Νέα

Sabina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 997
  • Εμφανίσεις 240K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.535
Πόντοι
481
Το έχουμε ξαναπεί ότι έχει ξαναδουλέψει κάπου το '16 στη μοντελοαλυσίδα σαν Αλίνα κάπου 10 μέρες και πέρασε και δεν ακούμπησε.. Όλοι σπυριάρα με αποστειρωμένο πρόγραμμα τη λέγανε τότε.
Ηρθε ομως το πληρωμα του χρονου φιλε και στην χειροτερη περιοδο στην ιστορια των μπουρδελων αποτελει τοπ επιλογη ακομα και με αυτο το αποστειρωμενο προγραμμα.Μεσα σε αυτη την σαπιλα και απαξιωση των οικων η Σαμπινα αποτελει μια οαση .Ναι φιλε μου,εαν κατεβαινε τωρα στην Φυλης τα γυρω μαγαζια θα κλαιγανε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Απ ο,τι βλεπω τα περισσοτερα ποστ αφορουν τις ωρες που δουλευει η Σαμπινα, επομενως εαν αυτες ειναι αληθινες, δε βλεπω προβλημα ακομα και αν δε γραφει η ιδια και βαζει καποιον αλλον η ακομα και αν γραφει καποιος ασχετος χωρις τη συγκαταθεση της.
Προβλημα θα εβλεπα αν οι ωρες ηταν ψευτικες και αναγκαζομασταν να κανουμε χιλιομετρα να παμε στο μαγαζι και να μην τη βρισκαμε εκει.
Αν και ειμαι σχεδον σιγουρος πως ο,τι γραφεται ειναι με τη συγκαταθεση της, διαφορετικα θα μπορουσε με ενα μηνυμα-τηλεφωνο στο σαιτ να κατεβασει οτι την αφορα (θρεντ, ακαουντ, κλπ) γιατι ειμαι 100% σιγουρος πως εχει γνωση για την υπαρξη τους
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.996
Πόντοι
2.836
Ναι φιλε μου,εαν κατεβαινε τωρα στην Φυλης τα γυρω μαγαζια θα κλαιγανε.
Τα γύρω μαγαζιά θα βαραγαν μύγες ειδικά τον Αύγουστο θα ειχαν πολύ δουλειά γιατί είναι κ παχιές οι μυγες!!!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
58
Like
19.079
Πόντοι
13.636
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βγάζετε ορισμένοι τέτοια χολή και κακία σε ένα καλό και τίμιο κορίτσι που δεν πειράζει κανέναν, αντίθετα δέχεται καθημερινά τον κάθε βρωμιάρη και δεν λέει τίποτα γιατί είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΊΑΣ. Μπράβο Σαμπινάκι μου, μην ακούς κανένα μαλάκα και κομπλεξικό, είσαι το καλύτερο παιδί και δεν έχεις λόγο να δίνεις λογαριασμό σε κανέναν! Καλές Γιορτές κούκλα μου!!!
Τα είπες όλα!
Δεν χρειάζεται να πούμε κάτι άλλο!
Σαμπινα να είσαι καλά!!!
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.535
Πόντοι
481
Ευχαριστω μωρακι μου για τα καλα σου λογια και φυσικα δεν ακουω τον καθε μαλακα και βρωμιαρη εδω μεσα.καλες Γιορτες να εχειε μωρο μου!
Ας μην αρχισουμε τα μπινελικια εδω μεσα Σαμπινα ο ενας με τον αλλο γιατι θα γινει της πουτανας!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Ευχαριστω μωρακι μου για τα καλα σου λογια και φυσικα δεν ακουω τον καθε μαλακα και βρωμιαρη εδω μεσα.καλες Γιορτες να εχειε μωρο μου!
Όχι φυσικά, μόνο τους πιρφοροαγαπούληδες και τους λιγουροσαλιαρηδες να ακούς πάντα. Στους χαρακτηρισμούς δεν απαντάω μην πέσω στο επίπεδό σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ευχαριστω μωρακι μου
Μπράβο πάντως τύπε, έχεις μπει για τα καλά στο πετσί του ρόλου σου. Δεν μασάς να χρησιμοποιήσεις ακόμη και τη λίνγκο της Σαμπίνας. Δεν είσαι ένα απλό διατεταγμένο και ενίοτε τηλεχειριζόμενο, γιουσουφάκι της.:confused:
Εύχομαι τουλάχιστον να πιάνει τόπο ο κόπος και η ξεφτίλα...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Μπράβο πάντως τύπε, έχεις μπει για τα καλά στο πετσί του ρόλου σου. Δεν μασάς να χρησιμοποιήσεις ακόμη και τη λίνγκο της Σαμπίνας. Δεν είσαι ένα απλό διατεταγμένο και ενίοτε τηλεχειριζόμενο, γιουσουφάκι της.:confused:
Εύχομαι τουλάχιστον να πιάνει τόπο ο κόπος και η ξεφτίλα...
Δηλαδή και από κοντά λέει Μιάου και τέτοια; :2funny:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Δηλαδή και από κοντά λέει Μιάου και τέτοια; :2funny:
Όταν πηγαίνει καλά η βάρδια και ρέει άφθονο το μπαγιόκο, μέχρι και γατογουργούρισμα ρίχνει άμα λάχει...:2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μπράβο πάντως τύπε, έχεις μπει για τα καλά στο πετσί του ρόλου σου. Δεν μασάς να χρησιμοποιήσεις ακόμη και τη λίνγκο της Σαμπίνας. Δεν είσαι ένα απλό διατεταγμένο και ενίοτε τηλεχειριζόμενο, γιουσουφάκι της.:confused:
Εύχομαι τουλάχιστον να πιάνει τόπο ο κόπος και η ξεφτίλα...
Judge Court GIF


Δηλαδή και από κοντά λέει Μιάου και τέτοια; :2funny:
Ναι, κάνει νιαουρίσματα. Ο φραπές, έχει μπει δυνατά στον ρόλο. :wanker::wanker::wanker:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Judge Court GIF



Ναι, κάνει νιαουρίσματα. Ο φραπές, έχει μπει δυνατά στον ρόλο. :wanker::wanker::wanker:
Kι όχι τίποτα άλλο ρε μαλάκα ο φράπας ούτε για μποτ δεν κάνει με τέτοια ορθογραφία. Δεν είναι σε θέση να πείσει ούτε νήπιο.:2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Kι όχι τίποτα άλλο ρε μαλάκα ο φράπας ούτε για μποτ δεν κάνει με τέτοια ορθογραφία. Δεν είναι σε θέση να πείσει ούτε νήπιο.:2funny:
Γιατί ρε μαλάκα; Το μνιααουυυ μνιααααουυ δεν το γράφει καλά;
Με κάνει να θέλω να επισκεφτώ Σαμπινόσπιτο! :wanker::wanker: Marketing Done Right!! :wanker::wanker:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Γιατί ρε μαλάκα; Το μνιααουυυ μνιααααουυ δεν το γράφει καλά;
Για το συγκεκριμένο έχεις δίκιο. Έχει γίνει έξπερτ ο μπαγάσας στο «meowing».
Mέεεεεγας γάτος ο νεσκαφεδοζάχος!!!
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • bravo-klasikos.png
    bravo-klasikos.png
    304,9 KB · Εμφανίσεις: 36
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.475
Κριτικές
7
Like
3.114
Πόντοι
736
Σας γλεντάει όλους γατάκια...
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.535
Πόντοι
481
Fake λογαριασμος.Απορω γιατι δεν το εχουν διαγραψει οι admins τοσο καιρο.Ειναι τσεκαρισμενο .
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.996
Πόντοι
2.836
Μπράβο πάντως τύπε, έχεις μπει για τα καλά στο πετσί του ρόλου σου. Δεν μασάς να χρησιμοποιήσεις ακόμη και τη λίνγκο της Σαμπίνας. Δεν είσαι ένα απλό διατεταγμένο και ενίοτε τηλεχειριζόμενο, γιουσουφάκι της.:confused:
Εύχομαι τουλάχιστον να πιάνει τόπο ο κόπος και η ξεφτίλα...
Ετσι ακριβώς....έχει μπει καλά στον ρόλο αφού τρέμουν οι ηθοποιοί του εθνικου θεατρου ότι θα χάσουν τη δουλειά τους....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom