Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Συγκεντρωνω τις απαραιτητες πληροφοριες και θα κάνω θραύση τύπε  :rockon:
Τώρα που δεν θα κατέβει τελικά η Εθνική Ελπίδα στις εκλογές τα πράγματα είναι λίγο αμφίρροπα τύπε :S
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
θα παρεις μια χαρά.. και θα πληρώσεις τις εισφορές σου ηλίθιε από την σύνταξη σου... αλλά φυσικά τις εισφορές αυτές τόσα χρόνια τις έχεις στην τσέπη σου και τις εκμεταλλεύεσαι και ότι γεννάνε το κονομάς εσύ...

από την άλλη λές "πόσα σας χρωστάω από το 2012 ??" (και είναι 2032) ... "15.000 πάρτε τα και δώστε μου πλήρη σύνταξη" ενώ θα έπρεπε να σου πούνε ..."ποσα έδωσες στην ώρα σου? Τόσα... πάρε το 20% της συνταξης που θα έπαιρνες αν τα έδινες στην ώρα τους και αμε στο καλό και μην γκρινιάζεις να μην σε πάρει ο διάολος"
Ρε πουστρακη...απο το 2012 μεχρι το 2032 ειναι 20 χρονια....με τις προσαυξησεις θα φτασει 100.000 ευρω θα μου εχουν κανει ηδη κατασχεσει κ θα ειμαι φυλακα...!Εαν ηταν ετσι ειδικα στον ΟΑΕΕ κανεις δεν θα πληρωνε μαλακα κ θα εκανε το βλαχικο κολπο  που αναφερεις..!Οταν βγηκε ο πατερας μου εαν δεν ειχε συπληρωσει το οριο ηλικιας του τοτε νομου σε καταβεβλημενα ενσημα ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΗΛΗΘΙΕΕΕ για αυτο τραβα κ γαμησου με τις μαλακιες σου..!Εχει ερθει ο διαολος να σας παρει με πουλμαν ολους σας μαζι μαλακα ε μαλακα σιχαμα.Ολα τα εχεις ποινικοποιηση....μακαρι ρε μπασταρδε η οικογενεια σου να βρεθει στην θεση αυτων που περιγραφεις μπασταρδοσκυλο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ρε πουστρακη...απο το 2012 μεχρι το 2032 ειναι 20 χρονια....με τις προσαυξησεις θα φτασει 100.000 ευρω θα μου εχουν κανει ηδη κατασχεσει κ θα ειμαι φυλακα...!Εαν ηταν ετσι ειδικα στον ΟΑΕΕ κανεις δεν θα πληρωνε μαλακα κ θα εκανε το βλαχικο κολπο  που αναφερεις..!Οταν βγηκε ο πατερας μου εαν δεν ειχε συπληρωσει το οριο ηλικιας του τοτε νομου σε καταβεβλημενα ενσημα ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΗΛΗΘΙΕΕΕ για αυτο τραβα κ γαμησου με τις μαλακιες σου..!Εχει ερθει ο διαολος να σας παρει με πουλμαν ολους σας μαζι μαλακα ε μαλακα σιχαμα.Ολα τα εχεις ποινικοποιηση....μακαρι ρε μπασταρδε η οικογενεια σου να βρεθει στην θεση αυτων που περιγραφεις μπασταρδοσκυλο

γατάκι εδώ σε έχω

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ρε πουστρακη...απο το 2012 μεχρι το 2032 ειναι 20 χρονια....με τις προσαυξησεις θα φτασει 100.000 ευρω θα μου εχουν κανει ηδη κατασχεσει κ θα ειμαι φυλακα...!Εαν ηταν ετσι ειδικα στον ΟΑΕΕ κανεις δεν θα πληρωνε μαλακα κ θα εκανε το βλαχικο κολπο  που αναφερεις..!Οταν βγηκε ο πατερας μου εαν δεν ειχε συπληρωσει το οριο ηλικιας του τοτε νομου σε καταβεβλημενα ενσημα ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΗΛΗΘΙΕΕΕ για αυτο τραβα κ γαμησου με τις μαλακιες σου..!Εχει ερθει ο διαολος να σας παρει με πουλμαν ολους σας μαζι μαλακα ε μαλακα σιχαμα.Ολα τα εχεις ποινικοποιηση....μακαρι ρε μπασταρδε η οικογενεια σου να βρεθει στην θεση αυτων που περιγραφεις μπασταρδοσκυλο

η οικογένεια μου δεν πρόκειται να βρεθεί στην θέση αυτή γιατί έχω προνοήσει και ότι έβγαζα και βγάζω δεν τα έτρωγα και δεν τα τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο μαλάκα...

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μωρη πουτανα το διαβασες?????? Η οτι βρηκες ειπες να το ποσταρεις ξεφτυλα

Και αυτό διότι αυξάνεται το μέγιστο όριο οφειλής στην οποία δεν χρειάζεται να αποδειχτεί οικονομική αδυναμία σε 10.000 Ευρώ από 5.0000 που ισχύει μέχρι σήμερα και καταργείται η υποχρέωση υποβολής φορολογικής ενημερότητας ή πιστοποιητικού οφειλής.
Στο εξής εξαιρούνται και δεν υπάγονται σε ρύθμιση μόνο οφειλέτες «που έχουν καταδικαστεί για φοροδιαφυγή».
Ωστόσο η αύξηση του ορίου των 5000 Ευρώ σε 10.000 Ευρώ δεν ισχύει για ασφαλισμένους που έχουν διακόψει την επαγγελματική τους δραστηριότητα γεγονός που δημιουργεί τεράστια προβλήματα σε επιχειρηματίες που έχουν βάλει λουκέτο..


Τι μαλακιες μας τσαπουνας τωρα δλδ? Εως 10.000 ευρω εαν χρωσταω θα μου κανουν ρυθμισει... 11.000 ευρω τι γινεται? ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ τι σχεση εχει αυτο με το εαν θα παρω συνταξη? Που λεει οτι θα πατσισω με την συνταξη ρε γαμημενε? Ειπες την ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑ ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
η οικογένεια μου δεν πρόκειται να βρεθεί στην θέση αυτή γιατί έχω προνοήσει και ότι έβγαζα και βγάζω δεν τα έτρωγα και δεν τα τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο μαλάκα...
Θα στα φανε αυτη μαλακακο μην αγχωνεαι....ψωφο σε σκυλια σαν εσενα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
η οικογένεια μου δεν πρόκειται να βρεθεί στην θέση αυτή γιατί έχω προνοήσει και ότι έβγαζα και βγάζω δεν τα έτρωγα και δεν τα τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο μαλάκα...
Στην παπαρια που ποσταρες που γραφει ρε γαμημενε οτι θα πατσισω με τα λεφτα της συνταξης ρεεε?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
θα παρεις μια χαρά.. και θα πληρώσεις τις εισφορές σου ηλίθιε από την σύνταξη σου... αλλά φυσικά τις εισφορές αυτές τόσα χρόνια τις έχεις στην τσέπη σου και τις εκμεταλλεύεσαι και ότι γεννάνε το κονομάς εσύ...

από την άλλη λές "πόσα σας χρωστάω από το 2012 ??" (και είναι 2032) ... "15.000 πάρτε τα και δώστε μου πλήρη σύνταξη" ενώ θα έπρεπε να σου πούνε ..."ποσα έδωσες στην ώρα σου? Τόσα... πάρε το 20% της συνταξης που θα έπαιρνες αν τα έδινες στην ώρα τους και αμε στο καλό και μην γκρινιάζεις να μην σε πάρει ο διάολος"




ΡΕ ΠΟΥΣΤΑΡΑ που γραφει οτι θα πατσισω με τα λεφτα της συνταξης??????????? θα σε γαμαω καθε μερα απο εδω κ περα..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ΡΕ ΠΟΥΣΤΑΡΑ που γραφει οτι θα πατσισω με τα λεφτα της συνταξης??????????? θα σε γαμαω καθε μερα απο εδω κ περα..

ελα πουστράκο



θα σε γαμάω χωρίς σάλιο μέχρι να γίνει ο κώλος σου μπουρί της σόμπας...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ελα πουστράκο



θα σε γαμάω χωρίς σάλιο μέχρι να γίνει ο κώλος σου μπουρί της σόμπας...
Νέο καθεστώς για αναγνώριση και εξαγορά πλασματικών χρόνων ασφάλισης στον ΟΑΕΕ λεει ρε ψωλοχυμα σαυρας. ΕΞΑΓΟΡΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΛΗΡΩΝΩ για ΕΝΣΗΜΑ εσυ λες οτι θα δεν θα πληρωνω θα βγω στην συνταξη κ θα πληρωνω με τα λεφτα που θα περνω σαν συνταξιουχος

θα παρεις μια χαρά.. και θα πληρώσεις τις εισφορές σου ηλίθιε από την σύνταξη σου... αλλά φυσικά τις εισφορές αυτές τόσα χρόνια τις έχεις στην τσέπη σου και τις εκμεταλλεύεσαι και ότι γεννάνε το κονομάς εσύ...

από την άλλη λές "πόσα σας χρωστάω από το 2012 ??" (και είναι 2032) ... "15.000 πάρτε τα και δώστε μου πλήρη σύνταξη" ενώ θα έπρεπε να σου πούνε ..."ποσα έδωσες στην ώρα σου? Τόσα... πάρε το 20% της συνταξης που θα έπαιρνες αν τα έδινες στην ώρα τους και αμε στο καλό και μην γκρινιάζεις να μην σε πάρει ο διάολος"




ΡΕ ΠΟΥΣΤΑΡΑ που γραφει οτι θα πατσισω με τα λεφτα της συνταξης??????????? θα σε γαμαω καθε μερα απο εδω κ περα..





:fuck2: :fuck2: :fuck2: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ελα πουστράκο



θα σε γαμάω χωρίς σάλιο μέχρι να γίνει ο κώλος σου μπουρί της σόμπας...
Ακομα ψαχνεις να ποσταρεις την παπαρια που ειπες? Θα σε κανω να παραμιλας πουστρα με την μαλακια που ειπες. ΑΝΤΕ ΡΕΕΕ ακομααααα


ελα πουστράκο



θα σε γαμάω χωρίς σάλιο μέχρι να γίνει ο κώλος σου μπουρί της σόμπας...
Νέο καθεστώς για αναγνώριση και εξαγορά πλασματικών χρόνων ασφάλισης στον ΟΑΕΕ λεει ρε ψωλοχυμα σαυρας. ΕΞΑΓΟΡΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΛΗΡΩΝΩ για ΕΝΣΗΜΑ εσυ λες οτι θα δεν θα πληρωνω θα βγω στην συνταξη κ θα πληρωνω με τα λεφτα που θα περνω σαν συνταξιουχος

θα παρεις μια χαρά.. και θα πληρώσεις τις εισφορές σου ηλίθιε από την σύνταξη σου... αλλά φυσικά τις εισφορές αυτές τόσα χρόνια τις έχεις στην τσέπη σου και τις εκμεταλλεύεσαι και ότι γεννάνε το κονομάς εσύ...

από την άλλη λές "πόσα σας χρωστάω από το 2012 ??" (και είναι 2032) ... "15.000 πάρτε τα και δώστε μου πλήρη σύνταξη" ενώ θα έπρεπε να σου πούνε ..."ποσα έδωσες στην ώρα σου? Τόσα... πάρε το 20% της συνταξης που θα έπαιρνες αν τα έδινες στην ώρα τους και αμε στο καλό και μην γκρινιάζεις να μην σε πάρει ο διάολος"




ΡΕ ΠΟΥΣΤΑΡΑ που γραφει οτι θα πατσισω με τα λεφτα της συνταξης??????????? θα σε γαμαω καθε μερα απο εδω κ περα..





:fuck2: :fuck2: :fuck2: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ακομα ψαχνεις να ποσταρεις την παπαρια που ειπες? Θα σε κανω να παραμιλας πουστρα με την μαλακια που ειπες

τράβα ρε μαλάκα να διαβάσεις την υπουργική απόφαση και την εγκύκλιο για την ρύθμιση χρεών και μην μου ζαλίζεις τα αρχίδια...

αει σιχτίρι μαλάκα τζάμπα συμβουλες θέλεις νούμερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom