Νέα

ΣΚΗΝΕΣ ΣΟΚ βίας απο Αφρικανούς στην οδο Ερμού..!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όπως όλοι οι μεγαλοαστοί χάχακες

ααααααααχαχαχαχαχαχααααααααααα
εσύ θα πάρεις τα πλήκτρα να τα πετάς για χειροβομβίδες;
ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααα

κλασομπανιέρες έχει γιομίσει η  ελλαδα με αλβανοπακιστανονιγηριανό πειναλέους θα σας ψήνουν στη σούβλα στο δρόμο και θα τρέχετε να βρείτε λαγούμια να κρυφτείτε..
να παρακαλάτε να μη γίνει μπαμ γιατί τελειώσατε..........
 

mulelover

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη ειμαι και εγω εμπορος με παρεμφερη ειδη. Φυσικα και δεν ειναι σωστο λιανοπωλητες ΕΛΛΗΝΕς Η ΞΕΝΟΙ να πουλανε παρανομα και διχως να κοβουν αποδειξεις και να πληρωνουν ΦΠΑ Ταμειο Εμπορων, νοικια,κλπ.Φυσικα και πρεπει να βρεθει λυση σαυτο το προβλημα.Αλλα δεν ειναι αυτο που θα με σωσει σαν εμπορο που εδω και 3-4 χρονια βαδιζω στο κλεισιμο της επιχειρησης μου.Το προβλημα μου ειναι οτι τοσα χρονια χρονια πληρωνα το ΤΕΒΕ και καποιοι φαγανε τα αποθεματικα του Ταμειου μου.(οχι παντως οι μαυροι η οι αλβανοι). Το προβλημα μου ειναι οτι ο ΦΠΑ εχει παει 21% και ολα τα εμπορευματα μου ειναι πανακριβα και δεν τα πλησιαζει κανεις.(Γιαυτο θα παει στους μαυρους και στους Κινεζους να ψωνισει).Το προβλημα μου ειναι οτι καποιοι περνουνε καποια εκατομμυρια ευρω για μιζες στα Δημοσια εργα, με αποτελεσμα να πληρωνω τα διπλασια σαν Ελληνας πολιτης.Το προβλημα μου ειναι οτι με κυβερνανε οι ιδιοι και οι ιδιοι τοσα χρονια και ερχονται τωρα και μου λενε οτι τοσα χρονια που σε κυβερνουσαμε φουνταραμε το καραβι, και αντε πνιξου, στησε κωλο, να βοηθησεις την Ελληνικη οικονομια.Δεν εχω την απαιτηση απο κανενα να παρει το πιστολι απο το τραπεζι και να το βαλει στο κροταφο του,αλλα να παραιτηθη ενας τους ρε γαμωτο, για να σωσει τα προσχηματα.(βαζω και την αριστερα μεσα, που κανει το μεγαλυτερο εγκλημα αυτη την ωρα και ειναι διχασμενη-οχι οτι θα μπορουσε να σωσει την κατασταση, αλλα θα σφιγγανε λιγο οι κωλοι).Οι "αγανακτισμενοι"εντος η εκτος εισαγωγικων πολιτες και η καμερα κατηφορησαν σε λαθος κατευθηνση την Ερμου. Επρεπε να πανε προς τα πανω να διαμαρτυρηθουν προς την Βουλη. Και αν νομιζετε οτι σκοτωνοντας τους μαυρους τους κουμμουνιστες τους Κινεζους τους αλβανους τους γυφτους, και τους πακιστανους,και να κανουμε ντου στα Σκοπια στην αλβανια,και να παρουμε και την αγια Σοφια,και θα λυσουμε το προβλημα και εγω μαζι σας.

Συμφωνώ φίλε...
Αναρωτιέμαι πως μπορούμε να εκφράζουμε την οργή μας για την παραβατική συμπεριφορά των μαύρων μικροπωλητών, όταν σε αυτή τη χώρα μας φαίνονται πλέον "φυσιολογικές" οι τεράστιες απάτες και το μεγάλο φαγοπότι των εκάστοτε κυβερνώντων...

Είναι από κουτό έως ύποπτο να εξαντλούμε την αντίδρασή μας απέναντι στους φουκαριάρηδες που παλεύουν για την επιβίωση, αντί να λιθοβολούμε όλους αυτούς που τους άνοιξαν τις πόρτες, παραβιάζοντας την όποια κοινωνική συνοχή...
Και αν οι μαυρούκοι δίνουν το πάτημα να τους κατηγορήσουμε, θα πρέπει να αναλογιστούμε και το τι παραδείγματα παραβατικής συμπεριφοράς δίνουμε εμείς οι ντόπιοι...
Στο μπουρδέλο συμπεριφερόμαστε όχι σαν να πάμε στην εκκλησία αλλά σαν να πάμε σε μπουρδέλο...
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
έχει γιομίσει η  ελλαδα με αλβανοπακιστανονιγηριανό πειναλέους θα σας ψήνουν στη σούβλα στο δρόμο και θα τρέχετε να βρείτε λαγούμια να κρυφτείτε..
να παρακαλάτε να μη γίνει μπαμ γιατί τελειώσατε..........

Αυτούς δεν θα τους πειράξει κανένας. Τα αναρχοκουμούνια πρώτα.
Αντιθέτως παρακαλάμε, μάντεψε γιατί;
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ΠΡΟΣΟΧΗ δεν ειπα οτι ειναι κακο να ειναι καποιος νεοναζι.

Το καταλάβαμε !
:thumbsup:

neonazi.jpg
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αυτούς δεν θα τους πειράξει κανένας. Τα αναρχοκουμούνια πρώτα.
Αντιθέτως παρακαλάμε, μάντεψε γιατί;


ααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααα οι πειναλέοι αγορίνα δε ζητάνε ιδεολογική ταυτότητα.... πάρε διάβασε το Μάουτχάουζεν του καμπανέλη να δεις τι έπαθαν οι φασίστες της ράτσας σου όταν τελείωσε ο βου παγκόσμιος.....
αααααααχαχαχαχαχαχαχαααχαχα ούτε από την ιστορία δε μαθαίνετε καθιζήματα......
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Να χαρω επιχειρηματα.
Προσεχε μονο οταν πας να κυνηγησεις μεταναστες μη βρεθεις κυνηγημενος και τετ-α-τετ με καναν αραπη και σου αρεσει. Και ερχεσε μετα εδω και μας γραφεις για πιατσες Αφρικανων και Νιγηρια sex trip.
ελα γατονι σολομου κ 3σεμπτεμβριου να δεισ η μαυροι που πουλανε πρεζα πωσ καθονται σουζα.σορυ για την βρισια αλλα εχω αγανακτηση ΠΙΑ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ελα γατονι σολομου κ 3σεμπτεμβριου να δεισ η μαυροι που πουλανε πρεζα πωσ καθονται σουζα.σορυ για την βρισια αλλα εχω αγανακτηση ΠΙΑ

σούζα κάθονται αλλά πρέζα γιατί πουλάνε ακόμα;
αααααααααχααχαχαχαχαχαααααααααα κορυφαίο επιχείρημα
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
Το ελαφρύ πεζικό των λαθραίων θα διαλυθεί μόλις πέσουν τα αριστερά κεφάλια.
Το νου σας γιατί οι καραμπίνες πουλιούνται κατα χιλιάδες τελευταία.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και δεν θα εχει και Αγγλους αυτη τη φορα να τους γλυτωσουν απο τις πηγαδες.

θα έχει γερμανούς και θα γίνει ριπίτ του 1940... ααααααχαχαχαχαχαχααααααα πείνα και πτωμαίνη.........
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Καλά ρε, σεις, αυτός που φώναζε "αστυνομίαααααααα, αστυνομίααααααα..." μου θύμισε τον Χατζηχρήστο στον Ζήκο...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το ελαφρύ πεζικό των λαθραίων θα διαλυθεί μόλις πέσουν τα αριστερά κεφάλια.
Το νου σας γιατί οι καραμπίνες πουλιούνται κατα χιλιάδες τελευταία.
αχχχχχχχχχχχχααχαχαχαχαχαχαχαχααα ρε βλαμμένε όταν διαλύθηκε η σοβιετική ένωση όλοι οι αλβανοί εγκληματίες πήραν όλο τον εξοπλισμό από το στρατό και κατέβηκαν με όσα καλάσνικοφ μπορούσαν.....
κι η κουτσή μαρία εξοπλίστηκε τότε....
Πάνε εσύ να κυνηγάς μπεκάτσες... με καραμπίνες....
ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααα
ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Καλά ρε, σεις, αυτός που φώναζε "αστυνομίαααααααα, αστυνομίααααααα..." μου θύμισε τον Χατζηχρήστο στον Ζήκο...

Μάλλον για να τους φοβερίσει...αλλά που (??) η αστυνομία! Κόβουνε κλίσεις στα παπάκια χωρίς κράνη :2funny:
 

sbl

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.204
Like
2
Πόντοι
16
αχχχχχχχχχχχχααχαχαχαχαχαχαχαχααα ρε βλαμμένε όταν διαλύθηκε η σοβιετική ένωση όλοι οι αλβανοί εγκληματίες πήραν όλο τον εξοπλισμό από το στρατό και κατέβηκαν με όσα καλάσνικοφ μπορούσαν.....
κι η κουτσή μαρία εξοπλίστηκε τότε....
Πάνε εσύ να κυνηγάς μπεκάτσες... με καραμπίνες....
ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααα
ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

Οι Αλβανοί κ οι Ρωσσοπόντιοι-Γεωργιανοί σίχαίνονται τους ΑραποΠάκηδες όσο δεν πάει άλλο.
 

skaska

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
6.476
Like
11
Πόντοι
66
Ψυχαναλυτικά πάντως, η όλη κατάσταση ερμηνεύεται από το φθόνο του (μεγαλύτερου - μαύρου) πέους... Τελικά ο Freud είχε δίκιο σε πολλά...
 

tsouxteros

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
αχχχχχχχχχχχχααχαχαχαχαχαχαχαχααα ρε βλαμμένε όταν διαλύθηκε η σοβιετική ένωση όλοι οι αλβανοί εγκληματίες πήραν όλο τον εξοπλισμό από το στρατό και κατέβηκαν με όσα καλάσνικοφ μπορούσαν.....
κι η κουτσή μαρία εξοπλίστηκε τότε....
Πάνε εσύ να κυνηγάς μπεκάτσες... με καραμπίνες....
ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααα
ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
και μετα ξυπνησες με τον καρλ μαρξ στο προσκεφαλι..   :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μάλλον για να τους φοβερίσει...αλλά που (??) η αστυνομία! Κόβουνε κλίσεις στα παπάκια χωρίς κράνη :2funny:
κυνηγάνε και τους γύφτους...
τις προάλλες είχαν σταματήσει έναν γύφτο με ντάτσουν του 50....
γύρω γύρω ήταν 5 ζητάδες 3 περιπολικα καμμιά 10ριά ένστολοι και δύο ασφαλίτικα.....
ααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom