Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
billy13 - kartakhs - CLOSER822 - ΠΠ....θα είναι ωραίος ομιλος....
παρτυ σε παιρνουμε ανετα.....μαλακα που καβλωνεις επειδη νομιζεις οτι κατι κανεις....κατι? το καλυτερο στην ζωη σου.αυτο δεν ειναι? εχεις αλλη ζωη?
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
τότε γιατί διαμαρτυρεστε ότι οι εφοπλιστές δεν φορολογούνται...

αααα ναι και το 2013 ο στόλος υπο ελληνική σημαια εφτασε τα 2.000 καράβια από τα 3.500 ελλήνων πλοιοκτητών (αριθμός και ποσοστό ρεκόρ) και το τοναζ σε 260 εκατ τόνους...

αν θες να δείς ποιός κατέστρεψε την ελληνική ποντοπόρο ναυτιλία (δεν μιλάμε για την ακτοπλοία και τα λαμόγια της πλοικτήτες και "ναυτικούς") δες τον πίνακα

http://[URL unfurl="true"]www.theseis.com/images/stories/t35/t35f/toelliniko/image012.jpg[/img[/URL]]

1980 - 60.000 ελληνες ναυτικοί
1988 - 29.000 ελληνες ναυτικοί...

αιντε τράβα να διαβάσεις λίγο ιστορία να μαθαίνεις πιτσιρίκο...
[/quote]
βλακα μην μου δειχνεις νουμερα ....αν ξερεις η αληθεια ειναι αλλη
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
βλακα μην μου δειχνεις νουμερα ....αν ξερεις η αληθεια ειναι αλλη

για πες μας την να την μάθουμε και μείς που γεννηθήκαμε χτές...

αιντε φωτοδότα μοιράσου την σοφία σου και τις γνώσεις σου περί της αληθείας ...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
παρτυ σε παιρνουμε ανετα.....μαλακα που καβλωνεις επειδη νομιζεις οτι κατι κανεις....κατι? το καλυτερο στην ζωη σου.αυτο δεν ειναι? εχεις αλλη ζωη?

Κανε περα ρε γατάκι.... αυτά που εχω κανει ούτε στο ονειρό σου....
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
για πες μας την να την μάθουμε και μείς που γεννηθήκαμε χτές...

αιντε φωτοδότα μοιράσου την σοφία σου και τις γνώσεις σου περί της αληθείας ...
δεν λεω.....αν ξερεις ξερεις....αν οχι γλυφεις για αλλη μια φορα τα αφεντικα σου
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
Μήπως δεν δηλωσες τον θανατο τους και ζεις από τις συντάξεις τους ερπετό?
προσεχε μουνοπανο....ξεφευγεις λιγο....εγω δεν εκμαιταλευτηκα ποτε τους γονεις μου....απα να μην το πω και για εσενα.....γιατι σε γαμαω ανετα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.122
Like
11.350
Πόντοι
2.606
χτίσανε και είδανε χαίρι... ο Νιάρχος έχτισε τον Σκαραμαγκά και μόλις βγήκε ο Αντρέας με τον κολλητό του τον Κοντάκη και τον ακόμη πιό κολλητό του τον Μίχα (ναι τον γνωστό νομάρχη Πειραιά) τα φουντάρανε για να τα κρατικοποιήσουνε...
:2funny: :2funny: :2funny: ναι ναι οι τυφλοι της ζακυνθου ,τα πακια που γεννοβολανε στην αλβιωνα ,τα γνωστα σοσιαληστικα λαμογια..μπλα μπλα μπλα,δικαιολογιες.....ειδε ο καπιταληστης αγορινα οτι τα χτιζει με το 1/10 του κοστους και χωρις πολλα πολλα και την εκανε...αντε τωρα εξηγα και στο ποπολο του σαιτ πως λειτουργει το κεφαλαιο να μαθαινουν...οτι δεν εχει πατριδα και πηγαινει εκει που υπαρχει ευκαιρια(μεγαλυτερο κερδος)...οταν θα φτασει το κοστος και εδω μια παστα και ενα μιλκο να δεις πως θα ξαναρθουν ....θα μας ξαναγαπησουν!!!1
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
κοιτα ρε βλακομουτρο απο το παραθυρο σου ,μη σκασουν τιποτα δεητζηδες για να προλλαβεις να τους κλαφτεις πριν στο κοψουν το ρευμα...πες τους οτι η συνταξη της γριας μπαινει σε κανα δυο μερες και θα πληρωσεις...αιντα γιατι μετα θα πρεπει να πηγαινεις σε καφενειο να κοπροσκυλιασεις και κει θα πρεπει να παραγγελνεις καφε(εξοδα) ...ασε που δεν θα μπορεις να λες φωναχτα και τοσες πολλες μαλακιες μαζεμενες...και ασε την ουσια της αναλυσης μου!

Την καθημερινότητα σου περιγράφεις παράσιτο?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.122
Like
11.350
Πόντοι
2.606
Την καθημερινότητα σου περιγράφεις παράσιτο?
το νου σου στο παραθυρο βλημα σε λεω....θα ρθουν οι δεητζηδες ,δεν θα τους παρεις γραμμη και θα κλαις μετα....του νου σου στο παραθυρο...ειναι κομμαντα αυτοι!!!!1
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
:2funny: :2funny: :2funny: ναι ναι οι τυφλοι της ζακυνθου ,τα πακια που γεννοβολανε στην αλβιωνα ,τα γνωστα σοσιαληστικα λαμογια..μπλα μπλα μπλα,δικαιολογιες.....ειδε ο καπιταληστης αγορινα οτι τα χτιζει με το 1/10 του κοστους και χωρις πολλα πολλα και την εκανε...αντε τωρα εξηγα και στο ποπολο του σαιτ πως λειτουργει το κεφαλαιο να μαθαινουν...οτι δεν εχει πατριδα και πηγαινει εκει που υπαρχει ευκαιρια(μεγαλυτερο κερδος)...οταν θα φτασει το κοστος και εδω μια παστα και ενα μιλκο να δεις πως θα ξαναρθουν ....θα μας ξαναγαπησουν!!!1

γιατί χτίζανε στην Κίνα καράβια το 1985 οι έλληνες εφοπλιστές ???
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
οχι εγω λεω οτι δεν ξερεις εσυ....και σταματαω την συζητηση    :2funny: :2funny: :2funny:

γαμω τους μαλακες εισαστε

εγώ είχα το θάρρος;να πω την άποψη μου.. εσύ σαν τον πορνόπαπο λές ότι δεν ξέρω αλλά αρνείσαι να μας πείς τι ξέρεις εσύ και τι άποψη έχεις…

συνεπώς ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ και ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ άποψη
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.122
Like
11.350
Πόντοι
2.606
αρα δεν ξέρεις... οπότε η συζήτηση σταματάει εδώ...
:2funny: :2funny: δηλαδη τι θες να σου πει ...οτι ο φιλλιπινος εχει μισθο πεινας και πνιγμενος-ζωντανος δεν εχει και τοσο σημασια...τις σημαιες ευκαιριας τις εχεις ακουστα???ο μαρινακης για παραδειγμα δεν εχει ουτε ενα πλοιο σε ελληνικη σημαια...για πες ,τι κατεστρεψε αληθεια τον κλαδο....που δεν τον κατεστρεψε(το αντιθετο μαλιστα)του εφερε κερδη ρεκορ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom