Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εχει καταπιει την καραμελα των σαπιων τηλεαστερων τυπε.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓ = ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ.

Ετσι τους διαλυσε ο αντωνης ολους, τους εκλεισε,τους δημευει τα σπιτια, να δω σε 1 χρονο πως θα πληρωνει το στρατο των διορισμενων χειροκροτητών του  :headbang:
δεν ειναι ο μόνος τυπε υπάρχουν πολλοί όπως περισσότεροι που χαίρονται για τα λουκετα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ελλ επαγγ είπα τυπε ούτε εφοπλιστής ούτε πολιτικος. Τι σου κάνει εντύπωση ακριβώς;;;
τα 2 ακινητα και το σπιτι του 81  :2funny: :2funny: :2funny:
τοτε θα χεις καταθεσεις δν εξηγειται αλλιως η τα τρωγατε σε πουτανες και μπουζουκια
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
δεν ειναι ο μόνος τυπε υπάρχουν πολλοί όπως περισσότεροι που χαίρονται για τα λουκετα
δν ειπα οτι χαιρομαι αλλα δν εχω δει εικονες εξαθλιωσης οπως λετε εδω μεσα  :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Νέος φόρος για μισθωτούς! Θα φορολογούν σαν τεκμήριο το ότι η εταιρία τους παρέχει αυτοκίνητο προφανώς για την δουλειά τους άντε βρε κ είς ανωτερ

Αυτο ισχυει παντως εδω και καιρο στην Ευρωπη. Οταν σου παρεχει κατι η εταιρεια σου θεωρειται (σωστα) φορολογητεο εισοδημα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Αυτο ισχυει παντως εδω και καιρο στην Ευρωπη. Οταν σου παρεχει κατι η εταιρεια σου θεωρειται (σωστα) φορολογητεο εισοδημα.

αυτος νομιζει οτι ο μεσος ευρωπεος ειναι 5 φορες πλουσιοτερος απο τον ελληνα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
δν ειπα οτι χαιρομαι αλλα δν εχω δει εικονες εξαθλιωσης οπως λετε εδω μεσα  :grin:
Αυτο ισχυει παντως εδω και καιρο στην Ευρωπη. Οταν σου παρεχει κατι η εταιρεια σου θεωρειται (σωστα) φορολογητεο εισοδημα.
μαλλον δεν βγαίνεις η ακούς μονο την Τρέμη! Όσο για μένα τυπε η οικογένεια είμαστε 6 άτομα οπότε αστο τυπε δεν πιάνει
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Όσο για τον φόρο ακινήτων φορολογούν με 50% το υπόλοιπο οικόπεδο που δεν καλύπτεται μέχρι κ τα κοτετσια
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Αλλα το θέμα δεν είμαι εγω ειναι ότι άνθρωποι πλήρωναν τόσα χρόνια κ θα πάρουν τα @@ οι περισσότεροι ας προσεχαν οι υπόλοιποι υπομονή
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
μαλλον δεν βγαίνεις η ακούς μονο την Τρέμη! Όσο για μένα τυπε η οικογένεια είμαστε 6 άτομα οπότε αστο τυπε δεν πιάνει
. Μια χαρα βγαινω Σαλονίκη που σκατά είναι οι πεινασμένοι??????
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
. Μια χαρα βγαινω Σαλονίκη που σκατά είναι οι πεινασμένοι??????
Ε πήγαινε κάπου αλλού θα τους δεις! Επίσης μην ξεχνάμε ότι πλέον τα παιδιά θεωρούνται τεκμήριο-σκάφος!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
E αμα βγαινεις και πηγαινεις στα μικελ τα μακντοναλτς και τον τερκενλη,σιγουρα δεν θα δεις κανεναν.
κ πύλη Αξιού κ βογκ κ καμάρα πάντως ενα μέρος π μαζεύονται όλοι οι πεινασμένοι δεν μου
λετε
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
κ πύλη Αξιού κ βογκ κ καμάρα πάντως ενα μέρος π μαζεύονται όλοι οι πεινασμένοι δεν μου
λετε
τι πιθανοτητες υαρχουν ενας πεινασμένος να χει κλεισει τραπεζι στην πυλη???  :idiot:
μπορεις να δεις σε μεσα μαζικης μεταφορας, εξω απο σουπερμαρκετ καλοβαλμενους ανθρωπους που ζητανε βοηθεια, στις λαικες να ψαχνουν στα απομειναρια κλπ κ κυρίως δυτικα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
τι πιθανοτητες υαρχουν ενας πεινασμένος να χει κλεισει τραπεζι στην πυλη???   :idiot:
μπορεις να δεις σε μεσα μαζικης μεταφορας, εξω απο σουπερμαρκετ καλοβαλμενους ανθρωπους που ζητανε βοηθεια, στις λαικες να ψαχνουν στα απομειναρια κλπ κ κυρίως δυτικα.
ωραία μπορείτε να μ πείτε πως σκατά δεν έχει ν φαει εδώ Βουλγαρία δυο άτομα ν δουλεύουν έχουν ν φάνε σ Ελλάδα 35 χρόνια ηταν άνεργοι δηλαδή?? Η τους πήραν καταθέσεις???
Κι
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
ωραία μπορείτε να μ πείτε πως σκατά δεν έχει ν φαει εδώ Βουλγαρία δυο άτομα ν δουλεύουν έχουν ν φάνε σ Ελλάδα 35 χρόνια ηταν άνεργοι δηλαδή?? Η τους πήραν καταθέσεις???
Κι
δε χρειαζεται μεγαλη φαντασια... και μονο μια απολυση αρκει, αν σκεφτεις οτι τα εξοδα συνεχιζουν να τρεχουν και εχουν αυξηθει ολα συν τα χαρατσια κ δε συμμαζευεται..
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
δε χρειαζεται μεγαλη φαντασια... και μονο μια απολυση αρκει, αν σκεφτεις οτι τα εξοδα συνεχιζουν να τρεχουν και εχουν αυξηθει ολα συν τα χαρατσια κ δε συμμαζευεται..
καλά οτι πεις ΕΣΥ πείνας δηλαδή κ δεν απαντησες λεφτά σ άκρη δεν έχει ο άνεργος????κ αμάν πια με τ χαράτσια πόσα σπίτια είχε δηλαδή σαν μερικούς εδώ μέσα π έγραφαν οτι έχουν 10 12 σπίτια εγω μάλλον φτωχός είμαι
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
τι πιθανοτητες υαρχουν ενας πεινασμένος να χει κλεισει τραπεζι στην πυλη???  :idiot:
μπορεις να δεις σε μεσα μαζικης μεταφορας, εξω απο σουπερμαρκετ καλοβαλμενους ανθρωπους που ζητανε βοηθεια, στις λαικες να ψαχνουν στα απομειναρια κλπ κ κυρίως δυτικα.

Εγώ που πηγαίνω λαϊκή σε λαϊκές γειτονιές της Αθήνας πάντα κατά το τέλος έχω δει ελάχιστους να ψάχνουν.

Πάντως όχι περισσότερους από παληά.

Και σε κεντρικές συνοικίες, στα προάστια ή στην επαρχία αυτό απλά δεν παίζει.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Εγώ που πηγαίνω λαϊκή σε λαϊκές γειτονιές της Αθήνας πάντα κατά το τέλος έχω δει ελάχιστους να ψάχνουν.

Πάντως όχι περισσότερους από παληά.

Και σε κεντρικές συνοικίες, στα προάστια ή στην επαρχία αυτό απλά δεν παίζει.
Τραβα εξω απο εκκλησιες που δινουν συσσιτια να δεις τι παιζει.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
καλά οτι πεις ΕΣΥ πείνας δηλαδή κ δεν απαντησες λεφτά σ άκρη δεν έχει ο άνεργος????κ αμάν πια με τ χαράτσια πόσα σπίτια είχε δηλαδή σαν μερικούς εδώ μέσα π έγραφαν οτι έχουν 10 12 σπίτια εγω μάλλον φτωχός είμαι
δεν ειναι απαραιτητο να εχει λεφτα στην ακρη, επίσης για πόσο καιρό μπορεις να ζεις με αυτά που έχεις στην ακρή και δεν εχουν ολοι καποιον να τους στηριζει. Δεν υποστηριζω οτι ειναι μεγαλο το ποσοστό, αλλά υπάρχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom