Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

loni

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω σημερα που περασα απο το 57 , βριλλησου , μου ειπε η τσατσα πως σταματησε για παντα
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
εγω σημερα που περασα απο το 57 , βριλλησου , μου ειπε η τσατσα πως σταματησε για παντα


.......αν  ειναι  ετσι ,  ας  το  επιβεβαιωσει  και  η  ιδια  ,  να  μην  ψαχνουμε  αδικα  ολη  την  Αθηνα.................αν  ισχυει  αυτο  , θα  ειναι  η  δευτερη  μεγαλυτερη  απωλεια  μετα την γαλλοισπανιδα  Αννι  στην  Αριστοτελους......οι παλιοι ξερουν.........
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
ωωωω κριμα αν σταματησε τελειως.
ισως ακουστω ρομαντικος αλλα ηταν κοριτσι διαμαντι εκτος απο πανεμορφη. παντα με χαμογελο. στα ενδοτερα μαλιστα στην κουβεντα που καναμε πριν η μετα παντα γελουσαμε και περναγαμε καλα.
οσοι την ειχαν γνωρισει καταλαβαινουν τι εννοω! ;)
οτι και αν κανει ας ειναι καλα η κοπελα!
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
.......αν  ειναι  ετσι ,  ας  το  επιβεβαιωσει  και  η  ιδια   ,  να  μην  ψαχνουμε  αδικα   ολη   την   Αθηνα.................αν  ισχυει  αυτο  , θα  ειναι  η  δευτερη  μεγαλυτερη  απωλεια  μετα την γαλλοισπανιδα  Αννι  στην  Αριστοτελους......οι παλιοι ξερουν.........
  πραγματικα απο τις πιο μεγαλες απουσιες,που τη θυμηθηκες ρε φιλε;μας τρελλανες βραδυατικα,ΑΞΙΟΣ.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
.......αν  ειναι  ετσι ,  ας  το  επιβεβαιωσει  και  η  ιδια   ,  να  μην  ψαχνουμε  αδικα   ολη   την   Αθηνα.................αν  ισχυει  αυτο  , θα  ειναι  η  δευτερη  μεγαλυτερη  απωλεια  μετα την γαλλοισπανιδα  Αννι  στην  Αριστοτελους......οι παλιοι ξερουν.........
ναι ρε carlos την αννι την γαλοισπανιδα με τισ βυζαρεσ στο αριστοτελουσ που ειχε την τσατσα που ηταν σαν πετεινοσ.πολυ καυλα η αννι
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
Έχει βγάλει και τη φωτογραφία απ το προφίλ της.
Αν με ρωτήσετε, πραγματικά χαίρομαι που σταμάτησε (αν σταμάτησε) τη δουλειά. Της αξίζει κάτι πολύ καλύτερο.
Μπράβο Σαμάνθα :thumbsup:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Έχει βγάλει και τη φωτογραφία απ το προφίλ της.
Αν με ρωτήσετε, πραγματικά χαίρομαι που σταμάτησε (αν σταμάτησε) τη δουλειά. Της αξίζει κάτι πολύ καλύτερο.
Μπράβο Σαμάνθα :thumbsup:

οντως. αν και δεν ηταν η δικη της φωτογραφια βεβαια.

συμφωνω απολυτα φιλε μου μαζι σου. σιγουρα της αξιζει να κανει κατι καλο απο εδω και περα!

αλλα εμενα κατι μου λεει απο οσο την ξερω οτι εχει παει διακοπες παλι και απλα δεν εχει μπει τοσο καιρο. το κανει συχνα αυτο...

Iδωμεν.............................!
 

jeronymo70

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλή σας μέρα. Έμαθα ότι η γνωστή Σαμάνθα έφυγε απο Βριλλησσού 57. Γνωρίζει κανείς σε ποιο "σπίτι" δουλεύει τώρα?

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Καλό μήνα κορίτσι μου !
Οπου κι αν είσαι, οτι κι αν κάνεις,....να ΄σαι καλά !.....λείπεις,,,,
 

panos1976

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά δυστυχώς, Samantha τέλος, για πάντα. :(Αν είναι, όμως, αλήθεια πρέπει να το επιβεβαιώσει και η ίδια.Ε! Samantha τι λές;Τουλάχιστον να το πάρουμε απόφαση.
Φιλιά πολλά Samantha.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΔΙΦΡΑΓΚΑ!!!
Μάλλον αποχαρακτηρίστηκε και σε κάποιο νησί θα είναι με τον αραβωνιάρη της. Ίσως και για μόνιμα, αλλα που ξέρεις ίσως κάποιος μας να τη συναντήσει σε κάποια δική της επιχείρηση, άλλου είδους φυσικά.
Και ασφαλώς οποιος την δεί υποχρεούται να κάνει τουμπεκί.
Καλα περάσαμε το διακαιούται και η ίδια να ξεκινήσει προσωπική ζωή.
Μακάρι και τα υπόλοιπα καλά κορίτσια που μας ανέχονται (με το αζημιωτο βέβαια)να κάνουν κάποτε και όσο είναι καιρός το ίδιο.
Και εγώ με τη σειρά μου της ευχομαι πο καρδιάς να είναι πάντα καλά και ευτυχισμένη με ότι επιθυμεί..
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Κοριτσάρα μου,
δε πα να λένε ότι θέλουνε, εγώ ΕΔΩ θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα











,.....παρουσία , αμα χρειαστεί ! Μέχρι να ξαναδώ τα γελάκια σου και τα ναζάκια σου !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom