Νέα

Σας έχει απορρίψει ποτέ πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
και η μαναδες μας ..ετσι ηταν αλλα επελεξαν να κανουν 2 δουλειες και οχι βιζιτες
Νομιζω φιλε μου οτι ειναι λιγο υποκριτικο να τις κατηγορουμε. Κι εμεις μαζι τους πηγαινουμε. Αρα εμεις ειμαστε στην απεξω; Παμε με καποιες και μετα τις κατηγορουμε;
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
333
Κριτικές
9
Like
468
Πόντοι
21
Νομιζω φιλε μου οτι ειναι λιγο υποκριτικο να τις κατηγορουμε. Κι εμεις μαζι τους πηγαινουμε. Αρα εμεις ειμαστε στην απεξω; Παμε με καποιες και μετα τις κατηγορουμε;
οχι οχι δεν κατηγορω απαντησα σε αυτο που ειπες αντρα μου..δεν κατηγορισα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και να σου πω και την αληθεια νομιζω οτι ειναι και η ευκολη λυση... για αυτο το προτιμαν
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
705
Κριτικές
59
Like
3.019
Πόντοι
2.666
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
οχι οχι δεν κατηγορω απαντησα σε αυτο που ειπες αντρα μου..δεν κατηγορισα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και να σου πω και την αληθεια νομιζω οτι ειναι και η ευκολη λυση... για αυτο το προτιμαν
Ευκολη ή δυσκολη δεν ξερω. Ισως ειναι η μοναδικη λυση. Σε αυτο δεν συμφωνεις;
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
705
Κριτικές
59
Like
3.019
Πόντοι
2.666
Νομιζω φιλε μου οτι ειναι λιγο υποκριτικο να τις κατηγορουμε. Κι εμεις μαζι τους πηγαινουμε. Αρα εμεις ειμαστε στην απεξω; Παμε με καποιες και μετα τις κατηγορουμε;
Φυσικα...δεν ειναι πορνες μονο αυτες..ειμαστε κι εμεις που παμε μαζι τους!
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
333
Κριτικές
9
Like
468
Πόντοι
21
φταιμε και εμεις δεν λεω το αντιθετο.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Φυσικα...δεν ειναι πορνες μονο αυτες..ειμαστε κι εμεις που παμε μαζι τους!
Εμεις ομως ειμαστε και κοροιδα. Αυτες βγαζουν χρημα, ενω εμεις δινουμε χρημα
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
333
Κριτικές
9
Like
468
Πόντοι
21
Ευκολη ή δυσκολη δεν ξερω. Ισως ειναι η μοναδικη λυση. Σε αυτο δεν συμφωνεις;
μπα δεν θα συμφωνησω τοσο..να σου πω την αληθεια ..οταν μιλαω με πορνη..απο ουκρανια που ζει μονιμασ την πολη μου και της εχω βρει δουλεια με 1000 τον μηνα ..κλπ και μου λεει τοσα βγαζω σε μια ημερα..μπα θεωρω οτι δεν ειναι αναγκη ειναι επιλογη τους
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
705
Κριτικές
59
Like
3.019
Πόντοι
2.666
Εμεις ομως ειμαστε και κοροιδα. Αυτες βγαζουν χρημα, ενω εμεις δινουμε χρημα
Οχι κοροιδα..γιατι? Με τη θεληση μας δε τα σκαμε? Μας κοροιδεψαν? Μας πουλησαν ερωτες μηπως? Κι εμεις εισπραττουμε...ευχαριστηση δε παιρνουμε?
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
μπα δεν θα συμφωνησω τοσο..να σου πω την αληθεια ..οταν μιλαω με πορνη..απο ουκρανια που ζει μονιμασ την πολη μου και της εχω βρει δουλεια με 1000 τον μηνα ..κλπ και μου λεει τοσα βγαζω σε μια ημερα..μπα θεωρω οτι δεν ειναι αναγκη ειναι επιλογη τους
Σε αυτην την περιπτωση δεν θα διαφωνισω. Όμως, οι μεγαλυτερες ηλικιακα γυναικες μπορει να μην εχουν ζητηση στην αγορα εργασιας.
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
333
Κριτικές
9
Like
468
Πόντοι
21
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Οχι κοροιδα..γιατι? Με τη θεληση μας δε τα σκαμε? Μας κοροιδεψαν? Μας πουλησαν ερωτες μηπως? Κι εμεις εισπραττουμε...ευχαριστηση δε παιρνουμε?
Ε κοιτα τωρα, σε μια φυσιολογικη κοινωνια το σεξ θα επρεπε να ειναι ελευθερο για τους αντρες και τις γυναικες, να μην αναγκαζομαστε να πληρωνουμε μπας και γαμησουμε.
 

piston43

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σας εχει συμβει ποτε να μη θελει να παει μαζι σας? Εχετε καποια εμπειρια που να φατε πορτα ειτε σε μπουρδελο, ειτε σε στουντιο, ειτε απο βιζιτα.
Ναι, πριν χρόνια. Ήμουνα λιώμα και με έπιασε να σνιφαρω καθώς έμπαινε στο δωμάτιο. Όχι μόνο έφυγε φωνάζοντας, αλλά έφαγα πόρτα κι από το μπουρδελο
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Ειλικρινης συναλλαγη ειναι...τιποτα λιγοτερο..τιποτα περισσοτερο..και καμια φορα πιο εντιμη απο αλλες συναλλαγες
Δεν ειναι ακριβως ετσι. Οι πορνες εκμεταλλευονται τους αντρες, εκμεταλλευονται την αναγκη μας για σεξ, μια βασικη ανθρωπινη αναγκη.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
302
Like
310
Πόντοι
21
Ειλικρινης συναλλαγη ειναι...τιποτα λιγοτερο..τιποτα περισσοτερο..και καμια φορα πιο εντιμη απο αλλες συναλλαγες
Απλα επειδη εχουμε την αναγκη μη εχοντας αλλη επιλογη κανουμε αυτην την επιλογη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.620
Πόντοι
456
Τρομερος ερωτας...καποιος που αποδεχεται η " κοπελα"του..η "σχεση" του...πως να το πω...να ειναι σε αυτο το χωρο 2 μονο μπορουν να συμβαινουν: ειτε προκειται για τυπο που κοιτα πονηρα να γαμησει δωρεαν και να φαει και κανα φραγκο...κοινως αυτο λεγεται " αγαπητικος"...( μεταφραση: εκμεταλλευτης...) η' για αντρα χαμηλης αυτοεκτιμησης...που το δεχεται...και λεει μεσα του..." ας ειναι κι ετσι"...

Η καθε περιπτωση κοπελας που βρισκεται στο χωρο αυτο ειναι ξεχωριστη...δε μπορεις να ξερεις..ουτε και να κρινεις...σαφως υπαρχουν ιεροδουλες που μπορει να ειναι καλυτερες απο αλλες "αξιοπρεπεις "κατα τα αλλα που κυκλοφορουν εξω...
Ενώ αυτός που πληρώνει για να γαμήσει είναι αξιοπρεπέστατος...
Πάρτο χαμπάρι τύπε τι πουτάνα, τι νταβάς, τι πελάτης, τι τσατσός, ένας κουβάς με σκατά είναι.
Όλοι για τον μπούτσο είμαστε.
Γιαυτό εγώ γελάω με μέλη που τη βλέπουν ανώτεροι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom