Νέα

Σε θανατηφόρο τροχαίο στη Βουλα εμπλέκεται ο Ν.Νταμπιζας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickpie2008
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.677
Κριτικές
24
Like
2.391
Πόντοι
2.420
καλα εννοειταοι οτι ειναι ρητορικη η ερωτηση και φυσικα δεν θεωρω τον εαυτο μου ουτε ηλιθιο ουτε ασχετο...
αντιστρεφοντας την ερωτηση σου λεω οτι αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το εξης...
προφανως οταν ειναι σε θεση να απολογηθει θα το κανει σε καποιον ανκριτη (δεν ειμαι νομικος αλλα ετσι νομιζω)
απο εκει και περα ο ανακριτης αποφασιζει αν κρινεται προφυλακιστεος η οχι...
και σε ρωταω εγω ...εχοντας υποψη οτι πριν δεκα χρονια ειχε ξανα υτροχαιο αλλα χωρις τραυματισμο αλλου και αν αποδειχθει οτι ηταν σουρωμενος η μαστουρωμενος εσυ προεξοφλεις οτι θα φυγει κυριλε;
μηπως υπαρχει κατι που εσυ δεν καταλαβαινεις...
μηπως οπως προειπα πρεπει να αντιστρεψω την ερωτηση και να ρωτησω εγω εσενα αν εισαι ηλιθιος η ασχετος; :think:
ΝΑΙ..θα φύγει κυριλέ μέχρι να δικαστεί..κρατούνται μόνο όσοι κρίνονται ύποπτοι φυγής ή οτι μπορεί να το ξανακάνουν.
Αν πάλι,ο ανακριτής τον κρίνει ύποπτο φυγής,τότε ναι,θα κρατηθεί..
Όλα αυτά όμως ΜΟΝΟ αν έχει γαμηθεί στα ξύδια.
Αν δε βρεθεί αλκοόλ στο αίμα δε θα του κάνουν τπτ..
Αλλά καθόμαστε κ συζητάμε για το Νταμπίζα,ενώ έχει πεθάνει μία κοπελίτσα κ ούτε το όνομά της δεν έχουν πει.Αν ήταν μάνα ή οτιδήποτε..
Το μόνο που λένε είναι οτι είναι όλοι στο πλευρό του Νταμπίζα!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αλλά καθόμαστε κ συζητάμε για το Νταμπίζα,ενώ έχει πεθάνει μία κοπελίτσα κ ούτε το όνομά της δεν έχουν πει.Αν ήταν μάνα ή οτιδήποτε..
Το μόνο που λένε είναι οτι είναι όλοι στο πλευρό του Νταμπίζα!!
:sunglasses:
 

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.677
Κριτικές
24
Like
2.391
Πόντοι
2.420
να σου πω...μηπως να σταματησεις να εισαι απολυτος και να ηρεμησεις;πολυ πιθανο να παει σπιτι του αλλα υπαρχει περιπτωση να κριθει και προφυλακιστεος...
Δεν το παίζω ξερόλας,αλλά ο κολλητός μου είναι δικηγόρος κ απο το πρωί για αυτό συζητάμε..μεταφέρω όσα μου είπε για να βοηθήσω τη συζήτηση!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν το παίζω ξερόλας,αλλά ο κολλητός μου είναι δικηγόρος κ απο το πρωί για αυτό συζητάμε..μεταφέρω όσα μου είπε για να βοηθήσω τη συζήτηση!!
και εγω πιστευω οτι θα την κανει λογικα αλλα δεν μπορουμε να προεξοφλησουμε αποφαση ανακριτη...
αν ανιχνευτουνε τιποτα μαστουρες στο αιμα του (λεμε τωρα) δυσκολα να καθαρισει...
απο εκει και περα η ποινη θα ειναι βαρια αν μετατραπει η αμελεια σε ΄΄ενδεχομενο δολο΄΄....εχει μια διαφορα απο τον ΄΄δολο΄΄ ειναι κατι αναμεσα στο αμελεια και το δολο ...η τουλαχιστον ετσι νομιζω...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Παιδάκια ηρεμήστε,να δούμε τι έγινε πρώτα...
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1

  • [li][/li]
    [li][/li]
και ο αμανατιδης ειχε στουκωσει σε κολωνα στην πειραιως και ματαιωθηκε η κλεισμενη μεταγραφη του στη λυων και ο νταμπιζας ειχε κανει ΞΑΝΑ κωλοτρυπιδα ενα γρηγορο εγγλεζικο μου διαφευγει η μαρκα
χωρις να ξερω τι εχει γινει ο νταμπιζας παντως εχει ασχημο παρελθον με στουκες και ξυδια,εποχες που επαιζε στη νιουκαστλ μετα απο ενα ματς της εθνικης οντας κομματια στουκαρε με το tvr που ειχε φερει απο το νησι για νατο παιξει μουρη στους αλλους καραβλαχους συμπαιχτες του στη παραλιακη,το tvr eγινε σταχτη τοτε αλλα ενω βγηκε στη φορα οτι ηταν σουρωμενος το καλυψαν γιατι δεν ειχε εμπλακει αλλο οχημα.
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
19
Like
1.498
Πόντοι
6.835
΄Όλοι μιλάμε χωρίς να ξέρουμε πως πραγματικά έγινε το ατύχημα

Γιατί μας διαφεύγει το γεγονός ότι ένας από τους 2 οδηγούς μπορεί να παραβίασε τα κόκκινα φανάρια?
Δεν το έχουμε συναντήσε σχεδόν όλοι μας να συμβαίνει στους Αθηναϊκούς δρόμους τα ξημερώματα ?

Γιατί δεν σεβόμαστε απλούς κανόνες? Κανόνες οι οποίοι προστατεύουν τις ζωές όλων μας, αφού είναι απλές "Συμβάσεις" που πρέπει να τηρούμε για την Ασφάλεια Όλων μας ??

Ρητορικά Ερωτήματα...... σε μια Κοινωνία που πάσχει από έλειψη Σεβασμού στον Συνάνθρωπο/Συμπολίτη .... και κατ' επέκταση στον ΙΔΙΟ τον ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
και ο αμανατιδης ειχε στουκωσει σε κολωνα στην πειραιως και ματαιωθηκε η κλεισμενη μεταγραφη του στη λυων και ο νταμπιζας ειχε κανει ΞΑΝΑ κωλοτρυπιδα ενα γρηγορο εγγλεζικο μου διαφευγει η μαρκα

Τον Τζόλε ξέχασες που έκανε "βίδες" την SL.... ;)
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.084
Like
13.135
Πόντοι
2.606
Η κοπέλα ήταν πολύ φίλη μου το έμαθα σήμερα το πρωί θα μάθω περισσότερα και θα πω
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.289
Like
2.330
Πόντοι
456
Φυλακή , για ΤΡΟΧΑΙΟ ....

Μάλιστα ...
και από την άλλη βγαίνουν αυτοί που σκοτώνουν από πρόθεση ΜΕ ΠΟΛΥΒΟΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΖΟΥΚΑΣ ....

(Ξηροί, Τζωρτζάτος , Δημητράκης, Βούτσης κτλ)

Αν κριθει οτι ειναι ενοχος ναι να παει μεσα.

Αν ηταν δηλαδη κορη σου και σκοτωνοταν σε τροχαιο με ευθυνη του τα ιδια θα ελεγες  :think:

Σοβαρεψου λιγο ;)
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.742
Like
1.420
Πόντοι
366
Η κοπέλα ήταν πολύ φίλη μου το έμαθα σήμερα το πρωί θα μάθω περισσότερα και θα πω
συλληπητηρια τυπε


υποθετικα μπορω να πω οτι μου φαινεται δυσκολο να επεσε η μηχανη στο αμαξι....ο δρομος ειναι πολυ φαρδυς και επισης την ωρα που εγινε ηταν σχεδον αδειος, οποτε αν εισαι νηφαλιος λιγο δυσκολο να πεσεις πανω σ αμαξι υπο αυτες τις συνθηκες....(οσοι οδηγουν μηχανη πιανουν το σκεπτικο μου....)
το πιο πιθανο ειναι ή καποιος παραβιασε σηματοδοτη, ή πολυ πιθανο αυτο που λεει ο athens13, οτι ο νταμπ καρφωθηκε απο πισω τους ενω ηταν σε σταματημενο φαναρι...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.084
Like
13.135
Πόντοι
2.606
Θα μάθω και θα σας πω απο πρώτο χέρι κι όχι εικασίες
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Τον Τζόλε ξέχασες που έκανε "βίδες" την SL.... ;)
ρε τυπε δεν εκανα μνεια σε ολους του παιχτες που εχουν τρακαρει...
καποιος ειπε οτι ειχε ξανατρακαρει ,καποιος του ειπε οτι ο αμανατιδης ειναι αυτος που ειχε τρακαρει τοτε πιο παλια και εγω ειπα οτι ειχαν τρακαρει ΚΑΙ ο αμανατιδης ΚΑΙ ο νταμπιζας...
αυτο τιποτα αλλο...αν δεν παρακολουθεις την συζητηση απο την αρχη μην βιαζεσαι  ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
δε πα να γαμηθει και ο νταμπιζας. σκοτωθηκαν δυο παιδια και το μονο που ακουμε δυο μερες ειναι νταμπιζας και νταμπιζας. και καθεστε σα μαλακες εδω με τον αρχιερεα της πεοκρουσης χυσιδη να μετρατε ποιος εκανε τα περισσοτερα τροχαια.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δε πα να γαμηθει και ο νταμπιζας. σκοτωθηκαν δυο παιδια και το μονο που ακουμε δυο μερες ειναι νταμπιζας και νταμπιζας. και καθεστε σα μαλακες εδω με τον αρχιερεα της πεοκρουσης χυσιδη να μετρατε ποιος εκανε τα περισσοτερα τροχαια.
και συ τι σκας;ετσι και αλλοιως για παρτη σου μια χαρα ειναι τετοια θεματα στο μπου...ετσι και αλλοιως πραγματικη ζωη δεν εχεις αρα μια χαρα εισαι υπολογιστης και ανουσια θεματα...
για παρτη σου δουλευουμε...για κατι σαν εσενα που ολη τους η ζωη ειναι το πισι...
και μας βαζεις και χερι καραγκιοζη...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
και συ τι σκας;ετσι και αλλοιως για παρτη σου μια χαρα ειναι τετοια θεματα στο μπου...ετσι και αλλοιως πραγματικη ζωη δεν εχεις αρα μια χαρα εισαι υπολογιστης και ανουσια θεματα...
για παρτη σου δουλευουμε...για κατι σαν εσενα που ολη τους η ζωη ειναι το πισι...
και μας βαζεις και χερι καραγκιοζη...

μα κοιτα ποσο μαλακας εισαι. μεχρι και σε ενα θανατηφορο τροχαιο καθεσαι να μετρησεις ποσα τροχαια κανανε βαζελοι και ποσα οι γαβροι. τελικα ποσο γαμιεσαι ρε γιδι
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
χυστιδη εγω θα παω για μπανακι εσυ κατσε εδω να γαμιεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom