Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Θα ρωτούσα να μας πουν τα Μπαιντενοπουλα που ειναι η μπάλα
Αλλα την μπάλα μπορείς να την ψάξεις οταν ξέρεις σε ποιο γήπεδο παίζεις
Και τωρα δεν ξερουν καν σε ποιο γήπεδο παίζουν


ο Ξύδης, ίσως και άλλοι πιστεύουν πως είστε αφελείς ή χαζοί (ο πληθυντικός για τον zero ) και βάζετε βιντεάκια και "ειδήσεις" στην τύχη χωρίς να καταλαβαίνετε τι ακριβώς είναι.
Εμένα πάλι μου φαίνεται πιο πιθανό να ξέρετε πολύ καλά τι είναι αυτά που ποστάρετε
δύσκολο να πιστέψω πως έχετε νοημοσύνη παιδιού στα πρώτα χρόνια του δημοτικού
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Ο Mironyuk φέρεται να προσκόμισε στο δικαστήριο ένα «ντοκουμέντο» που έλεγε ότι τα χρήματα που βρέθηκαν στον καναπέ δεν ήταν δικά του, αλλά του τα δάνεισε μια 86χρονη κάτοικος του Χάρκοβο, η Eleonora Duminsh. Σύμφωνα με το Pravda, το δικαστήριο επέστρεψε τα κατασχεθέντα χρήματα πίσω στον Mironyuk.
:tooth::tooth::tooth:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.876
Πόντοι
22.266
Θα πω δυο κουβέντες που ξέρω ότι το νήμα το διαβάζει η διοίκηση κ δεν θα κρυφτώ....
Έχοντας επιχείρηση και αν βρισκοταν ένας επισκέπτης στην επιχείρηση μου και μού έλεγε χαζό τον διευθυντή μου τότε σίγουρα μπρος στους επισκέπτες της επιχείρησης θα τον υπερασπιζομουν ή τουλάχιστον δεν θα συμφωνούσα με τα λεγόμενα του .

Καλή η πλάκα κ τα αστεία μας που πολλές φορές είναι για να τσιγκλας κάποιον αλλά προσοχή διότι έτσι εκτίθεται η εταιρεία
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Αμφιβάλεις ρε τύπε; Εδώ το Μινσκ είναι η πιο σύγχρονη πόλη της Ευρώπης.
Τι να κλάσουν κάτι κωλοχώρια τύπου Παρίσι και Λονδίνο μπροστά στην avant garde αισθητική της μετασοβιετικής Λευκορωσίας;
Ρε καραγκιοζη στο Μινσκ γαμαμε μουναρες και στα Λονδινα βαράμε μαλακιες, τι δεν καταλαβαίνεις; Πάρε την αβαντ γκαρντ και χωστην στον κωλο σου μαλακα. Πήγαινε άραξε εκεί να τον παιζεις κ ασε εμάς να είμαστε με Πούτιν για να μένουν αυτά τα μέρη όσο πιο καλά γίνεται, μέσα στη λαίλαπα της παγκοσμιοποίησης και των φεμιναζί κ των λοατκι.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Θα πω δυο κουβέντες που ξέρω ότι το νήμα το διαβάζει η διοίκηση κ δεν θα κρυφτώ....
Έχοντας επιχείρηση και αν βρισκοταν ένας επισκέπτης στην επιχείρηση μου και μού έλεγε χαζό τον διευθυντή μου τότε σίγουρα μπρος στους επισκέπτες της επιχείρησης θα τον υπερασπιζομουν ή τουλάχιστον δεν θα συμφωνούσα με τα λεγόμενα του .

Καλή η πλάκα κ τα αστεία μας που πολλές φορές είναι για να τσιγκλας κάποιον αλλά προσοχή διότι έτσι εκτίθεται η εταιρεία

δεν ξερω τι διαβάζεις και τι καταλαβαίνεις. Το δεδομένο είναι πως εγώ έγραψα ξεκάθαρα πως ΔΕΝ θεωρώ πιθανό τέτοιου είδους "ειδήσεις" να μπαίνουν από αφέλεια ή χαζομάρα. Και δεν κάνω καμία πλάκα, αυτή είναι η εκτίμησή μου.

εσύ είδες το βίντεο που έβαλε ο σπέσιαλ τζον ;
μπορείς να μου πεις τι δείχνει ή τι νομίζεις πως δείχνει ;

αν καταλάβεις τι δείχνει θέλω τη γνώμη σου για :
α) ποιο λόγο το έβαλε ο τζον ; άγνοια ή σκοπιμότητα ;
β ) πως και συμφώνησε ο zero με την ανάρτηση ; δεν το είδε και έβαλε ένα λαικ έτσι για το καλό ; το είδε και δεν κατάλαβε ; το είδε και κάταλαβε ;
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
τους έχετε παρεξηγήσει τους ρώσους, οικιστική ανάπλαση προσπαθούν να κάνουν, εκ θεμελίων μάλιστα. Μη σας ξενίσει το σεληνιακό τοπίο που φαίνεται στα παρακάτω κλιπάκια, αν νικήσουν θα τα κάνουν όλα καινούργια...σαν τα μούτρα τους

https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/10mubgb
https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/10r3309
Άλλη μια επιφανειακή άνευ ουσίας και γνώσης της κατάστασης σοφιστικέ εξυπνάδα. Πόση άγνοια και βλακεία μπορεί να είναι συγκεντρωμένη στο παραπάνω ειρωνικό ποστ..:headbang:
Είναι επιλογή των ουκρανών να πολεμήσουν μέσα στις πόλεις. Και μάλιστα όχι τις δικές τους στα δυτικά. Πόλεις ρωσόφιλων που τους θεωρούν εχθρούς.
Αν οι Ρώσοι εισέβαλαν δυτικά σε καμιά περίπτωση δεν θα βλέπαμε κλείσιμο ανθρωπιστικών οδών και μάχες στους αστικούς ιστούς διότι από εκεί προέρχεται η πλειοψηφία των αντιρώσων ουκρανών που πρωτοστατούν στην αντίσταση και όλων των ακραίων ομάδων και εκεί βρίσκονται τα σπίτια τους και οι οικογένειες τους.
Οι κάτοικοι του ντονμπας για τους ουκρανούς είναι τελείως άχρηστοι και στη πρωτη φάση του πολέμου ήταν χρήσιμοι μόνο ως ασπίδες για να μην γίνει αυτό που βλέπουμε στο βίντεο. Και. βέβαια αυτό το γεγονός ύπαρξης Ρώσων στις ανατολικές ουκρανικές πόλεις καθυστέρησε πολύ τις επιχειρήσεις του Ρώσικου στρατού και δεν τα έκαναν με τη πρώτη λαμπόγυαλο όπως είχε υπονοηθεί εδώ στο νήμα πως θα έκαναν πανεύκολα οι Αμερικάνοι στο Μεξικό αν είχε τη συμπεριφορά της Ουκρανίας.
Δεν τα λέω βέβαια για εσένα τον κολλημένο και τους ομοίους σου αλλά για τους αναγνώστες που θέλουν να σχηματίσουν σφαιρική άποψη.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Emily Blunt Oh Snap GIF by The Animal Crackers Movie
Boombox Shut Up GIF
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.076
Like
18.499
Πόντοι
3.656
Τι να κλάσουν κάτι κωλοχώρια τύπου Παρίσι και Λονδίνο μπροστά στην avant garde αισθητική της μετασοβιετικής Λευκορωσίας;
Καταλαβαίνουμε γιατί σου αρέσουν Λονδίνο-Παρίσι !

friday_prayers_paris001.jpg




2953.jpg
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Θαυμάζω την ποιότητα των αγγλικών όλων των μελών :confused:
Πραγματικά δεν ειρωνεύομαι....δύο ώρες αγγλικά άμα με βάλεις να ακούσω θα αρρωστησω:confused::confused:
Ειστε σιγουρα ο κος Βολκανο που εχει ταξιδεψει σε ολον τον κοσμο; :think:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.876
Πόντοι
22.266

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Καταλαβαίνουμε γιατί σου αρέσουν Λονδίνο-Παρίσι !

friday_prayers_paris001.jpg




2953.jpg


εγώ δεν καταλαβαίνω πως αυτοί που έχουν γίνει θερμοί υποστηρικτές των φανατικων μουσουλμάνων τσετσένων που πολεμάνε για τον πούτιν, ξαφνικά σου λένε μαύρα χάλια η ευρώπη που γέμισε μουσουλμάνους.

δεν αντιλαμβάνεστε την γελοιότητα του όλου πράγματος;
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
ο Ξύδης, ίσως και άλλοι πιστεύουν πως είστε αφελείς ή χαζοί (ο πληθυντικός για τον zero ) και βάζετε βιντεάκια και "ειδήσεις" στην τύχη χωρίς να καταλαβαίνετε τι ακριβώς είναι.
Εμένα πάλι μου φαίνεται πιο πιθανό να ξέρετε πολύ καλά τι είναι αυτά που ποστάρετε
δύσκολο να πιστέψω πως έχετε νοημοσύνη παιδιού στα πρώτα χρόνια του δημοτικού


δεν πρόκειται να απαντήσει κανείς τους. ούτε σε αυτές, ούτε στις άλλες ερωτήσεις που έκανες σε άλλο μήνυμα απαντώντας στον sex volcano, ο οποίος κατάλαβε ότι λες χαζό τον Zero... :2funny::2funny:

φοβερό που δεν καταλαβαίνουν τι διαβάζουν. :2funny:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.526
Κριτικές
8
Like
3.316
Πόντοι
786
εγώ δεν καταλαβαίνω πως αυτοί που έχουν γίνει θερμοί υποστηρικτές των φανατικων μουσουλμάνων τσετσένων που πολεμάνε για τον πούτιν, ξαφνικά σου λένε μαύρα χάλια η ευρώπη που γέμισε μουσουλμάνους.

δεν αντιλαμβάνεστε την γελοιότητα του όλου πράγματος;
το ίδιο γελοίο με το να υπερασπίζονται τους ακραίους καθολικούς του IRA, επειδή δεν γουστάρουν τους αποικιοκράτες άγγλους
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
δεν ξερω τι διαβάζεις και τι καταλαβαίνεις. Το δεδομένο είναι πως εγώ έγραψα ξεκάθαρα πως ΔΕΝ θεωρώ πιθανό τέτοιου είδους "ειδήσεις" να μπαίνουν από αφέλεια ή χαζομάρα. Και δεν κάνω καμία πλάκα, αυτή είναι η εκτίμησή μου.

εσύ είδες το βίντεο που έβαλε ο σπέσιαλ τζον ;
μπορείς να μου πεις τι δείχνει ή τι νομίζεις πως δείχνει ;

αν καταλάβεις τι δείχνει θέλω τη γνώμη σου για :
α) ποιο λόγο το έβαλε ο τζον ; άγνοια ή σκοπιμότητα ;
β ) πως και συμφώνησε ο zero με την ανάρτηση ; δεν το είδε και έβαλε ένα λαικ έτσι για το καλό ; το είδε και δεν κατάλαβε ; το είδε και κάταλαβε ;


δεν ξέρουν τι ανεβάζουν, δεν τους νοιάζει, αδιαφορούν αν διαψεύδονται καθημερινά.

το έχω ξαναπεί, δεν έχει να κάνει με λογική όλο αυτό, ο φασιστικός πουτινισμός είναι state of mind.

γι αυτό πολλές φορές λένε και υποστηρίζουν πράγματα που δεν έχουν καμία συνέπεια μεταξύ τους ή δεν βγάζουν καθόλου νόημα.


ΥΓ: το βίντεο που ανέβασε ο συγκεκριμένος φελλός κάποιοι κάτω από τα σχόλια της δημοσίευσης λένε ότι είναι από τον Μάρτιο του 22, σχεδόν ένα χρόνο πριν. βαριέμαι να ασχοληθώ περεταίρω.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Ρε καραγκιοζη στο Μινσκ γαμαμε μουναρες και στα Λονδινα βαράμε μαλακιες, τι δεν καταλαβαίνεις; Πάρε την αβαντ γκαρντ και χωστην στον κωλο σου μαλακα. Πήγαινε άραξε εκεί να τον παιζεις κ ασε εμάς να είμαστε με Πούτιν για να μένουν αυτά τα μέρη όσο πιο καλά γίνεται, μέσα στη λαίλαπα της παγκοσμιοποίησης και των φεμιναζί κ των λοατκι.

never-go-full-retard-tropic-thunder.gif
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
θυμάμαι πριν κάτι μήνες που συζήταγα με κάποιους υποστηρικτές της ρωσικής πλευράς οι οποίοι ισχυριζόντουσαν ότι έχουμε την ίδια ποιότητα και επίπεδο δημοκρατίας με την ρωσία...

επιβεβαιώθηκαν για άλλη μια φορά:
στην 25η θεση η Ελλάδα (το 2018 η Ελλάδα ήταν στην 39η θέση)
στην 146η θέση η Ρωσία...

 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
δεν ξέρουν τι ανεβάζουν, δεν τους νοιάζει, αδιαφορούν αν διαψεύδονται καθημερινά.

το έχω ξαναπεί, δεν έχει να κάνει με λογική όλο αυτό, ο φασιστικός πουτινισμός είναι state of mind.

γι αυτό πολλές φορές λένε και υποστηρίζουν πράγματα που δεν έχουν καμία συνέπεια μεταξύ τους ή δεν βγάζουν καθόλου νόημα.


ΥΓ: το βίντεο που ανέβασε ο συγκεκριμένος φελλός κάποιοι κάτω από τα σχόλια της δημοσίευσης λένε ότι είναι από τον Μάρτιο του 22, σχεδόν ένα χρόνο πριν. βαριέμαι να ασχοληθώ περεταίρω.
Τα λογικά άλματα και η άρνηση της πραγματικότητας που διακατέχει εσάς τους οπαδούς του Ναζίνσκι, των ταγμάτων Αζωφ και πράβι σεκτορ που κουνάτε και το δάχτυλο μιλώντας για δημοκρατία ξεπερνά κάθε όριο ανθρώπινης λογικής και περνάμε σε επίπεδα πλήρους εκφυλισμού πιθανώς λήψης ψυχοτρόπων ή ναρκωτικών ουσιων ή είστε θύματα κάποιας μαζικής παράκρουσης.
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Έχεις μαστουρώσει? Βάλε κανένα σχετικό gif. Σε είπα άσχετο με τη πραγματικότητα και υποκριτή και μου βάζεις τη παραπάνω βλακεία? Κάποτε είχατε και γέλιο…:confused:
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Μη συγχίζεσαι Κούλη Κλωνούλη. Θα πάθεις κάνα ανεύρυσμα και μετά θα μας κυνηγάει η Ζαχάροβα.
Δεν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο διότι είμαι πλήρως ανεμβολίαστος :wanker::wanker::wanker::rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom