Νέα

Seeking.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fotis88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
238
Like
337
Πόντοι
21
Είσαι σίγουρος; Δεν είναι όλες έτσι απλά θέλει ψάξιμο.
Ε δεν έχει και τα άπειρα μέλη το seeking. Νέα μέλη μπαίνουν 2 -3 την βδομάδα και αν. Και κάποια μπαίνουν και δεν ξαναμπαίνουν. Έχει καταντήσει να μιλάμε για τις ίδιες και τις ίδιες. Και μιλάω για αυτές που είναι μόνιμα Αθήνα όχι για τις ξένες που έρχονται και φεύγουν. Εκεί ναι μπορείς να βρεις διάφορα.
 

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
149
Like
481
Πόντοι
21
Μάγκες μου εγώ το seeking θα το χαρακτηρίσω κάτι αντίστοιχο με τις τιμές στις ξαπλώστρες στην Ελλάδα.Καποιοι έχουν κ τα δίνουν κάτι πόσα τύπου 50-60-70 € για να κάθονται πρώτη κ δεύτερη σειρά.Μπορεις όμως να πας κ δίπλα με την ομπρέλα σου κ να επιλέξεις να μη τους τα δώσεις.Η νοοτροπία είναι το θέμα κ ο ΠΕΛΑΤΗΣ γιατί ο πελάτης δίνει τα λεφτά.Αμα αρχίσουν οι περισσότεροι μαζί κ αυτοί που τα έχουν να μη τα δώσουν γιατί 1)πληρώνεις υπεραξία κ 2) υποτιμούν τη νοημοσύνη μας θα αναγκαστούν κάποια στιγμή να κατεβάσουν τις τιμές κ να αλλάξουν τη νοοτροπία τους.
Γνώμη μου πάντα κ κάθε αντίθετη άποψη δεκτή!
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
238
Like
337
Πόντοι
21
Μάγκες μου εγώ το seeking θα το χαρακτηρίσω κάτι αντίστοιχο με τις τιμές στις ξαπλώστρες στην Ελλάδα.Καποιοι έχουν κ τα δίνουν κάτι πόσα τύπου 50-60-70 € για να κάθονται πρώτη κ δεύτερη σειρά.Μπορεις όμως να πας κ δίπλα με την ομπρέλα σου κ να επιλέξεις να μη τους τα δώσεις.Η νοοτροπία είναι το θέμα κ ο ΠΕΛΑΤΗΣ γιατί ο πελάτης δίνει τα λεφτά.Αμα αρχίσουν οι περισσότεροι μαζί κ αυτοί που τα έχουν να μη τα δώσουν γιατί 1)πληρώνεις υπεραξία κ 2) υποτιμούν τη νοημοσύνη μας θα αναγκαστούν κάποια στιγμή να κατεβάσουν τις τιμές κ να αλλάξουν τη νοοτροπία τους.
Γνώμη μου πάντα κ κάθε αντίθετη άποψη δεκτή!
Ο κανόνας ζήτησης προσφοράς ισχύει παντού και πάντα. Γιατί το seeking έχει ψηλές τιμές ;
1. Γιατί δεν απευθύνεται μόνο σε Έλληνες. Για τους ξένους τα 500 ευρώ δεν είναι σχεδόν βασικός μισθός όπως στην Ελλάδα
2. Γιατί υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται να πάρουν από αγγελία ή από γραφείο και νομίζουν ότι στο seeking υπάρχουν πραγματικά κοπέλες άσχετες με επαγγελματική βίζιτα. (Ναι υπάρχουν και αυτοί που πιστεύουν τα πάντα. Δεν ξέρουν όλοι το μπου ούτε όλοι ασχολούνται συστηματικά με το σπορ)
3. Καμία από αυτές που έχουν seeking δεν ψαρεύει μόνο από εκεί. Έχουν εναλλακτικές λύσεις και όχι όλες στις ίδιες τιμές.
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
482
Κριτικές
17
Like
1.023
Πόντοι
6.760
Σπάνια φρούτα οι ερασιτέχνες τουλάχιστον από Ελλάδα .
Εξω κάτι καμμένες από Ιταλία και τύπισσες από Κίεβο που ζητάνε νεφρά .
Επίσης πολύ κλάψα μπας και τσιμπήσουν κανά ψιλό να βγάλουν και καλά διαβατήριο .
Πλάκα έχουν
 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.376
Κριτικές
12
Like
11.158
Πόντοι
3.296
Το κακό είναι ότι βρίσκουν (πιρφόρους) και τα κάνουν... Ειδικά στο συγκεκριμένο site.

Από πυρφοροαγαπουληδες άλλο τίποτα.

Που να δεις εδώ σε 2-3 νήματα τι γίνεται...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.376
Κριτικές
12
Like
11.158
Πόντοι
3.296
Αν δεν βρεθώ μαζί σου, θα βρεθώ με την επόμενη.
Χιλιοπαιγμενη κασέτα το ξέρω, αλλά τη δύναμη σε τέτοιες καταστάσεις, την έχει αυτός που κρατάει το χρήμα και όχι το μουνι.

Παλιά ήταν έτσι ακριβώς.
Σήμερα ουκ ολίγες ανεξάρτητες, έχουν τον κύκλο τους (στενό αλλά και πιο ευρύτερο) και μια χαρά βγάζουν τα λεφτά που θέλουν.

Ενίοτε μπαίνουν και σε κανένα Μπου, προσθέτουν νέους πελάτες, στους 1-2-3 κύκλους που έχουν, μιας και πάντα υπάρχουν και οι αποχωρήσεις, για πληθώρα λόγων οι τελευταίες.

Οπότε και στην μουναρα τους, το δουλεύουν έτσι και χέστηκαν για όλα τα υπόλοιπα.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
746
Μάγκες ... θυμάμαι στο Budha Bar στο Κίεβο εποχές 2010

Οι Ουκρανιδες μου ζητάγαν 600 EUR για όλο το βράδυ ...
προφανώς ήξεραν ότι στο bar έρχονται ξένοι και εψαχναν για μαλακές...


Ο παλιός όμως ήξερε ότι πιο κάτω στο Carabean τις επερνες με 150 EUR ..

Το μουνι πάντα θα ψάχνει για μαλακές... μην τσιμπάτε...
 

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
Ναι ψάχνουν χορηγό με καλύτερη αυτήν που εγκαταστάθηκε στο Αγκίστρι

:tooth:

Πέρα από την πλάκα, βρίσκεις καλές περιπτώσεις αν ψάξεις
Στην αναζήτηση "Αγκίστρι" μιας και είμαι κάθε χρόνο στο νησί μου έβγαλε το μήνυμα σου ένα χρόνο καθυστέρηση βέβαια... Για ποια κοπέλα μιλάς συνάδελφε; Αν εργάζεται ή είναι μόνιμα στο νησί σίγουρα την ξέρω , να δώσω αν μπορώ και εγώ παραπάνω πληροφορίες.
 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.376
Κριτικές
12
Like
11.158
Πόντοι
3.296
1. Γιατί δεν απευθύνεται μόνο σε Έλληνες. Για τους ξένους τα 500 ευρώ δεν είναι σχεδόν βασικός μισθός όπως στην Ελλάδα

Παραπάνω έχουμε πάει πια, κοντά στα 800.
Αλλά όταν άλλος Γαλλία έχει τα 4πλασια και Λουξεμβούργο τα 6πλασια, ενώ το σκέφτεται πολύ διαφορετικά.

3. Καμία από αυτές που έχουν seeking δεν ψαρεύει μόνο από εκεί. Έχουν εναλλακτικές λύσεις και όχι όλες στις ίδιες τιμές.

Έτσι ακριβώς, άντε τουλάχιστον στο 99% των περιπτώσεων.

Και εννοείται όχι στην ίδια τιμή.

Άλλη στο seeking, άλλη εδώ μέσα, άλλη σε κάποιον πολύ εκλεκτό και "σπάνιο" πελάτη, κοκ.
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.806
Πόντοι
27.636
Στην αναζήτηση "Αγκίστρι" μιας και είμαι κάθε χρόνο στο νησί μου έβγαλε το μήνυμα σου ένα χρόνο καθυστέρηση βέβαια... Για ποια κοπέλα μιλάς συνάδελφε; Αν εργάζεται ή είναι μόνιμα στο νησί σίγουρα την ξέρω , να δώσω αν μπορώ και εγώ παραπάνω πληροφορίες.

Ούτε που θυμάμαι!
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.928
Πόντοι
17.785

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
482
Κριτικές
17
Like
1.023
Πόντοι
6.760

mkp2

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
50
Like
44
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν η συγκεκριμένη (yourcreampiegirl) κανει ότι ακριβώς υπονοεί το username της (aka κρεμπιεδες); Αν ναι, τότε είναι για μεγάλο Χ….

Εγω μίλησα χωρίς να έχω δώσει σημασία στο όνομα και μετά όταν τα λέγαμε μου είπε πως γουστάρει κρεμπιεδες. Χαιρέτισα με συνοπτικές διαδικασίες.
Υπόψη έχει και δεύτερο προφιλ
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.928
Πόντοι
17.785
Εγω μίλησα χωρίς να έχω δώσει σημασία στο όνομα και μετά όταν τα λέγαμε μου είπε πως γουστάρει κρεμπιεδες. Χαιρέτισα με συνοπτικές διαδικασίες.
Υπόψη έχει και δεύτερο προφιλ
Κατι μου λεει οτι δεν θα βλεπεται .......
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.594
Κριτικές
7
Like
3.129
Πόντοι
736
Εγω μίλησα χωρίς να έχω δώσει σημασία στο όνομα και μετά όταν τα λέγαμε μου είπε πως γουστάρει κρεμπιεδες. Χαιρέτισα με συνοπτικές διαδικασίες.
Υπόψη έχει και δεύτερο προφιλ
χαλια φαση
αρκετα πανω κιλα απο το κανονικο
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
604
Like
1.318
Πόντοι
206
Καλησπερα μυσταροι..Καινουριος στο seeking...Πολυ ψηλα η ταριφα...Κατω απο 200 μεχρι στιγμης μονο 1....Και αυτη στα 150 και κοντα στα 50...Ελεος καπου..Με αυτη την creampigril εχει συναντηθει κανεις?
 

Matthew James

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
699
Πόντοι
361
Καλησπερα μυσταροι..Καινουριος στο seeking...Πολυ ψηλα η ταριφα...Κατω απο 200 μεχρι στιγμης μονο 1....Και αυτη στα 150 και κοντα στα 50...Ελεος καπου..Με αυτη την creampigril εχει συναντηθει κανεις?
Η πλάκα είναι ότι αρκετές από αυτές μπορείς να τις βρεις και σε γραφεία συνοδών με λιγότερα χρήματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom