Νέα

Sensual-ana

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Abebablom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τέτοιο μωρό να παίρνει τόσα λίγα λεφτά,μάλλον μαϊμού μου φαίνεται..Εκτός αν ήταν έτσι πριν 10 χρόνια...
 

Επισκέπτης
Ίσως να ξέχασε το "1" πριν το 80! 180? είναι λογικό για τέτοιο μωρό,αν αναλογιστεί κανείς ότι στις 4 ώρες ζητάει 400? δηλαδή 100/ ώρα.
 
OP
OP
Abebablom

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Και 180 γι' αυτήν μια χαρά είναι! Της έστειλα mail αν πρόκειται να έρθει Ελλάδα. Περιμένω απάντηση και σας ενημερώνω...
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
349
Πόντοι
291

80 ευρώ η μία ώρα;;;; Θα έρθει άραγε ποτέ Ελλάδα; Τυχαίνει να τη ξέρει κανείς;

Ειχα δοκιμασει το καλοκαιρι που μας περασε να την κλεισω για 3 μερες Ελλαδα. Ζητουσε ενα λογικο ποσο της τα3ης των 900-1000 (δεν θυμαμαι ακριβως) + εισητηρια τα οποια θα κλεινα εγω. Της απαντησα ΟΚ ποιες ημερομηνιες μπορει. Μου απανταει ειναι διαθεσιμη σχεδον ολες. Της εστειλα ρωτοντας την αν μπορει να ρθει την επομενη βδομαδα οποιεσδηποτε μερες (κωλοβαρουσα εκεινο τον καιρο). Απαντηση δεν πηρα. Τις ξαναστειλα μετα απο 3 μερες ρωτωντας τι εγινε και αν πηρε το προηγουμενο μαιλ. Μου απανταει οχι δεν πηρε τπτ. Τις ξαναστελνω αν μπορει να ρθει μεσα στις επομενες μερες για να κλεισουμε. Παλι δεν απαντησε.... ε καπου εκει τα παρατησα γιατι ειχαν περασει 5-6 μερες με ακυρη συνενοηση και απευθυνθηκα αλλου (Susan απο charme-models με την οποια περασα αθλια οπως εγραψα και σε αλλο τοπικ). Μαλλον δεν ηταν ο μηνας μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom