Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Να γινει λοιπον. Αυτό να καταγγείλουμε. Όχι αποσπασματικα ότι δεν πληρωσε ένα κομμα το ρεύμα. Να λυνονται τα προβλήματα στη ριζα τους.
Eχουμε πολλα καταγγειλει για την ΝΔ-ΠΑΣΟΚ αλλα δεν σε συμφερει να τα σχολιαζεις...κριμα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Eχουμε πολλα καταγγειλει για την ΝΔ-ΠΑΣΟΚ αλλα δεν σε συμφερει να τα σχολιαζεις...κριμα
Εγω προτιμω να καταγγελω ουσιαστικα πραγματα όπως βλέπεις. Περαν από λαϊκισμούς.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εγω προτιμω να καταγγελω ουσιαστικα πραγματα όπως βλέπεις. Περαν από λαϊκισμούς.
Δυστηχως την πραγματικοτητα την βλεπετε λαικισμο γιατι ετσι σας συμφερει
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ο λαϊκισμος είναι λαϊκισμος και δεν βοηθαει σε τιποτα.
Οτι δεν σας βολευει ειναι λαικισμος...οντως δεν προκεται να αλλαξετε τπτ παρα μονο την ζωη μας προς το χειροτερο..!Συναδελφος δηλωσε ζημιες 1800 ευρω. Κ του βγηκε εκκαθαριστικο 3400 να πληρωσει..αυτο ειναι λαικισμος...? Ο Βοριδις δικηγορος ενως λαμογιου που εφαγε 300 μυρια..κ αυτο λαικισμος ειναι?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Οτι δεν σας βολευει ειναι λαικισμος...οντως δεν προκεται να αλλαξετε τπτ παρα μονο την ζωη μας προς το χειροτερο..!Συναδελφος δηλωσε ζημιες 1800 ευρω. Κ του βγηκε εκκαθαριστικο 3400 να πληρωσει..αυτο ειναι λαικισμος...? Ο Βοριδις δικηγορος ενως λαμογιου που εφαγε 300 μυρια..κ αυτο λαικισμος ειναι?
Ναι. Και το ένα και το άλλο.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.218
Κριτικές
14
Like
4.523
Πόντοι
3.715
καλή λευχαιμία σε όλο το σόϊ των 100 οικογενειών που τρώνε το βιος μας.

καλά μυαλά κι ας κτυπήσει το ξυπνητήρι στα υπόλοιπα εκατομμύρια ώστε να σταματήσουν να εξασφαλίζουν τα υλικά για τις βίλλες και τα κότερα, τους αστακούς, το χαβιάρι, τις πουτάνες και ποιος ξέρει ''άλλο'' τι στα λαμόγια και τους δορυφόρους τους.

...αυτά!
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Τι να σχολιασω δηλαδή?

Τίποτα. Όλα κομπλέ και με το νόμο...Τώρα άμα ρωτήσω "παριστάνεις το μαλάκα;", θα ρίξω το επίπεδο υποθέτω. Και ο τρόπος σκέψης σου είναι σε επίπεδο στρατόσφαιρας αφού για σένα που βάζεις την πατρίδα και το συμφέρον της (οικονομικό, κοινωνικό κτλ) ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ, αυτή η ιστορία είναι ανάξια σχολιασμού και "λαικίστικη". Δεν αντέχω όμως να μην ρωτήσω. ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ; Γιατί εμένα μου φαίνεται ελαφρώς υποκριτικό, ύποπτο, γλοιώδες, ένας τύπος που έκανε πλιάτσικο σε προσδοκώμενα έσοδα της κυβέρνησης να έχει ως συνήγορο υπεράσπισης ένα εξέχον μέλος της ίδιας της κυβέρνησης!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Τίποτα. Όλα κομπλέ και με το νόμο...Τώρα άμα ρωτήσω "παριστάνεις το μαλάκα;", θα ρίξω το επίπεδο υποθέτω. Και ο τρόπος σκέψης σου είναι σε επίπεδο στρατόσφαιρας αφού για σένα που βάζεις την πατρίδα και το συμφέρον της (οικονομικό, κοινωνικό κτλ) ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ, αυτή η ιστορία είναι ανάξια σχολιασμού και "λαικίστικη". Δεν αντέχω όμως να μην ρωτήσω. ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ; Γιατί εμένα μου φαίνεται ελαφρώς υποκριτικό, ύποπτο, γλοιώδες, ένας τύπος που έκανε πλιάτσικο σε προσδοκώμενα έσοδα της κυβέρνησης να έχει ως συνήγορο υπεράσπισης ένα εξέχον μέλος της ίδιας της κυβέρνησης!
Δηλαδη αν σου πω ότι διαφωνω με την αναληψη της υπερασπισης του Μηλιωνη από τον Βοριδη, θα εισαι καλυμμενος?
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Δηλαδη αν σου πω ότι διαφωνω με την αναληψη της υπερασπισης του Μηλιωνη από τον Βοριδη, θα εισαι καλυμμενος?

Όχι, θα ήμουν καλυμμένος αν μου έλεγες ότι έχει φτάσει ο κόμπος στο χτένι με τις μαλακίες που κάνουν οι δικοί σου σε όλους τους τομείς, ότι ακόμα και για ένα κομματόσκυλο όπως είσαι εσύ, είναι ακραίο να μην κρατάνε ούτε τα προσχήματα. Γιατί αυτοί τα γάμησαν και αυτοί συνεχίζουν να τα γαμάνε. Αν ακόμα και τύποι σαν εσένα αρχίσουν να αντιδρούν σε αυτά που διαδραματίζονται έτσι ξεδιάντροπα, μπορεί να υπάρξει κάποια πραγματική αλλαγή. Να αρχίσουν να αποκτούν περισσότερο νόημα κάποιες φράσεις όπως "όλοι είναι ίσοι απέναντι στο Γράμμα του Νόμου" π.χ....
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Όχι, θα ήμουν καλυμμένος αν μου έλεγες ότι έχει φτάσει ο κόμπος στο χτένι με τις μαλακίες που κάνουν οι δικοί σου σε όλους τους τομείς, ότι ακόμα και για ένα κομματόσκυλο όπως είσαι εσύ, είναι ακραίο να μην κρατάνε ούτε τα προσχήματα. Γιατί αυτοί τα γάμησαν και αυτοί συνεχίζουν να τα γαμάνε. Αν ακόμα και τύποι σαν εσένα αρχίσουν να αντιδρούν σε αυτά που διαδραματίζονται έτσι ξεδιάντροπα, μπορεί να υπάρξει κάποια πραγματική αλλαγή. Να αρχίσουν να αποκτούν περισσότερο νόημα κάποιες φράσεις όπως "όλοι είναι ίσοι απέναντι στο Γράμμα του Νόμου" π.χ....
Eαν το εκανε αυτο θα επρεπε να διαγραφει κ αυτοματα...!Ειναι σαν να παραδεχεται οτι ειναι λαθος οσα πιστευε τοσα χρονια..!Ο πατερας του κ οχι μονο ευτυχως το καταλαβαν...και το ειπε ο ιδιος οτι εγινε αυτο..!Αρχιζει να βαζει μυαλο σιγα σιγα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Εργαζόμενοι Coca Cola: Η εταιρεία διαφημίζει ότι μένει Ελλάδα, ενώ κλείνει τα εργοστάσια


http://[URL unfurl="true"]www.koutipandoras.gr/sites/default/files/styles/article_full/public/coca.jpg?itok=W88JVoiO[/img[/URL]]



35 χιλιάδες κουλοχέρηδες στήνουν οι Τσέχοι στην Ελλάδα

[URL unfurl="true"]http://www.kontranews.gr/politiki/item/12140-xiliades-koyloxeri-ellas[/URL]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.kontranews.gr/media/k2/items/cache/9086724609ab8203da2a18d38466d8c9_XL.jpg[/img[/URL]]
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

Απεργία στη «γαλέρα» του «Success Story» την Cosco-Τους αποκάλεσαν «αναλώσιμα σκουπίδια»!




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


URL]]
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
λιγη υπομονη οταν ερθει ο τσυριζα θα γινουν ολοι δημοσιοι υπαλληλοι

και απο σκουπιδια θα γινουν αριστοκρατες του λιμανιου
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
λιγη υπομονη οταν ερθει ο τσυριζα θα γινουν ολοι δημοσιοι υπαλληλοι

και απο σκουπιδια θα γινουν αριστοκρατες του λιμανιου
σαν τους πασοκους επι αντρεα ενα πραμα  :zfuck:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Oι στεκο/τσόνιδες,κατέστρεψαν την Ελλάδα......... :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom