Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Φιλη ? Η Taurus ? Ουτε που την ξερω ειχα μιλησει ελαχιστα ασε που δεν ειναι το Styl μου
ναι το ξερω, αστειευομαι γιατι ειδα οτι γινοταν κουβεντα αν κανει τπτ και τι στο αλλο θεμα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
ναι το ξερω, αστειευομαι γιατι ειδα οτι γινοταν κουβεντα αν κανει τπτ και τι στο αλλο θεμα
Παντως ειναι πολυ ευγενικο Κοριτσι εγω που εχω μιλησει μαζι της
Καποιος ειχε πει οτι ειναι Call Girl εγω δεν το λεω διοτι απλα δεν το ξερω (Και του ειχα βαλει και "Χερι" για αυτο που ειπε ενω δεν ειχε κανει τιποτα)
Ισως καποιοι λεω Ισως τους... νοιαζει
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
παρακινουμενος απο τα μνμ του @Matthew James εβαλα και εγω premium πριν 10 μερες και μετανιωνω που δεν το ειχα κανει ηδη. δεν ειμαι αθηνα για να κανω ακομα ραντεβου αλλα μεχρι τωρα εχω γεμισει backlog μεχρι το πασχα με ενα σωρο τηλεφωνα απο 19,21,23χρονα και λιγα πιο μεγαλα στις τιμες που ειχε ανεφερε και ο Matthew, 150-200 για 3 ωρες. οσες λενε παραπανω, ειδικα κατι γραφειοκοριτσα και 30+ ξενες τις ευχαριστω και στο καλο.

μιλαω και εγω σε αρκετες ξενες, και μου εχουν ζητησει απο 350 για ενα σκ εως 5 κατι τυπισες που νομιζουν οτι εχω καμηλα για να μετακινουμε. αλλα ορισμενες μικρες, οχι τελειως τσοντες φαινονται πιο λογικες.

@capo di capi πως σου φαινεται 350 για ενα σουκου απο ρουμανια?
Μια χαρα τυπε , αν μου λεγες κατω απο 200 που εχω ακουσει θα μου φαινοντουσαν υποπτως λιγα . Αν ειναι καλη περιπτωση κιολας πολυ καλα τα θεωρω
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Μια χαρα τυπε , αν μου λεγες κατω απο 200 που εχω ακουσει θα μου φαινοντουσαν υποπτως λιγα . Αν ειναι καλη περιπτωση κιολας πολυ καλα τα θεωρω
μια χαρα, στις φωτο φαινεται αστερι απλα δεν φαινεται καβαλημενη σαν τις κλασσικες ντουμπαιοτισες
υποθετω πως καμια video κληση ειναι must σωστα?
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
μια χαρα, στις φωτο φαινεται αστερι απλα δεν φαινεται καβαλημενη σαν τις κλασσικες ντουμπαιοτισες
υποθετω πως καμια video κληση ειναι must σωστα?
Ναι οπωσδηποτε . Εγω θελω ενα διαστημα να μιλαω με μνμ να χω μια εικονα τι ανθρωπο θα φερω και 2-3 βιντεοκλησεις
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
δεν ειναι λουνονα το SA να βγαζουν φραγκα με τα μνμ οι κοπελες, θελει ραντεβου εδω για να κονομησουν
Τα Κοριτσια που παιζουν στο Putanona το Seeking δεν θα τα δει ποτε ουτε... στο ονειρο του χαχα
Παντα ...καλοπροαιρετα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Τα Κοριτσια που παιζουν στο Putanona το Seeking δεν θα τα δει ποτε ουτε... στο ονειρο του χαχα
Παντα ...καλοπροαιρετα
απλα τις μεν τις συναντας σε καποιο ποσοστο , ενω τις δε οχι. το εχεις πει και εσυ στο αλλο τοπικ, η πλειοψηφια ειναι εργατριες
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
απλα τις μεν τις συναντας σε καποιο ποσοστο , ενω τις δε οχι. το εχεις πει και εσυ στο αλλο τοπικ, η πλειοψηφια ειναι εργατριες
Σιγουρα αυτο που λες με την διαφορα οτι αυτες που συναντας απο το Seeking ειναι κατι "Φρικουλα" (Στις περισσοτερες περιπτωσεις μην πω σε ολες)
Για αυτο αλλωστε ειναι ψευτοAmateurs πολλες (Εγω ουτε να με πληρωναν δεν θα πηγαινα ειλικρινα οχι να πληρωσω κιολας χαχα)
Ενω το Putanona ειναι και αυτο απατη αλλα σε καποιες περιπτωσεις που εχει Real ειναι πραγματικα απιστευτο Τα Κοριτσια ειναι Πανεμορφα
Το εχω κανει εχω πληρωσει (Μονο στο Site μεγαλα ποσα) και το ειδα σε καποιες περιπτωσεις (Ηταν μια ερευνα περιπου 6-7 Μηνες 16 ωρες την Ημερα κ νυχτα)
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
απλα τις μεν τις συναντας σε καποιο ποσοστο , ενω τις δε οχι. το εχεις πει και εσυ στο αλλο τοπικ, η πλειοψηφια ειναι εργατριες
Τυπε παιζει πολυ παπατζα παντως δεν εχει αδικο ο σμαρτ . Εγω αυτη που θα φερω τωρα απο το mahnem.ru προεκυψε . Κανε τη προσπαθεια σου ομως , εχω φιλο που εφερε κοπελα απο SA και ψαχνοντας σε σαητ διαφορα της χωρας της ειδε οτι ειναι βιζιτα ενω του ελεγε φοιτητρια

Προσεχε αν θα τη φερεις σπιτι σου μοναχα , θα συμβουλευα ξενοδοχειο ή airbnb αλλα οπως νομιζεις γτ γλιτωνεις και εξοδα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Τυπε παιζει πολυ παπατζα παντως δεν εχει αδικο ο σμαρτ . Εγω αυτη που θα φερω τωρα απο το mahnem.ru προεκυψε . Κανε τη προσπαθεια σου ομως , εχω φιλο που εφερε κοπελα απο SA και ψαχνοντας σε σαητ διαφορα της χωρας της ειδε οτι ειναι βιζιτα ενω του ελεγε φοιτητρια

Προσεχε αν θα τη φερεις σπιτι σου μοναχα , θα συμβουλευα ξενοδοχειο ή airbnb αλλα οπως νομιζεις γτ γλιτωνεις και εξοδα
airbnb να μην αναστατωνω και το σπιτι μου :cheesy:
2 βραδυα 90 ευρω και ξεμπευρδευεις
σωστο αυτο που εκανε ο φιλος σου, θα ριξω και εγω μια ματια σε σαιτ ρουμανιας μηπως υπαρχει κατι
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Εγω δεν καταλαβα νομιζα οτι μιλουσαμε για Ελληνιδα χαχα
Αν εννοεις για ξενη τοτε αλλαζει... το θεμα
Ολες αυτες λιγο πολυ ειναι Βιζιτονια τι να ψαξεις χαχα
Αλλα αν αυτος ειναι ο σκοπος σου... Good Luck
 

Blackbeard

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
171
Like
130
Πόντοι
1

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Έχω κάνει 4 ραντεβού και τα 4 με επιτυχία.
Η διαφορα ειναι οτι εγω μιλαω για Sugar (Αυτος ειναι ο χαρακτηρας του Site)
Ολοι εσεις μιλατε για αλλα... θεματα
Μιλατε για Amateurs και Call Girl (Στην ουσια για Βιζιτονια)
Εγω δεν εχω μιλησει ποτε για Βιζιτονια... και ουτε προκειτε
Διοτι με Sugar δεν εκανες κανενα Ραντεβου 100%
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Η διαφορα ειναι οτι εγω μιλαω για Sugar (Αυτος ειναι ο χαρακτηρας του Site)
Ολοι εσεις μιλατε για αλλα... θεματα
Μιλατε για Amateurs και Call Girl (Στην ουσια για Βιζιτονια)
Εγω δεν εχω μιλησει ποτε για Βιζιτονια... και ουτε προκειτε
Διοτι με Sugar δεν εκανες κανενα Ραντεβου 100%
Φίλε smartboy με πολύ αγάπη και σεβασμό θα σου πω ότι έχεις φάει τεράστιο κόλλημα με την έννοια sugarbaby και κατά την άποψη μου χάνεις το νόημα. Όλοι οι άλλοι, εκτός από εσένα, ψάχνουμε αματουρια να βγάλουμε γούστα στο κρεββάτι και ταυτόχρονα να μπορούμε να πούμε και καμία κουβέντα πριν και μετά. Τώρα αν αυτό λέγεται βίζιτα ή sugarbaby ή δράκος με χρυσά φτερά εμένα δεν μου κάνει καμία διαφορά.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Φίλε smartboy με πολύ αγάπη και σεβασμό θα σου πω ότι έχεις φάει τεράστιο κόλλημα με την έννοια sugarbaby και κατά την άποψη μου χάνεις το νόημα. Όλοι οι άλλοι, εκτός από εσένα, ψάχνουμε αματουρια να βγάλουμε γούστα στο κρεββάτι και ταυτόχρονα να μπορούμε να πούμε και καμία κουβέντα πριν και μετά. Τώρα αν αυτό λέγεται βίζιτα ή sugarbaby ή δράκος με χρυσά φτερά εμένα δεν μου κάνει καμία διαφορά.
στην τελικη οσοι εχουν κανει συναντηση εχουν τρομερο vfm σε σχεση με αντιστοιχες κοπελες του σαιτ. και οπως σε καθε αρθρο θα βρεις να λενε "πως θα μπουμε στον κλειστο κυκλο", ε αυτοι μπηκαν.
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Φίλε smartboy με πολύ αγάπη και σεβασμό θα σου πω ότι έχεις φάει τεράστιο κόλλημα με την έννοια sugarbaby και κατά την άποψη μου χάνεις το νόημα. Όλοι οι άλλοι, εκτός από εσένα, ψάχνουμε αματουρια να βγάλουμε γούστα στο κρεββάτι και ταυτόχρονα να μπορούμε να πούμε και καμία κουβέντα πριν και μετά. Τώρα αν αυτό λέγεται βίζιτα ή sugarbaby ή δράκος με χρυσά φτερά εμένα δεν μου κάνει καμία διαφορά.
Εμενα μου κανει και μεγαλη διαφορα μαλιστα !!
Και οποιος εχει κανει Date απο το Seeking με Sugar Babie ας το αποδειξει (Με κρυφο τροπο βεβαια)
Αν το κανει θα τον παραδεχτω
Ολα τα αλλα τα θεωρω πραγματικα... του κωλου και καμμια σχεση με τον χαρακτηρα των Sugar Sites
Πειτε καθαρα οτι παω (Μονο με Βιζιτονια) Γιατι δεν το λετε ειναι ντροπη ? (Κατα την Γνωμη μου οχι)
Εγω εχω ξεκαθαρισει οτι μιλαω μονο για Sugar για τιποτα αλλο
Αυτο ελλειπε να σηκωνω το κυπελλο της Νικης που πηγα με... Βιζιτα
Παντα...καλοπροαιρετα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Εμενα μου κανει και μεγαλη διαφορα μαλιστα !!
Και οποιος εχει κανει Date απο το Seeking με Sugar Babie ας το αποδειξει (Με κρυφο τροπο βεβαια)
Αν το κανει θα τον παραδεχτω
Ολα τα αλλα τα θεωρω πραγματικα... του κωλου και καμμια σχεση με τον χαρακτηρα των Sugar Sites
Πειτε καθαρα οτι παω (Μονο με Βιζιτονια) Γιατι δεν το λετε ειναι ντροπη ? (Κατα την Γνωμη μου οχι)
Εγω εχω ξεκαθαρισει οτι μιλαω μονο για Sugar για τιποτα αλλο
Αυτο ελλειπε να σηκωνω το κυπελλο της Νικης που πηγα με... Βιζιτα
Παντα...καλοπροαιρετα

ξεκαθαρα το λεει "ψάχνουμε αματουρια να βγάλουμε γούστα στο κρεββάτι και ταυτόχρονα να μπορούμε να πούμε και καμία κουβέντα πριν και μετά". δεν αναφερει κανενας μας την λεξη sugar.
οπως εσυ εχεις το δικαωμα να κανεις 6 μηνες ερευνα αγοραςκαι να μας το λες , ετσι και οι υπολοιποι εχουν το δικαιωμα να λενε ποιες συναντησαν
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
ξεκαθαρα το λεει "ψάχνουμε αματουρια να βγάλουμε γούστα στο κρεββάτι και ταυτόχρονα να μπορούμε να πούμε και καμία κουβέντα πριν και μετά". δεν αναφερει κανενας μας την λεξη sugar.
οπως εσυ εχεις το δικαωμα να κανεις 6 μηνες ερευνα αγοραςκαι να μας το λες , ετσι και οι υπολοιποι εχουν το δικαιωμα να λενε ποιες συναντησαν
Τωρα μαλιστα !!
Πολυ σωστα συμφωνω 100% με αυτη την τοποθετηση
Αρα να ενημερωθει ο κοσμος που τον ενδιαφερει... οτι στο Seeking κανετε ΜΟΝΟ Date με Βιζιτονια... και τιποτα διαφορετικο
Και κατι αλλο εφοσον το κανετε δωστε στους υπολοιπους με καποιο τροπο... και διαφορα στοιχεια
Τι εννοω ? Πειτε ποια ηταν ? Ποσα πηρε ? Τι φοβαστε ? Μην την εκθεσετε και δεν βρει... Γαμπρο χαχα
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.443
Πόντοι
8.345
Τωρα μαλιστα !!
Πολυ σωστα συμφωνω 100% με αυτη την τοποθετηση
Αρα να ενημερωθει ο κοσμος που τον ενδιαφερει... οτι στο Seeking κανετε ΜΟΝΟ Date με Βιζιτονια... και τιποτα διαφορετικο
Και κατι αλλο εφοσον το κανετε δωστε στους υπολοιπους με καποιο τροπο... και διαφορα στοιχεια
Τι εννοω ? Πειτε ποια ηταν ? Ποσα πηρε ? Τι φοβαστε ? Μην την εκθεσετε και δεν βρει... Γαμπρο χαχα
πες μας εσυ πρωτα με ποιες μιλας στο lunona που εισαι σπονσορας και θα σου πουμε εμεις μετα
ασε που για το SA θελει 100 ευρωμ και πολλοι δεν δινουν ουτε 10 για το μαμπα
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Έχω γράψει τα ονόματα των κοριτσιών με τα οποία έκανα ραντεβού καθώς και τα χρήματα που έδωσα και από το seeking και από το lunona. Όποιος θέλει να τα δει ας ανατρέξει σε προηγούμενες σελίδες στα αντίστοιχα νήματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom