Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ελα να μου τα πεις απο κοντα να δεις ποσο σας ανεχτηκαμε εδω μεσα εμεις...! Και πολλα ακομα εχω να σας πω εαν γουσταρεις...και εαν δεν γουσταρεις τραβα στην τρυπα σου. Και επειδη μαλλον θυγεσε παρτε τα 18 μετρα τα ζαπεια 1-2-3-4-5-6-7-8.....και τον χοντρο τα κουβαδακια σας και αλλου..
παικτη τις απειλές αλλού εκεί που σε παίρνει.. αντε κουραδόμαγκα μην  σε στριμώξω σε καμμιά γωνιά και σε λιώσω σαν γουστερίτσα...

μάθατε βρωμόσκυλα στην γκρίνια και στο κλαψομούνιασμα... τόσα χρόνια ανάθεμα αν έκοψες μιαν απόδειξη και πλήρωσες φόρο και τώρα που σου μπήκε το αυγό στον κώλο μουνόπανο (μαζί με μας φυσικά που δεν φταίμε γιατί σαν μισθωτοί τα ακουμπούσαμε μέχρι κεραίας) σκούζεις και το χειρότερο ρε αρχίδι .. ζητάς και τα ρέστα...

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τι λεω και γραφω δηλαδη?
Απειλησα καποιον? Εβρισα καποιον? Συκοφαντησα καποιον? Εκανα καποια αξιοποινη πραξη? Για πες?

έλα μωρέ τωρα καθόμαστε και ασχολούμαστε με ζώα και προιόντα σπασμένης καπότας...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
παικτη τις απειλές αλλού εκεί που σε παίρνει.. αντε κουραδόμαγκα μην  σε στριμώξω σε καμμιά γωνιά και σε λιώσω σαν γουστερίτσα...

μάθατε βρωμόσκυλα στην γκρίνια και στο κλαψομούνιασμα... τόσα χρόνια ανάθεμα αν έκοψες μιαν απόδειξη και πλήρωσες φόρο και τώρα που σου μπήκε το αυγό στον κώλο μουνόπανο (μαζί με μας φυσικά που δεν φταίμε γιατί σαν μισθωτοί τα ακουμπούσαμε μέχρι κεραίας) σκούζεις και το χειρότερο ρε αρχίδι .. ζητάς και τα ρέστα...
Εσυ τι μισθωτος εισαι,αφου στην Αγγλια δουλευεις και αμοιβεσαι. :think:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εσυ τι μισθωτος εισαι,αφου στην Αγγλια δουλευεις και αμοιβεσαι. :think:

γιατί δεν έχω δουλέψει και στην Ελλάδα ???

λίγα έχω ακουμπήσει στην εφορία για να παίρνουν συντάξεις αυτοί που πληρώνουν πλουσιοπάροχα 400 ευρώ τον μήνα (τα τελευταία χρόνια γιατί μέχρι τότε δίνανε ψίχουλα) ...

ή μήπως δεν πληρώνω χαράτσια και τέλη για το σπίτι το εξοχικό και το αμάξι που έχω στην Ελλάδα.. ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Τι λεω και γραφω δηλαδη?
Απειλησα καποιον? Εβρισα καποιον? Συκοφαντησα καποιον? Εκανα καποια αξιοποινη πραξη? Για πες?
Εισαι φανατικος ενος κομματος μην βλεποντας την πραγματικοτητα.Ασχημο αυτο φιλε.Παθιαζομαστε για την ομαδα,για την γκομενα,για το κομμα ομως ποτε.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
γιατί δεν έχω δουλέψει και στην Ελλάδα ???

λίγα έχω ακουμπήσει στην εφορία για να παίρνουν συντάξεις αυτοί που πληρώνουν πλουσιοπάροχα 400 ευρώ τον μήνα (τα τελευταία χρόνια γιατί μέχρι τότε δίνανε ψίχουλα) ...

ή μήπως δεν πληρώνω χαράτσια και τέλη για το σπίτι το εξοχικό και το αμάξι που έχω στην Ελλάδα.. ?
χαχαχαχα ψωλοσπερμα απο γκευ στην αγγλια εισαι και μας πουλας κ μουρη?? ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΑ γυρνα πισω εδω να δουλεψεις να στα φαμε εμεις που δεν πληρωνουμε τπτ...λουγκρα. Εξω απο το χορο καλα τα λες..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
παικτη τις απειλές αλλού εκεί που σε παίρνει.. αντε κουραδόμαγκα μην  σε στριμώξω σε καμμιά γωνιά και σε λιώσω σαν γουστερίτσα...

μάθατε βρωμόσκυλα στην γκρίνια και στο κλαψομούνιασμα... τόσα χρόνια ανάθεμα αν έκοψες μιαν απόδειξη και πλήρωσες φόρο και τώρα που σου μπήκε το αυγό στον κώλο μουνόπανο (μαζί με μας φυσικά που δεν φταίμε γιατί σαν μισθωτοί τα ακουμπούσαμε μέχρι κεραίας) σκούζεις και το χειρότερο ρε αρχίδι .. ζητάς και τα ρέστα...
Το ποιος ειναι κουραδομαγκας ευχαριστως να στο δειξω λουγκριτσα....Το εαν εκοψα η οχι ας ερθει ο αντωνακης να με ελεγξει μαζι με μενα κ τα αλλα 9 εκ...Προσωπικα δεν εχω θεμα ηλιθιε αλλα επειδη καιγεται του διπλανου μου το σπιτι σημερα αυριο θα καει το δικο μου...(Φυσικα πρωτεραιοτητα εχεις εσυ και οι φανατισμενει ΝΔ)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
F2D73FC04DD2B199E9031193C9662C7C.jpg
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Κυρτσος, Λουγκρα, Ζαγορακης, Κεφαλογιαννης-Ανταρτης, Ραγιου... βρε καλως τα παιδιααααα !!!!!  :humpleg:
Eιπαμε Νεα Ελλαδα θα λεγεται το κομμα....και να ερχονται κατι ψευτομεταναστες παλαιοδημοκρατες να εχουν κ αποψη...
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
θα τους ψηφισει ο λαος πως το βλεπεις τυπε?

Βλεπω να παιρνουν τα αρχιδια τους !!!!!  :pipa1:

Για τον Ζαγορακη παντως που μιλουσα με φιλους ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ σημερα... τι ακουσα .... ουτε την ψηφο του δεν θα βρει αυτος !!!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
παικτη τις απειλές αλλού εκεί που σε παίρνει.. αντε κουραδόμαγκα μην  σε στριμώξω σε καμμιά γωνιά και σε λιώσω σαν γουστερίτσα...

μάθατε βρωμόσκυλα στην γκρίνια και στο κλαψομούνιασμα... τόσα χρόνια ανάθεμα αν έκοψες μιαν απόδειξη και πλήρωσες φόρο και τώρα που σου μπήκε το αυγό στον κώλο μουνόπανο (μαζί με μας φυσικά που δεν φταίμε γιατί σαν μισθωτοί τα ακουμπούσαμε μέχρι κεραίας) σκούζεις και το χειρότερο ρε αρχίδι .. ζητάς και τα ρέστα...
Και για να ειμαι δικαιος...σε μερικα κοπροσκυλα 2πλοθεσιτες 2πλοσυνταξιουχους ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΟΨΑΝ. Μεγαλα στελεχη του Δημοσιου 2.500 ευρω συνταξη με επιδοματα κτλπ κτλπ μαζι με τον Αντωνακη σε αυτο. Ελ Επαγγ, ΝΑΤ κτλπ που εχουν Καθαρα ΚΥΡΙΕΣ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ χωρις επιδοματα κτλπ κακως...τα εκλεψαν τα πουστρακια απο την Αγγλια...εεε με συγχωρεις απο το Αμερικα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
γιατί δεν έχω δουλέψει και στην Ελλάδα ???

λίγα έχω ακουμπήσει στην εφορία για να παίρνουν συντάξεις αυτοί που πληρώνουν πλουσιοπάροχα 400 ευρώ τον μήνα (τα τελευταία χρόνια γιατί μέχρι τότε δίνανε ψίχουλα) ...

ή μήπως δεν πληρώνω χαράτσια και τέλη για το σπίτι το εξοχικό και το αμάξι που έχω στην Ελλάδα.. ?
Mα σε αυτο φταινε οι αποτυχημενες πολιτικες των προηγουμενων λαμογιων και των σημερινων.Ολοι τα ακουμπαγαμε και τα ακουμπαμε χωρις αντικρισμα.
Ειδικα τωρα ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα.Οτι πληρωνουμε δεν φτανουν ουτε για τους τοκους των τοκων.Χωρια αυτα που τσεπωνουν οι κυβερνουντες και τα
μεγαλολαμογια.Εχει να γινει μεγαλος χαμος.Και εσεις τα βλεπετε ολα ροδινα επειδη κυβερναει η ν.δ.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Mα σε αυτο φταινε οι αποτυχημενες πολιτικες των προηγουμενων λαμογιων και των σημερινων.Ολοι τα ακουμπαγαμε και τα ακουμπαμε χωρις αντικρισμα.
Ειδικα τωρα ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα.Οτι πληρωνουμε δεν φτανουν ουτε για τους τοκους των τοκων.Χωρια αυτα που τσεπωνουν οι κυβερνουντες και τα
μεγαλολαμογια.Εχει να γινει μεγαλος χαμος.Και εσεις τα βλεπετε ολα ροδινα επειδη κυβερναει η ν.δ.
Οχι μονο ροδινα αλλα τελειαααααααα λες και δεν φταινε αυτοι που φτασαμε εδω...! Δεχομαι απο καποιον να μου πει οκ ειμαι ΝΔ κτλπ κτλπ ΑΛΛΑ το να υποστιριζει να κλεισουν τοσα μαγαζια η ανεργια στα υψη οι συνταξεις στο ναδιρ και να λενε εαν δεν βγαζεις να πληρωνεις το τεβε εαν σε υπερφορολογουν κτλπ τοτε κλειστο το μαγαζι σου και ολα αυτα που ζουμε εμεις εδω και οχι στην Αγγλια η σε καποια αλλη χωρα και να βγαινουν και να τους χειροκροτανε κ απο πανω...μου βγαζουν τον λιγοτερο κακο ευατο. Επισης ο Αντωνακης αλλα ελεγε οταν ηταν ο ΓΑΠ επανω τωρα τι αλλαξε????????
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Οχι μονο ροδινα αλλα τελειαααααααα λες και δεν φταινε αυτοι που φτασαμε εδω...! Δεχομαι απο καποιον να μου πει οκ ειμαι ΝΔ κτλπ κτλπ ΑΛΛΑ το να υποστιριζει να κλεισουν τοσα μαγαζια η ανεργια στα υψη οι συνταξεις στο ναδιρ και να λενε εαν δεν βγαζεις να πληρωνεις το τεβε εαν σε υπερφορολογουν κτλπ τοτε κλειστο το μαγαζι σου και ολα αυτα που ζουμε εμεις εδω και οχι στην Αγγλια η σε καποια αλλη χωρα και να βγαινουν και να τους χειροκροτανε κ απο πανω...μου βγαζουν τον λιγοτερο κακο ευατο. Επισης ο Αντωνακης αλλα ελεγε οταν ηταν ο ΓΑΠ επανω τωρα τι αλλαξε????????

μαγκάκο αν έχεις τα αρχίδια (και φυσικά τα προσόντα) σηκω και φύγε και έλα στην Αγγλία...

εγώ βαρέθηκα να πληρώνω τα κλαψομουνιάσματα σας γιαυτό και την έκανα...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
μαγκάκο αν έχεις τα αρχίδια (και φυσικά τα προσόντα) σηκω και φύγε και έλα στην Αγγλία...

εγώ βαρέθηκα να πληρώνω τα κλαψομουνιάσματα σας γιαυτό και την έκανα...
Aφου εφυγες τοτε ΣΚΑΣΕ και μην ξαναμιλησεις δεν εχεις δικαιωμα να γραφεις. Οσο το να φυγω αυτο ειναι η ευκολη λυση...δεν ειμαι δειλος ουτε κλαψωμουνιαζω...αλλα δεν θα κανω το χατιρι στα αφεντικα που υπηρετεις ιδεολογικα πουστρακι...!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Δεν νομιζω οτι ειναι κλαψουμουνιασμα το να διεκδικεις ισα δικαιωματα με τους αλλους ευρωπαιους οταν πληρωνεις πανακριβα το κρατος.
οταν εχεις την τιμη να σε κυβερνα ενας αντωνης σαμαρας δεν ειναι σωστο να ζητας πραγματα τυπε :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom