Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Λογικά έχεις ότι πιο ελαφρυ υπάρχει σε ΣΜΝ.

Εγώ πριν 25 μερες έμαθα ότι έχω HPV το οποίο το κόλλησα(ακου να δεις)απο μια γκόμενα πριν 8 μήνες και ο οργανισμός μου το έβγαλε τώρα
kala  η τυπισσα δεν εκανε τεστ παπ?
ασε που αυτο οδηγει και σε καρκινου του τραχηλου... :-
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
μεγάλε περαστικά και ελπίζω να μην δράσεις εκδικητικά στις άλλες γυναίκες.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
φιλεναδα η τυπισσα μπορεί να έκανε τεστ παπ ..

μπορεί και να το ήξερε..Σημασία έχει ότι δεν μου είπε τίποτα!

Και τα κάναμε όλα!Οτι μπορεί να φανταστεί ένα ανώμαλο μυαλό

Εγω πάντος έχω να πω στον εαυτό  μου..Ας πρόσεχες!!

Καρκίνος μπορεί να γίνει απο πολλόυς παραγόντες αλλά μόνον το 2% εκφυλίζεται σε μορφη καρκινου.Παιζουν πολλά..Τσιγάρο αλκόολ κακή διατροφή.
Ακόμα πρεπει να ψάξεις ποια μορφή έχεις.Υπαρχουν 100 διαφορετικα ειδη HPV.Εκ των οποίων απο αυτά τα 7-8 είναι τα πιο "επιθετικα"
Οσον αφορα το τεστ παπ γυναίκες που εχουν τον ιο πρεπει να κανουν καθε 6 μηνες και όχι ανα 1 χρόνο!


[size=12pt]Και κάτι για την ιστορία το 70% των γυναικών που έχουν απελευθερωμενη  ζωή και ήθη έχουν HPV[/size]

σωστα.
ας προσεχες εσυ καλη μαλακω ομως κι αυτη αν το ηξερε και σφυριζε αδιαφορα.
[URL unfurl="true"]http://el.wikipedia.org/wiki/HPV[/url]
Συνεχής μόλυνση με τις ``επικίνδυνες μορφές`` του HPV - και πιο συγκεκριμένα τους τύπους 16, 18, 31, 45, 33, 35, 39, 51, 52, 56, 58, 59, και 68 - μπορεί να προκαλέσει ενδοεπιθηλιακή νεοπλασία τραχήλου (CIN), ενδοεπιθηλιακή νεοπλασία του αιδοίου(VIN), ενδοεπιθηλιακή νεοπλασία του πέους (PIN) και ενδοεπιθηλιακή νεοπλασία του πρωκτού (AIN). Αυτές είναι προ-καρκινικές δυσπλασίες και ενδέχεται να εξελιχθούν σε καρκίνο. Ο καρκίνος του τραχήλου της μήτρας για να δημιουργηθεί πρέπει πρώτα να υπάρχει μόλυνση απο τον HPV (αυτό ισχύει σχεδόν σε όλες της περιπτώσεις).
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
[quote author=Ioannis

Να γίνεις μονογαμικός και να πηδάς μόνο πουτάνες νόμιμες που έχουν χαρτιά γιατί κάνουν τακτικούς ελέγχους υγιεινής.
.


Τογραψα δεκα φορες,το γραφω παλι,μαγκες,δυστυχως ΔΕΝ υπαρχει εγγυηση για τιποτα,οι ελεγχοι ειναι για καποια μονο βασικα,το 95 0/0 των αλλων μικροβιων κλπ ΜΕΝΕΙ απεξω,προσοχη ρε σεις,ΟΧΙ ΑΚΑΠΟΤΑ,κινδυνος-θανατος,και γω δεν ηξερα και τις εκανα τις χοντρομαλακιες μου.ειδικα οσες κανουν ακαποτα να ξερετε ΕΧΟΥΝ σάνβουαρ ενα η περισσοτερα μικροβια,και στ αρχιδ,στο μουνι τους αν σας κολλησουν,υπαρχουν και μικροβια που δεν βλαπτουν το γυναικειο οργανισμο και συμβιωνουν (ορολογια ,ε!) με αυτον...
Ασε δε που οι εξετασεις αυτες ειναι καθε 15,στο μεταξυ,τι χαμπαρια μαστορα? τα μικροβια δεν κανουν ουτε 24ωρη προ-συνεννοημενη¨"απεργια",καταλαβατε παιδες?
Ειπα και  ελαλησα ρεεεεεεεε....
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Προσφατα ειδα ενα βιντεο στο Youtube με συνεντευξη του Luc Montagnier (νομπελ Ιατρικης ,για την απομονωση του ιου HIV στο εργαστηριο και απο τους πρωτους ερευνητες της ασθενειας ) , οπου ελεγε οτι κατα την επαφη ενος οροθετικου με εναν υγιη ανθρωπο χωρις προφυλαξη , ο ιος οταν εισελθει στον οργανισμο του υγιη ανθρωπου θα βρεθει αντιμετωπος πρωτα με το ανοσοποιητικο του συστημα .Στους ανθρωπους των αναπτυγμενων χωρων οπου εχουν συνηθισει να εχουν μια υγιη ζωη , να μην τους λειπει η τροφη , να καταπολεμουν τις συνηθεις λοιμωξεις τους με φαρμακα και να παιρνουν αντιοξινα (αν ερμηνευω σωστα την λεξη antioxides ) ,υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα ο οργανισμος του ανθρωπου να καταφερει καταπολεμησει τον ιο ενω αυτος εχει εισελθει στον οργανισμο του .Σε αλλες περιπτωσεις ομαδων ατομων , οπως οι λαοι της υποσαχαριας Αφρικης ,οπου οι ανθρωποι υποσιτιζουν ,εχουν δραματικα μειωμενο αμυντικο συστημα και ειναι ευαλωτοι στις ασθενειες , ο ιος κανει μεγαλυτερη την εμφανιση του κυριως για αυτον τον λογο .

Επειδη τωρα μολις το ειδα, η λεξη δεν σημαινει αντιοξινα  αλλα  αντιοξειδωτικα,ειναι ολα οσα δινουν ενεργεια και οξυγονωνουν,ας πουμε,τον οργανισμο,ειδικα τα φρουτα κλπ.
Οσο για τον Μοντανιε,πραγμαι ειναι ετσι που τογραφεις,κανοντας τη δηλωση οτι ο οργανισμος ου εχει καλο ανοσοποιητικο,μπορει να αντιμετωπισει τον HIV,οσες φορες και αν εισελει στον οργανισμο ,(τον οποιο πολλοι λενε  ειναι απατη,τελος παντων),ηρθε σε αντιθεση με τους αμερικανους κυριως,που εχουν και  τα τεραστια συμφεροντα των φαρμακευτικων εταιριών,μαλιστα δε ειπε οτι καλη  και σωστη διατροφη ειναι αρκετη γι το καλο  ανοσοποιητικο και οτι τα φαρμακα τα πλασαρουν οι εταιριες επειδη υπαρχει το κερδος που τις ενδιαφερει.Πιστευω οτι μαλλον υπαρχει συγκρουση  συμεροντων και βγαινουν καποια πραματα στη φορα...
 

Δαναός

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Α και φοράμε είπαμε πάντα προφυλακτικό και το octenisept spray το ψεκάζουμε μετά τα γυμνά τσιμπούκια.

Υπερβολές ... οσον αφορά τα τσιμπούκια ...
Σιγα μη βάλουμε και σκάφανδρο για να ρίξουμε εναν πούτσο ...  :helpplea:
 

frifrikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
Ιωάννη γράφεις, σίγουρα, με τις καλύτερες των προθέσεων. Όλα όμως καταλήγουν στις πιθανότητες. κοινώς λαχείο. ''Ρίχνεις'' μια μικροαρραβωνιαμένη που προ μηνός ξεπαρθενεύτηκε απ' το δικό της.......ο οποίος όμως είχε πηδήξει μια ''άτακτη'' Τσεχιδούλα, ας πούμε, σε μια εκδρομή με φίλους στην τάδε βλαχοπαραλία και στη συνέχεια ''φιλοδώρησε'' την καλή του, εν αγνοία του βεβαίως βεβαίως.
Το γαμείς για δεν το γαμείς; Π Ι Θ Α Ν Ο Τ Η Τ Ε Σ. Γι' αυτό, ταπεινή μου γνώμη, μην το πολυειδικεύεις με συμβουλές - ειδικά σε ανθρώπους με καμία σχέση με το χώρο της υγείας. Ένα καποτούλι και ο Θεός βόηθα....ή σα γιατρός (χωρίς γάντια ούτε τη μάνα μου).

ΥΓ. Υπάρχει απλούστατος τρόπος κατασκευής ''προφυλακτικού'' για γλειφομούνι.....το γέλιο  :S
 

frifrikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
Εννοώ.......ΤΟοοοοο γέλιο (προς αποφυγήν παρεξηγήσεως)
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Sorry παίδες αν και διάβασα το Thread δεν θυμάμαι να είδα κάτι σχετικό με το αν μια γυναίκα μπορεί να κολλήσει AIDS με κατάποση του σπέρματος στο στοματικό..εντάξει μη γελάτε αλλά πάντα είχα αυτήν την απορία καθώς θεωρούσα ότι σίγουρα κολλάει αλλά με κάποιους φίλους που το σηζητούσα έλεγαν όχι, βασιζόμενοι κυρίως στο γεγονός ότι κάποια city tours το κάνουν..
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Sorry παίδες αν και διάβασα το Thread δεν θυμάμαι να είδα κάτι σχετικό με το αν μια γυναίκα μπορεί να κολλήσει AIDS με κατάποση του σπέρματος στο στοματικό..εντάξει μη γελάτε αλλά πάντα είχα αυτήν την απορία καθώς θεωρούσα ότι σίγουρα κολλάει αλλά με κάποιους φίλους που το σηζητούσα έλεγαν όχι, βασιζόμενοι κυρίως στο γεγονός ότι κάποια city tours το κάνουν..

Φίλε μου ο hiv έχει πιθανότητες να μεταδοθεί όπως αναφέρεις, αλλά είναι πάρα πολύ λίγες! Είναι προτιμότερο η κοπελιά να καταπιεί το σπέρμα παρά να το φτύσει (ο ιός μεταδίδεται ευκολότερα στο στόμα)...Από εκεί και πέρα υπάρχουν και άλλα που κολλάνε από ακάποτο. Το χειρότερο αυτών είναι ο έρπης (που δεν παλεύετε) και το πιο εύκολα καταπολεμήσιμο κανένα μικρόβιο που θα φύγει με αντιβίωση χωρίς να αφήσει κανένα κατάλοιπο! ;-)
Πάντα προσοχή και ΠΑΝΤΑ προφυλάξεις...Μη ανταλλαγή υγρών σημαίνει 99% να ΜΗΝ μεταδοθεί ΤΙΠΟΤΑ! ΟΧΙ φιλιά, ΟΧΙ ακάποτο, ΟΧΙ 69... Όπως έχω ξαναναφέρει πολλά από τα ΣΜΝ ΔΕΝ παρουσιάζουν απαραίτητα (και όχι άμεσα) συμπτώματα και δρουν καταστροφικά στον οργανισμό μας...Καλή συνέχεια και μην ακούς κανέναν και σε πάρουν στο λαιμό τους.
 

bananaboy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες την βοηθεια σας αμεσα!
Ο μιλων παντρεμενος με ενα παιδι γνωσρισε μια κοπελα σε ενα καταστημα ρουχων. ακολουθησε φλερτ και εντονη χημεια μεταξυ μας. Την πηγα βολτα μετα απο 3 μερες και ενω φασονομασταν και τον ειχα βγαλει εξω την πιεσα  και δεχτηκε ακαποτο τσιμπουκι για 1-2 λεπτα. Η κοπελα ητνα καθαρη στην πενα αλλα μου εχει κολλησει στο μυαλο μην εχω κολλλησει τιποτα και κυριως aids. παιζει τεταοια περιστωση και ποσες οι πιθανοτητες;Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Παιδες την βοηθεια σας αμεσα!
Ο μιλων παντρεμενος με ενα παιδι γνωσρισε μια κοπελα σε ενα καταστημα ρουχων. ακολουθησε φλερτ και εντονη χημεια μεταξυ μας. Την πηγα βολτα μετα απο 3 μερες και ενω φασονομασταν και τον ειχα βγαλει εξω την πιεσα  και δεχτηκε ακαποτο τσιμπουκι για 1-2 λεπτα. Η κοπελα ητνα καθαρη στην πενα αλλα μου εχει κολλησει στο μυαλο μην εχω κολλλησει τιποτα και κυριως aids. παιζει τεταοια περιστωση και ποσες οι πιθανοτητες;Ευχαριστω εκ των προτερων.
Τωρα οτι εγινε....εγινε...Ειναι πιο ασυνηθιστο να κολησειs κατι απο τσιμπουκι , παρα απ την κανονικη διαδικασια...Για του λογου το ασφαλεs μην ρωταs εδω μεσα....Ρωτα κανεναν γιατρο....σε αλλη γειτονια βεβαια
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
HIV από απειροελάχιστη πιθανότητα εώς αδύνατο να κολλήσεις έτσι.Αν δεν έχεις κανένα σύμπτωμα μέσα στις επόμενες 30μέρες να το ξεχάσεις ή να κάνεις μια κ/α ούρων κ σπέρματος ιδιωτικά (αρκετά φθηνά) και αν έχεις κανένα μικρόβιο θα πάρεις αντιβίωση κ θα είσαι οκ! Μην αγχώνεσαι! Από στοματικό το μόνο που κολλάει και ΔΕΝ είναι καθόλου καλό είναι ο έρπης! Τα υπόλοιπα είναι εύκολα αντιμετωπίσιμα!
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
HIV από απειροελάχιστη πιθανότητα εώς αδύνατο να κολλήσεις έτσι.Αν δεν έχεις κανένα σύμπτωμα μέσα στις επόμενες 30μέρες να το ξεχάσεις ή να κάνεις μια κ/α ούρων κ σπέρματος ιδιωτικά (αρκετά φθηνά) και αν έχεις κανένα μικρόβιο θα πάρεις αντιβίωση κ θα είσαι οκ! Μην αγχώνεσαι! Από στοματικό το μόνο που κολλάει και ΔΕΝ είναι καθόλου καλό είναι ο έρπης! Τα υπόλοιπα είναι εύκολα αντιμετωπίσιμα!

συμφωνω! Αν και θα ελεγα οτι εισαι 100% οκ, βασει πιθανοτητων παντα

Π
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε ηρέμισε.
Δεν έχεις πάθει τίποτα 100%. Αν όμως συνεχίσεις να έχει οποιοδήποτε φόβο κάνε μία εξέταση σε ένα νοσοκομείο (για σένα περισσότερο) σε κανένα τρίμηνο για να σου φύγει το άγχος, όχι τίποτε άλλο.
 

bananaboy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ παιδια . Αν και οι 2 αφροδισιολογοι που πηγα με καθυσυχασαν και μου ειπαν αυτα που μου λετε αν σου καρφωθει η ιδεα στο μυαλο κολλαει το γαμημενο. Μπορει να ειναι και οι τυψεις της πρωτης φορας εκτος γαμου( αν κια τελικα δεν υπηρχε χρονος και η πιπα κρατησε 1-2 λεπτα) αλλα τελος παντων. Η κοπελαδεν ηταν καμμια πρεζου ηταν ενα φλερτ. Φανταστειται οτι για να με καθυσηχασει πηγε στο Συγγρο και εκανε εξξετασεις τα αποτελεσματα των οποιων στις 17 του μηνα...
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Ευχαριστω πολυ παιδια . Αν και οι 2 αφροδισιολογοι που πηγα με καθυσυχασαν και μου ειπαν αυτα που μου λετε αν σου καρφωθει η ιδεα στο μυαλο κολλαει το γαμημενο. Μπορει να ειναι και οι τυψεις της πρωτης φορας εκτος γαμου( αν κια τελικα δεν υπηρχε χρονος και η πιπα κρατησε 1-2 λεπτα) αλλα τελος παντων. Η κοπελαδεν ηταν καμμια πρεζου ηταν ενα φλερτ. Φανταστειται οτι για να με καθυσηχασει πηγε στο Συγγρο και εκανε εξξετασεις τα αποτελεσματα των οποιων στις 17 του μηνα...

Μαλλον τυψεις ειναι και συμβαινει συχνακις. δεν εχει σημασια αν ηταν πρεζακι η' αν κρατησε 1-2 λεπτα. Το θεμα ειναι οτι με ακαποτο τσιμπουκι ο σπερματοδοτης δεν εχει κινδυνο να κολλησει κατι εκτος απο ερπητα, που φαινεται αμα προσεξεις το στοματακι του εραστη/ερωμενης. Φυσικα, πρεπει και ο σπερματοδοτης να μην εχει ανοιχτες πληγες στο πουτσο του σε συνδυασμο (παντα σε συνδυασμο) με ανοιχτες πληγες (π.χ. αιμοοραγουντα ουλα του σπερματοδεκτη) μπορει να κολλησει κατι. Και παλι ομως σε αυτη τη περιπτωση ο σπερματο-δεκτης εχει πιο πολλες πιθανοτητες να αρπαξει κατι. Τωρα, αφροδισια δεν κολλας αλλα μπορει να αρπαξεις αλλα μικροβιακια που ειναι ακακα, δηλαδη φευγουν μονα τους αφου κανουν τον κυκλο τους, που πιθανα να ειναι ασυμπτοματικος...

Γενικα, μην ανησυχεις για τα αφροδισια αλλα για το αν εισαι οκ με τις εξωσυζυγικες σχεσεις.... :2on1:

Π
 

bananaboy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ ΠΟΚΑΧΟΝΤΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΕΙΝΑΙ  ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΙΑΣ ΕΞΩΣΥΖΥΓΙΚΗΣ ΣΧΕΣΗΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 70 ΧΡΟΝΙΑ. ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΥΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ(ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ)ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΙΠΑ Η ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ; ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΕΞ ΤΗ ΣΗΜΕΡΟΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΕ ΠΙΠΙΛΑΝΕ ΜΗ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝΝ ΠΙΠΑ ΑΚΑΠΟΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΗ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΑΚΑΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΗ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΚΩΛΟ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ.Ε ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ ΟΛΟΙ!!!ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...ΜΟΝΟ Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΑΓΧΟΣ ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ....
 

portoleone

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ ΠΟΚΑΧΟΝΤΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΕΙΝΑΙ  ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΙΑΣ ΕΞΩΣΥΖΥΓΙΚΗΣ ΣΧΕΣΗΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 70 ΧΡΟΝΙΑ. ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΥΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ(ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ)ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΙΠΑ Η ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ; ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΕΞ ΤΗ ΣΗΜΕΡΟΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΕ ΠΙΠΙΛΑΝΕ ΜΗ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝΝ ΠΙΠΑ ΑΚΑΠΟΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΗ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΑΚΑΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΗ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΚΩΛΟ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ.Ε ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ ΟΛΟΙ!!!ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...ΜΟΝΟ Ο ΠΟΥΤΣΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΑΓΧΟΣ ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ....

Πολύ καλά τα λες βρε φίλε, αλλά το δίκιο μας δεν πρόκειται να το βρούμε την σήμερον ημέρα!!
ΜΗ πίνεις, ΜΗ καπνίζεις γιατί δημιουργείς ατυχήματα και παθαίνεις αρρώστιες, που επιβαρύνουν το κάθε Σύστημα και το κάθε ΕΣΥ!!
ΜΗ πηδάς μουνί, ΜΗ πηδάς κώλο, ΜΗ το δίνεις ακάποτο ούτε για πίπα, γιατί κολλάς αρρώστιες, που πάλι επιβαρύνουν το κάθε Σύστημα και το κάθε ΕΣΥ!!
ΝΑ δουλεύεις όμως πολύ για να τροφοδοτείς το ελλειμματικό Σύστημα.
Έλεεεεεεεεεεεεεεεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Οι περισσότεροι δεν κοιμόμαστε με μπάζα, αλλά και μαύρο χαβιάρι αν τρως κάθε μέρα, θα έλθει η στιγμή που θα θελήσεις και καμιά μαριδούλα ή σαρδέλα.. έτσι για την αλλαγή στη γεύση και το ξεχαρμάνιασμα!!  :tits:
Κι αν μας αφήνουν να τρώμε, (συντηρητικά κι εδώ) το κάνουν για να είμαστε καλά και να πηγαίνουμε κάθε μέρα στη δουλειά και να προσφέρουμε για το Σύστημα!!
Έλεεεεεεεεεεεεεεεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom