Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Ποια ψεματα βρε....στο διπλανο σαλονι ημουνα οταν ελεγες στην υπηρεσια το εξης...
Πες στην κοπελα να σαλοναρει αλλιως θα την καραμουζιασει στο internet ο billy 13!
Γελαγανε και τα τσιμεντα του βουνου μαζι σου....
Υ.Γ Για την ιστορια η κοπελα δεν βγηκε ποτε να σαλοναρει!
Υ.Γ1 Σταματαω εδω το spam...σορρυ n.smirni
άκου λοιπόν

πηγα με τον λαγό....δεν έβγαινε η κορασίδα....
μου λέει ο λαγος,πες οτι εισαι ο μπιλλυ.....χαχαχα

του λεω δεν με ξερουν ρε

τελος παντων,για χαβαλε της λεω...δεν θα βγεις να σε δει ο μπιλλυ?

ετσι εγινε


καθαρα για πλάκα
Στα λογια μου ερχεσαι...
Κι εδω ειναι το ποστ που γραφτηκε απο τον λαγο....μαζι ησασταν ή κανω λαθος?

σκηνικό στο Βριλησσού36...σκάμε με τον "πορνώδες στήθος" να δούμε τα κορίτσια, έρχεται η πρώτη, τη βλέπουμε...περιμένουμε τη δεύτερη και για κάποιο λόγο δεν βγαίνει....και τότε τι κάνει ο παπάρας....φωνάζει στην υπηρεσία..."πες της ότι ήρθε ο billy13 από το ίντερνετ και αν δε βγει θα φάει καραμούζα στο ίντερνετ..."... :headbang: :headbang:

Κι η παραθεση που του εκανα

Ενταξει....Κορυφαιο σκηνικο!!
Κι ειναι περα για περα αληθινο...ετυχε να ειμαι εκει τριγυρω και το ακουσα
Υ.Γ Τον Billy13 δεν τον γνωριζω προσωπικα απλα εχουμε πει ενα γεια 2 φορες οποτε δεν μπορω να εκφερω καποια αποψη αλλα αυτο που εκανε στο βουνο πραγματικα ειναι old time classic!



Lagos speaking η συνεχεια...
το σκηνικό στο 36 δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ...και το ύφος της υπηρεσίας η οποία καθότι και γνωστή μου βρέθηκε εν μέσω διασταυρούμενων πυρών, μην ξέροντας τι να κάνει, αλλά και το ύφος της Ειρήνης η οποία με ύφος που δε σήκωνε αντίρρηση στην ουσία μου είπε ότι ο τύπος είναι γνωστός μαλάκας και τον ξέρουν όλες...αυτά φυσικά μπορεί να τα επιβεβαιώσει και ο PIATSAS καθότι και εκείνος έγινε μάρτυρας των παραπόνων και του σοκ της  ευγενέστατης υπηρεσίας...

Τελοσπαντων..αυτα τα λιγα απο μενα βασιλακη προς το παρον!
Υ.Γ Μην ξεχασεις να μου φιλησεις τον κοριτσαρο τον μπεβερλυ/καστελ/dude006....τον ειδα τις προαλλες εξω απο το 42 να γραφει ενημερωση κι η αληθεια ειναι πως εχει ομορφυνει πολυ! :-*
Φοραγε κι ενα κολλητο παντελονακι.....αλλο να στο λεω κι αλλο να το βλεπεις....λουκουμι ειναι ο ατιμος!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αγαπούλη των στουντιακών κορασίδων...

Κι εγώ που σε περίμενα μετά έξω στο μηχανάκι σου με ένα δοκάρι από οικοδομή στα χέρια...

Το άλλο(ξέρεις ποιο...) δεν το είχα μαζί μου....Την επόμενη φορά θα το έχω....

Αργούσες όμως...

Βλέπεις ξέχασα ότι θα ήσουν μέσα στο στούντιο και θα δοκιμάζατε με τις κορασίδες τα αγαπημένα σου κολάν...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Αγαπούλη των στουντιακών κορασίδων...

Κι εγώ που σε περίμενα μετά έξω στο μηχανάκι σου με ένα δοκάρι από οικοδομή στα χέρια...

Το άλλο(ξέρεις ποιο...) δεν το είχα μαζί μου....

Αργούσες...

Βλέπεις ξέχασα ότι θα ήσουν μέσα στο στούντιο και θα δοκιμάζατε με τις κορασίδες τα αγαπημένα σου κολάν...
Γαμουσα για αυτο αργησα....σορρυ!
Αν ηξερα οτι με περιμενες απεξω κοριτσαρα μου θα το συντομευα το ολο πραγμα!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μπα...

Ένα ψηλό φιλαράκι σου μού έχει πει ότι σε έχουν καταντήσει σωστό φωτογραφείο-
"τον έχουν βρει κορόιδο και τον στέλνουν για φωτογραφίες, άντε το πολύ για κάνα βίντεο.
Ρε τον κακομοίρη τον Πινέλο", μού είπε...

Βέβαια σήμερα προσπάθησε να σε υπερασπίσει οπότε συγχώρησέ τον...

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Μπα...

Ένα ψηλό φιλαράκι σου μού έχει πει ότι σε έχουν καταντήσει σωστό φωτογραφείο-
"τον έχουν βρει κορόιδο και τον στέλνουν για φωτογραφίες, άντε το πολύ για κάνα βίντεο.
Ρε τον κακομοίρη τον Πινέλο", μού είπε...

Βέβαια σήμερα προσπάθησε να σε υπερασπίσει οπότε συγχώρησέ τον...
Οτι πεις...σου χαλαω εγω χατηρι βρε?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Στα λογια μου ερχεσαι...
Κι εδω ειναι το ποστ που γραφτηκε απο τον λαγο....μαζι ησασταν ή κανω λαθος?

σκηνικό στο Βριλησσού36...σκάμε με τον "πορνώδες στήθος" να δούμε τα κορίτσια, έρχεται η πρώτη, τη βλέπουμε...περιμένουμε τη δεύτερη και για κάποιο λόγο δεν βγαίνει....και τότε τι κάνει ο παπάρας....φωνάζει στην υπηρεσία..."πες της ότι ήρθε ο billy13 από το ίντερνετ και αν δε βγει θα φάει καραμούζα στο ίντερνετ..."... :headbang: :headbang:

Κι η παραθεση που του εκανα

Ενταξει....Κορυφαιο σκηνικο!!
Κι ειναι περα για περα αληθινο...ετυχε να ειμαι εκει τριγυρω και το ακουσα
Υ.Γ Τον Billy13 δεν τον γνωριζω προσωπικα απλα εχουμε πει ενα γεια 2 φορες οποτε δεν μπορω να εκφερω καποια αποψη αλλα αυτο που εκανε στο βουνο πραγματικα ειναι old time classic!



Lagos speaking η συνεχεια...
το σκηνικό στο 36 δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ...και το ύφος της υπηρεσίας η οποία καθότι και γνωστή μου βρέθηκε εν μέσω διασταυρούμενων πυρών, μην ξέροντας τι να κάνει, αλλά και το ύφος της Ειρήνης η οποία με ύφος που δε σήκωνε αντίρρηση στην ουσία μου είπε ότι ο τύπος είναι γνωστός μαλάκας και τον ξέρουν όλες...αυτά φυσικά μπορεί να τα επιβεβαιώσει και ο PIATSAS καθότι και εκείνος έγινε μάρτυρας των παραπόνων και του σοκ της  ευγενέστατης υπηρεσίας...

Τελοσπαντων..αυτα τα λιγα απο μενα βασιλακη προς το παρον!
Υ.Γ Μην ξεχασεις να μου φιλησεις τον κοριτσαρο τον μπεβερλυ/καστελ/dude006....τον ειδα τις προαλλες εξω απο το 42 να γραφει ενημερωση κι η αληθεια ειναι πως εχει ομορφυνει πολυ! :-*
Φοραγε κι ενα κολλητο παντελονακι.....αλλο να στο λεω κι αλλο να το βλεπεις....λουκουμι ειναι ο ατιμος!
Ο βασιλακης γιατι δεν απανταει ρε γμτ....τον εχουμε πελωρια αναγκη!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Λοιπον παιδια καλα περασαμε και χαιρομαι που τα ειπαμε!
Τα ξαναλεμε ε....μη χαθουμε
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Επίσης ο ψηλός φίλος σου μού είπε ότι έψαχνες αλλά δεν έβρισκες το τηλέφωνο των Ανώνυμων Αλκοολικών.

Γιατί μιλάει έτσι για εσένα ο φίλος σου;

Λες και του πήρες κάνα κολάν απ'την ντουλάπα του...

ΥΓ: Στάσου, σύκα, ε, ούζο ήθελα να πω...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Επίσης ο ψηλός φίλος σου μού είπε ότι έψαχνες αλλά δεν έβρισκες το τηλέφωνο των Ανώνυμων Αλκοολικών.

Γιατί μιλάει έτσι για εσένα ο φίλος σου;

Λες και του πήρες κάνα κολάν απ'την ντουλάπα του...

ΥΓ: Στάσου, σύκα, ε, ούζο ήθελα να πω...
Οτι πεις μωρακι μου ομορφο...ειπαμε δεν μπορω να σου χαλασω χατηρι! :smitten:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Μόλις άκουσες για σύκα και για ούζο γύρισες....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Τι ξενερωτα ειναι αυτα ρε, ανεβαστε λιγο τα πνευματα να μαζευτεί κοσμος, μονο 10 μελη διαβαζουν το θέμα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ο βασιλακης γιατι δεν απανταει ρε γμτ....τον εχουμε πελωρια αναγκη!

Πππππππσσσσσσςςςςςςςς...μύστη μου....xeroxinooooooooooooooo.....καααααααααάλτ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν είμαι όλη μέρα στο ίντερνετ,σαν και εσένα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Στα λογια μου ερχεσαι...
Κι εδω ειναι το ποστ που γραφτηκε απο τον λαγο....μαζι ησασταν ή κανω λαθος?

σκηνικό στο Βριλησσού36...σκάμε με τον "πορνώδες στήθος" να δούμε τα κορίτσια, έρχεται η πρώτη, τη βλέπουμε...περιμένουμε τη δεύτερη και για κάποιο λόγο δεν βγαίνει....και τότε τι κάνει ο παπάρας....φωνάζει στην υπηρεσία..."πες της ότι ήρθε ο billy13 από το ίντερνετ και αν δε βγει θα φάει καραμούζα στο ίντερνετ..."... :headbang: :headbang:

Κι η παραθεση που του εκανα

Ενταξει....Κορυφαιο σκηνικο!!
Κι ειναι περα για περα αληθινο...ετυχε να ειμαι εκει τριγυρω και το ακουσα
Υ.Γ Τον Billy13 δεν τον γνωριζω προσωπικα απλα εχουμε πει ενα γεια 2 φορες οποτε δεν μπορω να εκφερω καποια αποψη αλλα αυτο που εκανε στο βουνο πραγματικα ειναι old time classic!



Lagos speaking η συνεχεια...
το σκηνικό στο 36 δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ...και το ύφος της υπηρεσίας η οποία καθότι και γνωστή μου βρέθηκε εν μέσω διασταυρούμενων πυρών, μην ξέροντας τι να κάνει, αλλά και το ύφος της Ειρήνης η οποία με ύφος που δε σήκωνε αντίρρηση στην ουσία μου είπε ότι ο τύπος είναι γνωστός μαλάκας και τον ξέρουν όλες...αυτά φυσικά μπορεί να τα επιβεβαιώσει και ο PIATSAS καθότι και εκείνος έγινε μάρτυρας των παραπόνων και του σοκ της  ευγενέστατης υπηρεσίας...

Τελοσπαντων..αυτα τα λιγα απο μενα βασιλακη προς το παρον!
Υ.Γ Μην ξεχασεις να μου φιλησεις τον κοριτσαρο τον μπεβερλυ/καστελ/dude006....τον ειδα τις προαλλες εξω απο το 42 να γραφει ενημερωση κι η αληθεια ειναι πως εχει ομορφυνει πολυ! :-*
Φοραγε κι ενα κολλητο παντελονακι.....αλλο να στο λεω κι αλλο να το βλεπεις....λουκουμι ειναι ο ατιμος!

Ρε γελοίο υποκείμενο....αυτά δεν είναι γραφόμενα του λαγού....
Πόσο μαλάκας είσαι...
Αυτά είναι λόγια άλλου,γραμμένα από τον λαγό... ;) ;) ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν θα μαλώσω με τον λαγό,γίδι....γιατί ξέρει πολύ καλά ο ίδιος ότι αυτά είναι μαλακίες!

Μαλάκα!!! Φταίω εγώ να σε ξεφτιλίσω τώρα?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πήγαινε τράβα βίντεο...καμιά κορασίδα...να το μετατρέψεις σε αρχείο .gif....βλακάκο τώρα να γελάσουμε..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ενταξει....Κορυφαιο σκηνικο!!
Κι ειναι περα για περα αληθινο...ετυχε να ειμαι εκει τριγυρω και το ακουσα
Υ.Γ Τον Billy13 δεν τον γνωριζω προσωπικα απλα εχουμε πει ενα γεια 2 φορες οποτε δεν μπορω να εκφερω καποια αποψη αλλα αυτο που εκανε στο βουνο πραγματικα ειναι old time classic!

Άρα,ψεμματία...δεν ήσουν μέσα στο στούντιο...μόνος σου ξεφτιλίζεσαι....

Ας μπει ο λαγός,να μας πει αν έγιναν έτσι τα πράγματα...ή όπως τα έγραψα εγώ...
Ο λαγός δέχτηκε πιέσεις με π.μ....κτλ από κάποιον και τα έγραφε αυτά....δεν του κρατάω κακία...με τίποτα...
Έτσι είναι τα πράγματα....ο ίδιος μου το έχει πει...


:)



Το να βγάζεις τον λαγό στην σέντρα,δεν είναι αντρίκειο...μιλάμε για γυναικωτή συμπεριφορά...αλλά έχουν γνώση οι φύλακες...
Ντροπή σου 2 μέτρα,άτομο και να τα ρίχνεις στον λαγό....
Αυτά έχουν γίνει 1 χρόνο πριν....και ακόμα τα αναπαράγετε...αλλά σε δική σας "έκδοση"...
Απλά ντροπή σου να τα ρίχνεις στον λαγό....
Δεν ήσουν στο στούντιο...αλλά έξω.....και μάλιστα ο λαγος σε ρώτησε...που βρίσκεις όλα αυτά τα .gif....που ανεβάζεις...
Απάντησα εγώ....ότι τα έχεις καβάτζα...όλα αυτά στην εξώπορτα του στούντιο....

:shit:


Lagos speaking η συνεχεια...
το σκηνικό στο 36 δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ...και το ύφος της υπηρεσίας η οποία καθότι και γνωστή μου βρέθηκε εν μέσω διασταυρούμενων πυρών, μην ξέροντας τι να κάνει, αλλά και το ύφος της Ειρήνης η οποία με ύφος που δε σήκωνε αντίρρηση στην ουσία μου είπε ότι ο τύπος είναι γνωστός μαλάκας και τον ξέρουν όλες...αυτά φυσικά μπορεί να τα επιβεβαιώσει και ο PIATSAS καθότι και εκείνος έγινε μάρτυρας των παραπόνων και του σοκ της  ευγενέστατης υπηρεσίας...


Ε ρε,γλέντια.....κάνε μια μαγκιά και βρες το ποστ...που λέγατε ότι έχω μπλούζα με πράσινα γράμματα....που έγραφαν billy13...το έχω τεράστια ανάγκη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Άρα,ψεμματία...δεν ήσουν μέσα στο στούντιο...μόνος σου ξεφτιλίζεσαι....

Ας μπει ο λαγός,να μας πει αν έγιναν έτσι τα πράγματα...ή όπως τα έγραψα εγώ...
Ο λαγός δέχτηκε πιέσεις με π.μ....κτλ από κάποιον και τα έγραφε αυτά....δεν του κρατάω κακία...με τίποτα...
Έτσι είναι τα πράγματα....ο ίδιος μου το έχει πει...


:)



Το να βγάζεις τον λαγό στην σέντρα,δεν είναι αντρίκειο...μιλάμε για γυναικωτή συμπεριφορά...αλλά έχουν γνώση οι φύλακες...
Ντροπή σου 2 μέτρα,άτομο και να τα ρίχνεις στον λαγό....
Αυτά έχουν γίνει 1 χρόνο πριν....και ακόμα τα αναπαράγετε...αλλά σε δική σας "έκδοση"...
Απλά ντροπή σου να τα ρίχνεις στον λαγό....
Δεν ήσουν στο στούντιο...αλλά έξω.....και μάλιστα ο λαγος σε ρώτησε...που βρίσκεις όλα αυτά τα .gif....που ανεβάζεις...
Απάντησα εγώ....ότι τα έχεις καβάτζα...όλα αυτά στην εξώπορτα του στούντιο....

:shit:
Εχεις δικιο αγορινα μου...
Υ.Γ Βρισε κι αλλο...καλο θα σου κανει!
Θα ξεθυμανεις
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εχεις δικιο αγορινα μου...
Υ.Γ Βρισε κι αλλο...καλο θα σου κανει!
Θα ξεθυμανεις

Δεν το συνεχίζω....κάνε και εσύ το ίδιο...τόσο απλά...απλά ντροπή σου,που έβγαλες τον λαγό μπροστά...τίποτα άλλο...
Να'σαι καλά.... :)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Δεν το συνεχίζω....κάνε και εσύ το ίδιο...τόσο απλά...απλά ντροπή σου,που έβγαλες τον λαγό μπροστά...τίποτα άλλο...
Να'σαι καλά.... :)
Τον λαγο τον εβαλα μπροστα οταν επρεπε.....γιατι αμφισβητησες αυτα που ειδα,ακουσα και εγραψα!
Καλο σου βραδυ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τον λαγο τον εβαλα μπροστα οταν επρεπε.....γιατι αμφισβητησες αυτα που ειδα,ακουσα και εγραψα!
Καλο σου βραδυ

Το τελευταίο ποστ,θα είναι δικό μου.... ;)

Λοιπόν σου έχω νέα...που κάνεις ότι δεν τα βλέπεις...
Μόνος σου ξαναγράφω,ξεφτιλίστικες...
Επαναλαμβάνω...όλα έγιναν όπως τα έγραψα εγώ...τι δεν καταλαβαίνεις....χαβαλέ κάναμε..... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Δεν ήσουν στο στούντιο...και τα ρίχνεις στον λαγό και την υπηρεσία/κοπέλα...
Τα έχεις χαμένα.....μου φαίνεται....ρε φίλε σε ρωτάω σαν άντρα...ήσουν μέσα μαζί μας?????

Άρα είσαι ένας κοινός ψεύτης....τόσο απλά.... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Το τελευταίο ποστ,θα είναι δικό μου.... ;)

Λοιπόν σου έχω νέα...που κάνεις ότι δεν τα βλέπεις...
Μόνος σου ξαναγράφω,ξεφτιλίστικες...
Επαναλαμβάνω...όλα έγιναν όπως τα έγραψα εγώ...τι δεν καταλαβαίνεις....χαβαλέ κάναμε..... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Δεν ήσουν στο στούντιο...και τα ρίχνεις στον λαγό και την υπηρεσία/κοπέλα...

Άρα είσαι ένας κοινός ψεύτης....τόσο απλά.... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Οτι πεις βασιλη μου!
Αντε καληνυχτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom