Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
2 με 2,5Κ αδερφε περιπου
δηλαδη ποσες μερες θα κατσει?προσπαθω να δω αν ειναι value for money η ολη κατασταση...φανταζομαι οτι θα πληρωσεις ξενοδοχεια εισητηρια και εισαι σιγουρος οτι θα σου κατσει...
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
δηλαδη ποσες μερες θα κατσει?προσπαθω να δω αν ειναι value for money η ολη κατασταση...φανταζομαι οτι θα πληρωσεις ξενοδοχεια εισητηρια και εισαι σιγουρος οτι θα σου κατσει...
Εννοειται μαν . Ναι ολα μεσα τα εξοδα και δωρακι . Σε airbnb διαμερισμα θα μεινει που θα χω κλεισει . 10 μερες συνολικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: makao

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Εχω ξαναναφερει σε αλλο ποστ οτι μεχρι και εκβιασμους εχω δεχτει , τωρα πλεον παντρεμενος με παιδι δε θελω μπελαδες οποτε προσεχω πολυ παραπανω . γιατι να γυρνα κανεις στα 50 και στα 60 με σπονσορετες , οσο μουναρες και να ναι δε θα τον καλυπτει απο ενα σημειο και επειτα .
:coffee::think:
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Oσο για την ηλικια , ειμαι 36 και εχω κανει υπερβολες και μαλακιες αλλα να γυρναω στα 50 και στα 60 με τυπισσες που με αρμεγουν και με βλεπουν σα πορτοφολι και η μονη μου εννοια να ναι αυτη το θεωρω καταντια . Για μενα μιλαω , δε κρινω κανεναν . Απλα δε το ζηλευω
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Στην
Oσο για την ηλικια , ειμαι 36 και εχω κανει υπερβολες και μαλακιες αλλα να γυρναω στα 50 και στα 60 με τυπισσες που με αρμεγουν και με βλεπουν σα πορτοφολι και η μονη μου εννοια να ναι αυτη το θεωρω καταντια . Για μενα μιλαω , δε κρινω κανεναν . Απλα δε το ζηλευω
Συμφωνω 100% μαζι σου ετσι ειναι
Στην Ελλαδα το Sugaring ειναι σε βρεφικο...σταδιο χαχα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Seeking. com Οχι Seeking gr
 

Συνημμένα

  • a11.png
    a11.png
    89,8 KB · Εμφανίσεις: 112
  • a12.png
    a12.png
    70,5 KB · Εμφανίσεις: 116
  • a13.png
    a13.png
    71,3 KB · Εμφανίσεις: 102
  • a15.png
    a15.png
    25,8 KB · Εμφανίσεις: 108

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Κανω πλακα σε μια Γκομενα στο Seeking (Που αυτη μου εστειλε πρωτη) 43 χρονων Ηλικιωμενη και της λεω Γεια σου τι ψαχνεις εδω ? Και μου απανταει Θελω εναν
Αντρα ωριμο να με προσεχει και να περναμε καλα Της λεω μα εγω ειμαι μικροτερος σου δεν το ειδες ? Μου λεει ναι μωρε ενταξη το ειδα αλλα τι σημασια
Εχει αυτο ? Της λεω Μωρη πας καλα ? Ειναι δυνατον να ειμαι και πιο μικρος και να μου θελεις Sugariliki (Eγω εν τω μεταξυ δεν ειμαι Sugar)
Μου λεει Γιατι σε πειραζει να με γαμας απο τον κωλο και να με πληρωνεις ? Της λεω εσυ τι λες να μην με πειραζει αλλα για να δω αν εισαι Real δωσε τηλ
Απαντηση Ναι αλλα θα πρεπει να μου στειλεις προκαταβολη 300 Ευρω και μετα τηλ Ε...την εβρισα και εκλασα στο Γελιο χαχαχα
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Παντως αν κανω συγκριση στο Seeking gr και στο Putanona θα ελεγα οτι οι Γκομενες λιγο πολυ τα ιδια λενε (Ολο μαλακιες δηλαδη... και ψεματα)
Το Putanona ειναι πολυ πιο ακριβο απο το Seeking Σε εμενα μου αρεσουν πιο πολυ οι Ψευτικες Γκομενες του Putanona απο οτι του Seeking
Επισης το Seeking εχει (Για Ελλαδα παντα) λιγοτερα συνολικα απο τα μισα Profile του Putanona και οτι ενεργες και Online του ειναι...ελαχιστες
Καποιος θα πει μα ειναι ολα Fake Ε...ενταξη αυτο ειναι αλλο... θεμα χαχαχα
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου, που είχα ένα μήνα συνδρομή στο seeking, ως κάτοικος Θεσσαλονίκης, κάνοντας μια σύγκριση με το lunona.

Καταρχάς στο seeking υπάρχουν πολύ λιγότερα προφίλ. Σήμερα που μιλάμε υπάρχουν γύρω στα 20 προφίλ που έχουν μπει το τελευταίο δεκαπενθήμερο. Στο lunona υπάρχουν ίσως και πάνω από 100 προφίλ με έδρα Θεσσαλονίκη αλλά κάποια από αυτά δεν είναι ενεργά.

Στο seeking δεν υπάρχουν fake profiles ή δεν πέτυχα εγώ κάποιο. Οι κοπέλες δεν πληρώνονται από το σάιτ όποτε δεν έχει νόημα να κάνουν fake profile. Στο lunona από την άλλη ένα 90-95% των προφίλ είναι ψεύτικα, με την έννοια ότι οι κοπέλες δεν σκοπεύουν να βρεθούν με κάποιο, μόνο τα luns τους ενδιαφέρουν. Τώρα αν οι κοπέλες είναι bots ή υπάλληλοι του σάιτ δεν με ενδιαφέρει καθόλου, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο ( δεν γαμας).

Προσωπικά ψάχνω αματουρια με τα οποία πέρα από το σεξ να μπορείς να πεις και καμία κουβέντα. Επιπλέον δεν είμαι πλούσιος ή κληρονόμος για να μη με νοιάζουν τα ευρώ. Το lunona δεν είναι για εμένα, θέλει πολύ ενασχόληση, άρα και πολλά έξοδα, για να βρεις έστω καλουτσικα αματουρια. Οι γκομεναρες είναι απλησίαστες για κάποιον με την δική μου οικονομική δυνατότητα. Στο εξάμηνο που ασχολήθηκα με το lunona γάμησα 2 πιτσιρίκες 20 και 21 ετών. Από την άλλη στο seeking μέσα σε ένα μήνα βρέθηκα με 3 κοπέλες σε και έχω άλλες 3-4 stand by.

Στο lunona υπάρχουν σαφώς εντυπωσιακότερες γκόμενες σε σχέση με το seeking αλλά είπαμε, είναι φάτε μάτια ψάρια...

Στις γειτονικές χώρες ( Βουλγαρία και Ρουμανία ) υπάρχουν πάρα πολλά και ποιοτικα προφίλ στο seeking και σε διερευνητικής επαφές που είχα με κάποιες φαίνεται εύκολο να τις φέρεις για ένα ΣΚ.

Αυτά, ελπίζω να βοήθησα
 

makao

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
15
Like
1.385
Πόντοι
1.071
Εννοειται μαν . Ναι ολα μεσα τα εξοδα και δωρακι . Σε airbnb διαμερισμα θα μεινει που θα χω κλεισει . 10 μερες συνολικα
Φιλε, μηπως γνωριζεις και εχεις να μου προτεινεις καποιο airbnb που να αξιζει για παρομοια κατασταση? Αν θες στειλε πμ μην χαλασουμε το νημα εδω
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου, που είχα ένα μήνα συνδρομή στο seeking, ως κάτοικος Θεσσαλονίκης, κάνοντας μια σύγκριση με το lunona.

Καταρχάς στο seeking υπάρχουν πολύ λιγότερα προφίλ. Σήμερα που μιλάμε υπάρχουν γύρω στα 20 προφίλ που έχουν μπει το τελευταίο δεκαπενθήμερο. Στο lunona υπάρχουν ίσως και πάνω από 100 προφίλ με έδρα Θεσσαλονίκη αλλά κάποια από αυτά δεν είναι ενεργά.

Στο seeking δεν υπάρχουν fake profiles ή δεν πέτυχα εγώ κάποιο. Οι κοπέλες δεν πληρώνονται από το σάιτ όποτε δεν έχει νόημα να κάνουν fake profile. Στο lunona από την άλλη ένα 90-95% των προφίλ είναι ψεύτικα, με την έννοια ότι οι κοπέλες δεν σκοπεύουν να βρεθούν με κάποιο, μόνο τα luns τους ενδιαφέρουν. Τώρα αν οι κοπέλες είναι bots ή υπάλληλοι του σάιτ δεν με ενδιαφέρει καθόλου, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο ( δεν γαμας).

Προσωπικά ψάχνω αματουρια με τα οποία πέρα από το σεξ να μπορείς να πεις και καμία κουβέντα. Επιπλέον δεν είμαι πλούσιος ή κληρονόμος για να μη με νοιάζουν τα ευρώ. Το lunona δεν είναι για εμένα, θέλει πολύ ενασχόληση, άρα και πολλά έξοδα, για να βρεις έστω καλουτσικα αματουρια. Οι γκομεναρες είναι απλησίαστες για κάποιον με την δική μου οικονομική δυνατότητα. Στο εξάμηνο που ασχολήθηκα με το lunona γάμησα 2 πιτσιρίκες 20 και 21 ετών. Από την άλλη στο seeking μέσα σε ένα μήνα βρέθηκα με 3 κοπέλες σε και έχω άλλες 3-4 stand by.

Στο lunona υπάρχουν σαφώς εντυπωσιακότερες γκόμενες σε σχέση με το seeking αλλά είπαμε, είναι φάτε μάτια ψάρια...

Στις γειτονικές χώρες ( Βουλγαρία και Ρουμανία ) υπάρχουν πάρα πολλά και ποιοτικα προφίλ στο seeking και σε διερευνητικής επαφές που είχα με κάποιες φαίνεται εύκολο να τις φέρεις για ένα ΣΚ.

Αυτά, ελπίζω να βοήθησα
Η λογικη των Sugar Sites ειναι η Ιδια Αντρας πλουσιος Γυναικα μικρη σε Ηλικια και ωραια Αν μιλαμε για Sugar σχεση το Seeking ειναι το ιδιο
Με το Putanona (Σε Φιλοσοφια) για να μην πω και χειροτερο Οσον αφορα το θεμα Amateur και Call Girl ειναι αλλης φυσης Το Seeking Υποστηριζει οτι ειναι Site Sugar
Και ετσι πρεπει να το δουμε Οχι αν Γαμησαμε 1 η 10 Γκομενες... Amateur η Call Girl Οι Γκομενες Sugar του Seeking θελουν πολλα φραγκα οπως και στο Putanona
Εγω προκαλω τον οποιοδηποτε εχει κανει Sugar σχεση απο το... Seeking να μας το πει
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
φίλε έχεις κανένα ανταγωνιστικό σάι ή απλά έχεις μείνει τόσο δυσαρεστημένος από το seeking που αποφάσισες να κάνεις εκστρατεία?
τόσο μένος?
αν δεν σου αρέσει μην γράφεσαι...
το είπες κι εδώ, 2,3 5, 10 φορές...πόσες πια?
Αυτο καταλαβες εσυ ? Αν καταλαβες αυτο Ok
Εσυ τι εισαι μετοχος του Seeking και φοβασαι μην χασουν οι μετοχες σου ?
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
ποιός σε σταμάτησε?
έχεις αραδιάσει 7 σελίδες μηνύματα που λένε συνέχεια το ίδιο
Αν παρω απο σενα που καταλαβες αυτο που μου ειπες τοτε θα χρειαστει 150 σελιδες για να παρεις... χαμπαρι τι παιζει στο Seeking
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590
ποιός σε σταμάτησε?
έχεις αραδιάσει 7 σελίδες μηνύματα που λένε συνέχεια το ίδιο
Αν παρω απο σενα που καταλαβες αυτο που μου ειπες τοτε θα χρειαστει 150 σελιδες για να παρεις... χαμπαρι τι παιζει στο Seeking
Ειδες τι εκανες τωρα john100;
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Τελος παντων αποσυρομαι καντε οτι γουσταρετε ...Αντιο
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου, που είχα ένα μήνα συνδρομή στο seeking, ως κάτοικος Θεσσαλονίκης, κάνοντας μια σύγκριση με το lunona.

Καταρχάς στο seeking υπάρχουν πολύ λιγότερα προφίλ. Σήμερα που μιλάμε υπάρχουν γύρω στα 20 προφίλ που έχουν μπει το τελευταίο δεκαπενθήμερο. Στο lunona υπάρχουν ίσως και πάνω από 100 προφίλ με έδρα Θεσσαλονίκη αλλά κάποια από αυτά δεν είναι ενεργά.

Στο seeking δεν υπάρχουν fake profiles ή δεν πέτυχα εγώ κάποιο. Οι κοπέλες δεν πληρώνονται από το σάιτ όποτε δεν έχει νόημα να κάνουν fake profile. Στο lunona από την άλλη ένα 90-95% των προφίλ είναι ψεύτικα, με την έννοια ότι οι κοπέλες δεν σκοπεύουν να βρεθούν με κάποιο, μόνο τα luns τους ενδιαφέρουν. Τώρα αν οι κοπέλες είναι bots ή υπάλληλοι του σάιτ δεν με ενδιαφέρει καθόλου, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο ( δεν γαμας).

Προσωπικά ψάχνω αματουρια με τα οποία πέρα από το σεξ να μπορείς να πεις και καμία κουβέντα. Επιπλέον δεν είμαι πλούσιος ή κληρονόμος για να μη με νοιάζουν τα ευρώ. Το lunona δεν είναι για εμένα, θέλει πολύ ενασχόληση, άρα και πολλά έξοδα, για να βρεις έστω καλουτσικα αματουρια. Οι γκομεναρες είναι απλησίαστες για κάποιον με την δική μου οικονομική δυνατότητα. Στο εξάμηνο που ασχολήθηκα με το lunona γάμησα 2 πιτσιρίκες 20 και 21 ετών. Από την άλλη στο seeking μέσα σε ένα μήνα βρέθηκα με 3 κοπέλες σε και έχω άλλες 3-4 stand by.

Στο lunona υπάρχουν σαφώς εντυπωσιακότερες γκόμενες σε σχέση με το seeking αλλά είπαμε, είναι φάτε μάτια ψάρια...

Στις γειτονικές χώρες ( Βουλγαρία και Ρουμανία ) υπάρχουν πάρα πολλά και ποιοτικα προφίλ στο seeking και σε διερευνητικής επαφές που είχα με κάποιες φαίνεται εύκολο να τις φέρεις για ένα ΣΚ.

Αυτά, ελπίζω να βοήθησα
Και ποσα ξοδεψες στο seeking συνολικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom