Νέα

Σε ποιό νησί βρίσκεις τις πιο σεξοπεινασμένες τουρίστριες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LEFTY2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 744
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PATSOURAS

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ok τσολιά...άλλο ρώτησα

πως γαμάς δηλαδή ? Πας και τον βγάζεις έξω και τρέχουν οι αγγλίδες ?

Πως παίζεται το παιχνίδι ? Μπορείς να βοηθήσεις ?
 

Επισκέπτης
patsouras το ελληνικό το καμάκι δεν πιάνει στις αγγλίδες, νόμος.
μπορεί να πιάνει σε γερμανίδες, σουηδές κ.τ.λ αλλά όχι σε αγγλίδες.
για να πηδήξεις αγγλίδα σε νησί πρέπει να βρείς καμμιά που ή να είναι μόνη της ή με φίλη της και όχι με ολόκληρη παρέα, και το ψηστήρι πρέπει να γίνει το πρωί στη παραλία, ή το βράδυ σε κλαμπ όπου πρέπει όμως να ακολουθείς τους ρυθμούς της.
τη σημαίνει αυτό, πίνει αυτή πίνεις κι εσύ, χορεύει αυτή χορεύεις μαζί της κι εσύ,έτσι ώστε να βρείς ευκαιρία να την μπαλαμουτιάσεις.
και μια συμβουλή αν θες, ξέχνα το περίφημο greek καμάκι, έκτος από τις ταινίες του ψάλτη δεν υπάρχει πουθενά αλλού. ούτε όλες οι ευρωπαίες κάνουν αμάν για τους έλληνες όπως θέλουμε να πιστέυμε. τουτέστιν, για να γαμήσεις τουρίστρια θέλει δουλειά πολύ....χεχεχε βουρ στο πατσά
 

PATSOURAS

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από Μάλια-Χερσόνησο και τα πράγματα δεν είναι απλά...

μάλλον απίθανο, άντε 1% να γαμήσεις αγγλίδα (οι υπόλοιπες ράτσες απλά δεν υπάρχουν και αν υπάρχουν κοιμούνται στα δωμάτιά τους) και αυτό γιατί είναι ηλικίες που πάνε πρώτη φορά μόνες τους διακοπές και είναι λογικό να παίρνουν κατά γράμμα τους μύθους που τους τζαμπουνάνε.

Μάλια

1. Παίζει πολύ ωραίο στριπτιζάδικο μέσα στο bar street με πολύ ωραία μωρά.

2. Οι αγγλίδες ναι μεν είναι ξέκωλα ντυμένες (μα όλες λέμε έξω κόλοι και βυζιά, κουτσές, στραβές, χονδρές, μουνάρες) και χορεύουν στις μπάρες (όλα τα μπαρ έχουν μπάρες στριπτιζάδικου)...ναι μεν η χαρά του οφθαλμόλουτρου (μιλάμε για πολύ ωραίες καταστάσεις για να τραβήξεις πικς και βίντεος) αλλά ξεχάστε το εύκολο γαμήσι. Ούτε καν παιχνίδι δεν υπάρχει και όχι αυτά τα εύκολα που είπαν κάποιοι φίλοι περί σίγουρων γαμησιών.

Από τα πρακτορεία τους λένε να μην πηγαίνουν με Ελληνες, πράγμα που επιβεβαιώσανε και οι ντόπιοι 'Δεν γαμιούνται πλέον οι αγγλίδες με Ελληνες' εδώ και καμία 5αετία μου είπαν 2 μαγαζάτορες που γνώρισα μέσω φίλων. Ουτε καν σε κοιτάνε (ο Ελληνας φαίνεται και από το ντύσιμο και από τα χρώματα), οπότε όλοι σε καταλαβαίνουν. Ερχόντουσαν σε όποιο μπαρ ήμουν πιτσιρίκοι και μου δίνανε το χέρι, give me 5 και τέτοια λες και ήμουν ο ιδιοκτήτης.

Για του λόγου το αληθές σε καμάκι (πρώτο και τελευταίο) σε μωρό (το μόνο που έπαιξε contact eye)μου είπε το καταπληκτικό ''i like you but you look like a Greek lad''

Κοινώς...μοιάζεις με Ελληνα οπότε τον πούλο!!!

3. Παίζουν ηλικίες...17 εως 21 το πολύ...οπότε και λογικό να μην παίζουν πέρα από τους ομοεθνείς τους (αυστηρά) και αυτό για κανένα μπαλαμούτι on stage 1 λεπτό και γειά σας. Βλέπεις εκεί κουλά και γελάς. Χονδρές να φιλιούνται με μια χαρά παληκαράκια. Πολύ γέλιο. Αλλά μέχρι εκεί. Δεν έχει ούτε ξάπλα στο δρόμο και ο κώλος έξω, ούτε σεξ στο δρόμο, ούτε τους λοιπούς μύθους που ακούγονται.

4. Για να γαμήσεις αγγλίδα που παρεπιπτόντος τουλάχιστον χτες δεν ήταν καθόλου πατσαβούρες όπως είπε ένας φίλος(άπειρα πεντάστερα μωρά, έπαθα πλάκα)...θα πρέπει ή να δουλεύεις σε μπαρ ή αυτές να έχουν ξανάρθει 3-4 φορές να έχυν ξεψαρώσει και να σε γουστάρουν οπότε και θα έλθουν μόνες τους (μου έχει τύχει στο φαληράκι 2 φορές αυτό) στην ψύχρα.

Δεν έχεις καμία τύχη αν κάνεις όπως οι πιτσιρίκοι που χορεύουν και βαράνε παλαμάκια (όπως στα δικά μας μπουζούκια) που φεύγουν με το πουλί στο χέρι. Ασε που δεν είναι και Ελληνικό το στυλ.

5. Παίζουν τρομερά ξυλίκια μεταξύ τους κάθε μέρα από ότι μου είπαν, αλλά γενικά δεν υπάρχει η αγριάδα που υπήρχε παλαιότερα σε όλες αυτές τις αγγλικές παροικίες. Εγινε ένα τρομερό χτες με δεκάδες άτομα, πλακώσανε τα ''ματ'' και πήρε φωτιά το ιατρικό κέντρο (γέμισε από ματωμένους αραπάδες)

6. Αν υπάρχουν μεγαλύτερες ηλικίες και άλλες εθνότητες, ίσως να αράζουν σε πιό ήσυχα μπαρ (έχει και τέτοια) και πιο νωρίς, πράγμα που πρέπει να ισχύει κόβοντας κίνηση όταν κατέβαινα το bar street προς τα κάτω. Δεν ξέρω όμως τι γίνεται. Α παίζουν οι ντόπιες, τουλάχιστον 3 μου είπαν καλησπέρα καθώς περπατούσα στο δρόμο. Αν κανείς Κρητικός φίλος κατέει ας πει.

7. Αναλογία ανδρών-γυναικών 60-40%


ps-...εκπληκτική σκηνή...ξαφνικά μπαίνει βυζαρού σε μπαρ κρατόντας πλαστικό πιάτο με δύο κομμάτια πίτσα !!!


Χερσόνησος

1. Μεγαλύτερες ηλικίες, πιο στρωτά πράγματα και Ελληνες Ηρακλειώτες παρακαλώ μέσα στον κόσμο

2. Γκόμενες από Ολλανδία...(δεν έπαιξα δεν ξέρω τι γίνεται) και μερικές Γερμανίδες αλλά λίγες (Σουηδία εξαφανιζόλ)

3. Οχι ξεκωλιές και μπανιστήρια τύπου Μάλια

4. ΚΨΜ....αναλογία ανδρών-γυναικών 70-30%


Συμπέρασμα που βγάζω εγώ

Παλιά ναι ήταν εκκλησία

Σήμερα όχι, ίσως και οι πιο δύσκολες να γαμηθούν από Ελληνα

Είδα και το εξής καταπληκτικό σύνθημα σε τοίχο του Ηρακλείου ''Εγώ πότε θα γαμήσω τουρίστρια ?''

Στο ξεκάρφωτο και στο κυριλλέ και μακριά από μαζικά μέρη...σαφώς και έχεις πολύ μεγαλύτερες πιθανότητες θα έλεγα σε σχέση με τα ''σίγουρα γαμήσια''


Καλό βόλι σε όλους
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ ρε παιδιά έχω άλλη απορία.Θα είμαι στην Καρδάμαινα της Κω για 5 μέρες από 6 μεχρι 11 Αυγούστου.Η ερώτησή μου είναι αν βρω κάνα καλό μωρό και θέλω να κάνω σεξ που θα πάω αφού πολλοί μου λένε ότι στα περισσότερα ξενοδοχεία δεν αφήνουν να φέρεις κάποια στο δωμάτιό σου;Που θα τη βγάλω,στο δρόμο ή σε καμιά παραλία;Όποιος ξέρει ας απαντήσει γιατί έχω απογοητευτεί.Δηλαδή να πληρώνω δωμάτιο ξενοδοχείου και να μην μπορώ να κάνω ότι θέλω;Έσχος!!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα για 4 ημέρες στην Άνδρο.Στο Μπατσί.Αν και "οικογενειακό" νησί,έγινε παιχνίδι με 3 Ισπανίδες και 2 Λευκορωσίδες.Αναφέρομαι σε ηλικίες 19-25.Οι Λευκορωσίδες απλώς θεές.23-24 ετών.Μιλάμε για 2 κοπέλες 1,80 ύψος,ξανθιές με γαλανά μάτια η μία και με πράσινα η άλλη.Την πρασινομάτα την είχα για πάρτι μου!Δώσαμε ραντεβού για Mallorca τον Αύγουστο.Και για να μη βιαστεί κανείς δεν είναι πουτάνες.Η μία τελειώνει την Ιατρική στο Μινσκ και η άλλη τελείωσε το μαθηματικό!Μορφωμένες κοπέλες και πολύ όμορφες.Οι Ισπανίδες,τυπικό Ισπανικό δείγμα.Τις προλάβαμε στην τελευταία μέρα παραμονής τους.
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Ελλαδα η χωρα του ερωτα!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • DSC00486.jpg
    DSC00486.jpg
    80 KB · Εμφανίσεις: 94

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ ρε παιδιά έχω άλλη απορία.Θα είμαι στην Καρδάμαινα της Κω για 5 μέρες από 6 μεχρι 11 Αυγούστου.Η ερώτησή μου είναι αν βρω κάνα καλό μωρό και θέλω να κάνω σεξ που θα πάω αφού πολλοί μου λένε ότι στα περισσότερα ξενοδοχεία δεν αφήνουν να φέρεις κάποια στο δωμάτιό σου;Που θα τη βγάλω,στο δρόμο ή σε καμιά παραλία;Όποιος ξέρει ας απαντήσει γιατί έχω απογοητευτεί.Δηλαδή να πληρώνω δωμάτιο ξενοδοχείου και να μην μπορώ να κάνω ότι θέλω;Έσχος!!
Θελει και ερωτηση?οπου να 'ναι!παραλια ,μπαρ ,δρομος ξενοδοχειο,παντου!Μην κολλας!Βρες την εσυ κανονισε την και αμα δεν σου βρισκετε κανενας χωρος αυτοσχεδιαζεις!Ασε που αμα ειναι περασμενη η ωρα σιγα μην εχει κανεναν στην ρεσεψιον να σου πει που πας την γκομενα!Εκτος και αν μενεις στο KOS-HILTON!
 

Επισκέπτης
Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα για 4 ημέρες στην Άνδρο.Στο Μπατσί.Αν και "οικογενειακό" νησί,έγινε παιχνίδι με 3 Ισπανίδες και 2 Λευκορωσίδες.Αναφέρομαι σε ηλικίες 19-25.Οι Λευκορωσίδες απλώς θεές.23-24 ετών.Μιλάμε για 2 κοπέλες 1,80 ύψος,ξανθιές με γαλανά μάτια η μία και με πράσινα η άλλη.Την πρασινομάτα την είχα για πάρτι μου!Δώσαμε ραντεβού για Mallorca τον Αύγουστο.Και για να μη βιαστεί κανείς δεν είναι πουτάνες.Η μία τελειώνει την Ιατρική στο Μινσκ και η άλλη τελείωσε το μαθηματικό!Μορφωμένες κοπέλες και πολύ όμορφες.Οι Ισπανίδες,τυπικό Ισπανικό δείγμα.Τις προλάβαμε στην τελευταία μέρα παραμονής τους.

μιά ερώτηση ρε φίλε, όταν λες έκανες παιχνίδι με 3 ισπανίδες και 2 έυκορωσίδες, πως το οριοθετείς το 'παιχνίδι';
τις πήδηξες ή είπατε ένα 'γειά τι κάνεις πως σε λένε και από που είσαι';
γιατί εάν της πήδηξες να μας πεις και μας τη συνταγή, εάν από την άλλη ανταλλάξατε 5 κουβέντες πάλι να μας το πείς για να ξέρουμε τι μας γίνεται.
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε μου τη μία Λευκορωσίδα πήδηξα και 1 Ισπανίδα.Ήμουν μαζί με φίλο μου,οπότε μοιράσαμε τις γκόμενες.Από τις 3 Ισπανίδες η μία ήταν παντρεμένη και δεν "έπαιζε".Οι άλλες 2 όμως άνετες.Συνταγή δεν υπάρχει.Καταρχήν δεν πήγαμε στο νησί με σκοπό να γαμήσουμε.Έτυχε στην πορεία και δεν αφήσαμε την ευκαιρία ανεκμετάλευτη.Στην παραλία γνωρίσαμε τις Λευκορωσίδες,και σε ένα ταβερνάκι τις Ισπανίδες.Χαλαρά και ανάλαφρα δηλαδή!
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Το Ελληνικο Καλοκαιρι στα καλυτερα του δηλαδη!!!
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Το LavaBore είναι ιστορικό μαγαζί. Προσωπικά έχω να πάω από την εποχή που βρισκόταν σε όροφο σε μια κάθετο της Φιλελλήνων. Τότε τα δημοφιλή ποτά ήταν μπόμπα αλλά το ουίσκυ στάνταρ καθαρό VAT 69! Ο Bill στη πόρτα ήταν δυνατός και σε επιφυλακή για φασαρίες. Το βραδάκι στην Πλάκα υπήρχε "κράχτης" να μοιράζει κάρτες με μικρό χάρτη. Εκτός από τα γκρουπ των τουριστών που συνέρρεαν, μόνιμοι θαμώνες ήταν τα αλάνια της περιοχής Πλάκας και των πέριξ αλλά και κορίτσια fans του dj, κυρίως τα Σαββατοκύριακα. Φίλος είχε φύγει τότε από το LΒ με δύο αδερφούλες γιαπωνέζες για διπλό πιτσίλισμα στο ξενοδοχείο τους. Γινόταν  σχετικό παιχνίδι  :booty: και δεν ήταν απίθανο να στριμώξεις ένα εισαγόμενο μωράκι στις τουαλέτες και ό,τι ήθελε προκύψει.
Ωστόσο αυτά γινόταν μια δεκαετία πριν. Αν κάποιος έχει πιο πρόσφατα στοιχεία για το αν π.χ. σφίζει από (γερμανίδες) τουρίστριες (που διψάνε για σπέρμα!?) ας το μοιραστεί.
Πάντως αν κατάλαβα καλά ο χρόνος εκεί πρέπει να έχει σταματήσει στο '90.
Αισχος ειναι τωρα ρε...περσι πηγανα συνεχως και εφερνε γκρουπακια με 15 χρονα μαζι με τουσ δασκαλους τους!!!!! να επιβλεπουν... δε λεει πλεον...
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Αισχος ειναι τωρα ρε...περσι πηγανα συνεχως και εφερνε γκρουπακια με 15 χρονα μαζι με τουσ δασκαλους τους!!!!! να επιβλεπουν... δε λεει πλεον...
που ειναι το μαγαζι?Απο οτι διαβαζω μονο και μονο για την ιστορικοτητα του αξιζει μια επισκεψη.Οποτε οποιος μπορει ασ πει διευθυνση!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
συναδελφοι προβλεπεται μουνοθυελλα απο αγγλακια για μια ακομη φορα κε φετος!ολα ψηνονται να γαμηθουν ασιστολα! και οπως ολοι ξερουμε τα αγγλακια γαμιουνται για μια τυροπιτα αρκει να τα πετυχουμε εκτος γκρουπ! για αυτο ας τους ακονισουμε...
Που να τους κερασω την σπανακοπιτα που φτιαχνει η γιαγια μου λοιπον!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

PATSOURAS

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν χτες πήγα Χερσόνησο αποκλειστικά. Σαφώς πιο καλύτερα από Μάλια αφού δεν υπάρχουν εγγλεζάδες, αλλά από την άλλη όλοι οι βόρειοι το ίδιο μπάμπουρες είναι. Κυριαρχούν Ολλανδοί και Δανοσουηδοί. Δυστυχώς οι εποχές που η Σουηδέζα θεωρούταν εκκλησία ληστευμένη περάσανε ανεπιστρεπτί...και τέλος.

Είναι τόσοι πολλοί οι μπάκουροι βόρειοι 1 μουνίτσα προς 4 που οι Ελληνάρες δεν παίζουν παιχνίδι. Δεν τους πάει η καρδιά. Πάνε στα δικά τους club ανά ράτσα και παίζουν παιχνίδι μεταξύ τους αυστηρά. Σχεδόν απίθανό να γαμήσει δικό μας καμάκι εκτός είπαμε αν δουλεύει σε ανάλογο μαγαζί.

Παρόλα αυτά...επειδή πίσω έχει η αχλάδα την ουρά, έκαστε καμάκι εύκολα και άνετα με 3 Ρωσίδες τουρίστριες 30 + (το πεπρωμένο έτσι ?) σε κουλ μέρος και πιθανότατα σήμερα-αύριο λογικά θα προσκυνήσουν τουλάχιστον οι δύο.

Γενικότερα με τα πιτσιρίκια ξέκωλα (παρόλα τα 5αστερα που βλέπεις) 18-24 στα πολύβουα clubs δεν υπάρχουν πιθανότητες με χιλιάδες μπάκουρους δεξιά και αριστερά. Μιλάμε ούτε καν σε κοιτούν, οπότε τι να πας χύμα να κάνεις ξερό καμάκι...ίσως να την πάθεις όπως και με τις Ελληνίδες.

Αντίθετα με ξέμπαρκες που γουστάρουν πιο cool καταστάσεις και λίγο μεγαλύτερης ηλικίας οι πιθανότητες είναι καλές. Αν υπάρξει δηλαδή παιχνίδι με τα μάτια...σίγουρα θα προχωρήσει η φάση. Αρκεί να τις μπανίσεις στα καφε με τα ξύλινα μπαμπού και να κάτσεις στο διπλανό τραπέζι. Απο εκεί και πέρα είναι first contact. Κάθεται ή δεν κάθεται.


 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Πριν λιγες ημερες ημουν Μυτιληνη.Στην Ερεσσο γινοτανε χαμος απο μωρα αλλα σχεδον ολα ηταν ιερειες της Σαπφω και καλα!!!Φετος εχουν καποια επετειο απο οτι ακουσα.
 
OP
OP
LEFTY2

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
:dancing:
 

Συνημμένα

  • 243865114.jpg
    243865114.jpg
    55,3 KB · Εμφανίσεις: 91

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom