Νέα

Σε ποιό νησί βρίσκεις τις πιο σεξοπεινασμένες τουρίστριες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 744
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
εγω ξερω μονο ενα μερος που ξεσκιζονται καθε χρονο τουριστριες μεθυσμενες..στην κρητη στα μαλλια..παρτε βιντεακι...
και αλλο ενα που σε 2 ελληνες η τουριστρια θελει το αυτοκολητο στο βυζι της;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τέτοιου είδους τουρισμός είναι low cost-low level.

Αφήνει το ελάχιστο δυνατό χρήμα στη χώρα, κάτι που δεν είναι το καλύτερο δυνατό για την οικονομία......, αλλά λίγο ενδιαφέρει αυτό, σε site για  :fuck2: :grin: :grin: :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
εγω ξερω μονο ενα μερος που ξεσκιζονται καθε χρονο τουριστριες μεθυσμενες..στην κρητη στα μαλλια.

Ρε φίλε έχεις γαμήσει μεθυσμένη γυναίκα και σου άρεσε; Διότι εγώ μεθυσμένες και στο αυτοκίνητό μου που έχω βάλει το σκυλομετάνοιωσα όταν μου το γέμισαν ξερατά. Όχι στο κρεβάτι μου!

Εκτός πια κι αν μόνο μεθυσμένες σου κάθονται...
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
εγω ξερω μονο ενα μερος που ξεσκιζονται καθε χρονο τουριστριες μεθυσμενες..στην κρητη στα μαλλια..παρτε βιντεακι...
και αλλο ενα που σε 2 ελληνες η τουριστρια θελει το αυτοκολητο στο βυζι της;)
μονο που σε αυτα τα μερη οι τουριστες ξεσκιζοντε μεν αλλα μεταξυ τους.δε γουσταρουν τους ελληνες στη φαση τους.. καμμια σουρωμενη φωκια αγγλιδα μπορει να κατσει
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ρε φίλε έχεις γαμήσει μεθυσμένη γυναίκα και σου άρεσε; Διότι εγώ μεθυσμένες και στο αυτοκίνητό μου που έχω βάλει το σκυλομετάνοιωσα όταν μου το γέμισαν ξερατά. Όχι στο κρεβάτι μου!

Εκτός πια κι αν μόνο μεθυσμένες σου κάθονται...

:S :S :S :S
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
ασε που μολις καταλάβουν οτι είσαι ελληνας θα σε κάνουν πέρα
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
χαρισμα τους
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
εγω ξερω μονο ενα μερος που ξεσκιζονται καθε χρονο τουριστριες μεθυσμενες..στην κρητη στα μαλλια..παρτε βιντεακι...
και αλλο ενα που σε 2 ελληνες η τουριστρια θελει το αυτοκολητο στο βυζι της;)

Μεγαλη φαντασια εχεις καυλιαρη! Νομιζεις οτι ετσι ευκολα καθονται τα κολλημενα ζωα οι αγγλιδες στους Ελληνες? Αρχιδια! Οι αγγλοι συνηθως ερχονται και πηδιουνται μεταξυ τους!
Οπως ειπε και ο καυλιαρης πιο πανω οταν καταλαβουν οτι εισαι ελληνας θα σε κανουν περα. Φυσικα υπαρχουν και κατι λιγες εξαιρεσεις αλλα σε γενικες γραμμες δεν αξιζει!

Και φυσικα αν δε γαμας ολο το χρονο και περιμενεις τωρα να γαμησειες μεθυσμενη αγγλιδα κλαφτα χαραλαμπε! :2funny:

Με εκτιμηση.... ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
εγω ξερω μονο ενα μερος που ξεσκιζονται καθε χρονο τουριστριες μεθυσμενες..στην κρητη στα μαλλια..παρτε βιντεακι...
και αλλο ενα που σε 2 ελληνες η τουριστρια θελει το αυτοκολητο στο βυζι της;)

Εχεις λεφτα να πας??? Αν ναι παρε κ μενα! Κ ας μην εχει τουριστριες!!

:grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
εγω ξερω μονο ενα μερος που ξεσκιζονται καθε χρονο τουριστριες μεθυσμενες..στην κρητη στα μαλλια..παρτε βιντεακι...
και αλλο ενα που σε 2 ελληνες η τουριστρια θελει το αυτοκολητο στο βυζι της;)
δυο φορες πηγα μαλλια και χερσονησο και περασα πολυ ωραια, μονο με παρεα αξιζει να πας εκει.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
εγω ξερω μονο ενα μερος που ξεσκιζονται καθε χρονο τουριστριες μεθυσμενες..στην κρητη στα μαλλια..παρτε βιντεακι...
και αλλο ενα που σε 2 ελληνες η τουριστρια θελει το αυτοκολητο στο βυζι της;)

Πηγαινε, αλλα οταν επιστρεψεις και κλαιγεσαι πως δεν πηδηξες μην μας ζητας ευθυνες μετα.
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πηγαινε, αλλα οταν επιστρεψεις και κλαιγεσαι πως δεν πηδηξες μην μας ζητας ευθυνες μετα.

Πολύ σωστός ο παίκτης! :rockon:

Εκτός αν είσαι πρόθυμος να γυρνάς ανάμεσα σε έξαλλα μεθυσμένους και ανεξέλγκτους άγγλοφλωροπουστομαλάκες και να κινδυνεύεις να σε πιρφορίσουν με ...εμετούς. Αν είσαι στοιχειωδώς νορμάλ...αστο.
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπόν επειδή τα Μάλια και την Χερσόνησο τα χω φάει με το κουτάλι που λέμε , η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση. Η εποχή του Greek Lover και του Greek kamaki έχει περάσει εδώ και 15 χρόνια περίπου.Συν τοις άλλοις η συμπεριφορά των Ελλήνων είναι σε τραγικά επίπεδα και μιλώ για ταρίφες έως ξενοδόχους. Δεν ισοπεδώνω καταστάσεις αλλά έτσι είναι.

Οι Αγγλίδες και οι κορασίδες άλλων εθνικοτήτων που έχει εκεί (Ιρλανδές,Αμερικάνες,Ολλανδέζες) δεν είναι χαζές για να μην καταλάβουν ότι μια παρέα δίπλα τους από 5 ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ  :jerking: βρίσκονται εκεί μόνο και μόνο για να την πέσουν σε όποια βρουν - όχι ότι είναι κακό - αλλά δημιουργούν ένα σκηνικό "ΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ,ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ" , "ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΕΡΧΕΣΤΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ" , "ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ".

Αυτή η εικόνα έχει βγει προς τα έξω  :( και πλέον ο Έλληνας κινείται πιο δύσκολα απ'ότι το 80'-95.

Βέβαια υπάρχει και η άλλη πλευρά του νομίσματος:

Αν είσαι cool,νορμάλ ντύσιμο καλοκαιρινό,μικρή παρέα (ακόμα και μόνος  :rockon: ) ή έστω το πολύ με τον κολητό και πας απλά να διασκεδάσεις σαν ΑΝΘΡΩΠΟΣ (πίνοντας , χορεύοντας κτλ) τότε είναι πολύ πιθανό να περάσεις ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!! . Αν βγεις μάλιστα μερικές φορές εκεί κι έχεις έναν δείκτη νοημοσύνης μεγαλύτερου του ΓΑΠ , και μάθεις να "κινείσαι στα κόλπα" , τότε θ'αναπολείς το καλοκαίρι που πέρασες τις κρύες νύχτες του χειμώνα.  :rockon:

...κι ο νοών νοείτω!!!
 

swk84

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2014
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Τα Μάλια δεν είναι και τόσο άσχημα για γαμήσι, εξαρτάται το τί ψάχνει κανείς. Η αλήθεια είναι ότι οι Εγγλέζες μένουν πλέον μεταξύ τους και γαμιούνται με τους πιτσιρικάδες. Για κάποιον που ξέρει πολύ καλά Αγγλικά και είναι γενικά νεώτερος δεν υπάρχει μεγἀλο πρόβλημα. Αλλά το ελληνικό καμάκι μάλλον δεν τραβάει. Εγώ πάντως πρόπερσι μάζεψα μια κουκλάρα που ήταν χὐμα στο μεθὐσι οταν ἐκλεινε το μπαρ και την ξέσκισα στο ξεωοδοχείο της ... δεν χρειάστηκε καν να την κεράσω ένα ποτό και την έκανα ότι ήθελα στο κρεβάτι...

ζήτω τα πουτανάκια των κλάμπ...

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγώ πάντως πρόπερσι μάζεψα μια κουκλάρα που ήταν χὐμα στο μεθὐσι οταν ἐκλεινε το μπαρ και την ξέσκισα στο ξεωοδοχείο της ...  την έκανα ότι ήθελα στο κρεβάτι...
τυπε εισαι νεκροφιλος? :grin:
 

swk84

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2014
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
γιατί ... μ αρέσει να έχω το επάνω χέρι :2funny:
 

swk84

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2014
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
δοκίμασες ποτέ? οι γυναίκες όταν πίνουν γίνονται κάβλα και βγάζουν την πρόστυχη πλευρά τους...
πάντως κρίνοντας από τον οργασμό που είχε δεν ήταν νεκρή ...
ζήτω τα πουτανάκια...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δοκίμασες ποτέ? οι γυναίκες όταν πίνουν γίνονται κάβλα και βγάζουν την πρόστυχη πλευρά τους...
πάντως κρίνοντας από τον οργασμό που είχε δεν ήταν νεκρή ...
ζήτω τα πουτανάκια...
τυπε ετσι οπως το περιεγραψες νομιζα οτι εννουσες οτι ηταν λιαρδα
ενω απλα ηταν στα χαι της αυτη
αλλο ειναι αυτο :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom