Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 271K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

extraman

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή θα λείψω για μέρες λόγω υποχρεώσεων, ας το γράψω τώρα να μην το έχω στις εκκρεμότητες.

Το αφιερώνω στους πελάτες που δεν άφησαν ποτέ καμία πουτάνα να τους καπελώσει, οκ...είναι υπόθεση κύρους

και εγωισμού αλλά τι να κάνουμε;  :dunno:


Προσωπικά πιστευώ ότι πλέον η ενημέρωση είναι χρονοβόρος διαδικασία, όχι ότι δεν είναι χρήσιμη.

Από τις κριτικές είναι πάντως αρκετά χρησιμότερη.

Ο ενημερωτής (αδόκιμος όρος) οφείλει καταρχήν να ντυθεί μιας που δεν μπορεί να βρεθεί εις τον στίβο της μάχης

με πυτζάμες. Εδώ γεννάται το πρώτο (μεικτό) ερώτημα, ο ενημερωτής διακατέχεται από φουσκοδενδριές;

θέλει να γαμήσει; θα βρει να γαμήσει σαν άνθρωπος ή θα αποδεχτεί την ωμή μπαζοπραγματικότητα;

κι αν τελικά δεν θέλει ή δεν μπορεί για πλήθος λόγων να γαμήσει, ποιος ο λόγος να ενεργοποιηθεί;

αν δεχτούμε ότι αποφάσισε μόνο να βολτάρει, πόσες μπορούν να είναι αυτές οι φορές; προφανώς λίγες.

Η απάντηση είναι λοιπόν ότι αν βολτάρει διαρκώς χωρίς να γαμάει, καταλήγοντας δέκτης ύβρεων από τσατσάδες

τσάτσους και πουτάνες, χαρακτηρίζεται ως μαλάκας ή εγκεφαλικά νεκρός.

Φυσικά μπορεί να βρίσκεται στο στάδιο του εθισμού ή να χαρτζηλικώνεται ή-γιατί όχι-να συμβαίνουν όλα μαζί.

Βεβαίως μπορεί να χαρακτηριστεί πούστης, ανίκανος ή ακόμα και γύφτος. Πλήθος επιλογών.

Οι υποθέσεις είναι πολλές, εμείς όμως ως μαθηματικοί εγκέφαλοι υπολογίζουμε μόνο τις αποδείξεις

τις οποίες μόνο αν θέλουμε αυτούσιοι να τρυπάρουμε, μπαίνουμε στην διαδικασία.

Συνεχίζουμε...

φτάνοντας στα ανακουφιστήρια, ο ενημερωτής δεν αργεί να συνειδητοποιήσει ότι η κατάσταση είναι σκουρόχρωμη

σαν Βαλκάνια τσιγγάνικη κωλοτρυπίδα. Δεύτερο ερώτημα γεννάται. Που θα γαμήσει ο ενημερωτής; που;

οι καλές επιλογές δεν είναι πολλές όπως παλαιότερα ή τουλάχιστον δεν έχουν το αντίστοιχο service.

Από το περιστατικό με την Ρωσίδα, όλα τα έξτρα (δεν αναφέρομαι σε άκα γαμήσι) πέρασαν στην οπισθοφυλακή.

Για να ληφθούν πλέον, είτε τα πληρώνουμε, είτε τα "ξεκλειδώνουμε". Μα...κι αυτό εμείς θα το περάσουμε;

προσωπικά δεν δέχομαι να έχω ξεκινήσει την μπουρδελοκαριέρα μου, διατηρώντας 60% ποσοστό στα έξτρα

(εκτός των σπουδαίων γαμησιών) με σβηστές μηχανές και τα τελευταία χρόνια να παίζω τον ρόλο του "κλειδαρά".

Φυσικά ευθύνεται κι η (τεχνητή) κρίση αμφίπλευρα. Πολλές κριτικές εξωραίζουν καταστάσεις. Αφήστε τι γράφεται.

Σε πολλούς πάλι, δεν αρέσει η ωμή αλήθεια, οπότε πέφτει "χτένισμα". Αυτά περί χημείας είναι προφάσεις.

Ισχύει κάπως στις μέτριες και στις καλές. Αν μια πουτάνα είναι μπάζο, δεν γίνεται να είναι καλή με κανέναν.

Ακόμα περιμένω οποιονδήποτε στουντιάκια, να μου παραθέσει γραπτώς κάποια μπάζα των στούντιο.

Όχι άσχετα αλλά συγκεκριμένα. Τι να τις κάνω τις καλές; ας γράψουν τις εντελώς άχρηστες να φανούν πιο χρήσιμοι.

Προς το παρόν παρατηρώ απέραντη αλαλία. Αγαπούμε τους στουντιάκηδες διότι ανήκουν στην πλευρά μας.

Είναι κι αυτοί πελάτες όπως εμείς ασχέτως αν πολλές φορές μας θεωρούν παρακατιανούς ως μπουρδελιάρηδες.

Δεν πειράζει. Γούστα είναι αυτά. Με όλους καλά δεν τα έχει κανείς.

Τρίτο ερώτημα προ των πυλών.

Αν τελικά ο ενημερωτής βρει κάπου να μπάσει την ψωλή του, με τι κουράγιο να γράψει τόσα σπίτια;

η μπαζίλα είναι διάσπαρτη, θυμίζει κύμα ακρίδων. Οι δε αγαπούληδες αν και δεν έχουν μήτρα, πολλαπλασιάζονται

με γοργούς ρυθμούς-και όχι-δεν φταίει το ίντερνέτ σ'αυτό. Δυστυχώς έφτασαν και στα μπουρδέλα.

Καραδοκούν να αφανίσουν και το τελευταίο εξτραδάκι, πληρώνοντας αδρά και τα φιλάκια.

Ε, πως να δουλέψει μετά η πουτάνα όταν συνειδητοποιεί ότι την συμφέρει να πουλάει μόνο καυλάντα;

Tέταρτο και τελευταίο ερώτημα. Ποια η αντιμετώπιση πολλών ομόσταυλων στο θρεντ αφού διατεθεί η ενημέρωση;

τσακωμοί και γκρίνιες, δολοπλοκίες και αντιρρήσεις, παλιά πίστευα ότι αυτό δεν είναι σωστό.

Ακόμα πιστεύω ότι δεν είναι σωστό, τελικά είναι όμως φυσιολογικό. Δεν θα μπορούσε να είναι αλλιώς.

Ίσως θα μπορούσε να μειωθεί αλλά η συγκεκριμένη νόσος δεν παλεύεται απ'ότι έγραψε η ιστορία.

Συνεπώς έκαστος ενημερωτής έχει μία ιδιαίτερη λογική την οποία μπορεί να εναρμονίζει αυτόματα με τους άλλους

μιας και μιλούν τα βλέμματα. Εκεί παρατηρούνται ατέρμονες συγκρούσεις και στο τέλος γίνεται πάντα της πουτάνας.

Όπερ και εγένετο εις την νιοστή. Αν πάλι, ο ενημερωτής πράξει με διαφορετικό κι αυτόνομο τρόπο θα βρεθεί εκτός συστήματος.

Η επιλογή όμως του καθενός είναι αναφαίρετο δικαίωμά του. Ήταν μια οπτική γωνία...

:rockon:
 

extraman

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Όντως...

Στις μαλακίες είναι απολαυστικός....

Καλύτερα απόλυτος παρά γλυκανάλατος λέει ο λαός. Στον bakalhs αναφέρομαι.

Κύριε Dude007, είστε πολύ καλός ενημερωτής αλλά με κουράσατε αφάνταστα για να μπω στην λογική σας.


γατακι,ξερεις πιανου κλωνος ειναι ο extraman?  :-* :-* :-*

Δε νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος σήμερα που να έχει δική του γνώμη ή άποψη, με την έννοια ότι η γνώμή του ή η άποψή του
να είναι κτήμά του, καινούριες εντελώς, δικό του προϊόν. Όλες οι απόψεις, όλες οι γνώμες, όλες οι πεποιθήσεις
που έχει ο καθένας είναι κάποιου άλλου. Κάποιου που τα είπε πριν από εμάς, κάποιου που τα έδωσε σε εμάς
και εμείς απλά ξεσκαρτάρουμε και επιλέγουμε ποιά γνώμη ή ποιά άποψη θα κρατήσουμε και ποιά ή ποιά θα απορρίψουμε.

Σας απάντησε ο Πέλοψ κύριε Μπίλυ. Σημειώνω ωστόσο ότι εκτός των οραμάτων που σας διακατέχουν
έχετε άβαταρ έναν που περπατά εμπρός αλλά δεν βλέπω να κάνει τίποτα τελικά.
Μόνο περπατάει. Αν είμαι κλώνος, οφείλετε να με διαγράψετε. Απλά πράγματα.

Χαιρετώ, δεν εχώ να προσθέσω τίποτα άλλο.

:rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Όχι βέβαια,να μην διαγραφείς....
Ωραίος. :hi:

Σας απάντησε ο Πέλοψ κύριε Μπίλυ. Σημειώνω ωστόσο ότι εκτός των οραμάτων που σας διακατέχουν
έχετε άβαταρ έναν που περπατά εμπρός αλλά δεν βλέπω να κάνει τίποτα τελικά.
Μόνο περπατάει. Αν είμαι κλώνος, οφείλετε να με διαγράψετε. Απλά πράγματα.

Χαιρετώ, δεν εχώ να προσθέσω τίποτα άλλο.

:rockon:
Η απάντηση είναι λοιπόν ότι αν βολτάρει διαρκώς χωρίς να γαμάει, καταλήγοντας δέκτης ύβρεων από τσατσάδες

τσάτσους και πουτάνες, χαρακτηρίζεται ως μαλάκας ή εγκεφαλικά νεκρός.

Φυσικά μπορεί να βρίσκεται στο στάδιο του εθισμού ή να χαρτζηλικώνεται ή-γιατί όχι-να συμβαίνουν όλα μαζί.

Βεβαίως μπορεί να χαρακτηριστεί πούστης, ανίκανος ή ακόμα και γύφτος. Πλήθος επιλογών.

:rockon: :rockon: :rockon: :coffee: :coffee: :coffee:
 

extraman

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Και επειδή ήξερα ότι θα ποστάρετε, να σημειώσω ότι είναι πολλοί που χαρακτηρίζονται έτσι, ως προς το άνωθεν ποστ.

Αφήστε τα χαρωπά ιμότικον λοιπόν όπως και τους καφέδες διότι κινδυνεύετε να χαρακτηριστείτε προμότορας της Νestle

και συγκεκριμένα του nescafe classic. Τώρα μπορώ να την "κάνω".

:rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Και επειδή ήξερα ότι θα ποστάρετε, να σημειώσω ότι είναι πολλοί που χαρακτηρίζονται έτσι, ως προς το άνωθεν ποστ.

Αφήστε τα χαρωπά ιμότικον λοιπόν όπως και τους καφέδες διότι κινδυνεύετε να χαρακττηριστείτε προμότορας της Νestle

και συγκεκριμένα του nescafe classic. Τώρα μπορώ να την "κάνω".

:rockon:

Και εγώ πόσταρα,επειδή ήξερα ότι θα περιμένετε να ποστάρω.... :hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Συνημμένα

  • πρόβατο.gif
    πρόβατο.gif
    2,8 KB · Εμφανίσεις: 23
  • gay-troll-purple-smiley-emoticon.png
    gay-troll-purple-smiley-emoticon.png
    23,1 KB · Εμφανίσεις: 38

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.540
Πόντοι
22.785
Προφανῶς οἱ 2 ἀνωτέρω ἀξίζουσιν καὶ μεγαλύτερον ἔτι ἀξίωμα. Ἀλλὰ τώρα ἡ διοίκησις θὰ εὑρεθῇ εἰς τὴν θέσιν διαιτητοῦ διαπράξαντος βαρὺ σφάλμα κατὰ μίας ὁμάδος ἐπιζητοῦντος νὰ τὸ ἰσοσταθμίσῃ. Τοιουτοτρόπως μετ' οὐ πολὺ θὰ ἀντιμετωπίσωμεν τὴν κατάρρευσιν τοῦ ἀξιακοῦ συστήματος τοῦ ἱστοτόπου.

Ἐν πάσῃ περιπτώσει τὸ θέμα εἶναι ἐκτενέστατον.
...

.... Ας τό άποδεχθώσιν άμφότεροι άσμενώς ένδεικνύοντας καταφανώς τίς άρχές καί τίς άξίες πού τούς διέπουν ώς προσωπικότητες !!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
... Πολλά τα αναπάντητα ερωτήματα...

Ποιος σκότωσε τον Τζων Αυλακιώτη;  :think:

Σε τί κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσιαμτσίκα;  :woldman:

Τα έμαθες τα νέα πατέρα;  :'(

Γιατί δεν βγαίνει ο Δούρος στο τηλέφωνο;  :tickedoff:

Κιθαρίστας ή ντράμερ;  :orchestra:
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ποιος σκότωσε τον Τζων Αυλακιώτη;  :think:

Σε τί κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσιαμτσίκα;  :woldman:

Τα έμαθες τα νέα πατέρα;  :'(

Γιατί δεν βγαίνει ο Δούρος στο τηλέφωνο;  :tickedoff:

Κιθαρίστας ή ντράμερ;  :orchestra:
:kissass2: :kissass:
Καλα που δεν ρωτησες για το ποιος σκότωσε τον Κένεντι γιατι έχει απαντηθεί... Πιστεύω ομως τα δικα μου ερωτήματα ειναι πιο σημαντικα
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πιστεύω ομως τα δικα μου ερωτήματα ειναι πιο σημαντικα

Κι εγώ πιστεύω πως αν συνεχίσεις τις ερωτήσεις ένα γαμωσταυρίδι (για να μη πω Χριστοπαναγία...) το έχεις σίγουρο.

Κόψτο λοιπόν.
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ πιστεύω πως αν συνεχίσεις τις ερωτήσεις ένα γαμωσταυρίδι (για να μη πω Χριστοπαναγία...) το έχεις σίγουρο.

Κόψτο λοιπόν.
Κ γιατι την λυπασαι? Αμωλατην να ξαλαφρωσεις
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.540
Πόντοι
22.785
Καλα που δεν ρωτησες για το ποιος σκότωσε τον Κένεντι γιατι έχει απαντηθεί... Πιστεύω ομως τα δικα μου ερωτήματα ειναι πιο σημαντικα
......

..... Να συνουσιαστείς ένδιαφέρεσαι ή για [size=19pt]ένόργανη[/size] γυμναστική??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom