Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Ασχετο με τα μπουρδελα ,αλλα το ειχα απορια. Πως γινεται να μην κολλαμε τιποτα οταν μεταλαβαινουμε στην Εκκλησια? Η σαρα και η μαρα γλυφει το ιδιο κουταλι. Γεροι,γριες,πρεζακια,φορεις κ.τ.λ. Και δεν μιλαω για aids(που αν εχεις πληγη στο στομα κολλας), αλλα μιλαω και για ερπη ,ηπατιτιδες και αλλα...
 

portoleone

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Ασχετο με τα μπουρδελα ,αλλα το ειχα απορια. Πως γινεται να μην κολλαμε τιποτα οταν μεταλαβαινουμε στην Εκκλησια? Η σαρα και η μαρα γλυφει το ιδιο κουταλι. Γεροι,γριες,πρεζακια,φορεις κ.τ.λ. Και δεν μιλαω για aids(που αν εχεις πληγη στο στομα κολλας), αλλα μιλαω και για ερπη ,ηπατιτιδες και αλλα...

Σωστή η απορία ... :think:
Προτείνω να ρωτήσουμε εκείνη την "θεούσα της TV" να μας  το εξηγήσει … μεταφυσικά!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Πολύ καλά τα λες βρε φίλε, αλλά το δίκιο μας δεν πρόκειται να το βρούμε την σήμερον ημέρα!!
ΜΗ πίνεις, ΜΗ καπνίζεις γιατί δημιουργείς ατυχήματα και παθαίνεις αρρώστιες, που επιβαρύνουν το κάθε Σύστημα και το κάθε ΕΣΥ!!
ΜΗ πηδάς μουνί, ΜΗ πηδάς κώλο, ΜΗ το δίνεις ακάποτο ούτε για πίπα, γιατί κολλάς αρρώστιες, που πάλι επιβαρύνουν το κάθε Σύστημα και το κάθε ΕΣΥ!!
ΝΑ δουλεύεις όμως πολύ για να τροφοδοτείς το ελλειμματικό Σύστημα.
Έλεεεεεεεεεεεεεεεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Οι περισσότεροι δεν κοιμόμαστε με μπάζα, αλλά και μαύρο χαβιάρι αν τρως κάθε μέρα, θα έλθει η στιγμή που θα θελήσεις και καμιά μαριδούλα ή σαρδέλα.. έτσι για την αλλαγή στη γεύση και το ξεχαρμάνιασμα!!  :tits:
Κι αν μας αφήνουν να τρώμε, (συντηρητικά κι εδώ) το κάνουν για να είμαστε καλά και να πηγαίνουμε κάθε μέρα στη δουλειά και να προσφέρουμε για το Σύστημα!!
Έλεεεεεεεεεεεεεεεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

Ενταξει, δεν ειναι το συστημα, απλα υπαρχει η περιεργη ταση να ανεβαζουμε λιγο τον πυχη για να ειμαστε σιγουροι οτι κανεις δε θα ξεφυγει. Γενικα, κατ' εμε ειναι κουτο αλλα επισης κουτο ειναι οτι αν εχεις καλη σεξουαλικη παιδεια, τοτε δεν κανεις μαλακιες, π.χ. ακαποτο σεξ με καποιον/καποια που μολις γνωρισες. Ομως, ΟΛΟΙ εχουμε κανει αυτη τη μαλακια σε καποια φαση. Οποτε, εχει αποφασιστει οτι ειναι καλυτερο να ειμαστε υπερπροστατευτικοι για να καταληξουμε να ειμαστε στο σωστο λεβελ. Δε συμφωνω και υπαρχει ενα πολυ καλο αμερικανικο σαιτ , το οποιο, ειναι επισημο, με αληθινους αφροδισιολογους να δινουν συμβουλες επι πληρωμη και λενε τα πραγματα χωρις υπερβολες αλλα με επιστημονικες ερευνες. Αν ενδιαφερεστε, ριξτε του μια ματια

Π
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εαν κια τελικα δεν υπηρχε χρονος και η πιπα κρατησε 1-2 λεπτα) αλλα τελος παντων. Η κοπελαδεν ηταν καμμια πρεζου ηταν ενα φλερτ. Φανταστειται οτι για να με καθυσηχασει πηγε στο Συγγρο και εκανε εξξετασεις τα αποτελεσματα των οποιων στις 17 του μηνα...
Πω πω νταλκάς για 1,5 λεπτό πίπα. :headbang:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
paidia enas filos mou pou eimastan mazi pattaya evgale merika mikra spirakia me puon mesa ston kefali apo to peos kai ligo pio kato einai poli mikra kai mou eipe otan ekane sex espase to profilaktiko kai oti tou ekane pipa xoris profilaktiko...ntrepete na paei ston giatro ti lete ne exei?i ti protinete na kanei giati kai egw asxetos eimai.

να παει στο γιατρο τι ντρεπετε?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ντρέπετε να πει πως γαμούσε barely Legal σχιστομάτες ακάποτα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
paidia enas filos mou pou eimastan mazi pattaya evgale merika mikra spirakia me puon mesa ston kefali apo to peos kai ligo pio kato einai poli mikra kai mou eipe otan ekane sex espase to profilaktiko kai oti tou ekane pipa xoris profilaktiko...ntrepete na paei ston giatro ti lete ne exei?i ti protinete na kanei giati kai egw asxetos eimai.
Μαγουλαδες εχει!!


Τι να σου πουμε ρε φιλε πλακα κανεις;Τραβα τον φιλο σου στο γιατρο και αφηστε τις βλακειες. :headbang:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τύπε πόσταρέ το και στις κριτικές καλύτερα  :grin:


ΑΛΛΑ με μικρά γραμματάκια αυτή τη φορά  :headbang:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Τελικά αυτό το ακάποτο κλαρίνο πόσο αθώο είναι?
Αρχικά δεν τον έδινα ποτέ ξεσκούφωτο, αλλά με τον καιρό ενέδωσα στον πειρασμό και έκτοτε όταν η εκδιδόμενη κορασίς το αποδέχεται, της τον προσφέρω ολόγυμνο.
Βασικά αυτό με τον έρπη κ΄΄απου το είχα διαβάσει κι εγώ σε ένα ιατρικό σάιτ όταν έψαχνα επί του θέματος, ότι δηλαδή μόνο αυτό μπορείς να κολλήσεις (δεν είναι διόλου ασήμαντο βέβαια...).

Απευθύνω ερώτημα: εντελώς εμπειρικά, την έχει πατήσει ποτέ κανένας συνάδελφος από ακάποτο μπουκιτσί? (όπως το αποκαλεί και ο Τσουκαλάς για να μην βρίζει δια τηλεοράσεως  :jerking:
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά αυτό το ακάποτο κλαρίνο πόσο αθώο είναι?
Αρχικά δεν τον έδινα ποτέ ξεσκούφωτο, αλλά με τον καιρό ενέδωσα στον πειρασμό και έκτοτε όταν η εκδιδόμενη κορασίς το αποδέχεται, της τον προσφέρω ολόγυμνο.
Βασικά αυτό με τον έρπη κ΄΄απου το είχα διαβάσει κι εγώ σε ένα ιατρικό σάιτ όταν έψαχνα επί του θέματος, ότι δηλαδή μόνο αυτό μπορείς να κολλήσεις (δεν είναι διόλου ασήμαντο βέβαια...).

Απευθύνω ερώτημα: εντελώς εμπειρικά, την έχει πατήσει ποτέ κανένας συνάδελφος από ακάποτο μπουκιτσί? (όπως το αποκαλεί και ο Τσουκαλάς για να μην βρίζει δια τηλεοράσεως  :jerking:

Φίλε μου να προσέχεις τα ακάποτα.Σου προτείνω να πας να κάνεις μια κ/α σπέρματος αερόβια και αναερόβια γιατί με το ακάποτο ΄μεταδίδονται και άλλα εκτός από τον έρπη. Από χλαμύδια και λοιπά εώς κονδυλώματα. Η πιθανότητα για τα τελευταία είναι πιό μικρή από τα άλλα, αλλά όταν το κάνεις με ιερόδουλες η πιθανότητα είναι μεγάλη. Προσοχή γιατί χλαμύδια και λοιπά πολλές φορές ΔΕΝ έχουν κανένα σύμπτωμα και έτσι το έχεις και το μεταδίδεις χωρίς να το ξέρεις.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Φίλε μου να προσέχεις τα ακάποτα.Σου προτείνω να πας να κάνεις μια κ/α σπέρματος αερόβια και αναερόβια γιατί με το ακάποτο ΄μεταδίδονται και άλλα εκτός από τον έρπη. Από χλαμύδια και λοιπά εώς κονδυλώματα. Η πιθανότητα για τα τελευταία είναι πιό μικρή από τα άλλα, αλλά όταν το κάνεις με ιερόδουλες η πιθανότητα είναι μεγάλη. Προσοχή γιατί χλαμύδια και λοιπά πολλές φορές ΔΕΝ έχουν κανένα σύμπτωμα και έτσι το έχεις και το μεταδίδεις χωρίς να το ξέρεις.

Υπερβολες, δε κολλας ερπη (εκτος αν ειναι σε εξαρση), χλαμυδια πολυ δυσκολα και κονδυλωματα, οχι δεν κολλας

Π
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Υπερβολες, δε κολλας ερπη (εκτος αν ειναι σε εξαρση), χλαμυδια πολυ δυσκολα και κονδυλωματα, οχι δεν κολλας

Π

Χωρίς να θέλω να είμαι εριστικός ή οτιδήποτε, θα μου μάθεις την δουλειά μου??? Αφροδισιολόγος είμαι φίλε μου στην Αμερική.Κονδυλώματα κολλάς και παρά κολλάς, αλλά δεν είναι πολύ εύκολο...Όσον αφορά τα χλαμύδια-βλενόροια-ουρεόπλασμα-μυκόπλασμα και μύκητες είναι πολύ εύκολο να κολλήσεις από ακάποτο.Αν κάποιος έχει στο πέος του κάτι από τα παραπάνω, τα μεταδίδει στη κοπέλα με ακάποτο (στο λαιμό) και στη συνέχεια αυτή τα μεταδίδει στους υπόλοιπους με ακάποτο. Όσον αφορά τον έρπη, ΔΕΝ χρειάζεται να είναι σε έξαρση για να κολλήσεις.Λίγες μέρες πριν βγεί και λίγες μέρες αφού φύγει από την περιοχή ο ιός είναι δυνατό να μεταδοθεί!Και γενικότερα ακόμα και εμείς ΔΕΝ ξέρουμε με σιγουριά τι παίζει.Μπορεί και να μη κολλήσεις ενώ η άλλη έχει έρπη και μπορεί και να κολλήσεις ενώ η άλλη δεν έχει καν συμπτώματα.Έχω δει τα πάντα εδώ.Αυτά. Δεν θέλω να την πω σε κανέναν, αλλά φίλε μου να είσαι προσεκτικός όταν διατυπώνεις την άποψή σου για κάτι τόσο σημαντικό και ενώ ξέρεις ότι μπορεί έτσι να πάρεις κάποιον στον λαιμό σου.Από την στιγμή που δεν είσαι ιατρός θα έπρεπε να λές: "μου είπανε", "έχω ακούσει" ή οτιδήποτε άλλο και όχι να μου λες ότι υπερβάλω και να γίνεσαι επικίνδυνος προς όλους που διαβάζουν εδώ.
ΠΡΟΣΟΧΗ: Η καλύτερη συμβουλή που μπορώ να σας δώσω είναι να μην ανταλλάσετε υγρά (όλων των ειδών) με εκδιδόμενες και να ρωτάτε τον γιατρό σας για όλα...Κάτι τελευταίο για τα χλαμύδια, νομίζω ότι πλέον ισχύει και στην Ελλάδα, ότι όταν μια κοπέλα πάει στον γιατρό της για check-up αυτός της παίρνει δείγμα ΚΑΙ για χλαμύδια καθώς η αυξητική τάση που έχουν έχει προκαλέσει σάλο και στην Ελλάδα...Αυτά και ελπίζω να βοήθησα.
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Υπερβολες, δε κολλας ερπη (εκτος αν ειναι σε εξαρση), χλαμυδια πολυ δυσκολα και κονδυλωματα, οχι δεν κολλας

Π

Κάτι τελευταίο και δεν θα ξαναγράψω τίποτα...Έχω λάβει τουλάχιστον 60 πμ από ανθρώπους στο site που έχουν κολλήσει τα παραπάνω (κυρίως χλαμύδια-ουρεόπλασμα-μύκητες) από ακάποτο με ct! Όσον αφορά τα κονδυλώματα, πρόσφατα εξέτασα έναν παππού και είχε κονδυλώματα!Όταν του το είπα γέλασε και μου είπε ότι έχει να πάει με γυναίκα τουλάχιστον 20χρόνια! Αυτά όμως τα είχε και του βγήκαν όταν ο οργανισμός του τα έπαιξε από κάτι άλλο που τον ταλαιπωρούσε! Άρα, το ότι δεν έχει κάποιος εμφανή κονδυλώματα ΔΕΝ σημαίνει ότι δεν έχει τον ιό! Μην ξεχνάτε ότι δεν υπάρχει ακόμα εξέταση στους άνδρες για τον ιό (δεν είναι διαδεδομένο το τεστ για αντισώματα και δεν είναι και σίγουρο το αποτέλεσμα). Αυτά!
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
ΟΚ, τι να πω, αφου εισαι αφροδισιολογος παω πασο. Δεν εισαι εριστικος, καθολου μαλιστα, απλα νομιζω υπερβολικος. Αμα τα ακαποτα τσιμπουκια μετεφεραν αφροδισια, ολος ο κοσμος θα ειχε κολλησει (εκτος αν ξερεις ποσςσ γκομενες δινουν πιπα με καποτα, εγω καμμια). Και μη λεμε τωρα οτι οι εκδιδομενες τα μεταφερουν, διοτι οι κοπελες κανουν εξετασεις πιο συχνα απο τις μη...

Τεσπα, δε θα επιμεινω διοτι δεν κατεχω την επιστημη, διοτι ως βιολογος εχω αλλη αποψη....

αυτα

Π
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
ΟΚ, τι να πω, αφου εισαι αφροδισιολογος παω πασο. Δεν εισαι εριστικος, καθολου μαλιστα, απλα νομιζω υπερβολικος. Αμα τα ακαποτα τσιμπουκια μετεφεραν αφροδισια, ολος ο κοσμος θα ειχε κολλησει (εκτος αν ξερεις ποσςσ γκομενες δινουν πιπα με καποτα, εγω καμμια). Και μη λεμε τωρα οτι οι εκδιδομενες τα μεταφερουν, διοτι οι κοπελες κανουν εξετασεις πιο συχνα απο τις μη...

Τεσπα, δε θα επιμεινω διοτι δεν κατεχω την επιστημη, διοτι ως βιολογος εχω αλλη αποψη....

αυτα

Π

Νομίζω ότι ανέφερα πως μεταδίδονται όλα αυτά και γιατί με τις εκδιδόμενες τα πράγματα είναι επικίνδυνα. Κάτι τελευταίο...Εκτός από τις κοπέλες των στούντιο (που και πάλι όχι όλες), ποιές άλλες εκδιδόμενες κάνουν εξετάσεις?Στους οίκους ανοχής, οι οποίοι πάντα κλείνουν όταν υπάρχει αστυνομία κοντά και που αλλάζουν κοπέλες απίστευτα συχνά, ή τα ct που είναι έτσι κι αλλιώς παράνομα και ταξιδεύουν από εδώ και από εκεί προσφέροντας ακάποτα?Ή μήπως οι κοπέλες στις πιάτσες? Δεν είναι τα πράγματα όπως τα λες φίλε μου...Ναι από ακάποτο κολλάς πιο δύσκολα, αλλά κολλάς.Και μάλιστα κολλάς ΌΛΑ όσα προανέφερα...Δεν είναι θέμα άποψης αλλά γεγονότων._
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Νομίζω ότι ανέφερα πως μεταδίδονται όλα αυτά και γιατί με τις εκδιδόμενες τα πράγματα είναι επικίνδυνα. Κάτι τελευταίο...Εκτός από τις κοπέλες των στούντιο (που και πάλι όχι όλες), ποιές άλλες εκδιδόμενες κάνουν εξετάσεις?Στους οίκους ανοχής, οι οποίοι πάντα κλείνουν όταν υπάρχει αστυνομία κοντά και που αλλάζουν κοπέλες απίστευτα συχνά, ή τα ct που είναι έτσι κι αλλιώς παράνομα και ταξιδεύουν από εδώ και από εκεί προσφέροντας ακάποτα?Ή μήπως οι κοπέλες στις πιάτσες? Δεν είναι τα πράγματα όπως τα λες φίλε μου...Ναι από ακάποτο κολλάς πιο δύσκολα, αλλά κολλάς.Και μάλιστα κολλάς ΌΛΑ όσα προανέφερα...Δεν είναι θέμα άποψης αλλά γεγονότων._

Ναι, εχεις δικιο, οι κοπελες ειναι ανεγκεφαλες και δε γνωριζουν οτι εχουν πολλαπλους συντροφους και δεν τους ενδιαφερει η υγεια τους. Δινουν ακαποτα (τσιμπουκια παντου) και ομως ελαχιστες εχουν κολλησει (εννοω σε πολυ χαμηλο ποσοστο). Προσωπικα, οσες κοπελες ρωταω (και ρωταω καθε μια που παιρνω) για εξετασεις για αφροδισια και HIV, μου λενε οτι κανουν καθε 1-2 μηνες και δεν εχω λογο να μη το πιστεψω. τωρα, αν εσυ νομιζεις οτι οι κοπελες ειναι ηλιθιες και δεν ασχολουνται, μαλλον την εχεις δει λαθος. Στο μονο που θα συμφωνουσα μαζι σου, ειναι για τις κοπελες στις πιατσες που κατα μεγαλο ποσοστο πρεζονονται οποτε παμε για αλλα......

Π
 

Επισκέπτης
Με προφυλακτικό εφόσον δεν έχεις κάποιο ατύχημα ισχύει ότι μπορείς να κολλήσεις μόνο κονδυλώματα εφόσον έρθεις σε επαφή με αυτά μιας κ δεν χρησιμοποιεί κανείς ολόσωμο προφυλακτικό;;;
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Με προφυλακτικό εφόσον δεν έχεις κάποιο ατύχημα ισχύει ότι μπορείς να κολλήσεις μόνο κονδυλώματα εφόσον έρθεις σε επαφή με αυτά μιας κ δεν χρησιμοποιεί κανείς ολόσωμο προφυλακτικό;;;

Κονδυλωματα κολλας αμα το δερμα σου ερθει σε επαφη με την περιοχη του δερματος του αλλου που υπαρχει ο ιος. Δεν ειμαι 100% βεβαιος, αλλα νομιζω οτι για τα κονδυλωματα δε χρειαζεται ανταλλαγη υγρων...

Π
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
ΟΚ, τι να πω, αφου εισαι αφροδισιολογος παω πασο. Δεν εισαι εριστικος, καθολου μαλιστα, απλα νομιζω υπερβολικος. Αμα τα ακαποτα τσιμπουκια μετεφεραν αφροδισια, ολος ο κοσμος θα ειχε κολλησει (εκτος αν ξερεις ποσςσ γκομενες δινουν πιπα με καποτα, εγω καμμια). Και μη λεμε τωρα οτι οι εκδιδομενες τα μεταφερουν, διοτι οι κοπελες κανουν εξετασεις πιο συχνα απο τις μη...

Τεσπα, δε θα επιμεινω διοτι δεν κατεχω την επιστημη, διοτι ως βιολογος εχω αλλη αποψη....

αυτα

Π




....εισαι  βιολογος  κι  εχεις  τετοιες  αποψεις ?  Επειδη  κι  εγω  ειμαι  συναδελφος  και  οι  πελατες  μου  ειναι  μικροβιολογοι-βιοπαθολογοι  μαθε  οτι  τα  αφροδισια  τα  τελευταια  χρονια στην  Ελλαδα  κανουν  θραυση.........και  μιλαμε  για αυτους  που  εχουν την ευαισθησια  να  κανουν εξετασεις  κι  οχι  για  τους  χιλιαδες  που  δεν  φερουν  συμπτωματα  και  ειναι  φορεις χωρις να το ξερουν

Φιλικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom