Νέα

Σας αρέσουν οι αραπίνες ή τις φοβάστε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 272
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρέσουν οι αραπίνες?

  • Πάρα πολύ

    Ψήφοι: 73 24,8%
  • Πολύ

    Ψήφοι: 40 13,6%
  • Καθόλου

    Ψήφοι: 99 33,7%
  • Είναι μέσα στις επιλογές μου

    Ψήφοι: 82 27,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    294

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Αραπίνες....Μια κατηγορία μόνες τους. Μερικές είναι μαύρες γαζέλες με φόντα τοπ μόντελ....Ορισμένες άλλες δεν βλέπονται. Είναι και αυτό το μαύρο που άλλους τους τρομάζει ενώ άλλους τους ελκύει. Πόθος για πολλούς αλλά και φόβος για ορισμένους. Τι ισχύει τελικά...?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αραπίνες....Μια κατηγορία μόνες τους. Μερικές είναι μαύρες γαζέλες με φόντα τοπ μόντελ....Ορισμένες άλλες δεν βλέπονται. Είναι και αυτό το μαύρο που άλλους τους τρομάζει ενώ άλλους τους ελκύει. Πόθος για πολλούς αλλά και φόβος για ορισμένους. Τι ισχύει τελικά...?
τυπε προσεχε γιατι αυτες κανουν και βουντου
voodoo_benin_voudun_woman_mami_wata_ceremony.jpg
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Οι μαυρες που κυκλοφορουν στην Αθηνα  (κυριως Νιγηριανες) ειναι εντελος μουφα,μιλαω για οσες εκδιδοντε σε ρδελα και πιατσες... μια φορα δοκιμασα μια απο περιεργια και ηταν εντελος ξεπετα και αδιαφορη... ασε που πηγε να μου παιξει και πουστια με τα φραγκα και καλα για να μου παρει πιπα ηθελε 10 ευρω παραπανω και κατι τετοια αρχιδιλικια... Μερικες εμφανισιακα μετρανε αρκετα αλλα απο οσα εχω ακουσει απο γνωστους αλλα και διαβασει εδω καλο θα ηταν να προσεχουν οσοι συναδελφοι τις δοκιμαζουν... εγω παντως εβαλα 2 καποτες για να της τον ριξω.  ;)
 

σερετης

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
753
Like
1
Πόντοι
6
οι νιγηριανες και οι γκανεζες που εχουμε εδω ειναι βρωμιαρες ελλεινες και τις σιχαινομαι :2on1:

μια "ελληνιδα" μαυρη που ειχα ξεβρακωσει και χαμουρεψει παλι σιχαμα ηταν  :birdman:

αλλα πιστευω οσο με καυλωνουν κατι μαυρουλες τυπου μοντελακια-γαζελες αμερικανες κτλ δε με καυλωνει καμια αλλη ρατσα :zfuck:

πιστευω οτι αυτες δε θα βρωμανε :2on1:
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Τα μαυρακια ειναι τρελα γκομενακια... μιγαδες αμερικανες ακομα πιο ωραιες κατα τη γνωμη μου αλλα αυτες που εχουμε Ελλαδα αν αναρωτηθεις οτι προερχονται απο αφρικανιακα χωρια με 1 στους 4 hiv positive τοτε αστο καλυτερα...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οι νιγηριανες και οι γκανεζες που εχουμε εδω ειναι βρωμιαρες ελλεινες και τις σιχαινομαι :2on1:

μια "ελληνιδα" μαυρη που ειχα ξεβρακωσει και χαμουρεψει παλι σιχαμα ηταν  :birdman:

αλλα πιστευω οσο με καυλωνουν κατι μαυρουλες τυπου μοντελακια-γαζελες αμερικανες κτλ δε με καυλωνει καμια αλλη ρατσα :zfuck:

πιστευω οτι αυτες δε θα βρωμανε :2on1:
που την πηρες? πατησιων?  :2on1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η μονη μαυρη που θα πηγαινα....

 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
δεν ειναι ακριβως βρωμα. ειναι μια ιδιαιτερη οσμη. οχι απαραιτητα δυσαρεστη. εγω τα ειχα ενα 4μηνο με μια που τραγουδαγε σε μια μπουατ, το συνηθιζεις ευκολα. κανουν βεβαια γαμησια με μισελεν. βεβαια η δικη μου, ειχε εμπειρια λογω νυκτας αλλα με την επομενη, δεν μου σηκνοταν για κανα 10ημερο  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δεν ειναι ακριβως βρωμα. ειναι μια ιδιαιτερη οσμη. οχι απαραιτητα δυσαρεστη. εγω τα ειχα ενα 4μηνο με μια [glow=red,2,300]που τραγουδαγε σε μια μπουατ[/glow], το συνηθιζεις ευκολα. κανουν βεβαια γαμησια με μισελεν. βεβαια η δικη μου, ειχε εμπειρια λογω νυκτας αλλα με την επομενη, δεν μου σηκνοταν για κανα 10ημερο  :2funny:
:pipa1:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Αμα ειναι ομορφη με ωραιο σωμα λεμε ναι στις μαυρουλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom