Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Οσα εγραψε ο piatsas ειναι η μονη
Αληθεια που ξερω
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
...Δεν χρειάζεται billy...

Όλοι κατάλαβαν...

Παρενέβησαν οι Μεγάλες Δυνάμεις...  ;)

Το ξέρω μωρέ  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: ....αλλά δεν θέλω να έχει πρόβλημα ο λαγός...είναι καλό παιδί... :)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κάτι τελευταίο...για να μην μένουν σκιές......  :) :) :)
Το κακό είναι ότι τα ποστ μένουν και δείχνουν την αλήθεια,τα πούστικα... :) :) :)



[size=20pt]Συνάντηση με τον μέγιστο πόρνο billy 13[/size] με στόχο να του δείξω κάτι λίγα από το μαγικό κόσμο των στούντιο...Είδαμε και ακούσαμε τα εξής:

Φυλής 104: Αναστασία: Η όμορφη Ιταλίδα επέστρεψε ανανεωμένη, με κόκκινο μαλλί, το ίδιο όμορφο λυγερό κορμί και όμορφο κωλαράκο. Ανύπαρκτο στήθος, γλυκιά φατσούλα. Μαζί της το πιπίνι η Βανέσσα: Αδύνατο στυλιάρι, με μικρό στήθος, μελαχροινή, με κάπως άγριο πρόσωπο, αλλά ξυπνάει ένστικτα. Ωραία πόδια, καλοσχηματισμένος κώλος κ εδώ. Χαμογελαστή και ευγενική έκανε τον billy να παραμιλάει, με την άνοδο στο δωμάτιο 3 να είναι αναπόφευκτη. Λεπτομέρειες από τον ίδιο...
Από κεί άνοδος στο αμαρτωλό βουνό....

[size=20pt]Βριλησσού36[/size]: Μιλένα: Καστανόξανθη μετριότητα, με αρκετά παραπανίσια κιλά, και πλαδαρό κώλο. Και αυτή κατευθείαν στην αγκαλιά του billy... :dunno: Mαζί της η Ειρήνη: [size=20pt]Από ότι μας είπε η υπηρεσία, είχε τα...κατσίκια της και μας απαξίωσε επιδεικτικά μη εμφανιζόμενη....Σόρρυ καλή μου, ετοιμάσου για κόκκινη κάρτα από billy...[/size]

[size=20pt]Bριλησσού36α[/size]: [size=20pt]Τυχαία συνάντηση με PIATSAS και όλοι μαζί είδαμε το μελαχροινό στρουμπουλό κοριτσάκι[/size] τη Νικόλ να προσπαθεί να μας πείσει για τα περαιτέρω αλλλά φευ. Μαζί της η μια και μοναδική Αλίνα: Μελαχροινός κοντοπούτανος με πανέμορφο φυσικό στήθος, ωραία πρόστυχη φάτσα και σφριγηλή περιφέρεια. Και αυτή ξετρελλάθηκε με το slim fit πουκάμισο του billy...

Bριλησσού42: Αλίσα: O ξανθόε κοντοπούτανος με το σώμα στυλιάρι. Ωραία φάτσα χαρακτηριστική της φυλής της, ξανθα μαλλιά, μικρό στήθος και όμορφα πόδια και πεταχτός κωλαράκος. Μαζί της η Φρίντα: Αυτό το κορίτσι για μια ακόμη φορά με συνεπήρε με τα πράσσινα μάτια της, το γλυκό της πρόσωπο και το όμορφο στήθος της και το κορμί της. Τιμήθηκε στο τέλος της τσάρκας μετά την αποτυχία πιο πριν με την.....άλλην(θα εξηγήσω)

Βριλησσού46: Tζίνα: Mελαχροινό στυλιάρι, αδύνατη, με λίγο στήθος, αδύνατα πόδια και ωραίο κωλαράκι. Συμπαθητική φάτσα. Με θητεία και στο Αθανασίας 3. Η έκπληξη όμως ήταν όταν αναγνώρισε τον billy από τη θητεία της στα μπουρδέλα...(billy δώσε τα φώτα σου...)  :sunglasses:
Μαζί της η Τζέσσικα: Ξανθιά με μπούκλες, αδιάφορο σύνολο γενικά και πρόσωπο και άχαρο σαλονάρισμα. Με θητέια στο Σπ. Πάτση..

Βριλησσού60: Εμανουέλλα: Δεύτερη φορά που την είδα, γλυκιά στο σαλόνι, μελαχροινή, με ωραίο κορμί, ενισχυμένο στήθος και ωραία περιφέρεια. Έκανα τον κασκαντέρ και μπήκα στα ενδώτερα αφήνοντας τον billy άναυδο...Από τις χειρότερες εμπειρίες μου ever αν 'οχι η χειρότερη. Λεπτομέρειες στην κριτική. Ευτυχώς με "ηρέμησε" μετά η Φρίντα. :fuck1:Μαζί της η Κρίστυ: Νέα κοπέλα, ξανθιά, με το φυσικό πεσμένο στήθος της σε κοινή θέα, παχάκια παντού...αδιάφορη με τον billy 13 να επαναλαμβάνει μονότονα ότι στη Φυλής έχει καλύτερα τεμάχια...δεν είχε κ άδικο...  :rolleyes:

Μες στα νεύρα και μην πιστεύοντας πως την πάτησα, κατέβασα τον billy13 ξανα στον φυσικό του χώρο, στη Φυλής ακι εγώ μη αποδεχόμενος την ήττα, ξανανέβηκα στο βουνό και στο 42 για να περάσω υπέροχα με τη Φρίντα. Λεπτομέρειες έπονται....




[size=12pt]Πάμε λοιπόν.............σούπερ η κατάθεση με Βανέσα........

Περίμενα να δω την Ειρήνη.....η οποία είχε τα νεύρα της λέει (στα @@ μας)........είπα στην υπηρεσία (η οποία προσπάθησε πολύ).......ότι πρέπει να βγει να την δούμε........ακόμα περιμένουμε.....κόκκινη κάρτα λοιπόν.........  [/size]

KOKKINH-KARTA-1.jpg


[size=12pt]Η κορυφαία από όσες είδα ήταν το στυλιάρι Αλίσα...........πολύ καύλα η κοντή............

Η Τζίνα είναι η πρώην Τερέζα,από Φ.86 πάνω και Φ.25 πάνω........
[/size]

[size=12pt]Να πω ότι πέρασα καλά με λαγό...έριξα πολύ γέλιο.........αλλά έφαγε φόλα με την ξεβρακωκέφαλη............πάλι καλά που ρέφαρε μετά.........[/size]  :zfuck:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
ναι έτσι είναι... , είμαι πούστης και ρουφιάνος , σε ικανοποιεί ?
άντε ξεκουμπίσου τώρα από το σάιτ αν έχεις σκοπό να κάνεις μανούρες και μόνο

Τσ τσ τσ...
Δεν σας αναγνωρίζω κ. n.smirni76

Εσείς ήσασταν που αποθεώνατε τον κ. bevericdude, λέγοντάς του το σχεδόν ερωτικό "μόνο εσένα μπορώ να αντικρίζω κατάματα" (ή κάπως έτσι)...

Ο Έρως και το Μίσος απέχουν ελάχιστα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Να δούμε πότε θα μπει η μπύρα,σε αντρικό κωλαράκι....
Και αν βεντουζάρει....καλά,άστα.... :)

cuuTVda.gif
cuuTVda.gif
cuuTVda.gif
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τσ τσ τσ...
Δεν σας αναγνωρίζω κ. n.smirni76

Εσείς ήσασταν που αποθεώνατε τον κ. bevericdude, λέγοντάς του το σχεδόν ερωτικό "μόνο εσένα μπορώ να αντικρίζω κατάματα" (ή κάπως έτσι)...

Ο Έρως και το Μίσος απέχουν ελάχιστα...

Τα έγραψε πάνω στα νεύρα του...τον πήρα τηλ,πιο μετά και ήταν ήρεμος.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τσ τσ τσ...
Δεν σας αναγνωρίζω κ. n.smirni76....

Κύριε ΠΥΡΑΥΛΕ σάς εφιστώ την προσοχή για τον τρόπο με τον οποίο απευθύνεσθε στον νέο ιδιοκτήτη του παρόντος ιστοτοπου.....

ΥΓ: Bevericdude; Πολύ καλή η ιδέα σας σε περίπτωση νέας αυτοανάφλεξης....
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τα έγραψε πάνω στα νεύρα του...τον πήρα τηλ,πιο μετά και ήταν ήρεμος.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

...Καλά κι εμένα πάνω στα νεύρα μου με διαγράψατε αλλά ας μη το κάνουμε θέμα τώρα....

Αλλά έχετε δίκιο...

Στον νέο ιδιοκτήτη του παρόντος ιστοτοπου όλα συγχωρούνται....
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Το καστελάκι με τα σπίρτα...

Παλιοζωή Αγαπητέ μου....

Τα αστέρια των Πορνορεπόρτερ είναι τελικώς πολύ επικίνδυνα αν τα πλησιάσει κάποιος πολύ...

Του ενός τα αστέρια προκαλούν (αυτο) ανάφλεξη, του άλλου ίλιγγο....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μπα,λάθος έκανα...πρέπει να μπει η μπύρα στο κωλαράκι του 3Χ-μαλάκα....
Να δω πότε θα σου τραβήξει το αυτάκι ο άλλος....

:2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.096
Πόντοι
46.232
Τσ τσ τσ...
Δεν σας αναγνωρίζω κ. n.smirni76

Εσείς ήσασταν που αποθεώνατε τον κ. bevericdude, λέγοντάς του το σχεδόν ερωτικό "μόνο εσένα μπορώ να αντικρίζω κατάματα" (ή κάπως έτσι)...

Ο Έρως και το Μίσος απέχουν ελάχιστα...
Φίλτατε Πύραυλε στο  ποστ εκείνο όπως φυσικά καταλάβατε διότι
ως γνωστών στις πάσης είσαστε ευφυέστατος αναφερόμουν στις ενημερώσεις
που έχω κάνει στο σαίτ απο την στιγμή που γράφτηκα , εξυμνούσα
τις γνώσεις του ερικ καστελ και τις ενημερώσεις του(συχνότητα)
ακόμα τον αποθεώνω για τις γνώσεις του και τις ενημερώσεις του αλλά φυσικά
δεν μπορώ να υποστηρίξω κάποιον που βρίζει ανάβει φωτιές και πετάει μπηχτές
άλλο το ένα άλλο το άλλο. 
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Μια και-όπως πληροφορήθηκα εγκύρως- δεν είσθε ο ιδιοκτήτης του παρόντος ιστοτοπου έχω να δηλώσω το εξής:

Στα αρχίδια μας τί υποστηρίζετε και -κυρίως- τι δεν υποστηρίζετε....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom