Νέα

Σε ποιό νησί βρίσκεις τις πιο σεξοπεινασμένες τουρίστριες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 744
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
ένδοξοι κάμακες μην παραιτείστε μπορούμε ακόμα.

Τα βλέπω κι εγώ τώρα τα τουριστάκια, θα ήταν αυτοκτονία να την πέσω σε μικρούλες ή να πάω για κλάμπινγκ όπως όταν ήμουν νέος, παίζω όμως μπαλίτσα μέσω tinder. Έχει ακόμη τουρίστριες που ταξιδεύουν μόνες ή με καμία φίλη και παίζεται μπαλίτσα. Το καμάκι δεν παραδίδει τα όπλα του ποτέ!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Ο macchiato που είναι ρε να μας πει τί γάμησε στην Καλλιθέα;
:wanker:


Εκτος αν πήγε με καμια πυρφοροσχέση και δεν τον άφηνε ούτε να κοιτάει
:2funny:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
παίκτη, η ζάχαρη είναι γλυκιά άμα την τρως όχι άμα τη βλέπεις. Εδώ Κρήτη υπάρχει πολύ υλικό, και όπως κάθε καλοκαίρι όσοι παίξουν στα σοβαρά και με επιμονή, θα ανταμειφθούν.
Εγώ ήδη γνώρισα μία Σέρβα και περιμένω μία Σουηδέζα στο τέλος του μήνα. Επίσης είμαι εδώ απο Κυριακή.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
Έβγαλε τα αποθυμενα της απ'τις πανελλήνιες το κορίτσι, λογικό μου φαίνεται, ούτως η άλλως όλοι πειράματα κάνουμε στα 18, μάλλον θα γνωριστούμε και από κοντά γιατί θα έρθει Αθήνα να σπουδάσει κι αυτή. Όσο για μένα άσε ξέρω τι σου λέω, ακόμα και να μην γίνει η μεταγραφή θα κάνω 10% του χρόνου, Τρίπολη δε πάω.
Και εμείς περάσαμε από Πανελλήνιες αλλά δεν πήραμε σβαρνα τα νησιά και τα κωλομπαρα και τα μπουρδέλα...
Μάλλον έχει φράγκα η κοπέλα η έστω οι γονείς της...
Ίσως έχει κολλήσει κινεζική πανούκλα η κανενα αφροδίσιο ως τωρα....
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
138
Like
383
Πόντοι
21
Μου έκατσε φάση με Ιρλανδεζα
Μετά το clubaki η πρώτη ερώτηση που μου έκανε καπάκια είναι «do you have condoms” , της είπα yes και πήγαμε μετά και με έλιωσε στο γαμησι , ακόμα τρέμουνε τα πόδια μου
Παίχτηκε σήμερα επαναληπτικό με την Ιρλανδεζα , ούτε πουτανα δεν μου το έχει κάνει αυτό , ποσο μάλλον κανονική ,εκεί που την γαμαγα στα πλαγιά μου παίρνει το αριστερό πόδι το σηκώνει όλο μέσα στην μάπα της και αρχίζει να μου γλείφει τα δάχτυλα των ποδιών , οκ προφανώς και μου τα εχουνε γλείψει πουτανες αλλά η φάση που την γαμας στα πλαγια και στο κάνει πρώτη φορά στα 33 μου , δεν το έχω ξαναδεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
ένδοξοι κάμακες μην παραιτείστε μπορούμε ακόμα.

Τα βλέπω κι εγώ τώρα τα τουριστάκια, θα ήταν αυτοκτονία να την πέσω σε μικρούλες ή να πάω για κλάμπινγκ όπως όταν ήμουν νέος, παίζω όμως μπαλίτσα μέσω tinder. Έχει ακόμη τουρίστριες που ταξιδεύουν μόνες ή με καμία φίλη και παίζεται μπαλίτσα. Το καμάκι δεν παραδίδει τα όπλα του ποτέ!
Μέσω διαδικτύου ΔΕΝ είναι καμάκι....μην κορο'ι'δευομαστε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
--------

τι μου θυμισες τώρα Χερσόνησος 2003,, αργα και τυφλα στο μεθυσι οι γκομενες παω να ανεβω στο πανω οροφο ενος μπαρ ,εγω για τη τουαλέτα εψαχνα, και πεφτουν επάνω μου 2 ταβλα απο τα ποτα,και αρισαν να φιλιουνται και μου κατεβασαν το παντελονι κοντο ηταν και μου πηραν πιπα ετσι στα ορθια και μετα μεσα στις τουαλετες πολυ στριμωγμα ομως ,εγινε καλη φαση .την αλλη μερα στη παραλια τις βλέπω και ουτε που με θυμοντουσαν
Εγγλέζες;
Τυχερός ήσουν γιατί αν σε θυμόντουσαν θα σε είχαν καταγγείλει για βιασμό....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
Μια φίλη μου είχε πάει στην Ίο μετά τις πανελλήνιες και με είπε ότι φασωθηκε με 14 άτομα, όταν το είδα το μήνυμα της στο ινστα που μιλάγαμε έμεινα κάγκελο, ρε παιδιά είναι δυνατόν, και η συγκεκριμένη μου φαίνεται πολύ μέτρια εμφανισιακά, και έκανε φασωμα με 14 άτομα, και εγώ δεν έχω φασωθει ποτέ στη ζωή μου με κοπέλα.
Ρώτα πως είναι στην υγεία της...αν πει ότι είναι καλά μην την πολυπιστεψεις....
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.407
Πόντοι
8.346
Μέσω διαδικτύου ΔΕΝ είναι καμάκι....μην κορο'ι'δευομαστε.
Μπορείς να μου το εξηγήσεις αυτό?
Κάνεις match με κοπέλα. Ξεκινάς το καμάκι κ το ψηστηρι με στόχο να την συναντήσεις. Αν τα καταφέρεις κ δεν στραβωσει κάπου την βλέπεις από κοντά. Από κοντά πάλι συνεχίζεις το ψηστηρι κ το καμάκι. Αν κ πάλι δεν στραβωσει κάπου, μπορεί να φας στο τέλος. Γτ δεν το θεωρείς καμακι? Κ κυκλοφορούν πολλά μαργαριτάρια εκεί μεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
Μπορείς να μου το εξηγήσεις αυτό?
Κάνεις match με κοπέλα. Ξεκινάς το καμάκι κ το ψηστηρι με στόχο να την συναντήσεις. Αν τα καταφέρεις κ δεν στραβωσει κάπου την βλέπεις από κοντά. Από κοντά πάλι συνεχίζεις το ψηστηρι κ το καμάκι. Αν κ πάλι δεν στραβωσει κάπου, μπορεί να φας στο τέλος. Γτ δεν το θεωρείς καμακι? Κ κυκλοφορούν πολλά μαργαριτάρια εκεί μεσα
Μαργαριτάρια φτιαγμένα από γυαλί και όχι μαργαριτάρια αληθινά...ψεύτικες γυναίκες για ψεύτικους άνδρες.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.407
Πόντοι
8.346

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
Δεν καταλαβες μαλλον το νόημα της λέξης μαργαριτάρια
Το ότι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ καμάκι έχει γίνει πιο δύσκολο δεν σημαίνει ότι έχει καταργηθεί....προϋπόθεση είναι η φυσική παρουσία.Ολα τα άλλα είναι απλά ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΑΤΑ.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.407
Πόντοι
8.346
Το ότι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ καμάκι έχει γίνει πιο δύσκολο δεν σημαίνει ότι έχει καταργηθεί....προϋπόθεση είναι η φυσική παρουσία.Ολα τα άλλα είναι απλά ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΑΤΑ.
Αλλά νταλλα της Παρασκευής το γαλα εισαι ρε φιλε. Σε ρωτησα κάτι πριν, πιαστηκες απο καπου και το μετεφρασες κ λαθος, τωρα λες παλι αερολογιες. Τελοσπαντων πιστευε αυτο π θελεις, δεν σκοπεύω κ ουτε θελω να προσπαθησω να σ αλλαξω γνωμη.
Μιλας για φυσική παρουσία κ ουτε μαλλον διαβασες τι εγραψα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Το ότι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ καμάκι έχει γίνει πιο δύσκολο δεν σημαίνει ότι έχει καταργηθεί....προϋπόθεση είναι η φυσική παρουσία.Ολα τα άλλα είναι απλά ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΑΤΑ.
παικταρά μου είσαι εκτός. Κάποτε το καμάκι ήταν πάνω στην πίστα, χορός ,χούφτωμα, φάσωμα και μετά συστηνόμαστε. Σήμερα αυτά δεν πολυπερνάνε. Επίσης εγώ με τα άσπρα μου μαλλιά αν πάω για χορό με τα πιτσιρίκια θα γελάνε και τα σκαμπό και καλά θα κάνουν. Θα πάω στο στέκι με τις τουρίστριες ελπίζοντας να βρω καμιά γυναικοπαρέα ή καμία ξέμπαρκη >35 αφού για εκεί με παίρνει πια.

Αυτό όμως έχει μικρότερες πιθανότητες, πιο πολύ το μάτι ευχαριστιέται. Ενω στο tinder η μόνη τουρίστρια ή αυτή που έχει έρθει με φίλες της, με το που φτάσει ανοίγει την εφαρμογή για να βρει κάποιον να την κυκλοφορήσει να της δείξει το μέρος. Τα τελευταία χρόνια έτσι γαμάω. Παρέα θέλουν όλες αυτές, συνήθως έχουν πάρει διαζύγιο, τα παιδιά πάνε διακοπές μόνα τους και θέλουν ένα άντρα για μία εβδομάδα που θα μείνουν Ελλάδα.
Φυσικά μιλάμε για πιο μιλφ καταστάσεις. Οι πιτσιρικάδες ορμάτε στα κλαμπ και πάρτε κεφάλια.

Αλλάξανε οι εποχές παίκτη. Εδώ άλλες πριν φτάσουν καν στη χώρα έχουν κανονίσει με ποιον θα συναντηθούν. Όλα τα παίζουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom