Νέα

Σαλαμίνα: Έσωσε 20χρονη από βιασμό και ξυλοκόπησε τον δράστη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xrononaytis1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 432
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Ετσι εξηγουνται όλα
ο μποξερ εχει βαρύ ποινικο φάκελο απασχολεί πχ γιαεκβιασμούς καταστηματαρχών ακόμα και για εκρήξεις σε ΑΤΜ

Λέει το άρθρο "εκρήξεις" σε ΑΤΜ. Απλά τα ανατίναζε, δεν τα λήστευε;
Αλλά και προστασία σε μαγαζιά. Σίγουρα είναι γνωστός σε μερικούς εδώ τριγύρω.

Όπως και να έχει: αν μια γυναίκα κινδυνεύει, και δεν είναι άμεση συγγενής σας, καλέστε το 100. Μην βάζετε τη ζωή σας σε κίνδυνο από τον κάθε ψυχάκια, χώρια που αν ανάψουν τα αίματα πάνω στον καυγά και ρίξετε δύο μπουκέτα, θα βρεθείτε και κατηγορούμενοι.
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Γενικά οι νόμοι είναι διατυπωμε΄νοι με δυσνόητο τρόπο,
επίτηδες,
για να δικαιολογούν οι δικηγόροι το ότι είναι "αναγκαίοι"

Όπως και οι φορολογικοί νόμοι και οι φορολογικές δηλώσεις
είναι γραμμένα με δυσνόητο τρόπο,
επίτηδες,
για να δικαιολογούν οι λογιστές το ότι είναι "αναγκαίοι"
Το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα οταν διαβασα αυτο που εργαψες, ειναι οτι και οι στοιχηματικες εταιριες κανουν ακριβως το ιδιο στους ορους και προυποθεσεις που εχουν.Με λιγα λογια νομοι κομμενοι και ραμμενοι στα μετρα τους.Και για να μπορουν να μην πληρωνουν καποιους, αλλα κυριως για να μπορουν να "διωχνουν" οποιον τους ροκανιζει την γκανιοτα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
662
Κριτικές
3
Like
3.187
Πόντοι
446
Το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα οταν διαβασα αυτο που εργαψες, ειναι οτι και οι στοιχηματικες εταιριες κανουν ακριβως το ιδιο στους ορους και προυποθεσεις που εχουν.Με λιγα λογια νομοι κομμενοι και ραμμενοι στα μετρα τους.Και για να μπορουν να μην πληρωνουν καποιους, αλλα κυριως για να μπορουν να "διωχνουν" οποιον τους ροκανιζει την γκανιοτα.
Γκανιοτα???
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
146
Like
853
Πόντοι
81
Ετσι εξηγουνται όλα
ο μποξερ εχει βαρύ ποινικο φάκελο απασχολεί πχ γιαεκβιασμούς καταστηματαρχών ακόμα και για εκρήξεις σε ΑΤΜ


Δεν ξέρω πως τα κατάφερε ο ''Ράμπο'' όμως μου είναι ακόμα πιο αχώνευτος από τον φερόμενο ως δράστη.
Αν δείτε τα μούτρα του θα καταλάβετε, στο tiktok έχει φτιάξει προφίλ μόνο και μόνο για να δειχθεί.

Το σχόλιο μου στην πρώτη σελίδα. Δεν χρειάζεται να είσαι φυσιογνωμιστής άλλωστε, τέτοια αποβράσματα κάνουν μπαμ.

*Προφανώς και αυτός ο κόσμος θα ήταν πολύ καλύτερος αν άτομα όπως ο πρεζοαμέα και ο μποξεροτραμπούκος είχαν εκλείψει.
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Είναι η προμήθεια που κρατάει η στοιχηματική, ώστε να είναι κερδισμένη ανεξάρτητα από το αποτελέσμα.Στοιχηματιζουμε 100 ευρω εγω και αλλα 100 εσυ σε στριψιμο κερματος κορωνα γραμματα που το δικαιο σετ αποδοσων ειναι 2.00 - 2.00, και το φορουμ να ειναι η στοιχηματικη..θα μας δωσει αποδοσεις 1.93-1.93 για να βγαλει και αυτο κερδος...Αν μας δωσει σετ 1.83-1.83 θα μιλαμε για μεγαλυτερη γκανιοτα αρα αυξημενο κερδος της στοιχηματικης
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
662
Κριτικές
3
Like
3.187
Πόντοι
446
Είναι η προμήθεια που κρατάει η στοιχηματική, ώστε να είναι κερδισμένη ανεξάρτητα από το αποτελέσμα.Στοιχηματιζουμε 100 ευρω εγω και αλλα 100 εσυ σε στριψιμο κερματος κορωνα γραμματα που το δικαιο σετ αποδοσων ειναι 2.00 - 2.00, και το φορουμ να ειναι η στοιχηματικη..θα μας δωσει αποδοσεις 1.93-1.93 για να βγαλει και αυτο κερδος...Αν μας δωσει σετ 1.83-1.83 θα μιλαμε για μεγαλυτερη γκανιοτα αρα αυξημενο κερδος της στοιχηματικης
Γκανιοτα φιλε ..........
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Γκανιοτα φιλε ..........
Στο εξηγησα.Αλλα ξεφυγαμε απο το θεμα.Στο θεμα μας τωρα.Λοιπον, απο στοιχηματικης αποψεως αν ημουν στοιχηματικη και συμφωνα με την νεα ειδησεογραφια που φαινεται να προκυπτει, θα εδινα αποδοση 1.20 οτι ο γκανγστα θα την πληρωσει πολυ πιο ακριβα απο τον ΑΜΕΑ...Ενα πραμα δηλαδη σαν να λεμε οτι επαθε γαστρεντεριτιδα η μιση ομαδα και οι αποδοσεις του αντιπαλου γυρισαν απο αουτσαιντερ σε φαβορι:grin::grin:
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
662
Κριτικές
3
Like
3.187
Πόντοι
446
Στο εξηγησα.Αλλα ξεφυγαμε απο το θεμα.Στο θεμα μας τωρα.Λοιπον, απο στοιχηματικης αποψεως αν ημουν στοιχηματικη και συμφωνα με την νεα ειδησεογραφια που φαινεται να προκυπτει, θα εδινα αποδοση 1.20 οτι ο γκανγστα θα την πληρωσει πολυ πιο ακριβα απο τον ΑΜΕΑ...Ενα πραμα δηλαδη σαν να λεμε οτι επαθε γαστρεντεριτιδα η μιση ομαδα και οι αποδοσεις του αντιπαλου γυρισαν απο αουτσαιντερ σε φαβορι:grin::grin:
Ναι φιλε μου σε ευχαριστω για την επεξήγηση, απλα κόλλησα στη λέξη δεν ξερω γιατι...γκανιοττααα......ασχολουμε πολυ με πουτανες αλλα ευτυχως καθόλου με στοιχημα, πετωντας τα λεφτα μου μονο σε μια τρύπα, την μουνοτρυπα (κ οχι μονο) επι πληρωμη εξοικονομω γαρ!
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Ναι φιλε μου σε ευχαριστω για την επεξήγηση, απλα κόλλησα στη λέξη δεν ξερω γιατι...γκανιοττααα......ασχολουμε πολυ με πουτανες αλλα ευτυχως καθόλου με στοιχημα, πετωντας τα λεφτα μου μονο σε μια τρύπα, την μουνοτρυπα (κ οχι μονο) επι πληρωμη εξοικονομω γαρ!
Καλυτερα πουτανες παρα στοιχημα..Πιο οικονομικα σου βγαινει.:grin:
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
τουλαχιστον, λαμβανεις μια υπηρεσια....
Πλακα ξε πλακα, αμα δεν υπηρχαν και οι πουτανες 9 στους 10 εδω θα ημασταν σαν τον ΑΜΕΑ να πειραζουμε γκομενες στο δρομο ανελεητα μεχρι να μας κατσει καποια.:cheesy::cheesy:
 

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
363
Like
873
Πόντοι
81
Να ενημερώσω ότι ο επίδοξος βιαστής, μαϊμού μαχαιροβγάλτης, κλέφτης και σεξουαλικός παραβάτης 14χρονων δεν χρειάστηκε ούτε μια μέρα νοσηλίας και να δούμε τί σωματικές βλάβες είχε με χαρτί γιατρού μιας και κινήθηκε νομικά. Αν του άφησε μελανίτσες είναι σίγουρα εγκληματίας ο πυγμάχος! Εγώ τον είδα καλά όταν τον πηγαίνανε μέσα.
Επίσης σίγουρα θα περίμενε καμία ώρα μέχρι να έρθει η αστυνομία να τον συλλάβει ο 'αγαθούλης', αν δεν τις άρπαζε...

Δίωξη για κακούργημα στον πυγμάχο. Να δούμε πόσοι θα θέλουν να βοηθήσουν έστω και με φάπες σε απόπειρα βιασμού. Οντως έριξε και μπουνιές με γάντια όμως. Μόνο βιντεοσκόπηση χωρίς συναίνεση έχουμε κάθε μέρα από δημοσιογράφους.

Αν ήταν η γκόμενα του αδελφού του η κοπέλα (κάτι γράφηκε παραπάνω), έχει και έναν λόγο παραπάνω να έδρασε εν βρασμώ ψυχής. Νομίζω ότι κι ο νόμος δίνει ισχυρό ελαφρυντικό ακόμα κι αν σε εξυβρίσει πχ κάποιος πολύ χυδαία και βιαιοπραγίσεις εσύ μετά.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Πας καλά ρε τύπε;
Δηλαδή πρέπει να κάτσουμε να μας γαμήσουνε κιόλας για να μην τελέσουμε έγκλημα;
Για την αποτροπή του βιασμού φυσικά και μπορείς μέχρι και να σκοτώσεις, αν είναι αναγκαίο.
Μόνο στο βιασμό που τρώμε από τον Κούλη δεν υπάρχει άμυνα. :tooth:
Τύπε το ξέρεις ότι αν μπει κάποιος σπίτι σου είσαι υποχρεωμένος να μην τον σκοτώσεις. Ακινητοποίηση μέχρι να έρθουν οι αρχές.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.620
Πόντοι
456
Τύπε το ξέρεις ότι αν μπει κάποιος σπίτι σου είσαι υποχρεωμένος να μην τον σκοτώσεις. Ακινητοποίηση μέχρι να έρθουν οι αρχές.
Οι νόμοι είναι για τον μπούτσο γιατί έχουν φτιαχτεί από γραφιάδες χωρίς καμία ιδέα από την πραγματική ζωή.
Λες και αν μπει κλέφτης θα τον ρωτήσεις πρώτα αν έχει όπλο και αν σκοπεύει να σου ρίξει.
Αν έχει όπλο μπορείς.
Στην πράξη θα αθωωθείς.
Εσύ κάτσε να σε γαμήσει και να σε σκοτώσει, εγώ θα τον φάω λάχανο.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Γνωμη Μου !!! Ολο το βιντεο Κι Ολη η κατασταση γενικα ! Μου Φαινετε Πολυ Fake ! Set Up.... Πρωτα Απ Ολα ΓΙΑΤΙ πηγε κοπελα μονη της Σε ερημικη Παραλια ? δευτερο , Δεν την Ακουσα καθολου ταραγμενη Ουτε Τον Και καλα φιλο της.... Και Συμφωνο με @Michael Scott εναν καθηστερημενο βρηκαν και του παιξανε ασχημο παιχνιδι.... Κι αυτο που διαβαζα σε αλλα σχολια (καπου διαβαζα οτι το ειχε ξανακανει και τετεια Medioψεματα ειναι για να πει ο καθε ενας το λαυρακι που εβγαλε !!? Παρακμη η Φαση ΟΛΗ !!!!!!
Δεν μπορώ να ξέρω τι έγινε αλλά αυτό που λες για την κοπέλα ότι ήταν ατάραχη φαίνεται και από την σκιά της που παίζει με τις μπούκλες της όταν την ρωτάει ο άλλος.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Οι νόμοι είναι για τον μπούτσο γιατί έχουν φτιαχτεί από γραφιάδες χωρίς καμία ιδέα από την πραγματική ζωή.
Λες και αν μπει κλέφτης θα τον ρωτήσεις πρώτα αν έχει όπλο και αν σκοπεύει να σου ρίξει.
Αν έχει όπλο μπορείς.
Στην πράξη θα αθωωθείς.
Εσύ κάτσε να σε γαμήσει και να σε σκοτώσει, εγώ θα τον φάω λάχανο.
Ας περιμένουμε να δούμε τι αντιμετώπιση θα έχει ο χοντρούλης. Προς το παρόν διώκεται για κακούργημα σε κάθε περίπτωση, ακόμη και αν καθαρίσει τελείως, θα έχει τραβήγματα για πολύ καιρό.
 

Sorococo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
187
Like
318
Πόντοι
21
Δεν μπορώ να ξέρω τι έγινε αλλά αυτό που λες για την κοπέλα ότι ήταν ατάραχη φαίνεται και από την σκιά της που παίζει με τις μπούκλες της όταν την ρωτάει ο άλλος.
E Nai ΡΕ Μεγαλε !! Πεεεστα Μη τα λεω μονο Εγω !!! Και μετα Απο Μερες Μπροστα στο Δικαστηριο που την ειχαν Δασκαλεψει προφανως ! ( Που Παλι Δεν ειμασταν Μπροστα ομως!) Ειπαν τα Καναλια Οτι Φωναζε κι Το επαιζε Εξαλη !! ΡΕ ουουουστ Πατσαβουρα !!! Χαχαχαχα !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom