Νέα

Sabina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 997
  • Εμφανίσεις 240K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Βλέπω ότι εχεις περαση και μάλλον ετσι εξηγείται αυτό που είχα ακούσει. Οτι την Σαμπίνα την πηγαν Βέργας γιατί αν ερχοταν Φυλης δεν θα δούλευε καμία.
Υπερβολικός.. Αυτό που δεν ξέρεις, γιατί μάλλον είσαι καινούριος στο χώρο, είναι ότι γύρω στο '16 είχε πρωτοεμφανιστεί στη Φυλής κάνοντας ένα σύντομο πέρασμα καμιάς βδομάδας, αλλά είχε περάσει εντελώς απαρατήρητη. Ο όλος ντόρος οφείλεται στο Νεσκαφέ και το instagram.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.643
Like
7.591
Πόντοι
1.056
.Το instagram μου ειμαι για οσους δεν το ειχανε δει ειμαι το marlinmoro3920.καλησπερα μωρακια μου αποψε δουλευω στης 23.00 εως της 5.00 το πρωι.Μου αρεσει να με εχουν στην μεση παρτουζα δυο η περισοτερα ατομα και να τους γλειφω και να τελειωνουνε πανο στα βυζακια μου και την κοιλητσα μου.μου αρεσει το δυνατο σεξ

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
9
Like
5.427
Πόντοι
1.436
Αν και έχω χρόνια να ασχοληθώ με τα σπίτια μιας και προτιμώ ξενοδοχεία για την καθαριότητα και την άνεση χρόνου, ψήθηκα να επισκεφτώ την μικρά να δω από κοντά.
Άφιξη την κυριακη 1 το βράδυ και τα δωμάτια γεμάτα.
Βγαίνει το κορίτσι και πράγματι είναι ένα όμορφο με το χαμόγελο.
Δίνω το μπλε χαρτάκι και μπαίνω στο δωμάτιο. Μετά απο 30 λεπτά έρχεται.
Πολυ ωραίο κορμί με απαλή επιδερμίδα.
Στα του αγώνα αρκετά καλή για μπουρδελο λόγο χρόνου και κόσμου, όμως δείχνει στοιχεία και βιασύνης.
Αξίζει πάντως και με το παραπάνω.
Σαν call girl πιστεύω θα έκανε πάταγο γιατί το εχει
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.627
Πόντοι
201
Αν και έχω χρόνια να ασχοληθώ με τα σπίτια μιας και προτιμώ ξενοδοχεία για την καθαριότητα και την άνεση χρόνου, ψήθηκα να επισκεφτώ την μικρά να δω από κοντά.
Άφιξη την κυριακη 1 το βράδυ και τα δωμάτια γεμάτα.
Βγαίνει το κορίτσι και πράγματι είναι ένα όμορφο με το χαμόγελο.
Δίνω το μπλε χαρτάκι και μπαίνω στο δωμάτιο. Μετά απο 30 λεπτά έρχεται.
Πολυ ωραίο κορμί με απαλή επιδερμίδα.
Στα του αγώνα αρκετά καλή για μπουρδελο λόγο χρόνου και κόσμου, όμως δείχνει στοιχεία και βιασύνης.
Αξίζει πάντως και με το παραπάνω.
Σαν call girl πιστεύω θα έκανε πάταγο γιατί το εχει
εγω λεω οτι η Σαμπινα τωρα στη κατηγορια που ειναι (μπουρδελα)ειναι στις τοπ επιλογες για να την παρει καποιος(νεα ,ομορφη κ καλη στο κρεβατι)ΑΝ αλλαξει κατηγορια ,δηλαδη παει σε call girl ,καλως ή κακως,θα πρειπει να βαλει extra υπηρεσειες (πχ ελευθερο στοματικο ή anal,λεω εγω τωρα)αλλιως ποιος μαλακας θα δωσει120-150 για απλο προγραμμα
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
9
Like
5.427
Πόντοι
1.436
εγω λεω οτι η Σαμπινα τωρα στη κατηγορια που ειναι (μπουρδελα)ειναι στις τοπ επιλογες για να την παρει καποιος(νεα ,ομορφη κ καλη στο κρεβατι)ΑΝ αλλαξει κατηγορια ,δηλαδη παει σε call girl ,καλως ή κακως,θα πρειπει να βαλει extra υπηρεσειες (πχ ελευθερο στοματικο ή anal,λεω εγω τωρα)αλλιως ποιος μαλακας θα δωσει120-150 για απλο προγραμμα
Καλά εννοείται ότι αν αλλάξει κατηγορία πρέπει να ακολουθήσει και την τάση των call girl.
Απλά εγώ το είπα βάση του τώρα πως αφού βγάζει τόση ενέργεια και προσπάθεια να μείνει ο πελάτης ευχαριστημένος ως call girl θα είναι ακόμα καλυτερα
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.443
Κριτικές
124
Like
32.124
Πόντοι
27.636
Νομίζω θα της ταίριαζε ο ρόλος της ανεξάρτητης.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
εγω λεω οτι η Σαμπινα τωρα στη κατηγορια που ειναι (μπουρδελα)ειναι στις τοπ επιλογες για να την παρει καποιος(νεα ,ομορφη κ καλη στο κρεβατι)ΑΝ αλλαξει κατηγορια ,δηλαδη παει σε call girl ,καλως ή κακως,θα πρειπει να βαλει extra υπηρεσειες (πχ ελευθερο στοματικο ή anal,λεω εγω τωρα)αλλιως ποιος μαλακας θα δωσει120-150 για απλο προγραμμα

Να ξερες πόσοι μαλάκες ακουμπάνε τα ποσά που αναγράφεις κι ακόμα μεγαλύτερα γι'απλό πρόγραμμα τύπε και χαλάνε την πιάτσα...
Εδώ μου ακουμπάνε 80-100€ για πουτάνες Φυλής & Μεταξουργείο!
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Ανέβασε το βίντεο κλιπ με τον γνωστό τραπεροράπερ Αργεί, ποιος το έχει αναλάβει ο Σπίλμπεργκ;
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Οσοι δινουν τα χρηματα που λες και ακομα παραπανο δεν ειναι μαλακες απλα ξερουνε να περνανε καλα να μην μιζεριαζουνε και τσιγκουνεβοντε εαν αρεσει σε καποιον κατι καλο ειναι να τα δινει και να περναει πολυ καλα .
Ροζουλίνι δουλεύεις σήμερα το απόγευμα ή μόνο βράδυ;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261
Καλησπερα μωρακια μου αποψε σας περιμενω ολους στην Οδος βεργας 7 το βραδυ απο της 23.00 εως της 5.00 να περασουμε πολυ ωραια!Μνιαου Μνιαου!!!!! Με εξτρα δυναμεις αποψε
τελικα ΔΕΝ το εσβησες το προφιλ μνιου μνιαου :angel:
Coffee Omg GIF by Nescafé Deutschland
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.535
Πόντοι
481
Βλέπω ότι εχεις περαση και μάλλον ετσι εξηγείται αυτό που είχα ακούσει. Οτι την Σαμπίνα την πηγαν Βέργας γιατί αν ερχοταν Φυλης δεν θα δούλευε καμία.
Θα εκλεινε ολη η κυκλοφορια στην οδο Φυλης.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Θα εκλεινε ολη η κυκλοφορια στην οδο Φυλης.
Το έχουμε ξαναπεί ότι έχει ξαναδουλέψει κάπου το '16 στη μοντελοαλυσίδα σαν Αλίνα κάπου 10 μέρες και πέρασε και δεν ακούμπησε.. Όλοι σπυριάρα με αποστειρωμένο πρόγραμμα τη λέγανε τότε.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.022
Πόντοι
27.261
Το έχουμε ξαναπεί ότι έχει ξαναδουλέψει κάπου το '16 στη μοντελοαλυσίδα σαν Αλίνα κάπου 10 μέρες και πέρασε και δεν ακούμπησε.. Όλοι σπυριάρα με αποστειρωμένο πρόγραμμα τη λέγανε τότε.
μια χαρα ηταν τοτε.
αξιολογο γαμησι μεν, ακυρη πιπα δε.
τωρα πηρε αμανε απο τους πυρφοροαγαπουληδες και πανε να μας τη βγαλουν και σουπερ ντουπερ ουαου τα μαστορια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom