :grin:  τελικα καταλαβα οτι το προβλημα σας ειναι οτι δεν κανανε οι ελληνες ενα σοβαρο ντου και φανηκαν κοτες...σωστα?? συμφωνα με σας θα επρεπε να φανουν μαγκες και να τους σπασουν τα δοντια και να τους βγαλουν τα ματια να μην φαινονται καθολου στο σκοταδι..??? αρε γελιοιιιιι 
 

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
μαριε το ονομα δεν μπορω να σου το πω...μπορω να σου δειξω την πλατη μου... την ταυτοτητα μου την δειχνω απο κοντα..
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ε, να μωρέ...
Πρέπει να συμπληρώσω τις προβλεπόμενες ώρες για να πάρω το μπόνους!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ μια μερα θα φτασεις ψηλα εργατικο αγορι!
αντε και μια μερα να σε καμαρωσουμε δικτατορα!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
αντε καληνυχτες
 

Συνημμένα

  • 26514_105686576121718_100000411294132_144475_4371110_n.jpg
    26514_105686576121718_100000411294132_144475_4371110_n.jpg
    72,1 KB · Εμφανίσεις: 11

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Αν γίνω ο νέος Παπαδόπουλος, θα γίνεις ο Πατακός μου;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
με την προϋποθεση οτι για υπευθυνο λογοκρισιας θα βανεις το ΠαΠακι!

ειναι οτι καλυτερο εχει να επιδειξει η χωρα εις την προπαγανδαν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom