Νέα

Σε εμπόλεμη κατάσταση πάλι Ισραήλ-Παλαιστίνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMCRUISE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιος έχει δίκιο στη σύγκρουση Ισραήλ-Χαμάς;

  • Το Ισραήλ

    Ψήφοι: 61 50,4%
  • Η Χαμάς

    Ψήφοι: 29 24,0%
  • Κανένας

    Ψήφοι: 31 25,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    121

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.438
Like
9.673
Πόντοι
2.306
Εντάξει εξαρτάται ποιες μουσουλμάνες πχ τυνισιες μαροκανες ουζμπεκες το παν το γράμμα σε αντίθεση με ωβραιες που ούτε με χορήγηση από την κνεσετ δεν γαμας
Τύπε , έχω κατακτήσει σχεδόν κάθε χώρα από Μαροκο μέχρι Πακιστάν. Όπως και Βαλκάνια.


Μου λείπουν από Σαουντ και κάτω μόνο καθώς και τα της πρώην ΕΣΣΔ στην κεντρική Ασία.

μα καλά γλειφομουνιξ, απίστευτο μούτρο και Βαλκάνιε επιβήτορα μπήκες Καμπουλ; Έκανες το Ισλαμαμπάντ στάχτη; (Σε ακουω να σκέφτεσαι)

Ναι κύριε μου, νούμερο 1 πελάτισσες οι Μοσουλμανες. Και το πιο πρόσφατο μου , μουσουλμάνα ήταν.

Αλλά να ξέρετε είναι άπιστες , λιγότερο αθώες κρεβατικα από όσο νομίζετε και ένας συνδυασμός πουτανας και γυναίκας παλιάς κοπής λες και είναι διπολικες ένα πράγμα
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.260
Like
8.635
Πόντοι
2.356
Τύπε , έχω κατακτήσει σχεδόν κάθε χώρα από Μαροκο μέχρι Πακιστάν. Όπως και Βαλκάνια.


Μου λείπουν από Σαουντ και κάτω μόνο καθώς και τα της πρώην ΕΣΣΔ στην κεντρική Ασία.

μα καλά γλειφομουνιξ, απίστευτο μούτρο και Βαλκάνιε επιβήτορα μπήκες Καμπουλ; Έκανες το Ισλαμαμπάντ στάχτη; (Σε ακουω να σκέφτεσαι)

Ναι κύριε μου, νούμερο 1 πελάτισσες οι Μοσουλμανες. Και το πιο πρόσφατο μου , μουσουλμάνα ήταν.

Αλλά να ξέρετε είναι άπιστες , λιγότερο αθώες κρεβατικα από όσο νομίζετε και ένας συνδυασμός πουτανας και γυναίκας παλιάς κοπής λες και είναι διπολικες ένα πράγμα

Οι μουσουλμάνοι πουλάνε γενικώς τους πάντες και τα πάντα για το τίποτα, κι οι γυναίκες είναι από την ίδια πάστα. Φυσικά και θα είναι άπιστες, πονηρές και κοντόφθαλμες. Τι άλλο.:cheesy:

edit: Αυτό το «λες και είναι διπολικές ένα πράμα» πετυχημένο. Τα λέει όλα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.438
Like
9.673
Πόντοι
2.306
Οι μουσουλμάνοι πουλάνε γενικώς τους πάντες και τα πάντα για το τίποτα, κι οι γυναίκες είναι από την ίδια πάστα. Φυσικά και θα είναι άπιστες, πονηρές και κοντόφθαλμες. Τι άλλο.:cheesy:
εντελώς τύπε. Κάτι σαν Ιταλίδες και Ελλεηνιδες αλλα στο χειρότερο.

Ειδικά οι Λιβανεζες. Σκέψου όποτε γνωρίζω μουσουλμάνα ξεκινάω την ίδια κουβέντα και της λέω , εσείς οι αραβογκομενες ωραίες είστε αλλα λέτε πολλά και κάνετε αλλα.

Και αυτές μου απαντάνε (μη γνωρίζοντας πως εχω πάρει κάθε χώρα) «μάλλον με λιβανεζα έβγαινες οι άλλες δεν είμαστε έτσι»

Και το έχω ακούσει από πολλές εθνικότητες αυτό
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.185
Like
50.988
Πόντοι
12.756
εντελώς τύπε. Κάτι σαν Ιταλίδες και Ελλεηνιδες αλλα στο χειρότερο.

Ειδικά οι Λιβανεζες. Σκέψου όποτε γνωρίζω μουσουλμάνα ξεκινάω την ίδια κουβέντα και της λέω , εσείς οι αραβογκομενες ωραίες είστε αλλα λέτε πολλά και κάνετε αλλα.

Και αυτές μου απαντάνε (μη γνωρίζοντας πως εχω πάρει κάθε χώρα) «μάλλον με λιβανεζα έβγαινες οι άλλες δεν είμαστε έτσι»

Και το έχω ακούσει από πολλές εθνικότητες αυτό
ΟΛΕΣ μπουτανες
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
600
Like
451
Πόντοι
26
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
34
Like
14.674
Πόντοι
17.346
κακά μαντάτα για μας , αν από τώρα δεν δούμε σοβαρά την αντιβαλιστική μας άμυνα θα έχουμε μεγάλο πρόβλημα με τους δίπλα

 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
146
Like
255
Πόντοι
21
Τέλοσπάντων, ούτε οι Εβραίες, ούτε οι Μουσουλμάνες είναι για φουλ kinky καταστάσεις σε club, ή παρτούζες κι οργιάκια.

Προτιμώ Αγγλίδες, Ολλανδέζες, Γερμανίδες. Άλλη φάση, άλλη παρακμή κι εξαθλίωση.:grin:
Δεν εχεις γνωρισει Ουκρανοεβραια.
Το μονο που με χαλασε ηταν οτι γαμιοταν και με Ινδο πριν απο εμενα:confused:
Τουλαχιστον την γαμησα μεσα στο Τελ Αβιβ την βρωμισμενη
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.260
Like
8.635
Πόντοι
2.356
Για Δευτέρα πρωί βγήκε βρώμα...άλλαξε πάλι;

Ε, είναι τη Δευτέρα κι η πρώτη επέτειος από την 7. Οκτωβρίου 2023.
Αύριο-μεθαύριο θα πρέπει να την κάνουν την κίνηση λογικά.

 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.260
Like
8.635
Πόντοι
2.356
Άμα τυχόν καταφέρει το Ισραήλ τεράστιο πλήγμα στις υποδομές του Ιράν, και σε συντονισμό με άλλους μεγάλες παίκτες του χρηματοοικονομικού χώρου, ίσως και να πετύχει να στείλει τα χρηματιστήρια στην άβυσσο, και να εκτινάξει τον πληθωρισμό λόγω μιας νέας ενεργειακής /πετρελαϊκής κρίσης.

Λέμε, αν.

Θα βοηθούσε έτσι τον Τραμπ να εκλεγεί το Νοέμβριο, επειδή μόλις γκρεμιστούν τα χρηματιστήρια, τότε οι Αμερικάνοι αρχίζουν να νιώθουν, ότι κάτι δεν πάει με την οικονομία τους καλά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
146
Like
255
Πόντοι
21
Το Ισραήλ δεν είναι καν κράτος. Είναι δημιούργημα κυρίως των Εγγλέζων. Με απολυταρχικό καθεστώς, χωρίς δικαιώματα και κυρίως με παρουσία μπάτσων και καραβαναδων σε κάθε γωνιά. Δηλαδή, εσύ ρε μάγκα θέλεις να περπατάς στην Ναυαρίνου,την Τσιμισκή ή την Αριστοτέλους και να συναντάς μπάτσους σε κάθε βήμα?
Βασικα η Παλαιστινη ειναι δημιουργημα. Δεν υπαρχει παλαιστινιακο εθνος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom