Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

Επισκέπτης
Tι να παω να κανω στην Ουκρανια και την ΜΟλδαβια για πες μου.
Με το ζορι πιάνουν μεσαία ανθρωπινη ανάπτυξη

συμφωνα με αυτο εδω ->
[size=40pt]ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΙΝ ΕΛΛΑΔΑ!!![/size] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
 Είχα μία πολύ ωραία σχέση με μία Ελληνοαμερικανίδα 3ης γενιάς από την Ιντιάνα. Την γνώρισα μέσω αλληλογραφίας IYS τότε. Έψαχνε αγόρι για αλληλογραφία και πληροφορίες, επειδή ήθελε να γνωρίσει την πατρίδα των προγόνων της. Με τον καιρό αναπτύχθηκε μεταξύ μας μία όμορφη εικονική σχέση με ανταλλαγές φωτογραφιών. Όταν έλαβα την πρώτη της φωτογραφία έμεινα κάγκελο. Τόσο όμορφη και γλυκειά κοπέλα δεν είχα ξαναδεί.
Έκανα το παν για να την συναντήσω. Μου είχε πει πως θα ερχόταν το επόμενο καλοκαίρι για διακοπές στην Ελλάδα κι ότι είχε κλείσει ξενοδοχείο στη Ρόδο. Επιστράτευσα κάτι φιλαράκια από την σχολή, να μου βρουν φτηνό σπίτι να μένω και έκανα δύο δουλειές εκτός του Πανεπιστημίου για να μαζέψω λεφτά για το καλοκαίρι.... Ααααχ το μ... σέρνει καράβι...
Δούλεψα όλον τον χειμώνα σαν τον σκύλο, με όνειρο το καλοκαίρι. Όταν συναντηθήκαμε στη Ρόδο μόνο που δεν φιληθήκαμε στο στόμα. Ήταν τέτοια η προσμονή και των δύο ύστερα από 4 χρόνια συνεχούς αλληλογραφίας..

Έζησα το ομορφότερο καλοκαίρι της ζωής μου. Τον Δεκέμβρη πήγα Αμερική για να τη δω. Το καλοκαίρι ξαναήρθε. Καταπληκτικές στιγμές.... Ξαφνικά σταμάτησε να απαντά στα γραμματά μου. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Άρχισα να ανησυχώ. Πήρα τηλέφωνο. Μίλησα με τον πατέρα της, όπου μέσα σε αναφυλλητά και σπαστά ελληνικά μου το ξεφούρνισε... Τροχαίο... Σκοτώθηκαν και οι 3 φίλες που επέβαιναν στο αυτοκίνητο...

 Ζήστε τη ζωή παιδιά, σαν να είναι η τελευταία μέρα σήμερα. Αύριο δεν ξέρουμε αν θα ζούμε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Tι να παω να κανω στην Ουκρανια και την ΜΟλδαβια για πες μου.
Με το ζορι πιάνουν μεσαία ανθρωπινη ανάπτυξη

συμφωνα με αυτο εδω ->
γιαυτο να πας ρε τυπε
επειδη δεν πιανουν μεγαλη ανθρωπινη αναπτυξη γαμας πολλα μουνια και φτηνα
τις εκμεταλευεσαι με αλλα λογια
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

karamouzas

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
τυπε ειναι χαζουλης? τους δινει και παραπανω λεει ο χουβαρδας
αυτοι ολοι οι πιρφοροι καταστρεψανε την πιατσα και ξυπνησανε οι πουτανες και πηραν αξια.
η καταντια των πιρφορων ειναι θλιβερη.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μαζί με τους πιρφόρους, κατέστρεψα την Ελλάδα. :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε ειναι χαζουλης? τους δινει και παραπανω λεει ο χουβαρδας

Nαι ρε φιλε για να αγοραζω την υποταγη τους  :P
εσυ εισαι ο χαζουλης της υποθεσης οχι εγω.

Απολυτε μπορει να φαινεται στην αρχη οτι τις εκμεταλευεσαι εσυ
αλλα αυτο ειναι μονο η αρχη και η παγιδα..... στην αρχη το παιζουν θυματα
για να κολλησεις και να φας μετα του κοσμου τα λεφτα μαζι τους οπως εχουν παθει
και οι περισσοτεροι.

Καλυτερα να πας σε καμια Αμερικη που γαμας και εκει καλα γκομενακια και εχεις και περισσοτερες
ευκαιριες να μεινεις και να βρεις και δουλεια οχι απλα να πας για να χαλασεις λεφτα . Αλλα νταξει αν εισαι δεσμιος του πουλιου σου .... βλεπεις παντα 1 επιλογη ενω θα μπορουσες να δεις ταυτοχρονα περισσοτερες. Νταξει δεν γραφω αλλα ο αλλος αρχισε να κανει σαν 5χρονος  :2funny: δειχνοντας μου βιντεακια δημητρακη και λεγοντας οτι οι πιρφοροι κατεστρεψαν την ελλαδα....

μαλακιες οι φοροφυγαδες την κατεστρεψαν.  
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλυτερα να πας σε καμια Αμερικη που γαμας και εκει καλα γκομενακια και εχεις και περισσοτερες
ευκαιριες να μεινεις και να βρεις και δουλεια
δεν εχεις αδικο σαυτο τυπε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ε ναι ρε φιλε.... και εκει εχεις και άλλη μαγκια...
οι Αμερικανες προερχονται απο ανεπτυγμένη χωρα...μολις σε ρωτησουν εδω
τι γκομενα πηδας και τους πεις Αμερικανα... ή σε δουν με αυτην δεν προκειται να πουνε
τιποτα κακο. Ενω αμα σε δουνε με ρουμανο τετοιες θα αρχισουν τα "σιγα πηδαει πεινασμενες" κτλπ

δεν βλεπεις σε τοσα θρεντ ποσες ελληνιδες αρχισαν να λενε τετοια?  :P
αμεσως πηγαν να υποτιμησουν το τι πηδας. Οχι μονο εξωτερικα αλλα και εσωτερικα ενω με τις αλλες
εξωτερικα μονο και αν..... εσωτερικα θα ξερουν πως οι Αμερικανιδες προερχονται απο χωρα που ΔΕΝ πειναει. Ειναι η πρωτη η Αμερικη σαν οικονομια , ειναι πανισχυρη.

Δεν θες ελλεηνιδα? κανενα προβλημα... κανεις δεν τις υποστηριζει.... πηγαινε με Γερμανιδα... πηγαινε με Αγγλιδα... με Τσεχα με Αμερικανιδα και χαλα λεφτα αλλα οχι με ρουμανομολδαβοβουλγαρες να χαλας περιουσιες ρε φιλε ελεος  :P
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
ε ναι ρε φιλε.... και εκει εχεις και άλλη μαγκια...
οι Αμερικανες προερχονται απο ανεπτυγμένη χωρα...μολις σε ρωτησουν εδω
τι γκομενα πηδας και τους πεις Αμερικανα... ή σε δουν με αυτην δεν προκειται να πουνε
τιποτα κακο. Ενω αμα σε δουνε με ρουμανο τετοιες θα αρχισουν τα "σιγα πηδαει πεινασμενες" κτλπ

δεν βλεπεις σε τοσα θρεντ ποσες ελληνιδες αρχισαν να λενε τετοια?  :P
αμεσως πηγαν να υποτιμησουν το τι πηδας. Οχι μονο εξωτερικα αλλα και εσωτερικα ενω με τις αλλες
εξωτερικα μονο και αν..... εσωτερικα θα ξερουν πως οι Αμερικανιδες προερχονται απο χωρα που ΔΕΝ πειναει. Ειναι η πρωτη η Αμερικη σαν οικονομια , ειναι πανισχυρη.

Δεν θες ελλεηνιδα? κανενα προβλημα... κανεις δεν τις υποστηριζει.... πηγαινε με Γερμανιδα... πηγαινε με Αγγλιδα... με Τσεχα με Αμερικανιδα και χαλα λεφτα αλλα οχι με ρουμανομολδαβοβουλγαρες να χαλας περιουσιες ρε φιλε ελεος  :P


Καλα εσυ στανταρ το πιο κοντα στην Αμερικη που εχεις πλησιασει ειναι καμια πλατεια Αμερικης.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλα εσυ στανταρ το πιο κοντα στην Αμερικη που εχεις πλησιασει ειναι καμια πλατεια Αμερικης.

Το θεμα δεν ειναι που εχω φτασει εγω αυτο δεν ειναι δικη σου δουλεια ρε φιλε  :P
το θεμα ειναι οτι το φορουμακι το βλεπουνε και μικρα παιδια χωρις μυαλο και πρεπει
να γραψουμε μερικα πραγματα γιατι κάποιοι δινουν συμβουλες επιπολαιες. Εδω ο αλλος
ουτε καν σχολιασε το οτι αν παθεις καποια ασθενεια πλεον ΟΥΤΕ φαρμακα δεν σου πληρωνουν αν εισαι ασφαλισμενος... λοιπον? θα επαιρνες εσυ συμβουλες απο τέτοιους? αν ναι τοτε θες να καταστραφεις.
Λυπαμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom