Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Εσύ την πρώτη Δημοτικού την πέρασες χάρη στους ντενεκέδες λάδι που έδιναν οι δικοί σου στο δάσκαλο. :2funny:
Το ότι πιάνεις γονείς στο στόμα σου δείχνει τι λουμπινα είσαι σαν τα αμερικανακια. Έλα να τα πεις μπροστά μου αυτά να δούμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος. Μπόμπιρα τη Δευτέρα έχεις σχολείο δε σημαίνει ότι επειδή είναι ΣΚ την αραζουμε και την παίζουμε στο ΝΕΤ. Κ αν ξαναπιάσεις γονείς στο στόμα σου σου υπόσχομαι θα σε βρω και θα σου γαμησω τον αδόξαστο μουνι της λάσπης. Αυτό είναι υπόσχεση.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
492
Like
37.744
Πόντοι
41.447

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Οι λευκή φυλή αναπτύχθηκε λόγω ότι πρώτα αναπτύχθηκαν οι δημοκρατίες κ δεύτερον ήταν εξωστρεφείς οικονομίες



Πλέον είμαστε στο μικρόκοσμο μας πιστεύοντας ότι όλος ο κόσμος είναι κατά τις Ρωσίας και φαινεται

ακόμη περιμένω απαντηση σε αυτά που σε ρώτησα χθες....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
θαυμάστε τον νικητή που έσπασε το μαλακόμετρο για το 2023. Όλος δικός σας πλέον ο mister μαλάκας της χρονιάς :tooth:
Μεγαλύτερο ναυάγιο και από τον Τιτανικό κατάντησε ο στραπονιάρης πίξι :tooth:
Screenshot_2023-01-25-12-49-48-977.jpg
ACF373DF-5F93-404A-856E-FE404EDF15DD.png
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Αστούς να μασάνε το σανό που τους ταιζουν τα δυτικά ΜΜΕ .

Εδώ μπήκε σήμερα πρωί το κλαψογατακι να απλώσει το ασυνάρτητο σεντόνι του να μας πει ότι η Ουκρανία δέχεται εισβολή εδώ και 8 (!!!!) χρονια. Ούτε καν επαφή με τη πραγματικότητα ούτε καν με την αριθμητική. Από πού να το πιάσεις και τι να πεις... Απλά γελάς η βαριέσαι

γιατί ξέρει που πέφτει η Ουκρανία? Τώρα με τον πόλεμο έμαθε προς τα που πέφτει γιατί πιο πριν ούτε στην φαντασία δεν ήξερε. Κουραστικοί μαιντάνοι κατάντησαν ορισμένοι με τις γραφικότητες των τοποθετήσεων τους περί Ουκρανίας και πολέμου. Γελάω με τα χάλια τους
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Αυτο καταλαβες? οπως παντα αστροπελεκι ... :confused:

μάταια προσπαθείς να τους εξηγήσεις γιατί κανένας από αυτούς δεν έχει πατήσει ποτέ το πόδι στην Ουρανία και η μόνη τους σχέση με την Ουκρανία είναι τα call girls του glamour :confused:

γιατί ξέρει που πέφτει η Ουκρανία? Τώρα με τον πόλεμο έμαθε προς τα που πέφτει γιατί πιο πριν ούτε στην φαντασία δεν ήξερε. Κουραστικοί μαιντάνοι κατάντησαν ορισμένοι με τις γραφικότητες των τοποθετήσεων τους περί Ουκρανίας και πολέμου. Γελάω με τα χάλια τους


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

η βλακεία του 'αν δεν έχεις πάει ουκρανία δεν ξέρεις' σε νέες περιπέτειες.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
492
Like
37.744
Πόντοι
41.447
Ξυδιά ακόμα να βρεις το ποστ που λέω πως Ελλάδα Ρωσία έχουν ίδιο επίπεδο δημοκρατίας και ελευθερίας του λόγου?
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Ξυδιά ακόμα να βρεις το ποστ που λέω πως Ελλάδα Ρωσία έχουν ίδιο επίπεδο δημοκρατίας και ελευθερίας του λόγου?

νομίζω είχε γράψει ο John μια τέτοια κουταμάρα και του είχες πατήσει like. πρέπει να έγινε πριν τον Ιούλιο-Αύγουστο που σημαίνει πάρα πολλές σελίδες πίσω, όσο έψαξα δεν το βρήκα και βαριέμαι να ασχοληθώ άλλο. έχει κλειστό προφίλ κιόλας και δεν μπορώ να δω τα μηνύματά του κάτι που το κάνει ακόμα πιο δύσκολο.

βρήκα όμως συλλεκτικά κομμάτια όπως αυτό εδώ. Ήταν λοιπόν 29 Ιουλίου όταν μας πληροφορούσες απ τις φοβερές πηγές που εμπιστεύεσαι, ότι η ουκρανική αντεπίθεση στην χερσώνα, ΑΝ εκδηλωθεί, θα είναι καταδικασμένη να αποτύχει.
jjglg.PNG
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
492
Like
37.744
Πόντοι
41.447
νομίζω είχε γράψει ο John μια τέτοια κουταμάρα και του είχες πατήσει like. πρέπει να έγινε πριν τον Ιούλιο-Αύγουστο που σημαίνει πάρα πολλές σελίδες πίσω, όσο έψαξα δεν το βρήκα και βαριέμαι να ασχοληθώ άλλο. έχει κλειστό προφίλ κιόλας και δεν μπορώ να δω τα μηνύματά του κάτι που το κάνει ακόμα πιο δύσκολο.

βρήκα όμως συλλεκτικά κομμάτια όπως αυτό εδώ. Ήταν λοιπόν 29 Ιουλίου όταν μας πληροφορούσες απ τις φοβερές πηγές που εμπιστεύεσαι, ότι η ουκρανική αντεπίθεση στην χερσώνα, ΑΝ εκδηλωθεί, θα είναι καταδικασμένη να αποτύχει.
jjglg.PNG
Αλλά αντί άλλων μπας και γλυτώσεις το ξεβρακωμα. Ωραία καταλάβαμε (πως είσαι ψεύτης).
Και δεν είναι η πρώτη φορά. Το έχεις ξανακάνει πριν κάτι βδομάδες όταν είχες γράψει πως έχω ποσταρει εδώ μέσα λινκ από pronews κάτι που δεν έχω κάνει ποτέ. Και τότε σου είχα πει να παραθέσεις το ποστ και τότε είχες ξσναχορεψει πεντοζάλη

Πάμε παρακατω
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Αλλά αντί άλλων μπας και γλυτώσεις το ξεβρακωμα. Ωραία καταλάβαμε (πως είσαι ψεύτης).
Και δεν είναι η πρώτη φορά. Το έχεις ξανακάνει πριν κάτι βδομάδες όταν είχες γράψει πως έχω ποσταρει εδώ μέσα λινκ από pronews κάτι που δεν έχω κάνει ποτέ. Και τότε σου είχα πει να παραθέσεις το ποστ και τότε είχες ξσναχορεψει πεντοζάλη

Πάμε παρακατω

δεν θυμάσαι τον φελλό με αφορμή κάτι σχετικά με δημοσιογράφους και ΜΜΕ (αν θυμάμαι καλά) να γράφει κάτι σχετικό, να εξισώνει την κατάσταση σε ελλάδα-ρωσία και εσύ να του πατάς like? έλα τώρα... βρήκα και σχετικό μου μήνυμα (Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς - Page 1405) και δεν σε είχε δει να απαντάς τίποτα ούτε να με λες ψεύτη τότε.

δεν έχω ανάγκη να καταφύγω σε ψέματα για να σε αντιμετωπίσω, είναι εντελώς άνανδρο και είσαι απαράδεκτος αν πιστεύεις κάτι τέτοιο. μια φορά που είχα γράψει κάτι για σένα που δεν ίσχυε σου είχα ζητήσει συγγνώμη. και αν σε ξανα αδικήσω θα σου ξαναζητήσω συγγνώμη γιατί δεν θα έχει γίνει επίτηδες. δεν υπάρχει λόγος για ψέματα και προσωπικές επιθέσεις όταν είναι πολύ εύκολο να αντικρούσω τα fake που ανεβάζεις. αντιθέτως, εσύ επιδίδεσαι σε ένα ρεσιτάλ χαρακτηρισμών επί προσωπικού...
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.876
Πόντοι
22.266
δεν θυμάσαι τον φελλό με αφορμή κάτι σχετικά με δημοσιογράφους και ΜΜΕ (αν θυμάμαι καλά) να γράφει κάτι σχετικό, να εξισώνει την κατάσταση σε ελλάδα-ρωσία και εσύ να του πατάς like? έλα τώρα... βρήκα και σχετικό μου μήνυμα (Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς - Page 1405) και δεν σε είχε δει να απαντάς τίποτα ούτε να με λες ψεύτη τότε.

δεν έχω ανάγκη να καταφύγω σε ψέματα για να σε αντιμετωπίσω, είναι εντελώς άνανδρο και είσαι απαράδεκτος αν πιστεύεις κάτι τέτοιο. μια φορά που είχα γράψει κάτι για σένα που δεν ίσχυε σου είχα ζητήσει συγγνώμη.
Που έγραψα ρε Γιώργο ότι έχουμε ίδια;;;;;;
Ίσα ίσα λέω ίδια δεν έχουμε κ πάτησε like σε αυτό ο ζερο
IMG_20230204_181516.jpg
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Που έγραψα ρε Γιώργο ότι έχουμε ίδια;;;;;;
Ίσα ίσα λέω ίδια δεν έχουμε κ πάτησε like σε αυτό ο ζερο
IMG_20230204_181516.jpg


πάλι δείχνεις να μην καταλαβαίνεις τι διαβάζεις. τον John λέω φελλό και σε αυτον αναφέρομαι, νόμιζα ήμουν ξεκάθαρος.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.876
Πόντοι
22.266
πάλι δείχνεις να μην καταλαβαίνεις τι διαβάζεις. τον John λέω φελλό και σε αυτον αναφέρομαι, νόμιζα ήμουν ξεκάθαρος.
Ναι αλλά δικό μου ποστ ανεβασες , που λέει ξεκάθαρα ότι δεν έχουμε με τη Ρωσία ίδια δημοκρατία και πάνω σε αυτό φαίνεται βάσει like ότι συμφωνεί κ ο ζερο ...!!!!!

Τι να καταλάβω;;;;;; Ανερττησε το σωστό ποστ κ όχι το δικό μου που αντικρούει αυτά που λες ότι δλδ ο ζερο πιστεύει ότι έχουμε ίδια δημοκρατία με ρωσια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Ναι αλλά δικό μου ποστ αναρτήσεις που λέει ξεκάθαρα ότι δεν έχουμε με τη Ρωσία ίδια δημοκρατία και πάνω σε αυτό φαίνεται βάσει like ότι συμφωνεί κ ο ζερο ...
Τι να καταλάβω;;;;;; Ανερττησε το σωστό ποστ κ όχι το δικό μου που αντικρούει αυτά που λες ότι δλδ ο ζερο πιστεύει ότι έχουμε ίδια δημοκρατία με ρωσια


ωχ θε μου...

το σωστό μήνυμα παραθέτω, απλά έτυχε να έχει και παραπομπή σε δικό σου μήνυμα. Οκ; το χουμε;

γράφεις κάτι εσύ και απαντάω ότι ο ζερο και ο τζον έχουν διαφορετική άποψη. δεν είδα τότε τον zero ή κανεναν άλλον να με λέει ψεύτη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
492
Like
37.744
Πόντοι
41.447
δεν θυμάσαι τον φελλό με αφορμή κάτι σχετικά με δημοσιογράφους και ΜΜΕ (αν θυμάμαι καλά) να γράφει κάτι σχετικό, να εξισώνει την κατάσταση σε ελλάδα-ρωσία και εσύ να του πατάς like? έλα τώρα... βρήκα και σχετικό μου μήνυμα (Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς - Page 1405) και δεν σε είχε δει να απαντάς τίποτα ούτε να με λες ψεύτη τότε.

δεν έχω ανάγκη να καταφύγω σε ψέματα για να σε αντιμετωπίσω, είναι εντελώς άνανδρο και είσαι απαράδεκτος αν πιστεύεις κάτι τέτοιο. μια φορά που είχα γράψει κάτι για σένα που δεν ίσχυε σου είχα ζητήσει συγγνώμη. και αν σε ξανα αδικήσω θα σου ξαναζητήσω συγγνώμη γιατί δεν θα έχει γίνει επίτηδες. δεν υπάρχει λόγος για ψέματα και προσωπικές επιθέσεις όταν είναι πολύ εύκολο να αντικρούσω τα fake που ανεβάζεις. αντιθέτως, εσύ επιδίδεσαι σε ένα ρεσιτάλ χαρακτηρισμών επί προσωπικού...
Δεκτή και καλοδεχούμενη η συγγνώμη τοτε Ξύδη. Δεν το θυμόμουν ότι είχες ανακαλέσει τότε.
No hard feelings
Απλά δεν θέλω να μου χρεώνουν λανθασμένα ακούσια η εκούσια πράγματα που δεν έχω δηλώσει εδώ.

Αν ποτέ όντως επιβεβαιωθείς εννοείται θα ζητήσω εγώ συγγνώμη. Γιατί η αλήθεια είναι δεν θυμάμαι όλα όσα έχω ποσταρει εδώ...

Και εννοείται πως η Ρωσία (όπως και η Ουκρανία) δεν μπορούν να συγκριθούν με την Ελλάδα σε επίπεδο δημοκρατίας ελευθερίας του λόγου κτλ.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.065
Like
18.485
Πόντοι
3.656
όλα αυτά συμβαίνουν αποκλειστικά στο κουφιοκεφαλάκι σου.

μια ζωή σκουπίδια.



πλήρως βλάκας εννοείς.
Πραγματικά ο Ξύδης, δεν προσβάλει άλλα μέλη.
Εννοείται μέλη που συμφωνούν με αυτόν .
Τους υπόλοιπους, τους βρίζει μονίμως και αυτό είναι κάτι που δεν σε χαλάει
ΕΤΣΙ zero ;;;

Τα παραπάνω, είναι posts του Ξύδη ; ή μήπως είναι ψέμματα ;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.065
Like
18.485
Πόντοι
3.656
Και εννοείται πως η Ρωσία (όπως και η Ουκρανία) δεν μπορούν να συγκριθούν με την Ελλάδα σε επίπεδο δημοκρατίας ελευθερίας του λόγου κτλ.
Πιθανόν ρε φίλε. ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ...

Αν σκεφτείς ... ότι στη Ρωσία ... Ο ΠΑΛΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΗΣ ΚΡΑΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ, ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ . Γιατί στην Ελλάδα, έτσι είναι . Ούτε ο παλιός υπάλληλος των πρώην κρατικών τραπεζών (Εθνική, Αγροτική) .

Αυτό το αίσχος, αναιρεί τα όποια πλεονεκτήματα της χώρας και την καθιστά από τις πιο ξεφτιλισμένες χώρες στον κόσμο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom