Νέα

Σε εμπόλεμη κατάσταση πάλι Ισραήλ-Παλαιστίνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMCRUISE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιος έχει δίκιο στη σύγκρουση Ισραήλ-Χαμάς;

  • Το Ισραήλ

    Ψήφοι: 71 49,3%
  • Η Χαμάς

    Ψήφοι: 32 22,2%
  • Κανένας

    Ψήφοι: 41 28,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    144

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.495
Like
2.369
Πόντοι
456
Πώς έπληξαν 1500 χλμ μακριά;
Ερώτηση άσχετου.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.350
Like
10.141
Πόντοι
2.356
Πώς έπληξαν 1500 χλμ μακριά;
Ερώτηση άσχετου.

Ισραήλ: Η στιγμή που οι πιλότοι ετοιμάζονται για τις επιδρομές στο Ιράν – Οι στόχοι και οι φάσεις της επιχείρησης​


 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.350
Like
10.141
Πόντοι
2.356

Οι ζάπλουτοι ηγέτες της Χαμάς και πώς βρέθηκαν με πολλά δισ. στις τσέπες τους​


 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
364
Like
561
Πόντοι
81

Οι ζάπλουτοι ηγέτες της Χαμάς και πώς βρέθηκαν με πολλά δισ. στις τσέπες τους​


Πιστεύεις ότι λένε τα μίντια ρε νούμερο?
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.350
Like
10.141
Πόντοι
2.356
Πιστεύεις ότι λένε τα μίντια ρε νούμερο?

Όχι, το αφήνω σε σένα, που τα ξέρεις όλα καλύτερα. Ο καθένας κρίνει για τον εαυτό του, τι είναι σωστό και τι είναι λάθος από αυτά που καταγράφονται στην ειδησεογραφία.

Άμα ξέρεις Αγγλικά, διάβασε Αλ Τζατζίρα. Τα ίδια λέει.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
364
Like
561
Πόντοι
81
Όχι, το αφήνω σε σένα, που τα ξέρεις όλα καλύτερα. Ο καθένας κρίνει για τον εαυτό του, τι είναι σωστό και τι είναι λάθος από αυτά που καταγράφονται στην ειδησεογραφία.

Άμα ξέρεις Αγγλικά, διάβασε Αλ Τζατζίρα. Τα ίδια λέει.
Ρε γραφικέ γκιοζη πιστεύεις ότι άνθρωποι που ζουν όλη την ζωή τους στην παρανομία θα μπορούσαν να έχουν περισσότερα λεφτά από τον Βαρδινογιαννη, τον Μαρινακη ή τον Λάτση?
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.350
Like
10.141
Πόντοι
2.356
Ρε γραφικέ γκιοζη πιστεύεις ότι άνθρωποι που ζουν όλη την ζωή τους στην παρανομία θα μπορούσαν να έχουν περισσότερα λεφτά από τον Βαρδινογιαννη, τον Μαρινακη ή τον Λάτση?

Έχει κάποια σημασία, τι πιστεύω εγώ και τι πιστεύεις εσύ; Ούτε καν. Καταθέτω μια άποψη, και τελείωσε. Αν έχεις άποψη κατέθεσε την κι εσύ, με τα επιχειρήματα σου. Τι μου τρίβεσαι σε συνεχείς παραθέσεις, για να αντιδράσεις μόνο σε ό,τι λέω εγώ.

Όσο για τους συνεχείς υβριστικούς χαρακτηρισμούς που χρησιμοποιείς, μια κσι δυσκολεύεσαι γενικώς με το κείμενο, τσίμπα μια κατάρα.:P

Ό,τι κακό εύχεσαι σε άλλους να γίνεται σε σένα. Κι ό,τι καλό ελπίζεις, να μη σου κάθεται σωστά. Κι αυτό συνεχώς μέχρι να ανακτήσεις το καθαρό μυαλό και το θετικό πνεύμα, που ίσως είχες μικρό παιδί.:grin::buck2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
364
Like
561
Πόντοι
81
Έχει κάποια σημασία, τι πιστεύω εγώ και τι πιστεύεις εσύ; Ούτε καν. Καταθέτω μια άποψη, και τελείωσε. Αν έχεις άποψη κατέθεσε την κι εσύ, με τα επιχειρήματα σου. Τι μου τρίβεσαι σε συνεχείς παραθέσεις, για να αντιδράσεις μόνο σε ό,τι λέω εγώ.

Όσο για τους συνεχείς υβριστικούς χαρακτηρισμούς που χρησιμοποιείς, μια κσι δυσκολεύεσαι γενικώς με το κείμενο, τσίμπα μια κατάρα.:P

Ό,τι κακό εύχεσαι σε άλλους να γίνεται σε σένα. Κι ό,τι καλό ελπίζεις, να μη σου κάθεται σωστά. Κι αυτό συνεχώς μέχρι να ανακτήσεις το καθαρό μυαλό και το θετικό πνεύμα, που ίσως είχες μικρό παιδί.:grin::buck2:
Εγώ εύχομαι να έχεις το τέλος του Παύλου Μελά.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.350
Like
10.141
Πόντοι
2.356
Σε έναν πόλεμο, που ο κάθε πύραυλος κοστίζει χιλιάδες-χιλιάδων δολάρια, όλο και κάτι «ψιλά» θα μένουν για εκείνους που διευθύνουν τις επιχειρήσεις, υποθέτω.

Daily Mail: Ο χλιδάτος βίος των διοικητών της Χαμάς - Έτσι μάζευαν εκατομμύρια

 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.350
Like
10.141
Πόντοι
2.356

Ιράν: Ποιος χρηματοδοτεί τη Χαμάς και τη Χεζμπολάχ – To μυστικό εμπόριο πετρελαίου, το ξέπλυμα και ο πλούτος​


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom