Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
7
Like
3.130
Πόντοι
736
Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν η συναντηση γνωριμιας επι πληρωμη ειναι απατεωνια;
Υπάρχουν κοπέλες που ζητούν καφέ γνωριμίας με δωράκι πριν το χοτέλ. Έχω ακούσει από 40€ μέχρι και 300€. Συνήθως 50-60€
 

Dr House

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
αν ζητάει paysafe ή τα λεφτά μπροστά είναι απατεώνας φύγε μακριά
Υπάρχουν κοπέλες που ζητούν καφέ γνωριμίας με δωράκι πριν το χοτέλ. Έχω ακούσει από 40€ μέχρι και 300€. Συνήθως 50-60€
Μου ζητησε ενα σεβαστο ποσο για συναντηση γνωριμιας κι αν υπαρξει χημεια ενα ακομη σεβαστοτερο ποσο.

Το θεμα ειναι αν θεωρησει οτι δεν υπαρχει χημεια θα πληρωσω ενα σεβαστο ποσο μονο για καφε;
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Μου ζητησε ενα σεβαστο ποσο για συναντηση γνωριμιας κι αν υπαρξει χημεια ενα ακομη σεβαστοτερο ποσο.

Το θεμα ειναι αν θεωρησει οτι δεν υπαρχει χημεια θα πληρωσω ενα σεβαστο ποσο μονο για καφε;
Αν δώσεις λεφτά από πριν σου στοιχιματιζω τα τριπλάσια ότι αφού στείλεις τα χρήματα δεν θα την ξαναδείς. Είναι ο πρώτος κανονας του πορνοκυνηγου αυτός. ΠΟΤΕ λεφτά πριν τη συνάντηση
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Μου ζητησε ενα σεβαστο ποσο για συναντηση γνωριμιας κι αν υπαρξει χημεια ενα ακομη σεβαστοτερο ποσο.

Το θεμα ειναι αν θεωρησει οτι δεν υπαρχει χημεια θα πληρωσω ενα σεβαστο ποσο μονο για καφε;
Δηλαδή σου ζήτησε πχ 100€ να πάτε για καφέ και αν βρείτε χημεία στον καφέ ραντεβού κανονικό για πχ 300€;

Τι άλλο θα ακούσουμε; Σε λίγο θα μας πουλάνε και τον αέρα που αναπνέουν.

Προσωπικά δεν θα πλήρωνα καμία να πάω για καφέ μαζί της. Επιπλέον αφού πάτε για καφέ και πάρει τα €100 δεν έχεις καμία εξασφάλιση ότι θα κάνετε και δεύτερο ραντεβού. Από εμένα είναι ένα τεράστιο όχι γιατί οι πιθανότητες να πάρεις αυτό που θέλεις είναι ελάχιστες
 

Dr House

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Δηλαδή σου ζήτησε πχ 100€ να πάτε για καφέ και αν βρείτε χημεία στον καφέ ραντεβού κανονικό για πχ 300€;

Τι άλλο θα ακούσουμε; Σε λίγο θα μας πουλάνε και τον αέρα που αναπνέουν.

Προσωπικά δεν θα πλήρωνα καμία να πάω για καφέ μαζί της. Επιπλέον αφού πάτε για καφέ και πάρει τα €100 δεν έχεις καμία εξασφάλιση ότι θα κάνετε και δεύτερο ραντεβού. Από εμένα είναι ένα τεράστιο όχι γιατί οι πιθανότητες να πάρεις αυτό που θέλεις είναι ελάχιστες
Καπως ετσι. Τα ποσα που ζητησε ειναι μεγαλυτερα απο αυτα που υπεθεσες. Η αληθεια ειναι οτι καποιες σε ρωτανε ποσα νεφρα εχεις; Και στο καπακι σου λενε νομιζω οτι σου περισσευει το ενα. Η συγκεκριμενη ειναι μια απο αυτες. Επειδη η περιεργεια σκοτωσε τη γατα αν το αποφασισω θελω να μαθω αν υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τον καφε βαπορισιο και μετα να μου πει "ξερεις δεν εχουμε χημεια".
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
7
Like
3.130
Πόντοι
736
Καπως ετσι. Τα ποσα που ζητησε ειναι μεγαλυτερα απο αυτα που υπεθεσες. Η αληθεια ειναι οτι καποιες σε ρωτανε ποσα νεφρα εχεις; Και στο καπακι σου λενε νομιζω οτι σου περισσευει το ενα. Η συγκεκριμενη ειναι μια απο αυτες. Επειδη η περιεργεια σκοτωσε τη γατα αν το αποφασισω θελω να μαθω αν υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τον καφε βαπορισιο και μετα να μου πει "ξερεις δεν εχουμε χημεια".
Ποια είναι; Μπορεί να υπάρχει πληροφόρηση.
Σπάνιες είναι οι περιπτώσεις που δεν επιθυμούν συνέχεια και σχεδόν ποτέ δεν στηρίζονται στην ιδέα πως θα σου "φάνε λεφτά" μέσω ενός καφέ.
Πιο σημαντικό είναι να απαντήσεις στον εαυτό σου αν θέλεις ή μπορείς να μπεις στο χορό του να δίνεις 2/3/4κ το μήνα
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Καπως ετσι. Τα ποσα που ζητησε ειναι μεγαλυτερα απο αυτα που υπεθεσες. Η αληθεια ειναι οτι καποιες σε ρωτανε ποσα νεφρα εχεις; Και στο καπακι σου λενε νομιζω οτι σου περισσευει το ενα. Η συγκεκριμενη ειναι μια απο αυτες. Επειδη η περιεργεια σκοτωσε τη γατα αν το αποφασισω θελω να μαθω αν υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τον καφε βαπορισιο και μετα να μου πει "ξερεις δεν εχουμε χημεια".
Με καθαρά χιουμοριστική διάθεση θα σου πω ότι αν βρεθείτε για καφέ και μετά βρείτε χημεία και ξαναβρεθειτε θα σου φτιαξουμε ανδριάντα που θα λέει στην περιγραφή: "Ο πρώτος άνδρας που πλήρωσε προκαταβολικά για να πηδήξει και τελικά όντως πήδηξε"
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν η συναντηση γνωριμιας επι πληρωμη ειναι απατεωνια;
Είναι. Πιστεύω μάλιστα πως αυτά τα ονόματα πρέπει να αναφέρονται δημόσια ώστε να προστατεύονται και οι υπόλοιποι
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
Ρε παιδιά είναι πολύ απλό.υπαρχει εν αμικρο ποσοστό στο sa που όντως είναι girl next door.αυτες οι λίγες που και αυτές εγώ προσωπικά ψάχνω ,αλλιώς ψάχνω στο bou κορίτσια, αυτές θέλουν ψησιμο ή κοίτανε τα λεφτα για να"πουληθουν"
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Καπως ετσι. Τα ποσα που ζητησε ειναι μεγαλυτερα απο αυτα που υπεθεσες. Η αληθεια ειναι οτι καποιες σε ρωτανε ποσα νεφρα εχεις; Και στο καπακι σου λενε νομιζω οτι σου περισσευει το ενα. Η συγκεκριμενη ειναι μια απο αυτες. Επειδη η περιεργεια σκοτωσε τη γατα αν το αποφασισω θελω να μαθω αν υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τον καφε βαπορισιο και μετα να μου πει "ξερεις δεν εχουμε χημεια".
ναι συμβαίνει. Όσο υψηλότερο το ποσό που ζητάνε για καφέ γνωριμίας τόσο πιο πιθανό. Οι κοπελες που πραγματικά ήθελαν ένα καφέ γνωριμίας για λόγους ασφαλείας και να δουν αν υπάρχει χημεία συνήθως μου έλεγαν "το αφήνω σε σένα" η έλεγαν ενα πόσο μεταξύ 50 κ 100
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Μπορει καποιος να με διαφωτισει αν η συναντηση γνωριμιας επι πληρωμη ειναι απατεωνια;
..εσυ τι νομιζεις δεν ειναι????
δυο-τρεις συναντησεις γνωριμιας να κανει μια μπουμπου... δεν το εβγαλε το μεροκαματο πινοντας καφεδακι???
εγω, ΝΑΙ το θεωρω απατεωνια
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
7
Like
3.169
Πόντοι
736
Μα αυτο σημαίνει ρε φίλε το sd στην κυριολεξία . Την πληρώνεις για καφεδάκια ποτάκια ταξιδάκια και σεξακι
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Μα αυτο σημαίνει ρε φίλε το sd στην κυριολεξία . Την πληρώνεις για καφεδάκια ποτάκια ταξιδάκια και σεξακι
..καλα τωρα
η ερμηνεια καποιων "ορων" γινεται κατα το δοκουν και οπως το θελει ο καθενας, βαζοντας την δικη του αληθεια....
 
  • Like
Αντιδράσεις: dem

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλησπέρα,
Μετά από περίπου 4 χρόνια ενασχόλησης με το SA έχω εστιάσει σε δύο target group: i) Στις τουρίστριες που έρχονται για διακοπές και ψάχνονται γενικότερα για εξόδους, φαγητά κλπ χωρίς να ζητάνε κάποιο ιδιαίτερο κόμιστρο. και ii) Στις νεαρές κορασίδες (18-25) wannabe influencers. Οι συγκεκριμένες με ένα μηνιάτικο 800-1200 τις έχεις διαθέσιμες όπου και όποτε θες. Έχω περάσει περίοδο που ήμουν με 5 και τις είχα μοιρασμένες μέσα στον μήνα! Δυστυχώς το μόνο κακό με εμένα είναι ότι οι περισσότερες "μαγεύονται" με την καλή ζωή και κολλάνε σε σημείο να μην ξεκολλάνε ακόμα και όταν κόβετε το μηνιάτικο!! Σε όλες έχω φερθεί άψογα και έχω πάρει τα μέγιστα.

Τις καλύτερες περιπτώσεις τις ζω τις τελευταίες 10 ημέρες με δύο τουρίστριες από Sao Paolo (συμπωματικά άγνωστες μεταξύ τους) οι οποίες με έχουν κυριολεκτικά ξεζουμίσει στο σεξ και έχω αναθεωρήσει πολλά για τις Λατίνες!
To SA πάνω απ’ όλα απαιτεί χρόνο και ψάξιμο.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.200
Κριτικές
32
Like
26.755
Πόντοι
8.346
...ρε μαγκες, αληθεια τωρα! Δινετε 50-100 ευρω για να ερθει η καθε τελειωμενη για καφε?!?!
ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΦΕ!!!!
Τι θα πει ρε σεις "καφες γνωριμιας"?!!? Πορνεια εξασκει (εστω κ ερασιτεχνικα) και μαλιστα ακριβοπληρωμενη οπως διαβαζω εδω μεσα, ειτε θα δεχτει κ θα πληρωθει για το ραντεβου κ τις υπηρεσιες της, ειτε θα αρνηθει και τελος. Τι θα πει πληρωμενη γνωριμια, casting σας κανει? Αμα θελει γνωριμιες με εμφανισημους ή ενδιαφεροντες ή γαμευσιμους ας σας πληρωσει αυτη!!! Αι σιχτιρ με την καθε γαμιολα που την εχει δει celebrity και μοντελο γτ τις κανουν ατελειωτα likes ολα τα ναυαγια!
Ρε σφαλιαρα και καντηλια στο καθε παλιομουνο, μεχρι να πατησει μαυρο χιονι!!!!!
:tickedoff::tickedoff::tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom