Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
1. Για πιο πριν, ο Κασιδιάρης πέταξε νερό στην Κανέλλη, όχι στην Δούρου. Παρών και ακίνητος ο Παυλόπουλος που τον κάνατε ΠτΔ.

2. Άδεια ταμεία. Πως πληρώνονταν ΔΥ και συνταξιούχοι, ενώ είχαμε την περήφανη ανάπτυξη;;

3. 37 δις. Φαντάζομαι γνωρίζεις ότι πάνω από 39 ήταν δάνειο, που απλά δεν τοκίζεται, μέχρι να του βάλουμε χέρι.
Στην Δούρου πεταξε νερο ο Κασιδιαρης. Στην Κανελη πεταξε κατι τζουφιες σφαλιαρες
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Δεν ξερω τι ειναι τα παντελονια και ποσο περιεργα ειναι.
Εγω παραθετω ΜΟΝΟ το Slava Ukraini, και το κοβω κιολας το ποσταρισμα που παραθετω ΜΟΝΟ ως προς αυτο.
Ενταξει, καταλαβαινω οτι βρεθηκες σε δυσκολη θεση γιατι εκανες μια μεγαλη χαζομαρα συκοφαντωντας με, αλλά αυτο δεν ειναι λογος να συνεχισεις να εκτιθεσαι. Ευτυχως κιολας το εβαλες μονος σου, για να μην κανω τον κοπο να το βρω εγω. Την λασπη σου την πεταξες βεβαια τότε, οτι "κανω λαικ σε ποσταρισματα που βριζουν μανες". Και αυτο που βρηκες, ειναι ενα "Heroiam Slava" σε ενα μισο ποσταρισμα "Slava Ukraini". Ενταξει μαγκα μου. Μπραβο. Παρατα με τωρα
Καλά μην τρελαίνεσαι. Παρατημένο σ' εχω.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Είναι τόσο ντουγάνια που έδωσαν άλλοθι ακόμα και στον Κλασιδιάρη να τους αποκαλέσει ναζί.


Όταν ο θαυμαστής του Πούτιν και νεοναζί (αποδεδειγμένα) Κασιδιάρης, αγανακτεί γιατί έδωσαν «κοινοβουλευτικό βήμα στους πραγματικούς ναζί του τάγματος Αζόφ», τότε αυτός είναι ένας καλός λόγος για να αναρωτηθείς μήπως πιπιλάς μια άθλια καραμέλα. :uglystupid:

Screenshot_21.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Καλά μην τρελαίνεσαι. Παρατημένο σ' εχω.
Φυσικά και τρελαινομαι, γιατι πεταξες την λασπη σου, και μετα το παιζεις και τρελιτσα. Μια χαρα εγραψες και ειδε ενα σωρο κοσμος οτι "με εχεις δει να κανω λάικ σε ποσταρισματα που βριζουν μανες" αλλά μετα δεν βρηκες κανενα και γελοιοποιεισαι. Μια και ανεφερες τα περιεργα ρουχα που λεγονται "παντελονια", αν τα φοραγες θα ειχες ζητησει ηδη ενα συγνωμη για την μαλακια που ειπες και δεν θα προσπαθουσες να κάνεις το κρέας ψάρι. Δεν πειραζει, βλεπει ο κοσμος.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Φυσικά και τρελαινομαι, γιατι πεταξες την λασπη σου, και μετα το παιζεις και τρελιτσα. Μια χαρα εγραψες και ειδε ενα σωρο κοσμος οτι "με εχεις δει να κανω λάικ σε ποσταρισματα που βριζουν μανες" αλλά μετα δεν βρηκες κανενα και γελοιοποιεισαι. Μια και ανεφερες τα περιεργα ρουχα που λεγονται "παντελονια", αν τα φοραγες θα ειχες ζητησει ηδη ενα συγνωμη για την μαλακια που ειπες και δεν θα προσπαθουσες να κάνεις το κρέας ψάρι. Δεν πειραζει, βλεπει ο κοσμος.
Επειδή βλέπει ο κόσμος όντως, το έβαλα κι εγώ. Για να βγάλει ο ίδιος το συμπέρασμα. Κατά τα άλλα δώσε μας μαθήματα πως γίνεται το κρέας ψάρι, μιας και είσαι ο πλέον ειδικός.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Εγώ θα φύγω, θα πάω στους συμπατριώτες μου Ικαριώτες.
Οταν τελειώσουν όλα ή θα φέρω λουλούδια στον τάφο σου ή θα σε δικάσω (το πιό πιθανό) σαν τον Τσολάκογλου.

Για να γίνεις Γκλέζος θέλει αρχίδια κι εσύ δεν έχεις.
Γλέζος τύπε, ΓΛΕΖΟΣ.
Ο Γκλέζος ηταν ποδοσφαιριστης του Ολυμπιακου.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
θα είχε εξαιρετικό ενδιαφέρον η αντίδραση και η απάντηση των Αμερικανών.


Εσένα πάντως δεν θα σε ρωτήσουν ρε ναυάγιο.


Κατά τα άλλα δώσε μας μαθήματα πως γίνεται το κρέας ψάρι, μιας και είσαι ο πλέον ειδικός.



Βγάλε τον σκιασμό επιτέλους ρε ραμολί που βγάζεις και γλώσσα, άντε για ύπνο ρε νούμερο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: px75

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Δικηγόρε μην τονε προκαλείς και πολύ τον Κοντολαγνο διότι αμα δεν ψηφίσουν Κουλη και οι "Ψηφίζω Μητσοτάκη για να μην έρθει ο Τσίπρας" θα πατωσει τερμα η νδ
Τωωωωρα ο Τσιπρας? Παει αυτος. Πάλιωσε. ο παλιοτερος πολιτικος αρχηγος στο κοινοβούλιο. Το φρεσκο πραγμα θα ψηφισουνε πλεον.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
21
Like
11.045
Πόντοι
4.546

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Εννοειται. Οποιος δυσαρεστημενος φυγει απο τη ΝΔ, για ποιο λογο να ψηφισει Τσιπρα ενω υπαρχει πλεον εναλλακτικη? Το καμμενο χαρτι θα ψηφισουνε?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.246
Like
34.809
Πόντοι
9.931
υπαρχει ακομη η ελληνοφρενεια τυποι ? :confused: :confused: :confused: , υπαρχει ατομο που γελαει με το ανυπαρκτο χιουμορ τους ? :badair::badair::badair::badair::badair::badair:
Οταν ηταν στο Σκαι τους άκουγα και τον πρώτο καιρο στο Real fm, απο ενα σημείο και μετα εκαναν φουλ αριστεροκομμουνιστικη προπαγάνδα μέχρι αηδίας.

Θυμάμαι και πως την πάτησαν οταν είχαν φέρει στην εκπομπή τους τον Τζίμη Πανούση, περίμεναν οτι ο Τζιμης θα τα εχωνε στην κυβερνηση και τελικά αρχισε να τα χωνει στην αριστερά και στο ΚΚΕ, τρελάθηκαν οι τυποι, δεν το περιμεναν μιλαμε για μεγάλο καζο!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
υπαρχει ακομη η ελληνοφρενεια τυποι ? :confused: :confused: :confused: , υπαρχει ατομο που γελαει με το ανυπαρκτο χιουμορ τους ? :badair::badair::badair::badair::badair::badair:
Εδω υπαρχουν καποιοι που γελανε ακομη με τους Ραδιο Αρβυλα ρε τύπε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Ok περνάνε τα χρόνια...
Θυμαμαι τότε τα ειχα με μια χρυσαυγιτισσα.
Και την παιρνω τηλεφωνο και της λεω τι καραγκιοζιλικια κάνει ο Κασιδιαρης?
Και μου απανταει "δεν φταιει το αγορακι μου, το εκνευρισανε οι καριολες"
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.909
Like
17.924
Πόντοι
3.656
Θυμαμαι τότε τα ειχα με μια χρυσαυγιτισσα.
Και την παιρνω τηλεφωνο και της λεω τι καραγκιοζιλικια κάνει ο Κασιδιαρης?
Και μου απανταει "δεν φταιει το αγορακι μου, το εκνευρισανε οι καριολες"

Η Ουρανία ήταν;
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
Εννοειται. Οποιος δυσαρεστημενος φυγει απο τη ΝΔ, για ποιο λογο να ψηφισει Τσιπρα ενω υπαρχει πλεον εναλλακτικη? Το καμμενο χαρτι θα ψηφισουνε?
Πιο καμμενο χάρτη από τον βλα Κούλη σας δεν υπάρχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom