Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 271K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Πρέπει να είναι τεράστιο ναυάγιο όποιος ερωτεύεται πουτάνα.
Ο Τιτανικός ο Ορέστης με την Άννα (Κου), έφαγε τόσο δούλεμα εκείνη την περίοδο που έμεινε στην ιστορία.
Φυσικά υπάρχουν πολλές ακόμα γνωστές και άγνωστες θλιβερές περιπτώσεις, όμως σου αναφέρω την πιο γνωστή.

Μην ξεχνάς υπάρχουν και τα ζωντόβολα που λένε ''και οι πόρνες γυναίκες είναι και αγαπάνε'' :2funny:
Ναι, αγαπάνε, το χρήμα και την καλοπέραση.
Το ρητό ''μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολογία'' είναι σοφό.

Δεν θα επεκταθώ άλλο, όμως θα γράψω κάτι τελευταίο και ξεκαρδιστικό.
Σκέψου ότι μέλη του παρόντος ιστότοπου είχαν κανονίσει ραντεβού θανάτου και πλακώθηκαν στη Φυλής για τις πουτάνες και στο τέλος κατέληξαν να μηνύει ο ένας τον άλλον στο Α.Τ. του Αγίου Παντελεήμονα. :2funny:

Τους αξίζει πολλή ροχάλα και απαξίωση.

Η κατάντια τους μονόδρομος!
ΑΝΘΡΩΠΟΙ ειναι σφαλματα κανουνε μεσα απο αυτα ομως πρεπει να μαθαινουνε οσο και αν ποναει αυτο ......
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να κι ενας ...... ενα φως στο σκοτεινο δυσωδες μονοπατι των χαμενων ψυχων των πορνειων ......που λεει την αληθεια και ερμηνευει την πραγματικοτητα ....
Για να ερωτευτείς πουτανα πρέπει να είσαι πολύ γειά σου άτομο στην ζωή. Να σε πατάνε και περνάνε από πάνω σου, συναισθηματικα ασταθής. Είναι το ίδιο να ερωτευτείς μια που την έπαιρναν στη περιοχή με ένα καφέ και ένα κριτσινι. Τόσο εύκολα και αυτός να της δώσει σπίτι, λεφτά, προστασία και σχέση;
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Αν ειναι με στριπριζου ερωτευμένος υπαρχει δικαιολογία;
Για εναν φιλο ρωτάω
95% το ίδιο είναι. Κεράσι ποτό, πάμε κορό; Μέχρι και όσες ξέμπλεξαν από κει γνώρισαν απ' έξω όχι πελάτη και παντρεύτηκαν. Και αυτές το δίνουν συνήθως σε αφεντικό και στους φίλους του. Άντε και άμα σκάσεις 250€ τόσα μου έλεγαν παλιά (2005) για να γαμησω σε στριπτιζαδικο...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
λιγο πριν κανα 2ωρο σε live μινι τσαρκα ειδα...

στη φυλης
- 86 ισογειο τονια, μελαχρινη λατινιτσα, μετριου προς κοντου αναστηματος, καλη φατσουλα σχετικα ιδιως οταν γελαει, ενω σοβαρη χανει αρκετα, πιρσινγκ στα σιλικονατα βυζια της, ωραιο κωλαρακι και οκ ποδια.
κοτσαρε και το "γειαααα σουυυυυ"στο σαλονι, που μου θυμησε την πανεμορφη ρουμουνιτσα ΣΟΝΙΑ του 84 ισογειο κυριως, αλλα και 65 σκαλακια, που επαιζε μπαλα με τον εμ/σι της αρλουμπας πριν καποια χρονια πισω.
ε ρε αναμνησεις με αυτο το μοντελομουνο ???

στη φωκαιας
- 13 υπογειο ναταλυ μελαχρινη, επιστροφη, απο λιοσιων 73αρια και σπυρου πατση 40, λιγο πιο αδυνατισμενη (εχω κριτικη).

στη λιοσιων
- 73 οροφος ευα, απο φωκαιας 13 υπογειο,
- 73 ισογειο ιζαμπελα, ( @midas69 εδω εισαι μαλλον )

στη σπυρου πατση
- 40 παολα, απο λιοσιων 73αρια (εχω κριτικη)

στη μαραθωνος
- 59 αριστερα ενα ευθυμο μεν, αδιαφορο και ακυρο γιουβαρλακι δε, που δεν εδωσα καν σημασια,
- 59 μεσαιο και κατω λολιτα, καστανοξανθη νεαρη, ακαμπυλωτο μοντελε κορμι, αλλα και παλι δε με επεισε να περασω με το αδιαφορο και αοσμο σαλοναρισμα της. μου βγαζει πολυ ξενερα μεσα. θα δειξει...
- 59 δεξια ενα εμφανισημο και ευθυμο ξανθο μιλφ, μαλλια κατσαρα μεχρι ωμους, μετριου αναστηματος, καλα σχετικα εσωρουχα διαφανα καποια, κανονικο σωμα, μικρο βυζι σχετικα για το συνολο, κωλο δεν ειδα γιατι φορουσε ενα μπεϊμπι ντολ μεχρι μπουτια (οκ φανηκε παντως) και ωραια ποδια.
στο τσακ ημουν να μπω, αλλα δεν ενεδωσα.

αυτα τα πολυ λιγα.

Υ/Γ : ανωμαλε απο το βιτσι, ελα πισω...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
59 μεσαιο και κατω λολιτα, καστανοξανθη νεαρη, ακαμπυλωτο μοντελε κορμι, αλλα και παλι δε με επεισε να περασω με το αδιαφορο και αοσμο σαλοναρισμα της. μου βγαζει πολυ ξενερα μεσα. θα δειξει...
Το έχω γράψει ότι είναι φόλα. Πριλ προλάβεις να γδυθείς μπαίνει μέσα στο δωμάτιο και σου ξεκινάει την πίπα χωρίς προκαταρκτικά. Μάλιστα εμένα μου φόρεσε καπότα και είπε ότι δεν κάνει ελεύθερο, ενώ μετά είδα ότι τελικά είναι κανονικά στο πρόγραμμά της. Φιλιά και 69 ούτε για αστείο. Καλύτερα παίξε τον μόνος σου.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
Το έχω γράψει ότι είναι φόλα. Πριλ προλάβεις να γδυθείς μπαίνει μέσα στο δωμάτιο και σου ξεκινάει την πίπα χωρίς προκαταρκτικά. Μάλιστα εμένα μου φόρεσε καπότα και είπε ότι δεν κάνει ελεύθερο, ενώ μετά είδα ότι τελικά είναι κανονικά στο πρόγραμμά της. Φιλιά και 69 ούτε για αστείο. Καλύτερα παίξε τον μόνος σου.
δυο φορες την εχω δει και τις δυο μου φανηκε αδιαφορη. :undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
Το ένστικτό σου ήταν πολύ σωστό και καλώς το άκουσες.
πολυ κριση στην πιατσα παντως.
αν εξαιρεσεις 1-2-3 στανταρακια, τζιφος απο εκει κατω σχεδον.
μετριοτητα στο φουλ.
και καποιες σκανε σαν κομητες, βλεπε αντζυ η' κατια, που ειναι και μουναρες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
πολυ κριση στην πιατσα παντως.
αν εξαιρεσεις 1-2-3 στανταρακια, τζιφος απο εκει κατω σχεδον.
μετριοτητα στο φουλ.
και καποιες σκανε σαν κομητες, βλεπε αντζυ η' κατια, που ειναι και μουναρες.
Γάμησέ τα, έχουμε πήξει στις μετριότητες και στις ανέραστες φόλες που είναι μη μου άπτου και φοβούνται μην τους κάνεις πιπιλιά λίγο που τους γλείφεις το βυζί. :headbang:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Όλες την έχουν δει τώρα της υγιεινής και δε φιλάνε γιατί προσέχουν ενώ πριν λίγο γλείφανε το καβλί σου και άμα τους ζητήσεις ιατρικές εξετάσεις στην καλύτερη θα κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν και στη χειρότερη θα ακούσεις μπινελίκια.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
Όλες την έχουν δει τώρα της υγιεινής και δε φιλάνε γιατί προσέχουν ενώ πριν λίγο γλείφανε το καβλί σου και άμα τους ζητήσεις ιατρικές εξετάσεις στην καλύτερη θα κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν και στη χειρότερη θα ακούσεις μπινελίκια.
με τα στανταρακια παιζεις μπαλα κανονικη, αλλα για ποσο ακομα ????????
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
με τα στανταρακια παιζεις μπαλα κανονικη, αλλα για ποσο ακομα ????????
Τύπε πέρα από το ότι βαριέμαι τις ίδιες και τις ίδιες, δεν έχω βρει κάποια που να έχει σταθερή απόδοση.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
Τύπε πέρα από το ότι βαριέμαι τις ίδιες και τις ίδιες, δεν έχω βρει κάποια που να έχει σταθερή απόδοση.
εγω εκει που λεω οτι βρηκα αντζυ και κατια να καραγουσταρω, τσουπ λακησαν.
2 φορες προλαβα αντζυ και 1 κατια.

ιρινουσκα ποσες φορες ακομα ?????
καπου ωπα.
αφου βαριεμαι να περασω κιολας και παω περιμετρικα μπας και σκασει κανα απροοπτο, αλλα @@.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
εγω εκει που λεω οτι βρηκα αντζυ και κατια να καραγουσταρω, τσουπ λακησαν.
2 φορες προλαβα αντζυ και 1 κατια.

ιρινουσκα ποσες φορες ακομα ?????
καπου ωπα.
αφου βαριεμαι να περασω κιολας και παω περιμετρικα μπας και σκασει κανα απροοπτο, αλλα @@.
Την Άντζυ κι εγώ δυστυχώς μόνο μία φορά την πρόλαβα και είχα περάσει σούπερ μαζί της. Βέβαια δεν ξέρω την επόμενη φορά αν θα είναι το ίδιο, ώστε να γίνει στανταράκι μου. Μου έχει συμβεί πολλές φορές να πάρω κανένα μήνα μετά κάποια και να αποφεύγει πράγματα που την προηγούμενη με άφηνε. Την Κάτια που λες δεν τη ξέρω. Την Ιρινούσκα κι εγώ τη βαριέμαι για συνέχεια, είναι για κάθε μερικούς μήνες.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
934
Κριτικές
30
Like
9.881
Πόντοι
3.436
Όλες την έχουν δει τώρα της υγιεινής και δε φιλάνε γιατί προσέχουν ενώ πριν λίγο γλείφανε το καβλί σου και άμα τους ζητήσεις ιατρικές εξετάσεις στην καλύτερη θα κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν και στη χειρότερη θα ακούσεις μπινελίκια.
Υποτιθεται οτι πριν γλειψουν το καβλι σου το περνανε ενα χερι με .....μωρομαντηλο το οποιο σκοτωνει ολα τα μικροβια.... και γαμω τις απολυμανσεις....γελανε και οι πετρες....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Υποτιθεται οτι πριν γλειψουν το καβλι σου το περνανε ενα χερι με .....μωρομαντηλο το οποιο σκοτωνει ολα τα μικροβια.... και γαμω τις απολυμανσεις....γελανε και οι πετρες....
Κι όχι πάντα. Από αυτό και μόνο καταλαβαίνεις τι δούλεμα πέφτει.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.163
Πόντοι
9.846
Με αφορμή την κριτική του @n.smirni76 για την νέα κοπέλα Νάταλι στο Κολωνου 45. Ρε παιδιά εδώ μέσα έχουμε αρκετούς εύπορους συναγωνιστές. Ας κάνουν κάτι πολυ καλο και ας βρουν το κορίτσι να του δώσουν μια αξιοπρεπεις δουλειά. Δεν είναι η πρωτη φορα που συμβαίνει αυτό. Σε εμένα έχει ξανασυμβεί σε έναν οικο στη Σαλονίκη πριν 15-18 χρόνια και από τη στεναχώρια μου δε ξαναπήγα σε οίκο για ένα εξάμηνο. Μου είχε πει η φουκαριάρα, Ελληνίδα παρακαλω, ότι ήταν από ένα χωριό της Θράκης και ο άντρας της είχε εργατικό ατυχημα και είχε βγει στους οίκους για να κάνει πανακριβες θεραπείες, φαρμακευτικές και σωματικές. Η ζωή είναι πολυ σκληρή μάγκες και για γερά στομάχια.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Με αφορμή την κριτική του @n.smirni76 για την νέα κοπέλα Νάταλι στο Κολωνου 45. Ρε παιδιά εδώ μέσα έχουμε αρκετούς εύπορους συναγωνιστές. Ας κάνουν κάτι πολυ καλο και ας βρουν το κορίτσι να του δώσουν μια αξιοπρεπεις δουλειά. Δεν είναι η πρωτη φορα που συμβαίνει αυτό. Σε εμένα έχει ξανασυμβεί σε έναν οικο στη Σαλονίκη πριν 15-18 χρόνια και από τη στεναχώρια μου δε ξαναπήγα σε οίκο για ένα εξάμηνο. Μου είχε πει η φουκαριάρα, Ελληνίδα παρακαλω, ότι ήταν από ένα χωριό της Θράκης και ο άντρας της είχε εργατικό ατυχημα και είχε βγει στους οίκους για να κάνει πανακριβες θεραπείες, φαρμακευτικές και σωματικές. Η ζωή είναι πολυ σκληρή μάγκες και για γερά στομάχια.

Μην πιστεύεις ποτέ πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom