Νέα

Ροζ κύκλωμα: Οι 16χρονες, οι στρατολόγοι και ο «τιμοκατάλογος»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rokos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Είσαι λάθος !! Άνδρα δεν έχω γαμηση ποτέ ούτε μού αρέσουν  άνδρες , τραβεστι έχω γαμηση όμως που έμοιαζε πολυ με γυναίκα !!! Επιτοπληστων πάω με γυναίκες όμως !!! Όσο αναφορά το δάχτυλο από γυναίκα που λες , σε λίγο θα μας πεις πως αν σε Γλυψει γυναίκα πίσω τότε και εκεί λέγεσαι πουστης !!! Χαχαχ όλο μαλακιες ακούω ..
το τραβελι τι ειναι δεν ειναι αντρας;
ακομα και ενα ευνουχισμενο να γαμησεις παλι αντρα γαμας
απο την αλλη αν εσυ θες να λες ψεματα στον εαυτο σου ποιος ειμαι εγω που θα σου αλλαξω γνωμη; δεν υπαρχει λογος κιολας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δεν με αφορα η διαμαχη που εχετε αλλα απο την στιγμη που γαμας αντρικο κωλο πουσταρα του κερατα εισαι,το ιδιο πουσταρα εισαι και οταν σου βαζει δαχτυλο η γκομενα
Μιλάμε για τραγικούς φουκαράδες  :2funny:που είναι και χρεοκοπημένοι:2funny:.
  Ότι πάει με κρος ντρέσερ δεν το ήξερα μου το είπαν κάποιοι που τον ξέρουν.Εκτος αυτου γραφει ο ιδιος στα θέματα για τραβεστί :2funny:Τωρα αν τον πηδάνε κιόλας δεν μπορώ να ξέρω? ;)Πάντος Όσοι ανακατεύονται με τραβεστί τον τρώμε κιόλας  :2funny:
  Το γελοιο και το θεμα με αυτό το φουκαρά είναι ότι λυπάται και συμποναει της πουτάνες που του έχουν φάει τα λεφτά  :2funny:με κανονική γκόμενα δεν πρέπει να έχει πάει ποτέ του  :2funny:.Η ιστορία του είναι κλασική για την Ελλάδα,πήρε την επιχείρηση του πατέρα του και την χρεοκόπησε  :2funny:.
  Εγώ δεν έχω μίσος για της πουτάνες της πηδαω τους φέρομαι καλά στη Ρωσσία της βγάζω και γκόμενες  :).Σχετικά με τα πηδηχτηρια στην Ελλάδα πηγαίνω συνέχεια όταν έρχομαι πηδαω και δε σκάω αν είναι δυστυχισμένα πλάσματα ούτε αν της κοροϊδεύουν με τα χρήματα οι νταβατζήδες :2funny:.Αυτό δεν είναι δικό μου πρόβλημα αλλά της αστυνομίας.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Μιλάμε για τραγικούς φουκαράδες  :2funny:που είναι και χρεοκοπημένοι:2funny:.
 Ότι πάει με κρος ντρέσερ δεν το ήξερα μου το είπαν κάποιοι που τον ξέρουν.Εκτος αυτου γραφει ο ιδιος στα θέματα για τραβεστί :2funny:Τωρα αν τον πηδάνε κιόλας δεν μπορώ να ξέρω? ;)Πάντος Όσοι ανακατεύονται με τραβεστί τον τρώμε κιόλας  :2funny:
 Το γελοιο και το θεμα με αυτό το φουκαρά είναι ότι λυπάται και συμποναει της πουτάνες που του έχουν φάει τα λεφτά  :2funny:με κανονική γκόμενα δεν πρέπει να έχει πάει ποτέ του  :2funny:.Η ιστορία του είναι κλασική για την Ελλάδα,πήρε την επιχείρηση του πατέρα του και την χρεοκόπησε  :2funny:.
 Εγώ δεν έχω μίσος για της πουτάνες της πηδαω τους φέρομαι καλά στη Ρωσσία της βγάζω και γκόμενες  :).Σχετικά με τα πηδηχτηρια στην Ελλάδα πηγαίνω συνέχεια όταν έρχομαι πηδαω και δε σκάω αν είναι δυστυχισμένα πλάσματα ούτε αν της κοροϊδεύουν με τα χρήματα οι νταβατζήδες :2funny:.Αυτό δεν είναι δικό μου πρόβλημα αλλά της αστυνομίας.
Όλοι οι χαρακτηρισμοί σου επιστρέφονται στο ακέραιο. Από το σάιτ δεν έχω προσωπικές επαφές με κανέναν κατά συνέπεια ότι πληροφορίες σου έδωσαν για εμένα ελέγχονται ως ανακριβείς. Τα όσα έχω δει και ζήσει στη ζωή μου θα χρειαστείς με πρόχειρους υπολογισμούς μου περί τους δύο αιώνες για να καταφέρεις να ζήσεις πορνομετανάστη. Δύο ρήσεις αφιερωμένες εξαιρετικά σε εσένα:
"Μη προσπαθήσεις να μάθεις σε ένα γουρούνι να τραγουδάει.  Χάνεις τον χρόνο σου και ενοχλείς και το γουρούνι."
"Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο οτι θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας."
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Citizen βλέπω ότι το που "το χώνεις" αποτελεί talk of the town και του μπου...χαχαχα...πάντως εγώ δηλώνω ενωπιον όλων ότι δεν έχουμε βρεθεί...αθώος αθώος.. :2funny:
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Μην μου μιλάς citizen γιατί παρεξηγησε...
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Μη ν μου μιλάς citizen γιατί παρεξηγησε...
Ρε Μαρίνα εδώ ο άνθρωπος έφυγε από την Ελλάδα για να βρει τρύπα να τον βάλει, καθόσον δηλώνει πορνομετανάστης και έχει το θράσος και μιλάει για ανθρώπους που δεν ξέρει βγάζοντας αυθαίρετα συμπεράσματα, είναι η επιτομή του κλασσικού μαλάκα νεοέλληνα που ελεεινολογεί επί παντός επιστητού χωρίς να έχει ιδέα περί του θέματος για το οποίο ομιλεί. Όσον αφορά στις σεξουαλικές μου προτιμήσεις θα του απαντήσω με μια κρητική μαντινάδα " Απ' τη ζωή στο θάνατο είν' ένα μονοπάτι και από τον κώλο το μουνί δυό δάχτυλα και κάτι"
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ρε Μαρίνα εδώ ο άνθρωπος έφυγε από την Ελλάδα για να βρει τρύπα να τον βάλει, καθόσον δηλώνει πορνομετανάστης και έχει το θράσος και μιλάει για ανθρώπους που δεν ξέρει βγάζοντας αυθαίρετα συμπεράσματα, είναι η επιτομή του κλασσικού μαλάκα νεοέλληνα που ελεεινολογεί επί παντός επιστητού χωρίς να έχει ιδέα περί του θέματος για το οποίο ομιλεί. Όσον αφορά στις σεξουαλικές μου προτιμήσεις θα του απαντήσω με μια κρητική μαντινάδα " Απ' τη ζωή στο θάνατο είν' ένα μονοπάτι και από τον κώλο το μουνί δυό δάχτυλα και κάτι"
Τελικά εισαι πιο φουκαρας απ'όσο νόμιζα  :2funny: .Έφυγα για να γλυτώσω αποτην αγαμία  :2funny:για να πηδάω γκόμενες και όχι γυφτισες για 10-20 ευρώ  :2funny:Βέβαια αυτό που θες εσύ στη Ρωσσία δεν υπάρχει  :2funny:
  Βγάζεις τη μιζέρια και την κακομοιριά της Ελλάδας  και οι Έλληνες που έρχονται εδώ έτσι λενε:2funny:κάποτε είχα...κάποτε γαμαγα...πριν την κρίση έβγαζα πολλά λεφτα :2funny:.
Γκόμενα κανονική δεν είχες ούτε στα όνειρά σου πάντος  :2funny:
 
Citizen βλέπω ότι το που "το χώνεις" αποτελεί talk of the town και του μπου...χαχαχα...πάντως εγώ δηλώνω ενωπιον όλων ότι δεν έχουμε βρεθεί...αθώος αθώος.. :2funny:
Φαντάζομαι τη συνάντηση σας  :)μ'αρέσει που όλοι αυτοί που πάνε με τρανς και με κρος ντρέσερ το κρύβουν ότι τους πηδάνε  :2funny:Λένε είμαι αρσενικός μόνο ενεργητικός,ένας γνωστος μάλιστα που του βγήκε τ όνομα ότι τον τρώει έτρεχε και έψαχνε ποιος τα λέει αυτά και δήλωνε οτι ειναι αρσενικός  :2funny:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Τελικά εισαι πιο φουκαρας απ'όσο νόμιζα  :2funny: .Έφυγα για να γλυτώσω αποτην αγαμία  :2funny:για να πηδάω γκόμενες και όχι γυφτισες για 10-20 ευρώ  :2funny:Βέβαια αυτό που θες εσύ στη Ρωσσία δεν υπάρχει  :2funny:
  Βγάζεις τη μιζέρια και την κακομοιριά της Ελλάδας  και οι Έλληνες που έρχονται εδώ έτσι λενε:2funny:κάποτε είχα...κάποτε γαμαγα...πριν την κρίση έβγαζα πολλά λεφτα :2funny:.
Γκόμενα κανονική δεν είχες ούτε στα όνειρά σου πάντος  :2funny:
  Φαντάζομαι τη συνάντηση σας  :)μ'αρέσει που όλοι αυτοί που πάνε με τρανς και με κρος ντρέσερ το κρύβουν ότι τους πηδάνε  :2funny:Λένε είμαι αρσενικός μόνο ενεργητικός,ένας γνωστος μάλιστα που του βγήκε τ όνομα ότι τον τρώει έτρεχε και έψαχνε ποιος τα λέει αυτά και δήλωνε οτι ειναι αρσενικός  :2funny:
Πορνομετανάστης ρε νούμερο ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ!!! Δεν περιγράφω άλλο!
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
Τελικά εισαι πιο φουκαρας απ'όσο νόμιζα  :2funny: .Έφυγα για να γλυτώσω αποτην αγαμία  :2funny:για να πηδάω γκόμενες και όχι γυφτισες για 10-20 ευρώ  :2funny:Βέβαια αυτό που θες εσύ στη Ρωσσία δεν υπάρχει  :2funny:
  Βγάζεις τη μιζέρια και την κακομοιριά της Ελλάδας  και οι Έλληνες που έρχονται εδώ έτσι λενε:2funny:κάποτε είχα...κάποτε γαμαγα...πριν την κρίση έβγαζα πολλά λεφτα :2funny:.
Γκόμενα κανονική δεν είχες ούτε στα όνειρά σου πάντος  :2funny:
  Φαντάζομαι τη συνάντηση σας  :)μ'αρέσει που όλοι αυτοί που πάνε με τρανς και με κρος ντρέσερ το κρύβουν ότι τους πηδάνε  :2funny:Λένε είμαι αρσενικός μόνο ενεργητικός,ένας γνωστος μάλιστα που του βγήκε τ όνομα ότι τον τρώει έτρεχε και έψαχνε ποιος τα λέει αυτά και δήλωνε οτι ειναι αρσενικός  :2funny:
ρε Δημητράκι ειλικρινά παλικάρι μου την παλεύεις?...για το λήξουμε εδώ είσαι ο ο μεγαλύτερος ΓΑΜΙΑΣ,ΑΝΤΡΑΣ,ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ!!!.. :S :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πορνομετανάστης ρε νούμερο ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ!!! Δεν περιγράφω άλλο!
Η έννοια του Πορνομετανάστη είναι κάποιος που έφυγε από Ελλάδα με σκοπό να γαμάει όσο γίνεται περισσότερο και να μην πηγαίνει στα άθλια μπουρδελα με τα ψωλοχυμένα σεντόνια :2funny:.
  Ο Πορνομεταναστης έχει σπίτια,αμάξια και αφοσιωνεται στο γαμήσι.
  Είστε Πάντος πολύ πιο φουκαράδες απ όσο νόμιζα  :2funny:φτωχομπινέδες που σας πηδάνε κιόλας  :2funny: :vomit:
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Μέσα στη μπουζού τώρα τους αλήτες!
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Η έννοια του Πορνομετανάστη είναι κάποιος που έφυγε από Ελλάδα με σκοπό να γαμάει όσο γίνεται περισσότερο και να μην πηγαίνει στα άθλια μπουρδελα με τα ψωλοχυμένα σεντόνια :2funny:.
 Ο Πορνομεταναστης έχει σπίτια,αμάξια και αφοσιωνεται στο γαμήσι.
 Είστε Πάντος πολύ πιο φουκαράδες απ όσο νόμιζα  :2funny:φτωχομπινέδες που σας πηδάνε κιόλας  :2funny: :vomit:
Μην ζορίζεσαι πολύ με εξηγήσεις και κάψεις τα ελάχιστα εγκεφαλικά κύτταρα που σου έχουν απομείνει. Το να γαμας στην Ελλάδα και εκτός μπουρδέλων δεν το έχεις σκεφτεί ως πιθανότητα; Μάλλον με τα χάλια που έχεις ούτε στα μπουρδέλα δεν είναι εύκολο να γαμήσεις. Εμείς εδώ ξέρεις μένουμε σε καλύβες φτιαγμένες από άχυρα, ντυνόμαστε με δέρματα ζώων και κυκλοφορούμε με κάρα. Είμαι σίγουρος ότι όταν γράφεις την αγαπημένη σου λέξη φουκαράς  κοιτάζεσαι στον καθρέφτη,σε κάτι τύπους σαν εσένα πρέπει να τους απαγορεύεται η είσοδος στη χώρα. Σου εύχομαι καλή διαμονή στον ρωσικό παράδεισο χαχαχα
 

Επισκέπτης
Ολα ανοιχτα σημερα. Διαδηλωση οι συνταξιουχοι το πρωι για τις μικρες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μην ζορίζεσαι πολύ με εξηγήσεις και κάψεις τα ελάχιστα εγκεφαλικά κύτταρα που σου έχουν απομείνει. Το να γαμας στην Ελλάδα και εκτός μπουρδέλων δεν το έχεις σκεφτεί ως πιθανότητα; Μάλλον με τα χάλια που έχεις ούτε στα μπουρδέλα δεν είναι εύκολο να γαμήσεις. Εμείς εδώ ξέρεις μένουμε σε καλύβες φτιαγμένες από άχυρα, ντυνόμαστε με δέρματα ζώων και κυκλοφορούμε με κάρα. Είμαι σίγουρος ότι όταν γράφεις την αγαπημένη σου λέξη φουκαράς  κοιτάζεσαι στον καθρέφτη,σε κάτι τύπους σαν εσένα πρέπει να τους απαγορεύεται η είσοδος στη χώρα. Σου εύχομαι καλή διαμονή στον ρωσικό παράδεισο χαχαχα
Μακάρι να είχατε λεφτά να φορέσετε δέρματα ζώων  :2funny:άθλια συβθετικά κινέζικα ρούχα φοράτε  :2funny:στην καλυτερη περιπτωση απο δερματίνη.Οταν έρχομαι Ελλάδα όσο φτηνά και να ντυθώ ξεχωρίζω,να βγω με τα κινητά που έχω στη Ρωσσία όποιος καταλαβαινει θα τα κοιτάει με πεταμένα τα μάτια έξω  :2funny:.Ενώ εγώ έχω στο σπίτι 26 βαθμούς το χειμώνα.Στην Ελλάδα το να έχεις θέρμανση θεωρείται είδος πολυτελείας  :2funny:πολλοί δεν έχουν καν ρεύμα  :rockon:.
  Εσύ ο 50+ χρωοκοπημενος τι γκόμενα να βγάλεις? :2funny:Ούτε 60 ετών  :2funny:.Της γυναικες τι να της κανεις?αφου εχεις τον πούτσο της Μαρίνας να κάθεσαι  :2funny: Ακόμα και τη Μαρίνα πρέπει να την πληρώνεις για να σε πηδάει  :2funny:
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom