Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
τι ψάχνουμε τώρα συνταγματικότητες και κουραφέξαλα...το σύνταγμα τα τελευταία χρόνια έχει γίνει κλοτσοσκούφι κατά το δοκούν από τους κυβερνώντες, εκείνο που με θλιβει είναι πως κάποιοι τους υπερασπίζονται φανατικά..οπότε ή ειναι ωφελιμένοι πράγμα δύσκολο γιατί ειναι πολύ λίγοι πλέον , ή έχουν παραμυθιαστεί εφόσον αυτοί ελέγχουν τα μίντια
ωφελιμενοι ειναι τυπε....! 2-3 ατομα τους υποστιριζουν εδω μεσα...! Φοβουνται μην χασουν τα αφεντικα κ χασουν τα προνομια. Ο αλεξ παραδεχτηκε οτι τον γνωριζει προσωπικα τον αντωνακη...κ πως ειναι δικηγορος επαρχιας (ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΥ)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τα αρχίδια του παίρνει...κλωτσοσκούφι υπαλληλάκος ξενιτεμένος στην Αγγλία στα 59 του,το κόβεις για θέση με ρουσφετάκι;

Ο alex τουλάχιστον αν τα παίρνει μαγκιά του...τουλάχιστον δεν κατάντησε μετανάστης στα γεράματα.

Ναι αυτούς που τα παίρνουν τους παραδέχομαι...κάνουν την δουλειά τους.
Τυπε λιγα περνει ο αλεξ με τοσες καταρες εδω μεσα που τρωει..πρεπει να ζητησει αυξηση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ωφελιμενοι ειναι τυπε....! 2-3 ατομα τους υποστιριζουν εδω μεσα...! Φοβουνται μην χασουν τα αφεντικα κ χασουν τα προνομια. Ο αλεξ παραδεχτηκε οτι τον γνωριζει προσωπικα τον αντωνακη...κ πως ειναι δικηγορος επαρχιας (ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΥ)
Ονειρα βλέπεις?
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Γνωρίζεις από συνταγματικο δικαιο και ξερεις ότι εγινε κλωτσοσκουφι?
εσυ γνωριζεις ρε πιρφορε δηλαδη? με τι προσοντα?  :jerking: :jerking: :jerking: 3 εγκριτους συνταγματολογους σου εχω βαλει ως παραδειγματα και επιμενεις πως εσυ ξερεις καλυτερα συμβολαιογραφε της κακιας ωρας?  :jerking: αυτη ειναι η καταρα της ελλαδας, πως εχουν αποψη για νομικα και συνταγματικα θεματα ανθρωποι που δεν εχουν περασει ουτε απεξω απο δικαστικη αιθουσα και που νομιζουν πως το συνταγμα ειναι η πλατεια που εχει το τσουρεκαδικο ο τερπενλης  :jerking: :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τυπε λιγα περνει ο αλεξ με τοσες καταρες εδω μεσα που τρωει..πρεπει να ζητησει αυξηση
Καταρες? Δεν νομιζω.
Εχω όμως καμια εικοσαρια πμ με ευχαριστιες από ανθρώπους που εξυπηρετησα.
Αφιλοκερδως βεβαια.
Η αδικη καταρα εξαλλου, γυριζει σε αυτόν που την ξεστομισε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
εσυ γνωριζεις ρε πιρφορε δηλαδη? με τι προσοντα?  :jerking: :jerking: :jerking: 3 εγκριτους συνταγματολογους σου εχω βαλει ως παραδειγματα και επιμενεις πως εσυ ξερεις καλυτερα συμβολαιογραφε της κακιας ωρας?  :jerking: αυτη ειναι η καταρα της ελλαδας, πως εχουν αποψη για νομικα και συνταγματικα θεματα ανθρωποι που δεν εχουν περασει ουτε απεξω απο δικαστικη αιθουσα και που νομιζουν πως το συνταγμα ειναι η πλατεια που εχει το τσουρεκαδικο ο τερπενλης  :jerking: :jerking:
Ε καποια προσοντα εχω κι εγω...Κοψε κατι...
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Καταρες? Δεν νομιζω.
Εχω όμως καμια εικοσαρια πμ με ευχαριστιες από ανθρώπους που εξυπηρετησα.
Αφιλοκερδως βεβαια.
Η αδικη καταρα εξαλλου, γυριζει σε αυτόν που την ξεστομισε.
Δηλαδή για τον Σαμαρά που τον γκαβώσαμε και την Γιαννάκου που την κουτσάναμε και τα μπες-βγες του Μητσοτάκη στο νοσοκομείο φαντάσου πόσοι και τι έχουν πάθει αντίστοιχα...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εσυ ειπες ρε παπαρα σε προηγουμενα ποστ οτι ο Σαμαρας δουλευει 20ωρες για να μας σωσει. κ σου λεω τον ξερεις προσωπικα κ ειπες μπορει..! Ε χεσε μας τωρα αιντε πηγαινε στην τρυπα σου κ μην μιλας
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
Γνωρίζεις από συνταγματικο δικαιο και ξερεις ότι εγινε κλωτσοσκουφι?
όχι αλλά πολλοι τέτοιοι συνταγματολόγοι λένε για τις πράξεις νομοθετικού περιεχομένου που εφαρμόστηκαν, όπως για την αναλογικότητα των φόρων ανάλογα με τη δυνατότητα και φοροδοτική ικανότητα του καθενός και πολλα άλλα, τους αμφισβητείς?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Καταρες? Δεν νομιζω.
Εχω όμως καμια εικοσαρια πμ με ευχαριστιες από ανθρώπους που εξυπηρετησα.
Αφιλοκερδως βεβαια.
Η αδικη καταρα εξαλλου, γυριζει σε αυτόν που την ξεστομισε.
Τι λες ρε παιδι μου...ρουσφετακια εεε? Μια χαρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εσυ ειπες ρε παπαρα σε προηγουμενα ποστ οτι ο Σαμαρας δουλευει 20ωρες για να μας σωσει. κ σου λεω τον ξερεις προσωπικα κ ειπες μπορει..! Ε χεσε μας τωρα αιντε πηγαινε στην τρυπα σου κ μην μιλας
Ααααααααα μαλιστα. Το "ειπε ότι τον ξερει προσωπικα" εγινε "μπορει".
Ωραιοςςςςςςςςςςςςςς
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
όχι αλλά πολλοι τέτοιοι συνταγματολόγοι λένε για τις πράξεις νομοθετικού περιεχομένου που εφαρμόστηκαν, όπως για την αναλογικότητα των φόρων ανάλογα με τη δυνατότητα και φοροδοτική ικανότητα του καθενός και πολλα άλλα, τους αμφισβητείς?
Ευθέως. Ολοι είναι ταγμενοι στον Συριζα και είναι στελεχη του.
Εγω μπορω να παραθεσω άλλες τοσες αντίθετες αποψεις.
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Εσυ ειπες ρε παπαρα σε προηγουμενα ποστ οτι ο Σαμαρας δουλευει 20ωρες για να μας σωσει. κ σου λεω τον ξερεις προσωπικα κ ειπες μπορει..! Ε χεσε μας τωρα αιντε πηγαινε στην τρυπα σου κ μην μιλας
Ο άλεξ είναι λίγο επιδειξιομανής,εξού και το: ''μεγαλειότατε'' που του κολλήσανε.

Τουλάχιστον δεν είναι σκατόψυχος σαν τον άλλον...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ααααααααα μαλιστα. Το "ειπε ότι τον ξερει προσωπικα" εγινε "μπορει".
Ωραιοςςςςςςςςςςςςςς
Ναι ρε βλακα εχεις ακομα λιγο τσιπρα επανω σου κ δεν το παραδεχτηκες 100% γιατι θα σου στελναν επιπλεον καμια 20αρια pm να τους βολεψεις.
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Ευθέως. Ολοι είναι ταγμενοι στον Συριζα και είναι στελεχη του.
Εγω μπορω να παραθεσω άλλες τοσες αντίθετες αποψεις.
Αντικειμενικές ε; Όχι συνταγματολόγων που θα πρόσκεινται στην ΝΔ ή την Ελιά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom