Νέα

Ροζ κύκλωμα: Οι 16χρονες, οι στρατολόγοι και ο «τιμοκατάλογος»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rokos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 281
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μήπως θυμασαι πρόσφατα την μεγάλη εξάρθρωση του κυκλώματος που έκανε εξαγωγή χρυσού με αρχηγό τον Ριχάρδο πως κατεληξε;
Άμα δεν βγει απόφαση τελεσίδικη από τα δικαστήρια ότι κάποιος είναι ένοχος δεν πρέπει να διαπόμπευεται.

Σιγά μην επιτρέψουν οι Γερμανοί τις ντόπιες δικαστικές αρχές να βάλουν στη φυλακή τον άνθρωπό τους στην Ελλάδα που μαζεύει για λογαριασμό τους όλα τα χρυσαφικά των χρεοκωπημένων Ελλήνων και τα στέλνει στη Γερμανία στις τράπεζές τους.

Τον Χριστοφοράκο τον ξεχάσατε; Ποιός Έλληνας δικαστής τολμά να τον συλλάβει και να τον κρατήσει στη φυλακή;
 

Επισκέπτης
Όσοι πουλάνε την αξιοπρέπειά τους για μερικά ευρώ μια δημόσια διαπόμπευση ίσως προβληματίσει και συνεφέρει εαυτούς και όσους σκέπτονται παρομοίως!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.648
Πόντοι
7.195
Η ιστορία με το "κύκλωμα" είναι καρμπόν της περσινής του γραφείου call girls Diva και το "ανήλικη" είναι το στάνταρ κατηγορητήριο.
Προς ξεκαθάρισμα λογαριασμών μου φαίνεται, πράγματα που πάντα θα γίνονται.
Δυστυχώς με την αδιαφάνεια που αντιμετωπίζονται αυτά στην Ελλάδα δεν μαθαίνουμε ποτέ τι γίνεται στη συνέχεια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Η ιστορία με το "κύκλωμα" είναι καρμπόν της περσινής του γραφείου call girls Diva και το "ανήλικη" είναι το στάνταρ κατηγορητήριο.
Προς ξεκαθάρισμα λογαριασμών μου φαίνεται, πράγματα που πάντα θα γίνονται.
Δυστυχώς με την αδιαφάνεια που αντιμετωπίζονται αυτά στην Ελλάδα δεν μαθαίνουμε ποτέ τι γίνεται στη συνέχεια...
Καλησπέρα όχι δεν είναι καρμπον η υπόθεση του Diva με την τωρινή πολλές διαφορές και ποιοτικά χαρακτηριστικά αν μπορούμε να το πούμε έτσι
Πρώτον στο Diva δεν υπήρχε οργάνωση με εκβιαστες που κακοποιούσαν τις κοπέλες υπήρχαν τύποι που ψάρευαν και δελεαζαν κοπελες.
Οι κοπέλες πήγαιναν με πλήρη γνώση και συνείδηση για το τι θα έκαναν δηλαδή βυζιτες έναντι αμοιβής οποία ήθελε πήγαινε και αν δεν την πάλευε έφευγε έτσι απλά.
Εντελώς άλλη υπόθεση η μια από την άλλη το ποιοτικό χαρακτηριστικό ήταν ότι ίσχυε ο νόμος της κοινωνίας ότι πληρώσεις θα πάρεις οι κοπέλες του Diva ήταν πάρα πολύ ανώτερες σε εμφάνιση ομορφιά υπηρεσίες μπορεί να είχε την δυνατότητα κάποιος πληρώνοντας φυσικά το αντίστοιχο αντιτιμο να κάνει σεξ με την μουναρα Ελληνίδα Φοιτήτρια που θα δεις στο πανεπιστήμιο στην Ερμού στην Παραλιακή στο Μοναστηράκι Θησείο κλπ και όχι την κάθε ταλαίπωρη δυστυχισμένη κοπελιτσα.
Και η ανήλικη είχε πουλήσει παραμυθά για την ηλικία της.
Τέλος πάντων καλό είναι να εκλείψουν τα φαινόμενα κακοποίησης και εκμετάλλευσης γυναικών αλλά ζούμε σε μια χώρα διεφθαρμένη και χρειάζεται πολύ δουλειά να αλλάξουν τα πράγματα
 

Επισκέπτης
Ολοι οι οικοι πιεζουν τις κοπελες. Νομιζετε αυτες θελουν να κανουν σεξ βιαστικα για να χυσει γρηγορα ο πελατης ή θα προτιμουσαν να ξαπλωσουν, να χαλαρωσουν, να γινει πιο τεμπελικα η δουλεια; Σαν εργατριες στη φαμπρικα τις εχουν. Ουτε λεπτο χαμενο. Αν δεν ειναι 20-30 λεπτα ο χρονος δε μπορουν οι κοπελες να δουλεψουν ανθρωπινα. Μακαρι να τα κλεισει ολα ο Κουλης, αλλα δεν εχει κοχονες.
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
125
Like
350
Πόντοι
21
Στην Αμερική το τέλος του θα είναι σαν του προδωμένου μαλάκα που έγραφε εδώ παλιά :2funny:θα πάει φυλακή :2funny:
   
  Πόσο μπροστά είναι η Ρωσσία.
  Γ'αυτό ο μισθός του Ελληνα πρέπει να είναι 300-400 Ευρώ γιά να μην έχει περισευούμενα λεφτά ο Πιρφόρος να χαρίζει :jerking: :2funny: και να χρειάζεται παντού βίζα γιά να μην πηγαίνει στο εξωτερικό να μας ξεφτιλίζει :jerking:.Και άλλο ένα θετικό αν ο μισθός πέσει στα 300 Ευρώ είναι ότι θα φύγουν και όλοι οι λαθρομετανάστες από την Ελλάδα :)
Εσύ είσαι πραγματικά άρρωστος, θα ταίριαξες μάλλον με μπεκρούλιακες Ρώσους εκεί πέρα.
Απορώ πώς οι διαχειριστές επιτρέπουν να δημοσιεύεται αυτός ο οχετός.
 

Επισκέπτης
Τόσα χρόνια έχουν περάσει δίαφορες κοπέλες κατά καιρους. τι απέγιναν αυτες ?
η πιο ωραια που περασε απο εκει πηγε σε στουντιο δε θυμαμαι ονομα

Η Βαλερια που δουλευε ιδια εποχη δουλευει στο 67 τωρα

Μπορει να καταθεσει φανταζομαι

Η αλλη η κοντη με την πολυ πελατεια εφυγε στο εξωτερικο

Η Τζωρτζια σταματησε προσφατα

Η Εμιλυ το πιπινι δουλευει Φιλλιπιδου ισογειο πρωινη

Αυτες θυμαμαι τωρα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Διαπιστώνω έναν λανθάνοντα μισογυνισμό και μια λατρεία στην κοινωνία του θεάματος (όπου φτωχοί και κατατρεγμένοι παρακολουθούν στο χαζοκούτι την διαπόμπευση και των εξευτελισμό άλλων φτωχών και κατατρεγμένων αφήνοντας πεδίο δόξης λαμπρό για αυτούς που ευθύνονται για την κατάντια και των μεν και των δε). Όσον αφορά στη Ρωσία ακολουθεί κατά γράμμα την τακτική του σοβιετικού καθεστώτος περί της χρήσης των συμβόλων και την γοητεία που ασκούν αυτά στις μάζες (Ι. Στάλιν άπαντα εκδ. Σύγχρονη Εποχή τόμος Στ' σελ. 277-279)
Εγώ διαπιστώνω μιά χρόνια αγαμία  :2funny:
Εσύ είσαι πραγματικά άρρωστος, θα ταίριαξες μάλλον με μπεκρούλιακες Ρώσους εκεί πέρα.
Απορώ πώς οι διαχειριστές επιτρέπουν να δημοσιεύεται αυτός ο οχετός.
Έχεις μείνει 25 χρόνια πίσω.Ετσι έρχονται οι φουκαράδες εδώ και νομίζουν ότι θα βρούνε τέτοιους σαν το βίντεο και κταλήγουν με την κακομοιριά τους οι ντόπιοι να τους βλέπουν σαν αυτούς του βίντεο  :2funny:
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
125
Like
350
Πόντοι
21
Έχεις μείνει 25 χρόνια πίσω.Ετσι έρχονται οι φουκαράδες εδώ και νομίζουν ότι θα βρούνε τέτοιους σαν το βίντεο και κταλήγουν με την κακομοιριά τους οι ντόπιοι να τους βλέπουν σαν αυτούς του βίντεο 
Μια χαρά τους έχω δει εκεί να μπεκρουλιάζουν έξω από τις θεόρατες πολυκατοικίες, πρώην (ή και νυν) κομουνάλκες
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Εγώ διαπιστώνω μιά χρόνια αγαμία  :2funny:Έχεις μείνει 25 χρόνια πίσω.Ετσι έρχονται οι φουκαράδες εδώ και νομίζουν ότι θα βρούνε τέτοιους σαν το βίντεο και κταλήγουν με την κακομοιριά τους οι ντόπιοι να τους βλέπουν σαν αυτούς του βίντεο  :2funny:
Ρε ταλαίπωρε μας έχεις τρελάνει στη διαφήμιση της μετασοβιετικής Ρωσίας λες και εμείς δεν ξέρουμε τι κράτος έχει φτιαχτεί εκεί και πως ζει ο κόσμος, εκτός δε από μισογύνης είσαι και ανεγκέφαλος αφού το διαφημίζεις.Μαρτυράς επίσης χωρίς ξύλο ότι βρέθηκες εκεί για να γαμάς αγγίζοντας το άκρον άωτον της κατάντιας, άσε μας λοιπόν στην ησυχία μας και μην ασχολείσαι με την Ελλάδα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Εγώ διαπιστώνω μιά χρόνια αγαμία  :2funny:Έχεις μείνει 25 χρόνια πίσω.Ετσι έρχονται οι φουκαράδες εδώ και νομίζουν ότι θα βρούνε τέτοιους σαν το βίντεο και κταλήγουν με την κακομοιριά τους οι ντόπιοι να τους βλέπουν σαν αυτούς του βίντεο  :2funny:
οσες έχει γαμηση ο citizen  βλάκα σε 2 χρόνια , εσυ δεν έχεις καταφέρει να γαμησεις όσο ζεις ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ρε ταλαίπωρε μας έχεις τρελάνει στη διαφήμιση της μετασοβιετικής Ρωσίας λες και εμείς δεν ξέρουμε τι κράτος έχει φτιαχτεί εκεί και πως ζει ο κόσμος, εκτός δε από μισογύνης είσαι και ανεγκέφαλος αφού το διαφημίζεις.Μαρτυράς επίσης χωρίς ξύλο ότι βρέθηκες εκεί για να γαμάς αγγίζοντας το άκρον άωτον της κατάντιας, άσε μας λοιπόν στην ησυχία μας και μην ασχολείσαι με την Ελλάδα
Μου θυμίζεις τους φουκαράδες που έρχονται εδώ  :2funny:και πριν έρθουν έτσι μιλάνε γιά Σοβιετική ένωση,κόσμο που πεινάει,αλκοολικούς,ότι εκεί πηδάει με 20 $ την καλύτερη γκόμενα  :jerking: :2funny:κλπ.και έρχονται εδώ καί είναι σε πολύ χειρότερη μοιρα από τους λαθρομετανάστες στην Ευρώπη  :2funny:με τα χάλια τους οι ντοπιοι τους κοιτάνε με μιά περιφρόνιση :2funny:γιά γκόμενες ούτε στα όνειρα τους  :2funny:.
 
οσες έχει γαμηση ο citizen  βλάκα σε 2 χρόνια , εσυ δεν έχεις καταφέρει να γαμησεις όσο ζεις ...
Με τους πούστηδες μαζί? :2funny:σίγουρα αν μετράει και όσες φορές τον έχει φάει τότε σίγουρα έχει πηδηχτεί με πολλές ή καλύτερα με πολλούς  :2funny:
 
τελικα συναγωνιστες ειναι για να της σκισεισ το κωλαρακι γιατι εμενα με καυλωνει πολυ η ειναι μονο ενεργητικη?
Δε σε είχα γιά τόσο γελοίο  :2funny:Μα τόση κατάντια πιά  :vomit: :2funny:
   
Το 2003 και με εισόδημα περί τα 10000€ το μήνα ( τώρα με το ζόρι βγάζω 7,8 κατοστάρικα) σε call girl που έπαιρνα 2 φορές την εβδομάδα και ήμουν φουλ καψούρης χάρισα σετ δακτυλίδι, σκουλαρίκια αξίας 1500€. Άλλες εποχές και άλλες καταστάσεις
Γ'αυτό λέω ότι πρέπει το εισόδημα να είναι 300-400 ευρώ το μήνα!Για να μην πεθάνουν από την πείνα οι Πιρφόροι αλλά να μην έχουν να τα ξοδεύουν σε μαλακίες να μας ρεζιλεύουν παντού :vomit: :2funny:
  Πρέπει να είσαι μεγάλος φουκαράς πάντος  :2funny:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Μου θυμίζεις τους φουκαράδες που έρχονται εδώ  :2funny:και πριν έρθουν έτσι μιλάνε γιά Σοβιετική ένωση,κόσμο που πεινάει,αλκοολικούς,ότι εκεί πηδάει με 20 $ την καλύτερη γκόμενα  :jerking: :2funny:κλπ.και έρχονται εδώ καί είναι σε πολύ χειρότερη μοιρα από τους λαθρομετανάστες στην Ευρώπη  :2funny:με τα χάλια τους οι ντοπιοι τους κοιτάνε με μιά περιφρόνιση :2funny:γιά γκόμενες ούτε στα όνειρα τους  :2funny:.
  Με τους πούστηδες μαζί? :2funny:σίγουρα αν μετράει και όσες φορές τον έχει φάει τότε σίγουρα έχει πηδηχτεί με πολλές ή καλύτερα με πολλούς  :2funny:
  Δε σε είχα γιά τόσο γελοίο  :2funny:Μα τόση κατάντια πιά  :vomit: :2funny:
    Γ'αυτό λέω ότι πρέπει το εισόδημα να είναι 300-400 ευρώ το μήνα!Για να μην πεθάνουν από την πείνα οι Πιρφόροι αλλά να μην έχουν να τα ξοδεύουν σε μαλακίες να μας ρεζιλεύουν παντού :vomit: :2funny:
  Πρέπει να είσαι μεγάλος φουκαράς πάντος  :2funny:
Ρε ερείπιο για να γαμήσεις όσες έχω γαμήσει θα χρειαστείς 100 χρόνια και όχι στη Ρωσία του Πούτιν αλλά στον μουνοπλανήτη, όσον αφορά αν εγώ έρθει στη Ρωσία και τι σχέση έχω με τη χώρα, ρώτα κάποιον που  με ξέρει και θα μάθεις. Αφού αποκαλείς τον εαυτό σου πορνομετανάστη ρε ζώο εγώ τι να πω παραπάνω; σε έφαγε η μαλακία εδώ και πήρες των οματιών σου, στο καλό και να μην μας γράφεις
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ρε ερείπιο για να γαμήσεις όσες έχω γαμήσει θα χρειαστείς 100 χρόνια και όχι στη Ρωσία του Πούτιν αλλά στον μουνοπλανήτη, όσον αφορά αν εγώ έρθει στη Ρωσία και τι σχέση έχω με τη χώρα, ρώτα κάποιον που  με ξέρει και θα μάθεις. Αφού αποκαλείς τον εαυτό σου πορνομετανάστη ρε ζώο εγώ τι να πω παραπάνω; σε έφαγε η μαλακία εδώ και πήρες των οματιών σου, στο καλό και να μην μας γράφεις
Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις  :2funny:ο παπους μιυ να δεις πόσες ειχε γαμήσει τη δεκαετία του '30  :2funny: .Τα κρος ντρέσερ υπολογίζονται σε αυτές που γάμησες? :2funny:όσες φορές τον έφαγες απ αυτούς υπολογίζονται? :2funny:
  Ρωσσία πήγες για 3-4 μέρες πριν από 20 χρόνια και έβγαλες τα συμπεράσματα σου  :2funny:
  Μου θυμίζεις κάτι τελειωμένους που έρχονται εδώ με κάτι καθαρίστριες ή πρώην μπαρόβιες  :2funny: :vomit:.Στην αρχη πριν ερθουν μου μιλανε οπως εσυ για Σονιετικη Ενωση μετα ομως οταν ερθουν προσγειώνονται ανώμαλα  :2funny:
  Όταν χρεωκοπίσεις τελείως και δε θα έχεις ούτε 10 ευρώ για το Μεταξουργειο τι θα κάνεις? :2funny:
  Παντός όσο και να λυπάσαι όσο και να υπερασπίζεσαι της πουτάνες το 10αρικο στο Μεταξουργείο και το 20αρικο στη Φυλής δε το γλυτώνεις  :2funny:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις  :2funny:ο παπους μιυ να δεις πόσες ειχε γαμήσει τη δεκαετία του '30  :2funny: .Τα κρος ντρέσερ υπολογίζονται σε αυτές που γάμησες? :2funny:όσες φορές τον έφαγες απ αυτούς υπολογίζονται? :2funny:
  Ρωσσία πήγες για 3-4 μέρες πριν από 20 χρόνια και έβγαλες τα συμπεράσματα σου  :2funny:
  Μου θυμίζεις κάτι τελειωμένους που έρχονται εδώ με κάτι καθαρίστριες ή πρώην μπαρόβιες  :2funny: :vomit:.Στην αρχη πριν ερθουν μου μιλανε οπως εσυ για Σονιετικη Ενωση μετα ομως οταν ερθουν προσγειώνονται ανώμαλα  :2funny:
  Όταν χρεωκοπίσεις τελείως και δε θα έχεις ούτε 10 ευρώ για το Μεταξουργειο τι θα κάνεις? :2funny:
  Παντός όσο και να λυπάσαι όσο και να υπερασπίζεσαι της πουτάνες το 10αρικο στο Μεταξουργείο και το 20αρικο στη Φυλής δε το γλυτώνεις  :2funny:
Σε βαρέθηκα ρε φίλε, επαναλαμβάνεσαι και γίνεσαι κουραστικός, σου είπα ότι όταν δεν ξέρεις με ποιον μιλάς καλύτερα να μασάς τσίχλα. Δεν επανέρχομαι και σε συνδέω μόνιμα με τους όρχεις μου
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις  :2funny:ο παπους μιυ να δεις πόσες ειχε γαμήσει τη δεκαετία του '30  :2funny: .Τα κρος ντρέσερ υπολογίζονται σε αυτές που γάμησες? :2funny:όσες φορές τον έφαγες απ αυτούς υπολογίζονται? :2funny:
 Ρωσσία πήγες για 3-4 μέρες πριν από 20 χρόνια και έβγαλες τα συμπεράσματα σου  :2funny:
 Μου θυμίζεις κάτι τελειωμένους που έρχονται εδώ με κάτι καθαρίστριες ή πρώην μπαρόβιες  :2funny: :vomit:.Στην αρχη πριν ερθουν μου μιλανε οπως εσυ για Σονιετικη Ενωση μετα ομως οταν ερθουν προσγειώνονται ανώμαλα  :2funny:
 Όταν χρεωκοπίσεις τελείως και δε θα έχεις ούτε 10 ευρώ για το Μεταξουργειο τι θα κάνεις? :2funny:
  Παντός όσο και να λυπάσαι όσο και να υπερασπίζεσαι της πουτάνες το 10αρικο στο Μεταξουργείο και το 20αρικο στη Φυλής δε το γλυτώνεις  :2funny:
Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις  :2funny:ο παπους μιυ να δεις πόσες ειχε γαμήσει τη δεκαετία του '30  :2funny: .Τα κρος ντρέσερ υπολογίζονται σε αυτές που γάμησες? :2funny:όσες φορές τον έφαγες απ αυτούς υπολογίζονται? :2funny:
 Ρωσσία πήγες για 3-4 μέρες πριν από 20 χρόνια και έβγαλες τα συμπεράσματα σου  :2funny:
 Μου θυμίζεις κάτι τελειωμένους που έρχονται εδώ με κάτι καθαρίστριες ή πρώην μπαρόβιες  :2funny: :vomit:.Στην αρχη πριν ερθουν μου μιλανε οπως εσυ για Σονιετικη Ενωση μετα ομως οταν ερθουν προσγειώνονται ανώμαλα  :2funny:
 Όταν χρεωκοπίσεις τελείως και δε θα έχεις ούτε 10 ευρώ για το Μεταξουργειο τι θα κάνεις? :2funny:
  Παντός όσο και να λυπάσαι όσο και να υπερασπίζεσαι της πουτάνες το 10αρικο στο Μεταξουργείο και το 20αρικο στη Φυλής δε το γλυτώνεις  :2funny:
Δεν ξέρεις τι λες πραγματικα , δεν τον ξέρεις καν !!  Επισης το ότι  έχουμε γαμηση τραβεστι δεν σημαίνει πως είμαστε και πούστηδες !!εσυ μήπως δεν έχεις ούτε 10 αρικο για το μεταξύ ; Και λες εδώ ότι σου έρθει από την αγαμία ; Εμείς κάθε μέρα γαμαμε στο μεταξύ και έχουμε φράγκα !!!
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
  Επισης το ότι  έχουμε γαμηση τραβεστι δεν σημαίνει πως είμαστε και πούστηδες
δεν με αφορα η διαμαχη που εχετε αλλα απο την στιγμη που γαμας αντρικο κωλο πουσταρα του κερατα εισαι,το ιδιο πουσταρα εισαι και οταν σου βαζει δαχτυλο η γκομενα
 

Επισκέπτης
δεν με αφορα η διαμαχη που εχετε αλλα απο την στιγμη που γαμας αντρικο κωλο πουσταρα του κερατα εισαι,το ιδιο πουσταρα εισαι και οταν σου βαζει δαχτυλο η γκομενα

Όλα τα μαμόθρεφτα όταν μεγαλώσουν γίνονται κωλόπαιδα!

Αυτά κυβερνούν και την Ελλάδα!
 

Επισκέπτης
Σωστά λες, Όλλες αυτές  μπορούν να βοηθήσουν, η απλα να πουν τη γνωμη τους.
Αλλά τα τελευταία τέσερα χρόνια θυμάμαι περίπου είκοσι γυναίκες ακόμα να είναι εκεί για μικρά η μεγάλα  διαστήματα.
ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΑΝ ?
πρεπει να τις ψαξει αστυνομια.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
δεν με αφορα η διαμαχη που εχετε αλλα απο την στιγμη που γαμας αντρικο κωλο πουσταρα του κερατα εισαι,το ιδιο πουσταρα εισαι και οταν σου βαζει δαχτυλο η γκομενα
Είσαι λάθος !! Άνδρα δεν έχω γαμηση ποτέ ούτε μού αρέσουν  άνδρες , τραβεστι έχω γαμηση όμως που έμοιαζε πολυ με γυναίκα !!! Επιτοπληστων πάω με γυναίκες όμως !!! Όσο αναφορά το δάχτυλο από γυναίκα που λες , σε λίγο θα μας πεις πως αν σε Γλυψει γυναίκα πίσω τότε και εκεί λέγεσαι πουστης !!! Χαχαχ όλο μαλακιες ακούω ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom