Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 388K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1

τυπε ο βρουτσης ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα μαλακοαρχιδια που κυκλοφορουν. καθε τρεις και λιγο λεει τετοιες μαλακιες που αν τις ελεγε σε αλλη χωρα σοβαρη θα τον ειχαν σε δημοσιο γιαουρτωμα καθε τριτη πεμπτη σαββατο και δημοσιο μαστιγωμα τεταρτη παρασκευη - τη δευτερα θα βαζαν εναν αραπη τυπου σεην ντηζελ να τον πηδαει.

αυτα που λεει για τις συνταξεις ειναι αισχρα. και ειναι ασυγχωτητος γιατι ο κοσμος που τον ακουει μπορει να μην ξερει πως λειτουργουν τα συνταξιοδοτηκα προγραμματα σε ολο το κοσμο αλλα αυτο το μουνοπανο ξερει.

για το θεμα της ασφαλισης υγειας ας μην το πιασουμε γιατι θα μου χαλασει η διαθεση.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
τυπε ο βρουτσης ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα μαλακοαρχιδια που κυκλοφορουν. καθε τρεις και λιγο λεει τετοιες μαλακιες που αν τις ελεγε σε αλλη χωρα σοβαρη θα τον ειχαν σε δημοσιο γιαουρτωμα καθε τριτη πεμπτη σαββατο και δημοσιο μαστιγωμα τεταρτη παρασκευη - τη δευτερα θα βαζαν εναν αραπη τυπου σεην ντηζελ να τον πηδαει.

αυτα που λεει για τις συνταξεις ειναι αισχρα. και ειναι ασυγχωτητος γιατι ο κοσμος που τον ακουει μπορει να μην ξερει πως λειτουργουν τα συνταξιοδοτηκα προγραμματα σε ολο το κοσμο αλλα αυτο το μουνοπανο ξερει.

για το θεμα της ασφαλισης υγειας ας μην το πιασουμε γιατι θα μου χαλασει η διαθεση.

Στους πανύβλακες τύπου στέκα...κτλ πες τα...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
τυπε ο βρουτσης ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα μαλακοαρχιδια που κυκλοφορουν. καθε τρεις και λιγο λεει τετοιες μαλακιες που αν τις ελεγε σε αλλη χωρα σοβαρη θα τον ειχαν σε δημοσιο γιαουρτωμα καθε τριτη πεμπτη σαββατο και δημοσιο μαστιγωμα τεταρτη παρασκευη - τη δευτερα θα βαζαν εναν αραπη τυπου σεην ντηζελ να τον πηδαει.

αυτα που λεει για τις συνταξεις ειναι αισχρα. και ειναι ασυγχωτητος γιατι ο κοσμος που τον ακουει μπορει να μην ξερει πως λειτουργουν τα συνταξιοδοτηκα προγραμματα σε ολο το κοσμο αλλα αυτο το μουνοπανο ξερει.

για το θεμα της ασφαλισης υγειας ας μην το πιασουμε γιατι θα μου χαλασει η διαθεση.

εσύ τι ακριβώς ξέρεις για τα συστήματα συνταξιοδοτησης στις άλλες χώρες ??

γιατί να μην πιάσουμε και τα συστήματα υγείας δηλαδή ??
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ναι αλλά όταν έρθει το αυγό στον κώλο όλοι σκούζουνε ¨δεν έχουμε περίθαλψη"

Δεν ξέρω τι θα γίνει...αλλά κάποιοι δεν πληρώνουν ΤΕΒΕ,διότι δεν έχουν €.... Που θα πάει όλο αυτό,δε μπορώ να καταλάβω... :rolleyes:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Δεν ξέρω τι θα γίνει...αλλά κάποιοι δεν πληρώνουν ΤΕΒΕ,διότι δεν έχουν €.... Που θα πάει όλο αυτό,δε μπορώ να καταλάβω... :rolleyes:

σιγα που δν εχουνε...σαν ενα φιλο μου που δν πληρωνει κ παει κ αγοραζει τηλεορασεις 52''  :2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
δλδ καλε ελεγε ο γιωργακης ετσι τυποι???λεφτα υπαρχουν....προσοχη

ε τι ψεμματα ελεγε δηλαδη ο Γιωργακης??
αν αυτα ειχαν συμβει σε αλλη χωρα θα εβλεπες εξαθλιωμενους εκατονταδες χιλιαδες σ δρομο  :huh: :huh: :huh:

ηξερε κατι ο ΓΑΠ  ;)

  :grin:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
ε τι ψεμματα ελεγε δηλαδη ο Γιωργακης??
αν αυτα ειχαν συμβει σε αλλη χωρα θα εβλεπες εξαθλιωμενους εκατονταδες χιλιαδες σ δρομο  :huh: :huh: :huh:

ηξερε κατι ο ΓΑΠ  ;)

  :grin:
να τον φερουμε πισω τοτε και να ζητησουμε συγγνωμη τοτε
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ε τι ψεμματα ελεγε δηλαδη ο Γιωργακης??
αν αυτα ειχαν συμβει σε αλλη χωρα θα εβλεπες εξαθλιωμενους εκατονταδες χιλιαδες σ δρομο  :huh: :huh: :huh:

ηξερε κατι ο ΓΑΠ  ;)

Δεν ανεβάζεις κανένα γυφτάκι ρε.....? :cum:
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
σιγα που δν εχουνε...σαν ενα φιλο μου που δν πληρωνει κ παει κ αγοραζει τηλεορασεις 52''  :2funny:

τυπε προσεξε γιατι δεν ειναι ετσι απλο.

ο αλλος χρωσταει στο ΤΕΒΕ πχ 20 χιλιαρικα. ρυθμιση δεν του κανουν γιατι του ζητανε πχ το 30% που προφανως δεν εχει - αλλα και να κανει ρυθμιση οταν του ερθει το επομενο εξαμηνο/διμηνο κλπ θα πρεπει να βρει τα λεφτα της δοσης ΣΥΝ τα τρεχοντα. τετοια λεφτα τυπου 1000 ή 1500 το διμηνο δεν παιζουν για κανεναν.

απο την αλλη του ερχονται στο χερι 500 ευρω. θα παει και θα παρει τηλεοραση τυπε. ή αν του ερθουν στο χερι 1000 ευρω, θα παει την οικογενεια του διακοπες.

ετσι που ειναι τα ταμεια τυπε αυτη τη στιγμη οποιος πληρωνει πληρωνει για δυο λογους : για να δινουν συνταξη στους συνταξιουοχους (που σηκωνει πολυ κουβεντα γιατι εχει και χλωρα και ξερα εδω μαζεμενα) ή γιατι ειναι μαζοχας και γουσταρει να πεταει τα λεφτα του. γιατι πχ σε καποιο ταμειο που ξερω εγω απο τα καλα, εχουν παλι μαζεψει συμβουλους με 7 χιλαρικα μισθο κατι παλιους συμφοιτητες μου πασοκονεοδημοκρατοσυριζαιους.

εγω πχ εχω λεφτα και δεν πληρωνω ασφαλεια στην ελλαδα. πληρωνω ιδιωτικη ασφαλεια στο εξωτερικο με περιπου το 30% αυτων που θα πληρωνα ελλαδα και εχω τα παντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom