Νέα

Sex στο Βουκουρέστι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrapm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 245K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Patrinos1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Like
22
Πόντοι
0
Οποίος ενδιαφέρεται για Βουκουρεστι pm είχα πάει πριν κανα χρόνο με τίμιο κορασιο 100€ έκατσε όλο το βράδυ στο Airbnb, την επόμενη με ζάλισε να πάμε σε σπα Κτλπα αλλά την απέφυγα ..
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Δυστυχώς δεν έχω τη δυνατότητα να κάνω αυτό που λες καθώς δεν θα είμαι μόνος μου. Για αυτό ψάχνω μασατζιδικο

παικτη, εκανα παραθεση απο ποστ αλλου παικτη.

Μενω Βουκου - μην ασχοληθεις.

Σχεδον μηδενικο risk/reward.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.537
Πόντοι
2.406
Δεν τα χρειαζεσαι αυτα,απλα βγες εξω και κανε φανερο οτι εισαι Ελληνας (μας πανε πολυ) και εχεις χρηματα (ευρω),ολα τα αλλα θα ερθουν μονα τους (ενταξει μην εισαι σαν μαιμου απο εμφανιση ή λετσος στο ντυσιμο).Εχω ζησει Βουκουρεστι το 2014 για δυο 15μερα (εμενε φιλος εκει και οταν ερχοταν με αδεια Ελλαδα μου εδινε τα κλειδια του σπιτιου του,οκ καλο διαμερισμα σε καλη περιοχη). Η προσεγγιση ηταν απλη,απλα κοβεις βολτες και ρωτας (εννοειται τις καλες) για να μαθεις και καλα που ειναι κατι που ψαχνεις.Στην κουβεντα λες οτι εισαι επισκεπτης στην πολη,μονος με δικο σου σπιτι και οτι θα ηταν πολυ ωραιο καποιος να σου εδειχνε την πολη κλπ σαλτσες. Δεν θελει πολυ για να τσιμπησει η αλλη (αρκει να ξερει τιποτα ψευτοαγγλικουλια),εννοειται πως κερνας φαγητο κλπ,αλλα οκ ειναι πολυ χαμηλες οι τιμες για εμας που εχουμε ευρω.


LOL
χαχαχαχαχα
ποιος τις εχει γραψει αυτες τισ μακακιεσ ρε τομ?????
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Δεν τα χρειαζεσαι αυτα,απλα βγες εξω και κανε φανερο οτι εισαι Ελληνας (μας πανε πολυ) και εχεις χρηματα (ευρω),ολα τα αλλα θα ερθουν μονα τους (ενταξει μην εισαι σαν μαιμου απο εμφανιση ή λετσος στο ντυσιμο).Εχω ζησει Βουκουρεστι το 2014 για δυο 15μερα (εμενε φιλος εκει και οταν ερχοταν με αδεια Ελλαδα μου εδινε τα κλειδια του σπιτιου του,οκ καλο διαμερισμα σε καλη περιοχη). Η προσεγγιση ηταν απλη,απλα κοβεις βολτες και ρωτας (εννοειται τις καλες) για να μαθεις και καλα που ειναι κατι που ψαχνεις.Στην κουβεντα λες οτι εισαι επισκεπτης στην πολη,μονος με δικο σου σπιτι και οτι θα ηταν πολυ ωραιο καποιος να σου εδειχνε την πολη κλπ σαλτσες. Δεν θελει πολυ για να τσιμπησει η αλλη (αρκει να ξερει τιποτα ψευτοαγγλικουλια),εννοειται πως κερνας φαγητο κλπ,αλλα οκ ειναι πολυ χαμηλες οι τιμες για εμας που εχουμε ευρω.


Μόλις διάβασα στην αρχή "κανε φανερο οτι εισαι Ελληνας" ήξερα ότι θα το απογειώσεις το post  :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Καλα ρε παιδια, 100 ε για βουκουρεστι? Ελεος με τοσα,πηδαμε και εδω! Αν ειναι να,παω βουκουρεστι θα,παω να χαζεψω τη πολη και αν κασει καμακι εκατσε . Σκεττομαι να,παω με τη δικια μου βολτα νοεμβρη θα δουμε
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.089
Πόντοι
3.936
Αν ειναι να,παω βουκουρεστι θα,παω να χαζεψω τη πολη και αν κασει καμακι εκατσε . Σκεττομαι να,παω με τη δικια μου βολτα νοεμβρη θα δουμε
Βόλτα με γκόμενα στην Ρουμανία απο Ελλάδα, είναι σαν να πας στο jumbo με το παιχνίδι σου απο το σπίτι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Καλα ρε παιδια, 100 ε για βουκουρεστι? Ελεος με τοσα,πηδαμε και εδω! Αν ειναι να,παω βουκουρεστι θα,παω να χαζεψω τη πολη και αν κασει καμακι εκατσε . Σκεττομαι να,παω με τη δικια μου βολτα νοεμβρη θα δουμε
Καμάκι πώς θα κάνεις με την κοπέλα μαζί;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Καλα ρε παιδια, 100 ε για βουκουρεστι? Ελεος με τοσα,πηδαμε και εδω! Αν ειναι να,παω βουκουρεστι θα,παω να χαζεψω τη πολη και αν κασει καμακι εκατσε . Σκεττομαι να,παω με τη δικια μου βολτα νοεμβρη θα δουμε
Εννοειται οτι εδω ειναι πιο φθηνα ... πιο φθηνα απο Ελλαδα(ειδικα Αθηνα) για λευκες πουτανες δεν υπαρχει πουθενα αλλου σε ολο τον πλανητη πλεον.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
καντε κονε με ταριφες αλλα θελουν λεφτα

θα σας πανε σε κρυφα στουντιο η σε κατι πολυκατοικιες μεγαλες τεραστιες


θυμαμαι ενας με πηγε σε μια τετοια και χτυπαγε κατι κουδουνια απο κατω ,αλλα δεν βγηκε ακρη και με πηγε αλλου ,ηθελε και να με περιμενει απο εξω αλλα τον εδιωξα
πλεον βουκουρεστι κατι σκαμπαζω απο δρομους οπωτε το παω περπατητο η κανα ταξακι

στον ταριφα εδωσε το κατιτισ του .να ξερετε θελει πολυ παζαρι παρα πολυ ,στον ταριφα εδωσα δεκαευρω νομιζω αλλα τουλαχιστον εμαθα το κρυφο στουντιο

ειχα υποσχεθει και πιο παλια να το αναφερω αλλα βαριεμαι να ψαξω την καρτουλα
παντως λεγεται club massage αλλα δεν θα το βρειτε ,θα το γραψω παντως αμα βρω την καρτουλα



εκει εδωσα 250 λει απο 350 που μου ζηταγανε

μια ωριτσα 2 πιστολιες διαλεγεις κοπελα εκτος κωλο ολα τα αλλα τα κανανε

το σπιτι ηταν πολυ καλτ και εγω δεν ξερω ποσα δωματια ειχε ανεβαινες σκαλες κατεβαινες σκαλες διαδρομοι υπογεια εμπανες σε δωματια απο πορτες εβγαινες απο αλλες κλεινανε τις κουρτινες στο σαλονι για να μην ερχονται οι πελατες φορα με φορα :2funny: :2funny: :2funny: ,στη φυλλης ειμαστε ολοι οι συναγωνιστες στο ιδιο δωματιο ενω εκει σε περνουν ξεχωριστα
μια μερα με βαλανε σε ενα γραφειο -κανονικο γραφειο με καναπεδες τραπεζι γραφειου- για να μην πεσω απανω σε αλλο πελατη με κερασανε μια πορτοκαλαδιτσα και κοιταγα τις γκομενες .θυμαμαι την ανκα που την ζηταγα για γαμο και την τσατσα -οχι τσατσα δηλαδη μια μουναρα πιτσιρικα ονοματι μαρια που εκανε κουμαντο,δυστηχως δωματιο δεν εμπαινε :headbang:

αυτα και αλλα ωραια θα βαλω και μια φωτο απο το δρομο που πηγαινεις προς τα εκει ,εγω πηγαινα με τα ποδια


πηγαιντε και εδω να δειτε αν λειτουργει ακομα


ειχα κανει καλα γαμησια εκει

club massage λεγεται

και το πιο σημαντικο για ρουμανια

αλλο πληρωνει ο ρουμανος αλλο ο τουριστας

αλλα εσεις ειστε ελληνες μαλακες μην το ξεχνατε γαματε σε χωρα με δεκαρικο

παντου στη ρουμανια παζαρι παντου

εγω κατεβασα 100 λει στο συγκεκριμενο σπιτι

στη χειροτερη θα σας πουνε gypsie υποτιμητικα

εκει το λενε υποτημιτικα λογω πολλων ρομα

το πιο σημαντικο να λετε ειστε ελληνες και πως ξερετε απο πιατσες και πουτανες και να λετε τιμες που παιζουν ελλαδα

γενικα ψαχτειτε

δε θα ξεχασω σκηνικο σε μασαζομπουρδελοτσαρκα που στα περισσοτερα δε γαμας και ειχα παρεα δυο ιρακινους καθως πρεεπει κυριους

καλα γαμησια με ρουμανες τι πιο καυλωτικες μουνες της υφηλιου :heavymetalbig:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
λοιπον εψαξα τα κιταπια μου και σας βρηκα τη διευθυνση

Strada Căpitan Mircea Vasilescu

θα πατε σε αυτον τον δρομο και στο τελος του δρομου που συνανταει τον δρομο Strada Justitiei ειναι το σπιτι

θα το καταλαβετε γιατι υπαρχει κινηση απο εξω με ταξι που περιμενουν .το σπιτι ειναι κρυφο και χτυπας κουδουνι,ανοιγει μετα το απογευμα

ψαξτε την διευθυνση σε χαρτη του βουκουρεστιου θα το βρειτε ευκολα .ακριβως απο πανω ειναι η λεωφορος Regina Maria που ειναι οι γραμμες του τραμ που φαινονται και στη φωτο που εβαλα

καλα να περασατε οσοι πατε εκει  :hi:


και εδω γραφω για το που ειναι και πως θα πατε μαγκες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
20ευρω με κωλο και τελειωμα στο στομα δεν υπαρχει σε αλλη χωρα ...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
τα 250 λει με δυο χυσιματα στην ωρα παντως ειναι τιμια

τωρα η ωρα θα παιξει απο 45-50 λεπτα περιπου αλλα αναλογα και τη κοπελα

τα 250 λει αυτη τη στιγμη ειναι 56 ευρω

τα 56,20 ευρω για την ακριβεια σε επιπεδο μασαζ στην ελλαδα παντως δεν το βρισκεις


βρισκεις φυλλης ναι και μεταξι με πολλυ λιγοτερα αλλα δεν ειναι ιδιες υπηρεσιες

βεβαια μπορεις να βρεις και καλυτερες στη φυλλης στο ενα χυσιμο αρα τα δυο πανε 40ευρω


αλλα και παλι δε θα κατσεις 50 λεπτα με μια ωρα μεσα


τα 56 ευρω το θεωρω τιμιο


χωρις παζαρι αν πατε θα σας πουν 350 τοσα δινουν οι ξενοι αλλα εκει τους ριχνεις καραμουζα

αν σας παει ταριφας θα θελει περιπου 10ευρω προμηθεια εγω σας το ειπα τζαμπα μαλακες  >:(
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Τα ξερω φιλε , για την μια ωρα και τα δυο πηδηματα ετσι ακριβως ειναι.
το ιδιο ισχυει Κιεβο στα 60ευρω και Αγια Πετρουπολη στα 50 , εχει και για ενα πηδημα(μιση ωρα) στα 30

αν ομως θελεις εξτρα οπως anal θα σου βγει ο κουκος αηδονι ...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Χαχα σωστα

Ανατολικη Ευρωπη στο καθαρα πληρωμενο για τον τουριστα δεν λεει ,απο Βουλγαρια μεχρι Λευκορωσια.
αυτο που αξιζει ειναι να εισαι μονιμος/ημιμονιμος γιατι υπαρχουν απειρες semi pro που με 20-30 ευρω μπορεις να τις εχεις στο σπιτι σου για ολο το βραδυ ,και αυτο στις χωρες της πρωην Σοβιετιας και οχι πια στη Ρουμανια ...
Προυποθετει ομως να μην εισαι αγαπουλης(οπως ειναι οι περισσοτεροι ελληνες) ,να μαθεις εστω και τα βασικα στη γλωσσα, να κανεις παρεα και να εχεις κονε με τους ντοπιους εκει.
 

groper

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
89
Like
44
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες, μετά την απογοήτευση από την τζάμπα διαδρομή και ψάξιμο στο προαναφερθέν κρυφό σπίτι, μπήκα σε ένα ταξί και τον ρώτησα αν ξέρει κανένα άλλο.

Ακολουθεί η ιστορία:

Με πήγε σε ένα άλλο κρυφό σπίτι λοιπον. Πριν πάω μου είπε πως η τιμή είναι 450. Στο mood που ήμουν λέω δεν γαμιεται ας τα δωσω για την εμπειρία. Φτάσαμε σε ένα παλιό παράξενο σπίτι σε μια καταθλιπτική γειτονιά, χτύπησε το κουδούνι, βγήκε μια μουτρωμένη, με έβαλαν σε έναν προθάλαμο και μου είπαν να περιμενω. Το κλίμα ήταν σαν από ταινία τρόμου, σκεφτόμουν πως θα ερχόντουσαν τπτ μαφιόζοι και θα μου έπαιρναν το νεφρό. Τελικα ήρθαν 6 καλές γκόμενες και διαλεξα μια που έμοιαζε με next door. Η επιλογή μου αποδείχθηκε τελείως μαλακία καθώς η γκόμενα δεν έκανε ούτε για μαλακία. Ήταν μουτρωμένη κι αυτή σαν να της γάμησαν την μάνα (που μπορεί και να της την γάμησαν).

Με πήγε στον πάνω όροφο σε μια σοφίτα με ένα στρώμα στο πάτωμα. Άσχημο μέρος να πεθάνω σκέφτηκα. Μου λέει κοφτά, you give me 400, I make you massage and you have 1 finish. Εκπλησσομαι γιατί νόμιζα πως εννοούσε φραπεδιά και της λέω you mean no sex? Και μου λέει με ξυνισμένο υφακι, how you finish without sex? I told you one finish. Καλά λέω.

Πάμε να ξεκινήσουμε, είναι πάλι μουτρωμένη και παίρνει στάση που δεν μπορώ να πιάσω τίποτα ενώ μου τον παίζει μηχανικά και βαριεστημενα. Γιατί είσαι έτσι της λέω. Κουρασμένη μου λέει. Σκέφτηκα τότε τι μπορεί να τραβηξε μέσα στην μέρα. Μου έπεσε, ξενέρωσα τελείως και της λέω φύγε, αστο.
Κρατάω την εμπειρία του κρυφού μπουρδέλου, τα υπόλοιπα προτιμώ να τα ξεχάσω.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Λοιπόν μάγκες, μετά την απογοήτευση από την τζάμπα διαδρομή και ψάξιμο στο προαναφερθέν κρυφό σπίτι, μπήκα σε ένα ταξί και τον ρώτησα αν ξέρει κανένα άλλο.

Ακολουθεί η ιστορία:

Με πήγε σε ένα άλλο κρυφό σπίτι λοιπον. Πριν πάω μου είπε πως η τιμή είναι 450. Στο mood που ήμουν λέω δεν γαμιεται ας τα δωσω για την εμπειρία. Φτάσαμε σε ένα παλιό παράξενο σπίτι σε μια καταθλιπτική γειτονιά, χτύπησε το κουδούνι, βγήκε μια μουτρωμένη, με έβαλαν σε έναν προθάλαμο και μου είπαν να περιμενω. Το κλίμα ήταν σαν από ταινία τρόμου, σκεφτόμουν πως θα ερχόντουσαν τπτ μαφιόζοι και θα μου έπαιρναν το νεφρό. Τελικα ήρθαν 6 καλές γκόμενες και διαλεξα μια που έμοιαζε με next door. Η επιλογή μου αποδείχθηκε τελείως μαλακία καθώς η γκόμενα δεν έκανε ούτε για μαλακία. Ήταν μουτρωμένη κι αυτή σαν να της γάμησαν την μάνα (που μπορεί και να της την γάμησαν).

Με πήγε στον πάνω όροφο σε μια σοφίτα με ένα στρώμα στο πάτωμα. Άσχημο μέρος να πεθάνω σκέφτηκα. Μου λέει κοφτά, you give me 400, I make you massage and you have 1 finish. Εκπλησσομαι γιατί νόμιζα πως εννοούσε φραπεδιά και της λέω you mean no sex? Και μου λέει με ξυνισμένο υφακι, how you finish without sex? I told you one finish. Καλά λέω.

Πάμε να ξεκινήσουμε, είναι πάλι μουτρωμένη και παίρνει στάση που δεν μπορώ να πιάσω τίποτα ενώ μου τον παίζει μηχανικά και βαριεστημενα. Γιατί είσαι έτσι της λέω. Κουρασμένη μου λέει. Σκέφτηκα τότε τι μπορεί να τραβηξε μέσα στην μέρα. Μου έπεσε, ξενέρωσα τελείως και της λέω φύγε, αστο.
Κρατάω την εμπειρία του κρυφού μπουρδέλου, τα υπόλοιπα προτιμώ να τα ξεχάσω.
450???
Εννοείς τοπικό νόμισμα;

Εγώ πήγα στο πρώτο μσασατζιδικο που βρήκα πέρυσι Οκτώβρη στον χάρτη εκεί Βουκουρέστι και είχα με 70 lev γαματο μασαζ με hj και έπιανα ότι ήθελα.
Στο τέλος η γκόμενά μου να έβγαλε και κοτόπουλο μπούτι να φάω στα όρθια καθώς ντυνομουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom