Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
290
Like
37.851
Πόντοι
34.478
Ααααααα
Που Εκλαψα;; Σιγά μην κλάψω για το σαητ μπου Κομ ...έλεος ρε τύπε

Ανέβασε τώρα που Εκλαψα ....τώρα όμως.
Προσπάθησα να σου στείλω πμ αλλά είδα έχεις κλειστα τα πμ..
πηγαινε ρε να γαμησεις Σαββατιατικα που κανεις πολιτικες αναλυσεις
πουφ
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
290
Like
37.851
Πόντοι
34.478
οι ρωσσοι το εριξαν στα ταρο
και τα ταρο λενε οτι θα κερδισουν
το ιδιο και οι νουμερολογοι

 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Ααααααα
Που Εκλαψα;; Σιγά μην κλάψω για το σαητ μπου Κομ ...έλεος ρε τύπε

Ανέβασε τώρα που Εκλαψα ....τώρα όμως.
Προσπάθησα να σου στείλω πμ αλλά είδα έχεις κλειστα τα πμ..
τον χαζό παριστάνεις ; δείξε λίγη αξιοπρέπεια
τα πμ μια χαρά είναι, δεν ξέρω τι βρήκες εσύ κλειστό....
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.301
Κριτικές
9
Like
8.239
Πόντοι
2.036
Και τώρα που τα Αμερικανά κατέρριψαν το μπαλόνι από τα jumbo, μήπως η συνέχεια θα παιχτεί με τους δορυφόρους; Λέω εγώ τώρα...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.876
Πόντοι
22.266
Μερικοί είναι φτιαγμένοι για να δημιουργούν εντυπώσεις κ επι της ταμπακιέρας τιποτα .......
Γεννημένοι σαλτανατζηδες του ποσταρισματος
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Ααααααα
Που Εκλαψα;; Σιγά μην κλάψω για το σαητ μπου Κομ ...έλεος ρε τύπε

Ανέβασε τώρα που Εκλαψα ....τώρα όμως.
Προσπάθησα να σου στείλω πμ αλλά είδα έχεις κλειστα τα πμ..


πραγματικά θα είχε ενδιαφέρον να μας πεις πως γίνεται και ήταν κλειστά τα πμ μου και μετά ξαφνικά ηταν ανοιχτά και μου έστειλες ...... εδώ δημόσια να γελάσουμε όλοι παρέα. Εγώ πάντως δεν έχω παρέμβει ποτέ μου στις ρυθμίσεις του προφίλ μου.....

σελ. 1799/ ποστ #35.976 η κλαψα σου προς τη διοικηση για λογαριασμού τρίτου, μιλάμε για γελοία κατάσταση σε ένα φόρουμ ενηλίκων........και μάλιστα για κάτι που δεν συνέβει. Γιατί προφανώς δεν έχω γραψει πουθενά χαζό τον zero, το αντίθετο έγραψα.
Αμα όντως δεν κατάλαβες τι είχα γράψει και θες να είσαι ειλικρινής και με στοιχειώδη αξιοπρέπεια δεν έχεις παρά να παραδεχθείς το λάθος σου.

και περιμένω να απαντήσεις (αν θες φυσικά) σε αυτά που σε ρώτησα πιο κάτω στο προτελευταίο ποστ της ίδιας σελίδας. Ξεκάθαρη απάντηση όμως
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.876
Πόντοι
22.266
πραγματικά θα είχε ενδιαφέρον να μας πεις πως γίνεται και ήταν κλειστά τα πμ μου και μετά ξαφνικά ηταν ανοιχτά και μου έστειλες ...... εδώ δημόσια να γελάσουμε όλοι παρέα. Εγώ πάντως δεν έχω παρέμβει ποτέ μου στις ρυθμίσεις του προφίλ μου.....

σελ. 1799/ ποστ #35.976 η κλαψα σου προς τη διοικηση για λογαριασμού τρίτου, μιλάμε για γελοία κατάσταση σε ένα φόρουμ ενηλίκων........και μάλιστα για κάτι που δεν συνέβει. Γιατί προφανώς δεν έχω γραψει πουθενά χαζό τον zero, το αντίθετο έγραψα.
Αμα όντως δεν κατάλαβες τι είχα γράψει και θες να είσαι ειλικρινής και με στοιχειώδη αξιοπρέπεια δεν έχεις παρά να παραδεχθείς το λάθος σου.

και περιμένω να απαντήσεις (αν θες φυσικά) σε αυτά που σε ρώτησα πιο κάτω στο προτελευταίο ποστ της ίδιας σελίδας. Ξεκάθαρη απάντηση όμως
Όπως φαίνεται δεν έκανα παράθεση σε εσένα αλλά εξέφρασα άποψη που πιστεύω το κατάλαβε η διοίκηση ....
Προφανώς κ είσαι μυρωδιάς και από μπίζνες

μάλιστα η διοίκηση το διορθωσε. .
Ούτε τον έναν, ούτε τον άλλον έχω δει ποτέ στη ζωή μου κ αν θέλουν ας παρέμβουν ........ αλλά σε μια επιχείρηση δεν είναι ωραίο κάποιοι να βρίζουν στέλεχος κ να τον θεωρούν χαζο μπροστά σε επισκέπτες ...κ να πατάνε like
Έτσι κλωνιζεται η επιχείρηση κ μπαίνει σε αμφισβητηση όταν υπάρχουν μάλιστα και ανταγωνιστές ...
Δεν είναι ωραίο να φαίνονται αυτά ..........για πολλούς λόγους ....

Εσύ μπορεί να μην το καταλαβαίνεις όμως η διοίκηση το κατάλαβε .......
.όπως κ στέλεχοι δεν είναι ωραίο να γελάνε με τους διευθυντές ιδιόκτητες......

Το έγραψα ως άποψη κ δεν έχω κάνει πουθενά παράθεση όπως φαίνεται αλλά εσύ παρέθεσες μετέπειτα ........
κ εξέφρασα τη γνώμη μου έχοντας επιχείρηση κ δε την επέβαλα........ Αλλά βάσει της αντίδρασης της διοίκησης φάνηκε
οτι συμφώνησε με αυτά που έγραψα.
Τα εν οίκω μη εν δήμω (ακόμα κ σε επιχειρήσεις)
Κ τέλος για σένα μπορεί να είναι φόρουμ ενηλίκων, για πολλούς εδώ όμως είναι το ψωμί τους κ η επιχείρηση τους.....


Το έγραψα σαν άποψη που στην τελική έγινε δεκτή από τη διοίκηση κ όρος τιμή της το διόρθωσε

Δεν εγώ γνωρίστει με κανένα τους
Δεν έχω ούτε οικονομικό όφελος που το εξέφρασα
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
δεν πρόκειται να απαντήσει κανείς τους. ούτε σε αυτές, ούτε στις άλλες ερωτήσεις που έκανες σε άλλο μήνυμα απαντώντας στον sex volcano, ο οποίος κατάλαβε ότι λες χαζό τον Zero... :2funny::2funny:

φοβερό που δεν καταλαβαίνουν τι διαβάζουν. :2funny:

καλά δεν περίμενα και να απαντήσουν ούτε τυπικά ούτε ουσιαστικά, μετά θα τους έβγαζε blue screen :cheesy:
η πλάκα είναι με τον βολκάνο που κάνει πως δεν είδε αυτα που τον ρώτησα....παραθέτοντάς τον. Ενώ είναι απίκο εδώ μέσα και απαντάει στο παραμικρό....

και το εν λόγω βίντεο δεν χρειάζεται καν να δει κάποιος τα σχόλια για να καταλάβει περι τίνος πρόκειται. Απλά να σκεφτεί πόσο πιθανό θα ήταν μετά από τοσους μήνες πολέμου να έχουν οι ουκρανοί σε αεροδρόμιο χύμα τόσα μαχητικά παρκαρισμένα στην πίστα....... Μετά να δει το είδος του καμουφλαζ των αεροσκαφών, πως δεν έχουν εθνόσημα κλπ.....

αυτοί που τα ποστάρουν μια χαρά ξέρουν τι ανεβάζουν, απλά δεν είναι σκοπός τους η αληθεια
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.876
Πόντοι
22.266
καλά δεν περίμενα και να απαντήσουν ούτε τυπικά ούτε ουσιαστικά, μετά θα τους έβγαζε blue screen :cheesy:
η πλάκα είναι με τον βολκάνο που κάνει πως δεν είδε αυτα που τον ρώτησα....παραθέτοντάς τον. Ενώ είναι απίκο εδώ μέσα και απαντάει στο παραμικρό....
Σου απάντησα πιο πάνω αλλά αδυνατείς να καταλάβεις ...λυπάμαι δεν φταίω εγω
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Όπως φαίνεται δεν έκανα παράθεση σε εσένα αλλά εξέφρασα άποψη που πιστεύω το κατάλαβε η διοίκηση ....
Προφανώς κ είσαι μυρωδιάς και από μπίζνες

μάλιστα η διοίκηση το διορθωσε. .
Ούτε τον έναν, ούτε τον άλλον έχω δει ποτέ στη ζωή μου κ αν θέλουν ας παρέμβουν ........ αλλά σε μια επιχείρηση δεν είναι ωραίο κάποιοι να βρίζουν στέλεχος κ να τον θεωρούν χαζο μπροστά σε επισκέπτες ...κ να πατάνε like
Έτσι κλωνιζεται η επιχείρηση κ μπαίνει σε αμφισβητηση όταν υπάρχουν μάλιστα και ανταγωνιστές ...
Δεν είναι ωραίο να φαίνονται αυτά ..........για πολλούς λόγους ....

Εσύ μπορεί να μην το καταλαβαίνεις όμως η διοίκηση το κατάλαβε .......
.όπως κ στέλεχοι δεν είναι ωραίο να γελάνε με τους διευθυντές ιδιόκτητες......

Το έγραψα ως άποψη κ δεν έχω κάνει πουθενά παράθεση όπως φαίνεται αλλά εσύ παρέθεσες μετέπειτα ........
κ εξέφρασα τη γνώμη μου έχοντας επιχείρηση κ δε την επέβαλα........ Αλλά βάσει της αντίδρασης της διοίκησης φάνηκε
οτι συμφώνησε με αυτά που έγραψα.
Τα εν οίκω μη εν δήμω (ακόμα κ σε επιχειρήσεις)
Κ τέλος για σένα μπορεί να είναι φόρουμ ενηλίκων, για πολλούς εδώ όμως είναι το ψωμί τους κ η επιχείρηση τους.....


Το έγραψα σαν άποψη που στην τελική έγινε δεκτή από τη διοίκηση κ όρος τιμή της το διόρθωσε

Δεν εγώ γνωρίστει με κανένα τους
Δεν έχω ούτε οικονομικό όφελος που το εξέφρασα

Το ποστάρισμα "κλαψα" αφορούσε συγκεκριμένο ποστ που είχα γραψει προηγουμένως ( #35.974 ). Το γράφεις και μόνος σου και δεν το καταλαβαίνεις..... :
αλλά σε μια επιχείρηση δεν είναι ωραίο κάποιοι να βρίζουν στέλεχος κ να τον θεωρούν χαζο μπροστά σε επισκέπτες ...κ να πατάνε like
φυσικά εγώ στο #35.974 έγραψε ακριβώς το αντίθετο....
άμα θες να φέρεσαι σα μικρό παιδί δικό σου πρόβλημα, εγώ περίμενα μια ελαχιστη αξιοπρέπεια να παραδέχεσαι το λάθος σου.

και επειδή είμαι επίμονος θα περιμενω τη γνώμη σου για όσα σε ρώτησα στο #35.979
όχι σε πμ. εδώ δημόσια :wink:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.876
Πόντοι
22.266
Το ποστάρισμα "κλαψα" αφορούσε συγκεκριμένο ποστ που είχα γραψει προηγουμένως ( #35.974 ). Το γράφεις και μόνος σου και δεν το καταλαβαίνεις..... :

φυσικά εγώ στο #35.974 έγραψε ακριβώς το αντίθετο....
άμα θες να φέρεσαι σα μικρό παιδί δικό σου πρόβλημα, εγώ περίμενα μια ελαχιστη αξιοπρέπεια να παραδέχεσαι το λάθος σου.

και επειδή είμαι επίμονος θα περιμενω τη γνώμη σου για όσα σε ρώτησα στο #35.979
όχι σε πμ. εδώ δημόσια :wink:
Μα δεν έκανα παράθεση στο Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς - Page 1799
Ούτε είπα ότι θεωρήσεις τον ζερο ή τη διοίκηση χαζους
Άλλος έγραψα χωρίς να κάνω παράθεση ..
Που φαίνεται ότι σού έκανα παράθεση;;;;
Αδυνατείς να καταλάβεις τι έγινε ή το παίζει τρέλα



Για το 35979 Ρώτα τους ίδιους διότι πραγματικά δεν ξέρω για ποια βίντεο μου μιλάς ..
Ρώτα αυτούς που τα ποσταραν κ αυτούς που πάτησαν like διότι αποφεύγω να βλέπω βίντεο
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
Ας αφήσω ασχολίαστο το πως αντέδρασε ο καλύτερος στρατος του κόσμου με το μπαλόνι.
Γελάσανε και οι σαλαμάνδρες της Καρολίνας .....!!!!
Στο θεμα μας η ψηλοτάκουνη φοβατε και την σκια της πλεον ....λογικο ο χρόνος του τελειώνει και αυτο δεν κρύβετε



 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
ρωσικη προπαγανδα :cheesy:

Δεκ 2022
Βρώμικο, αναποτελεσματικό και ο μόνος πραγματικός τρόπος να μετακινηθείτε στην πόλη και αυτό είναι από κάποιον που ταξίδευε στις διάφορες γραμμές για χρόνια όταν ζούσαμε και εργαζόμασταν βόρεια. Γίνεται ακριβό αλλά ακόμα λιγότερο από ένα ταξί. Μην σκεφτείτε καν να μπείτε σε ένα από τα απαίσια λεωφορεία. Του έδωσα μόνο ένα δεύτερο αστέρι επειδή είναι γρήγορο (τις περισσότερες φορές) και λιγότερο δαπανηρό από άλλα μέσα μεταφοράς στην πόλη. Το ξεχνώ τα Σαββατοκύριακα όταν οι υπηρεσίες αλλάζουν και διακόπτονται. Δεν έχετε ιδέα πού θα πάτε και πώς θα φτάσετε εκεί αφού κανείς δεν δουλεύει πια με τις μπότες. Ένα απαρχαιωμένο σύστημα για χρήση από πάρα πολλούς ανθρώπους, δεν έχει μέλλον παρά να χειροτερέψει.

Νοέ 2022
Γεννήθηκα και μεγάλωσα στη Νέα Υόρκη, έχοντας να παίρνω το μετρό όλη μου τη ζωή. Βρωμερό, γεμάτο, αναξιόπιστο. Απαραίτητο και φθηνό αλλά όλο και περισσότερο μια ληστεία. Όλα είναι σπασμένα όλη την ώρα. Μυρίζει χειρότερα κάθε μέρα. Βρώμικο και χονδροειδές. 0/10 ειλικρινά. Αλλά είμαι ακόμα σε αυτό κάθε μέρα. Παρακαλούμε να απομακρυνθείτε από τις σκάλες και κατά τη διάρκεια μεγάλων βημάτων ανθρώπων. Εάν πρέπει να δέσετε το παπούτσι σας, ελέγξτε το τηλέφωνό σας, σκάψτε την τσάντα σας κ.λπ. μετακινηθείτε πρώτα στο πλάι που δεν είναι πόδι. Οι κανόνες πεζοπορίας είναι βασικά οι ίδιοι με τους οδικούς κανόνες, καλή συμβουλή για τους τουρίστες. ευχαριστώ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
492
Like
37.747
Πόντοι
41.447
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
492
Like
37.747
Πόντοι
41.447
IMG_20230205_114026_402.jpg
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
492
Like
37.747
Πόντοι
41.447
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
15496396-6ED3-4AB7-B892-CC6D0B118F03.jpeg


Ενα ενα τα ποντίκια εγκαταλείπουν το καράβι
Ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα
Μόνο ο ξυδιας και ο αρχιμαλακας θα μείνουν μέχρι τέλος
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
κάποιος το είχε βάλει και εδώ πριν λίγες και του είχα απαντήσει αναλόγως... (Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς - Page 1784)

μετά από μέρες, με αντιγράφει το ellinikahoaxes (ή μήπως συνεργάζομαι;...):

Παραπληροφόρηση σχετικά με δηλώσεις του Bill Gates για την κυβέρνηση της Ουκρανίας​


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom