Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Και μόλις αποδείχθηκε η θεωρεία του κούλα ότι είμαστε λιγούρηδες κι αυτές μας αξίζουν, μισή γραμμή ποστ έγραψε η άλλη κι αμέσως να τρέξουμε με την ψωλή στο χέρι για να μεταλάβει

από το στόμα μου το πήρες :rockon:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
ξερεις...την ανοιξη...ο μελισσουλος πλησιαζει την μελισσουλα...
bee-7.gif

το αντίθετο συμβαίνει, άσε που μετά ο μελισσούλος πάει στον παράδεισο γιατί η μελισσούλα είναι πιστή στην βασίλισσα και τον σκοτώνει... μακρυά....  :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το αντίθετο συμβαίνει, άσε που μετά ο μελισσούλος πάει στον παράδεισο γιατί η μελισσούλα είναι πιστή στην βασίλισσα και τον σκοτώνει... μακρυά....  :2funny:
ρε μη μου γαμας το παιδικο μου μυαλουδακι!!!!!
η μαγια η μελισσουλα αγαπουσε τον μελισσουλο φιλο της! >:(
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
4 στις 10? Λιγα λες....
Ο αριθμος των νεων αντρων ειναι 5% παραπανω απο των νεων γυναικων ,περιπου.(οι γυναικες ειναι περισοτερες σε μεγαλη ηλικια ,γιατι ζουν παραπανω}.
Για καθε 100 γυναικες μονες ,αντιστοιχουν 105 μονοι αντρες .Επειδη το 70% των γυναικων ειναι μονες και βεβαια θα ειναι και μονοι ακομη περισσοτεροι αντρες ,ΑΝ μια γυναικα δεν ειναι κομπλεξικη και φλερταρει στην ελλαδα ,μπορει να βρει γκομενο καλυτερο απο οτι της αντιστοιχει.Αυτο ειναι ΥΠΕΡ των μη κομπλεξικων γυναικων.
Αντι να ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ οι Λουκ και η ON THE ROAD ,για την ευνοϊκη γιάυτες κατασταση ,ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ !
Κλαψα ,γκρινια και παραπονο !
Ειναι σαν να παραπονιεται ενας φιλος μου που παρακολουθει Γαλλικα στο Γαλλικο Ινστιτουτο και ειναι στην ταξη 15 γκομενες και 4 αντρες !

 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Θα προτιμούσα να το 'παιρνα απο το αντιστοιχο της αλληντισας :dancing:

Αυτη η γυναικα ειναι χαρακτηριστικο παραδειγμα ελλεηνιδας. Γιατι κανετε ετσι μερικοι εδω μεσα μαζι της?
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
εγω;!


αν δε λες γ μενα κ μιλας γενικα δεν εχω καταλαβει που ζεις..μπορεις να δωσεις συντεταγμενες?
γτ δε βλεπω εγω 7 στις 10 να ειναι αγαμητες...
σε αντιθεση με τους ανδρες..
ναι πολλες ειναι μονες...ας πουμε ενα 40%...
απο αυτο αφαιρεις τις μονες απο επιλογη και σου μενουν πιθανον οι ξυνες κομπλεξικες που ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ!
χαλαρα οι 7 στισ 10 ειναι αγαμητεσ και κομπλεξαρισμενεσ
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλά, άσε με μόνο να αλλάξω λίγο το σενάριο  :2funny:
yellow-butterfly.gif





Ο αριθμος των νεων αντρων ειναι 5% παραπανω απο των νεων γυναικων ,περιπου.(οι γυναικες ειναι περισοτερες σε μεγαλη ηλικια ,γιατι ζουν παραπανω}.
Για καθε 100 γυναικες μονες ,αντιστοιχουν 105 μονοι αντρες .Επειδη το 70% των γυναικων ειναι μονες και βεβαια θα ειναι και μονοι ακομη περισσοτεροι αντρες ,ΑΝ μια γυναικα δεν ειναι κομπλεξικη και φλερταρει στην ελλαδα ,μπορει να βρει γκομενο καλυτερο απο οτι της αντιστοιχει.Αυτο ειναι ΥΠΕΡ των μη κομπλεξικων γυναικων.
Αντι να ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ οι Λουκ και η ON THE ROAD ,για την ευνοϊκη γιάυτες κατασταση ,ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ !
Κλαψα ,γκρινια και παραπονο !
Ειναι σαν να παραπονιεται ενας φιλος μου που παρακολουθει Γαλλικα στο Γαλλικο Ινστιτουτο και ειναι στην ταξη 15 γκομενες και 4 αντρες !
ρε ανθρωπε!!!παλι θα σε ταραξω δε τοθελω!!!ο κοσμος ο πραγματικος δεν ειναι ουτε αριθμοι,ουτε τετραγωνος σαν οθονη ουτε σαν κολλα Α4!
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Θα προτιμούσα να το 'παιρνα απο το αντιστοιχο της αλληντισας :dancing:

Ακόμα δεν έχει δημοσιεύσει στοματάκι μόνο κώλο για να ξεροχύνουν μερικά λιγούρια και να καβλαντίζουν μαζί της όταν το κάνει και αυτό συζητάμε σε νέα βάση :2funny:

Εγώ ξέρω ότι όποιος θέλει να γαμήσει γαμάει είτε ελληνίδα είτε ξένη τα άλλα που λέτε δεν τα πιάνω
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
και δε λές ευτυχως?

αρχισαν να πειθονται οι έλληνες να μην τις γαμάν και να προτιμούν τα ρωσσιδάκια!

ΟΧΙ, καταλαβαν πως για να γλυτωσουν τις συνεδριες με τον ψυχολογο πρεπει να κοψουν τις κακες παρεες (ελληνιδες)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αυτη η γυναικα ειναι χαρακτηριστικο παραδειγμα ελλεηνιδας. Γιατι κανετε ετσι μερικοι εδω μεσα μαζι της?
Αδερφέ δεν έκανα έτσι μέχρι πρότινος αλλά είπε αυτό για το βρισίδι κι ένιωσα ένα ελκος...συγνώμη μια ελκυστικοτητα εννοω να μου αποπνέει
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Ακόμα δεν έχει δημοσιεύσει στοματάκι μόνο κώλο για να ξεροχύνουν μερικά λιγούρια και να καβλαντίζουν μαζί της όταν το κάνει και αυτό συζητάμε σε νέα βάση :2funny:

Εγώ ξέρω ότι όποιος θέλει να γαμήσει γαμάει είτε ελληνίδα είτε ξένη τα άλλα που λέτε δεν τα πιάνω

Λάθος.. τα έχει βάλει άβαταρ τα γεμάτα κολλαγόνο χειλάκια της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom