Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

allos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
Σαμάνθα-Πάολα-Ντορίν-Ντάρια, η καύλα στο τετράγωνο! Α ναι, ξέχασα τη Σόνια τη θεά. γειά σας κορίτσια!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
όχι ΚΟΜΑΝΤΟ μου... αυτό δεν το ήθελα... απλά δεν είχα χρόνο να μπώ..
Αν ειναι μονο αυτο αγαπη μου ενταξει τοτε. Εγω ομως γιατι δεν σε πιστευω? Σαν να μου φανηκε οτι ειχες τις κλειστες σου για καποιο λογο που εσυ ξερεις βεβαια.
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Αν ειναι μονο αυτο αγαπη μου ενταξει τοτε. Εγω ομως γιατι δεν σε πιστευω? Σαν να μου φανηκε οτι ειχες τις κλειστες σου για καποιο λογο που εσυ ξερεις βεβαια.
Όλα καλά πάντως τώρα και είμαστε και σε άλλο θρεντ? τι κάνατε στη Σαμάνθα που πήγε το κορίτσι?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παολάρα, καλήσπέρα!!!
Δεν σε εχω ποτέ πάρει πάντοτε είμουνα άτυχος!!!
Πότε με το καλό θα επιστρέψεις στο ίδρυμα μπάς και δώ και γω τη θεά?
:smitten: :smitten: :smitten:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Όλα καλά πάντως τώρα και είμαστε και σε άλλο θρεντ? τι κάνατε στη Σαμάνθα που πήγε το κορίτσι?
Πολυ σωστα. :rockon: Γιατι δεν παμε στο δικο σου? :think: Πραγματι γιατι εξαφανηστηκε το κουκλι? :think: Σαμανθα που εισαι? :think:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Πολυ σωστα. :rockon: Γιατι δεν παμε στο δικο σου? :think: Πραγματι γιατι εξαφανηστηκε το κουκλι? :think: Σαμανθα που εισαι? :think:
Το τρόμαξες το κορίτσι παλιοκαρφί. Αλλά έτσι είστε εσείς οι θιασώτες έκνομων καταστάσεων. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Σαμάνθα_2

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
644
Like
0
ηρθα κ΄εγω  :cheesy: σορι που βγηκα αλα ηρθε κοσμο στο σπιτι και...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Τώρα ο ΚΟΜΑΝΤΟ θα γίνει 1000 κομμάτια... πολλές αγάπες και μπερδεύεται...
Σε αυτο μωρακι μου φταις εσυ. Οχι εγω. Ετσι δεν ειναι??? Σαμανθουλα ξερεις τι λεει μια παροιμια? "Οποιος πηδαει πολλα παλουκια καποια στιγμη θα μπει και καποιο στον πισηνο του". Αυτο παει στην φιλεναδα σου απο δω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Σε αυτο μωρακι μου φταις εσυ. Οχι εγω. Ετσι δεν ειναι??? Σαμανθουλα ξερεις τι λεει μια παροιμια? "Οποιος πηδαει πολλα παλουκια καποια στιγμη θα μπει και καποιο στον πισηνο του". Αυτο παει στην φιλεναδα σου απο δω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
άσε το κωλαράκι μου... είναι από μπετό γι' αυτό δεν φοβάμαι...θα σπάσει το παλούκι.  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom